Domácí soutěže

reklama

28.Zápis 12.5.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 12. 5. 2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy+semifinále ČP+neschválené z minulého kola

 

STK schvaluje soupisku 35+ Strunkovice n/B

 

STK projednala s FO Balvani záležitost udělených pokut.

 

STK oznamuje hrací dny nadstavby o pořadí III.tř.

Drahonice      7.6.15 od 15:00 h

Radošovice   13.6. od 14:00 h

 

STK schvaluje hlášenky:

8.kolo    III.B      Drahonice          Štěkeň B       30.5.15    17:00 h

24.kolo  OPM    Cehnice A         Kladruby      6.6.15      10:00

17.kolo III.A      Radošovice       Pracejovice  16.5.15    14:00

12.kolo  35+       Katovice            Čkyně           4.6.15      17:30

13.kolo PSB       Osek                   Volyně          13.6.15    14:30

10.kolo  PMB    Junior B             Vodňany      6.6.15      15:45

12.kolo PSA      Junior B             Blatná B       6.6.15      14:15

Neschvaluje hlášenku

10.kolo PSB       Osek                   Vodňany      není souhlas soupeře

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

Řezníček Daniel /CivaTrans Rovná   ZČ nepodmíněně 1 týden od 8.5. do 12.5.15

                                                                              DŘF 11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

Reiser Vít /Junior Strakonice              ZČ nepodmíněně 1 týden od 12.5. do 19.5.15

                                                                               DŘF 11/1 zmaření zjevné brankové příležitosti

Hejlek Petr /CivaTrans Rovná            ZČ nepodmíněně 2 týdny od 12.5. do 26.5.15

                                                                              DŘF 13/1a -vražení do soupeře v přerušené hře

 

Termíny a obsazení

OPM 21. kolo

A1A2101      CivaTrans Cehnice           SO   16.05      17:00 Přešťovice-Mondek, Ficko, Raba K.

A1A2102      Lnáře      Čestice         SO  16.05     17:00 Hornát, Kolář, Krejčík

A1A2103      Malenice   Blatná B       SO  16.05     17:00 Anšlág, Tesař, Rada

A1A2104      Lom        Dražejov      SO  16.05     16:00 Poklop, Tomeš, Hollman

A1A2105      Bavorov   Sedlice B       SO  16.05     17:00 Šedivý, Bernas, Zábranský

A1A2106      Kladruby   Katovice B    SO  16.05     14:00 Urban, Šindelář, Hejtmánek

A1A2107      Hoštice    Vodňany B     SO  16.05     17:00 Šindelář, Urban, Hejtmánek

III.tř.-A 17. kolo

A2A1701      Cehnice B volno          XXXXXXXXXXXX

A2A1702      Balvani    Hoslovice      SO   16.05       17:00 Sídliště ST -Káník

A2A1703      Mnichov   Junior          NE 17.05     17:00 Maroušek

A2A1704      Doubravice Sousedovice B NE  17.05   17:00 Tomeš

A2A1705      Radošovice Pracejovice   SO   16.05    14:00 Jáchim

III.tř.-B 13. kolo

A2B1301       Libějovice Nišovice       NE 17.05     16:00 Hodánek

A2B1302       Drahonice Pražák         NE 17.05     15:00 Zábranský

A2B1303       Volyně B  Předslavice    SO  16.05     17:00 Homola

A2B1304       Číčenice   Štěkeň B       NE 17.05     17:00 Raba K.

 

35+ 10. kolo

A3A1001      volno      Katovice      XXXXXXXXXXXX

A3A1002      Dražejov   Strunkovice   ST  20.05     17:30 Káník

A3A1003      Junior      Čkyně          ST  20.05     18:00 hř.Křemelka Bernas

A3A1004      Čestice     Bavorov       ST  20.05      17:30 Maroušek

OPŽ 14. kolo

E1A1401       Hoštice    Čestice         SO  16.05     14:00 Kolář

E1A1402       Katovice   Dražejov      SO  16.05     11:00 Káník

E1A1403       volno      Poříčí          XXXXXXXXXXXX

E1A1404       Bělčice Sedlice/Doub.       ST  13.05     17:00 Hornát

E1A1405       Bavorov   Chelčice       SO  16.05     14:30 Zábranský

           PSA  9. kolo

G2A0901       Blatná B   volno          XXXXXXXXXXXX

G2A0902       Dražejov   Chelčice       SO  16.05     11:45 Boublík

G2A0903       Sedlice/D   Katovice        15.05     17:00 hř.Doubravice-Tomeš

G2A0904       Blatná A   Junior B       SO  16.05     13:30 Hornát

PSB  9. kolo

G2B0901       Vodňany   volno          XXXXXXXXXXXX

G2B0902       Hoštice/Sous.-Osek        NE 17.05     11:00 Hejtmánek

G2B0903       Bavorov   Volenice       SO  16.05     13:00 Zábranský

G2B0904       Štěkeň     Volyně         SO  16.05     10:30 Hollman

PMA  9. kolo

H2A0901      Sedlice/Doubrav. volno   XXXXXXXXXXXX

H2A0902      Dražejov   Štěkeň         SO  16.05     10:00 Boublík

H2A0903      Volyně      Hoštice/Sous. NE  17.05    10:00 Raba J.

H2A0904      Chelčice   Blatná A       SO  16.05       09:00 Homola

           PMB  7. kolo

H2B0701       Bělčice     Volenice       15.05     17:30 Rynda

 

H2B0702       Katovice   Vodňany      SO  16.05     10:00 Káník

H2B0703       Blatná B   Junior B       SO  16.05     15:00 Hornát

 

Dohrávky

PSB 1.k.           Hoštice        Vodňany      SO   16.05     11:00 Anšlág

PSB 1.k.           Bavorov      Osek            ČT   21.05       17:00 Ficko

PSA 3.k.           Blatná B      Chelůčice     PO   18.05       17:00 Rynda

PMA 5.K.        Dražejov      Chelčice          15.05       17:30 Boublík

 

ČP Otavský zlatý - semifinále

                        Cehnice       Vodňany B   ST    20.05       17:30 Raba K, Raba J, Raba Z

 

1.B.

                        Štěkeň         Strunkovice  SO   16.05         17:00 Rynda

                        Poříčí          Čkyně          SO   16.05         17:00 Jáchim

                        Sousedovice Stachy          SO   16.05         17:00 Hodánek

                        Chelčice       Bělčice         SO   16.05         17:00 Richtr

                        Volyně         Lažiště B      SO   16.05         13:30 Homola

                        Osek B         Lhenice        NE  17.05       10:15 Hollman

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate