Reprezentace

reklama

VIDEO, FOTO: Trenér U17 Černý: Pro úspěch uděláme maximum

Reprezentace do 17 let je připravena v Burgasu na první zápas evropského šampionátu proti Slovinsku. Co říká před středečním vstupem do turnaje trenér Václav Černý ....
Jak se vaši svěřenci na vstup do šampionátu těší? Nebo jsou víc nervózní?
"Neřekl bych, že jsou nervózní. Cítím z nich takové očekávání. Moc se sem těšili, měli velkou radost, když jsme postoupili. Teď si tady budou moci zahrát mistrovství Evropy, takže jsou spíš natěšení a mají velkou motivaci uspět."

Co očekáváte vy sám, především od prvního duelu se Slovinskem? Může být klíčovým v boji o postup ze skupiny?
"Na mistrovství Evropy jsou důležitá úplně všechna utkání. Ale tohle je samozřejmě vstup do turnaje proti soupeři, který zvládl velmi dobře druhou fázi kvalifikace v Anglii. Určitě nás nečeká nic snadného, ale v našich silách určitě je v tomhle zápase uspět. Pokud kluci dokážou zopakovat výkon z obou kvalifikací, máme určitě šanci."

Co se dá říci o Slovinsku, našem prvním soupeři?
"Je to už balkánský tým, ale i evropský. Oba dva takové charaktery se na tom mužstvu mohou promítnout. Je to organizované mužstvo, fyzicky vyspělí hráči, mají tam několik velmi dobrých individualit. Trošku bych slovinské družstvo přirovnal k našemu. Očekávám, že zápas rozhodne momentální forma a pohoda, možná i štěstí. Věřím, že je v našich silách soupeře porazit."

S jakou taktikou půjde český celek do hry?
"Chceme být aktivní, takové mužstvo, které bude pro každého nepříjemným soupeřem. To je všechno, co mohu prozradit, detaily si necháme v kabině. Chceme si výsledek a úspěch uhrát, jsme připraveni pro to na hřišti udělat maximum."

Jaký je váš cíl pro celý šampionát?
"Samozřejmě se chceme dostat v turnaji co nejdál. Osobně bych si moc přál, abychom hráli dobrý fotbal. Aby kluci předvedli, že vítězství v obou kvalifikacích nebyla náhodná a aby si celý turnaj a fotbal užili. Aby z toho měli radost. Mohou udělat pro svoji kariéru takový první krok na té nejvyšší úrovni. Nastaví si zrcadlo, jak na tom momentálně jsou ve srovnání s evropskou špičkou, která se tady sešla."

FOTOGRAFIE z úterního tréninku
Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate