Domácí soutěže

reklama

27.Zápis 5.5.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 5. 5. 2015

 

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy + dohrávky, kromě utkání PSA 6.k.

Junior B-Chelčice /nedošel zápis/

 

STK nařizuje FO Nišovice uhradit FO Volyně 900,-Kč jako náklady spojené

s nesehraným zápasem 9.kola III.B Volyně B-Nišovice.

Splatnost do 19.5.15

 

STK  schvaluje hlášenky:

18.k        III.A        Hoslovice             Cehnice B              24.5.        16:00

5.k.         PMA       Dražejov              Chelčice                 15.5.        17:30

22.k.       OPM       Blatná B               Lnáře                     23.5.        17:00

1.k.         PMB        Junior B               Volenice                 27.5.        16:30

7.k.         PMB        Bělčice                 Volenice                15.5.         17:30

 

STK uděluje pokutu FO Štěkeň 1 500,-Kč,  dle RS čl.34 d,i a dále, za porušení RS čl.27

/neoprávněné čerpání čekací doby/.

Splatnost pokuty na účet OFS č.ú.203868715/0600 do 20.5.15

STK nařizuje FO Štěkeň uhradit 550,-Kč nevyplacenou náhradu za rozhodčího z utkání

III.B Štěkeň B-Předslavice.

Splatnost na účet OFS č.ú.203868715/0600 do 12.5.15

 

STK uděluje pokutu FO Radošovice 50,-Kč, dle RS čl.34/h /chyby v zápise o utkání/.

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

STK uděluje pokutu FO Balvani 500,-Kč, dle RS čl.34/i /nerespektování předpisů/.

Poplatek 1500,-Kč za porušení RS čl.8 /náležitosti klubů, kompenzační poplatek/,

a pokuta 2000,-Kč z 2.12.14 zůstávají v platnosti.

Splatnost na účet OFS č.ú.203868715/0600 do 18.5.15

 

STK upozorňuje FO hrající III.tř A+B, aby do termínu 1.6.15 /do 14:00 h/ nahlásily

termíny domácích zápasů nadstavby-zápasy o pořadí. Zápasy budou odehrány v SO 3 hod. před ÚT nebo v NE dvoukolově, dle RS čl.3, l.kolo 6.-7.6. a 2.kolo 13.-14.6.15, zápasy prvního kola budou odehrány na hřištích mužstev skupiny B.

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt

Tresty:

Šejna Marek /Předslavice   ZČ nepodmíněně 1 týden od 5.5. do 12.5.15

                                                               DŘF čl.19/1, 2 ŽK+ČK

 

Vachta Petr /Štěkeň            ZČ nepodmíněně 1 týden od 5.5. do 12.5.15

                                                               DŘF čl.19/1, 2 ŽK+ČK

 

Peterka Lukáš /Štěkeň        ZČ nepodmíněně 5 týdnů od 5.5. do 9.6.15

                                                               DŘF čl.11/3b nesportovní chování, vulgární výrazy,

                                                               Vyhrožování HR

 

Poláček Stanislav /Štěkeň Zákaz výkonu funkce kapitána 6 týdnů od 5.5. do 16.6.15

 

Budín Jan /Vodňany             ZČ nepodmíněně 1 zápas od 5.5. do 8.5.15

                                                               DŘF čl.11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Neužil Petr /Katovice          ZČ nepodmíněně 1 zápas od 5.5. do 8.5.15

                                                               DŘF čl.11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

 

DK upozorňuje, že v dohrávce 15.kola OPM nesmí nastoupit hráči

Biněda Zdeněk /Kladruby

Mišiak Luboš /Lom

Koucký Josef /Bavorov

                                                              

Termíny a obsazení

OPM 20. kolo

A1A2001      Cehnice   Vodňany B          SO 09.05 17:00  Bernas, Zábranský, Urban

A1A2002      Katovice B Hoštice             NE 10.05 17:00 Krejčík, Hejtmánek, Kolář

A1A2003      Sedlice B   Kladruby           NE 10.05 15:00 Mondek, Homola, Tomeš

A1A2004      Dražejov   Bavorov            SO 09.05 17:00 Jáchim, Hejtmánek Šedivý

A1A2005      Blatná B   Lom                 SO 09.05 17:00 Hodánek, Rynda, Novotný

A1A2006      Čestice    Malenice            SO 09.05 17:00 Richtr, Hollman, Anšlág

A1A2007      CivaTrans Lnáře                SO 09.05  17:00 hř.Přešťovice Raba K, Maroušek, Hejtmánek

 

III.tř.-A 16. kolo

A2A1601      volno      Pracejovice        XXXXXXXXX

A2A1602      Sousedovice B Radošovice   NE 10.05 17:00 Anšlág

A2A1603      Junior      Doubravice            NE 10.05   17:00 Křemelka Hornát, Raba Z, Raba J

A2A1604      Hoslovice  Mnichov          SO 09.05 17:00 Tesař

A2A1605      Cehnice B Balvani             NE 10.05 15:00 Šedivý

 

III.tř.-B 12. kolo

A2B1201       Nišovice   Štěkeň B          SO 09.05 17:00 Homola

A2B1202       Předslavice Číčenice          SO 09.05 17:00 Krejčík

A2B1203       Pražák     Volyně B          SO 09.05 14:00 Zábranský

A2B1204       Libějovice Drahonice         NE 10.05 16:00 Poklop

 

35+  9. kolo

A3A0901      Bavorov   volno               XXXXXXXXXXXX

A3A0902      Čkyně      Čestice            ČT 14.05 17:30 Hodánek

A3A0903      Strunkovice Junior             15.05 17:00 Bernas

A3A0904      Katovice   Dražejov           ST 13.05 17:30 Zábranský

          

OPŽ 13. kolo

E1A1301       Chelčice   Hoštice             SO 09.05 14:00 Ficko

E1A1302       Sedlice/Doub. Bavorov        NE 10.05 14:30 Novotný

E1A1303       Poříčí      Bělčice              SO 09.05 11:00 hř.Volenice Hejtmánek

E1A1304       Dražejov   volno               XXXXXXXXXXXX

E1A1305       Čestice     Katovice           SO 09.05 14:30 Hollman

          

PSA  8. kolo

G2A0801       volno      Junior B       XXXXXXXXXXXX

G2A0802       Katovice   Blatná A            NE 10.05  10:00 Šedivý

G2A0803       Chelčice    Sedlice/Doubrav.   NE 10.05  13:00 Poklop

G2A0804       Blatná B   Dražejov             NE 10.05  14:00 Hornát

 

           PSB  8. kolo

G2B0801       volno      Volyně              XXXXXXXXXXXX

G2B0802       Volenice   Štěkeň              NE 10.05 12:30 Anšlág

G2B0803       Osek       Bavorov            SO 09.05 10:00 Tomeš

G2B0804       Vodňany   Hoštice/Soused.     NE¨ 10.05   10:00 Kolář

          

PMA  8. kolo

H2A0801      volno      Blatná A       XXXXXXXXXXXX

H2A0802      Hoštice/Soused. Chelčice      NE 10.05  09:00 Bernas

H2A0803      Štěkeň     Volyně              SO 09.05  09:00 Káník

H2A0804      Sedlice/Doubrav. Dražejov     NE 10.05  10:00 hř. Sedlice Novotný

 

PMB  6. kolo

H2B0601       Volenice   Junior B            NE 10.05 14:30 Anšlág

H2B0602       Vodňany   Blatná B            NE 10.05 11:30 Kolář

H2B0603       Bělčice     Katovice           SO 09.05 14:30 Hotnát

 

Dohrávka OPM 15. kolo

A1A1501   Lom           Cehnice                    08.05           16:00 Richtr, Hodánek, Novotný

A1A1502   Bavorov      Malenice                   08.05           17:00 Poklop, Krejčík, Hejtmánek

A1A1503   Kladruby      Lnáře                      08.05           14:00 Zábranský, Raba K, Bernas

A1A1504   Hoštice        CivaTrans                 08.05           17:00 Homola, Mondek, Jáchim

A1A1505   Vodňany B    Čestice                    08.05           17:00 Anšlág, Káník, Kolář

A1A1506   Katovice B   Blatná B                    08.05           17:00 Maroušek, Raba, J, Raba Z.

A1A1507   Sedlice B      Dražejov                   08.05           17:00 Urban, Tomeš, Hollman

 

Vložené kolo PSA  7. kolo

G2A0701   Dražejov      volno               XXXXXXXXXXXX

G2A0702   Blatná B    Sedlice/Doubrav.          08.05           10:00 Rynda

G2A0703   Chelčice       Blatná A                08.05           14:00 Tesař

G2A0704   Katovice      Junior B                 08.05           10:00 Šedivý

Vložené kolo PSB  7. kolo

G2B0701    Hoštice/Sousedovice     volno   XXXXXXXXXXXX

G2B0702    Vodňany      Bavorov                    08.05           15:00 Homola

G2B0703    Osek           Štěkeň                     08.05           10:00 Tomeš

G2B0704    Volenice      Volyně                      08.05           12:30 Anšlág

Vložené kolo PMA  7. kolo

H2A0701   Dražejov      volno               XXXXXXXXXXXX

H2A0702   Sedlice/Doubrav.  Volyně                 08.05           10:00 Novotný

H2A0703   Štěkeň           Chelčice                  08.05           09:00 Hollman

H2A0704   Hoštice/Soused. Blatná A                 08.05           09:00 Raba K.

 

Předehrávka 14.k.OPŽ     

                    Bělčice             Sedlice/D              ST 13.5.  17:00 Hornát

 

 

Ženy           Blatná              H.Bříza                SO  09.05 14:00 Kolář

 

1.B              Bělčice             Volyně                 SO  09.05 17:00 Hornát

 

 

VV OFS Strakonice dne 5.5.15

Přítomni Zábranský, Ing.Valhoda, Běloušek, Mach, Iral, Kolářík, Krejčí

- VV projednal problematiku činnosti jednotlivých odborných komisí OFS, činnost komise

mládeže bude projednána na příštím zasedání.

- VV byl informován o jednání předsedy OFS s vedením STARZ Strakonice ohledně využívání

zařízení pro akce OFS, VV pověřil místopředsedu p.Irala a Ing.Valhodu dále jednat s vedením města,

v případě, že nedojde k dohodě budou akce přesunuty na jiná sportoviště.

- VV projednal přípravu finále ČP Otavský zlatý, termín 3.6., hřiště Katovice. Žádáme funkcionáře vítězných mužstev zápasů jednotlivých kol, aby si vyzvedli v sekretariátu OFS ceny sponzora.

- VV obdržel nabídku spolupráce, zájemci mohou kontaktovat paní Královou:

RRA Šumava hledá pro Euregio Bayern partnery

4. a 5. července pořádá SV Sonnen na okrese Pasov fotbalový turnaj a přivítali by rádi české mužstvo (GPS 48.6843875N, 13.7235547E)

SV Hofkirchen Městyse Hofkirchen, okres Pasov, hledá sportovního, fotbalového partnera na dlouhodobou spolupráci (GPS 48.6775022N, 13.1194353E).

Více informací poskytne paní Jitka Králová REGIONÁLNÍ ROZVOJOVÁ AGENTURA Šumava, o.p.s.

384 73 Stachy 422 Tel: 380 120 264

- VV projednal zajištění ocenění jednotlivých kategorií okresních soutěží /poháry, medaile/, VV rozhodl poskytnou vítězi OP žáků 8 lístků na utkání ME U21 na den 23.6.-20:15.

- VV projednal hospodaření OFS za měsíc duben.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate