/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=172602

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=172602

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=172602

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=172602

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=172602

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=172602

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
13.5.2015

28.Zápis 12.5.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 12. 5. 2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy+semifinále ČP+neschválené z minulého kola

 

STK schvaluje soupisku 35+ Strunkovice n/B

 

STK projednala s FO Balvani záležitost udělených pokut.

 

STK oznamuje hrací dny nadstavby o pořadí III.tř.

Drahonice      7.6.15 od 15:00 h

Radošovice   13.6. od 14:00 h

 

STK schvaluje hlášenky:

8.kolo    III.B      Drahonice          Štěkeň B       30.5.15    17:00 h

24.kolo  OPM    Cehnice A         Kladruby      6.6.15      10:00

17.kolo III.A      Radošovice       Pracejovice  16.5.15    14:00

12.kolo  35+       Katovice            Čkyně           4.6.15      17:30

13.kolo PSB       Osek                   Volyně          13.6.15    14:30

10.kolo  PMB    Junior B             Vodňany      6.6.15      15:45

12.kolo PSA      Junior B             Blatná B       6.6.15      14:15

Neschvaluje hlášenku

10.kolo PSB       Osek                   Vodňany      není souhlas soupeře

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

Řezníček Daniel /CivaTrans Rovná   ZČ nepodmíněně 1 týden od 8.5. do 12.5.15

                                                                              DŘF 11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

Reiser Vít /Junior Strakonice              ZČ nepodmíněně 1 týden od 12.5. do 19.5.15

                                                                               DŘF 11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

Hejlek Petr /CivaTrans Rovná            ZČ nepodmíněně 2 týdny od 12.5. do 26.5.15

                                                                              DŘF 13/1a -vražení do soupeře v přerušené hře

 

Termíny a obsazení

OPM 21. kolo

A1A2101      CivaTrans Cehnice           SO   16.05      17:00 Přešťovice-Mondek, Ficko, Raba K.

A1A2102      Lnáře      Čestice         SO  16.05     17:00 Hornát, Kolář, Krejčík

A1A2103      Malenice   Blatná B       SO  16.05     17:00 Anšlág, Tesař, Rada

A1A2104      Lom        Dražejov      SO  16.05     16:00 Poklop, Tomeš, Hollman

A1A2105      Bavorov   Sedlice B       SO  16.05     17:00 Šedivý, Bernas, Zábranský

A1A2106      Kladruby   Katovice B    SO  16.05     14:00 Urban, Šindelář, Hejtmánek

A1A2107      Hoštice    Vodňany B     SO  16.05     17:00 Šindelář, Urban, Hejtmánek

III.tř.-A 17. kolo

A2A1701      Cehnice B volno          XXXXXXXXXXXX

A2A1702      Balvani    Hoslovice      SO   16.05       17:00 Sídliště ST -Káník

A2A1703      Mnichov   Junior          NE 17.05     17:00 Maroušek

A2A1704      Doubravice Sousedovice B NE  17.05   17:00 Tomeš

A2A1705      Radošovice Pracejovice   SO   16.05    14:00 Jáchim

III.tř.-B 13. kolo

A2B1301       Libějovice Nišovice       NE 17.05     16:00 Hodánek

A2B1302       Drahonice Pražák         NE 17.05     15:00 Zábranský

A2B1303       Volyně B  Předslavice    SO  16.05     17:00 Homola

A2B1304       Číčenice   Štěkeň B       NE 17.05     17:00 Raba K.

 

35+ 10. kolo

A3A1001      volno      Katovice      XXXXXXXXXXXX

A3A1002      Dražejov   Strunkovice   ST  20.05     17:30 Káník

A3A1003      Junior      Čkyně          ST  20.05     18:00 hř.Křemelka Bernas

A3A1004      Čestice     Bavorov       ST  20.05      17:30 Maroušek

OPŽ 14. kolo

E1A1401       Hoštice    Čestice         SO  16.05     14:00 Kolář

E1A1402       Katovice   Dražejov      SO  16.05     11:00 Káník

E1A1403       volno      Poříčí          XXXXXXXXXXXX

E1A1404       Bělčice Sedlice/Doub.       ST  13.05     17:00 Hornát

E1A1405       Bavorov   Chelčice       SO  16.05     14:30 Zábranský

           PSA  9. kolo

G2A0901       Blatná B   volno          XXXXXXXXXXXX

G2A0902       Dražejov   Chelčice       SO  16.05     11:45 Boublík

G2A0903       Sedlice/D   Katovice        15.05     17:00 hř.Doubravice-Tomeš

G2A0904       Blatná A   Junior B       SO  16.05     13:30 Hornát

PSB  9. kolo

G2B0901       Vodňany   volno          XXXXXXXXXXXX

G2B0902       Hoštice/Sous.-Osek        NE 17.05     11:00 Hejtmánek

G2B0903       Bavorov   Volenice       SO  16.05     13:00 Zábranský

G2B0904       Štěkeň     Volyně         SO  16.05     10:30 Hollman

PMA  9. kolo

H2A0901      Sedlice/Doubrav. volno   XXXXXXXXXXXX

H2A0902      Dražejov   Štěkeň         SO  16.05     10:00 Boublík

H2A0903      Volyně      Hoštice/Sous. NE  17.05    10:00 Raba J.

H2A0904      Chelčice   Blatná A       SO  16.05       09:00 Homola

           PMB  7. kolo

H2B0701       Bělčice     Volenice       15.05     17:30 Rynda

 

H2B0702       Katovice   Vodňany      SO  16.05     10:00 Káník

H2B0703       Blatná B   Junior B       SO  16.05     15:00 Hornát

 

Dohrávky

PSB 1.k.           Hoštice        Vodňany      SO   16.05     11:00 Anšlág

PSB 1.k.           Bavorov      Osek            ČT   21.05       17:00 Ficko

PSA 3.k.           Blatná B      Chelůčice     PO   18.05       17:00 Rynda

PMA 5.K.        Dražejov      Chelčice          15.05       17:30 Boublík

 

ČP Otavský zlatý - semifinále

                        Cehnice       Vodňany B   ST    20.05       17:30 Raba K, Raba J, Raba Z

 

1.B.

                        Štěkeň         Strunkovice  SO   16.05         17:00 Rynda

                        Poříčí          Čkyně          SO   16.05         17:00 Jáchim

                        Sousedovice Stachy          SO   16.05         17:00 Hodánek

                        Chelčice       Bělčice         SO   16.05         17:00 Richtr

                        Volyně         Lažiště B      SO   16.05         13:30 Homola

                        Osek B         Lhenice        NE  17.05       10:15 Hollman

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 24.Zápis 14.4.15
 


nic

WebToDate