/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=173120

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=173120

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=173120

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=173120

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=173120

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=173120

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
20.5.2015

29.Zápis 19.5.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 19. 5. 2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy

 

STK oznamuje hrací dny nadstavby III.tř. FO:

Hoslovice             13.6.        14:00 h

Pracejovice           13.6.        14:00

Volyně B               13.6.        13:30

 

STK schvaluje hlášenky:

10.k.        PSB        Osek                      Vodňany                24.5. 10:00 h

8.k.          III.B        Drahonice             Štěkeň                   31.5. 15:00

13.k.        35+         Čkyně                    Strunkovice          12.6. 17:30

10.k.        35+         Junior                    Čkyně 20.5. se odkládá, mužstva se

                                                               dohodnou na náhradním termínu

Neschvaluje hlášenku

18.k.        Čestice - chybně uveden soupeř, není souhlas soupeře.

 

STK žádá FO soutěže žáků o vyjádření k případnému startu

mužstva Žichovic v příštím soutěžním ročníku OPŽ.

Vyjádření očekáváme na e-mail osst@iol.cz do 7.6.15.

 

STK povoluje start hráče Filipa Žiláka ID 04030712 za mužstvo

PS FO Štěkeň

 

STK kontumuje zápas 21.k. OPM Malenice-Blatná B 3:0,

FO Blatná se uděluje pokuta 1000,-Kč dle RS čl.34/f.

O proplacení náhrad domácího mužstva se žádá prostřednictvím

STK dle RS čl.5.

 

STK žádá mužstva 35+ Strunkovice-Junior o dohodu termínu zápasu 9.kola

 

STK oznamuje, že dne 4.6.15 od 17:00 h se bude konat na hřišti FO Dražejov

ukázková tréninková jednotka pro kategorii starší přípravka pod vedením

trenérů Mgr.Marušky /KFS/ a Mgr. Šáchy /FC Písek/.

Akce je určena pro trenéry a ostatní zájemce o trénování mládeže, účast je zdarma.

 

STK uděluje pokutu FO Bavorov 100,-Kč dle RS čl.34/i / nepředložení soupisky 35+/.

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

DK tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení

OPM 22. kolo

A1A2201   Cehnice       Hoštice             SO 23.05 17:00 Šindelář, Šedivý, Krejčík

A1A2202   Vodňany B    Kladruby           NE 24.05 17:00 Hodánek, Homola, Raba Z.

A1A2203   Katovice B   Bavorov            NE 24.05 17:00 Richtr, Anšlág, Urban

A1A2204   Sedlice B      Lom                NE 24.05 15:00 Jáchim, Rynda, Hollman

A1A2205   Dražejov      Malenice           SO 23.05 17:00 Káník, Anšlág, Hollman

A1A2206   Blatná B      Lnáře               SO 23.05 17:00 Raba K, Kolář, Hornát

A1A2207   Čestice        CivaTrans          SO 23.05 17:00 Maroušek, Jáchim, Hejtmánek

III.tř.-A 18. kolo

A2A1801   volno          Radošovice         XXXXXXXXXXXX

A2A1802   Pracejovice   Doubravice         SO 23.05 14:00 Anšlág

A2A1803   Sousedovice B   Mnichov        NE 24.05  17:00 Ficko

A2A1804   Junior         Balvani             NE  24.05  17:00 hř.Křemelka, Poklop

A2A1805   Hoslovice     Cehnice B          NE 24.05  16:00 Šedivý

III.tř.-B 14. kolo

A2B1401   Nišovice      Číčenice            SO 23.05 17:00 Mondek

A2B1402   Štěkeň B      Volyně B           NE 24.05 17:00 Krejčík

A2B1403   Předslavice   Drahonice          SO 23.05 17:00 Ficko

A2B1404   Pražák        Libějovice          NE 24.05 14:00 Tomeš

35+ 11. kolo

A3A1101   Čestice        volno               XXXXXXXXXXXX

A3A1102   Bavorov      Junior                29.05 17:30 Ficko

A3A1103   Čkyně         Dražejov           ČT 28.05 17:30 Zábranský

A3A1104   Strunkovice   Katovice            29.05 17:00 OFS PT

           OPŽ 15. kolo

E1A1501   Bavorov      Hoštice              SO 23.05 14:30 Raba Z.

E1A1502   Chelčice       Bělčice              SO 23.05 14:00 Hollman

E1A1503   Sedlice/Doubravice  volno        XXXXXXXXXXXX

E1A1504   Poříčí         Katovice            SO 23.05 14:30 hř.Volenice Hodánek

E1A1505   Dražejov      Čestice              SO 23.05 14:30 Boublík

           PSA 10. kolo

G2A1001   volno          Blatná A            XXXXXXXXXXXX

G2A1002   Junior B   Sedlice/Doubrav.       SO 23.05 14:15 hř.Křemelka, Novotný

G2A1003   Katovice      Dražejov            SO 23.05 10:00 Káník

G2A1004   Chelčice       Blatná B            NE 24.05 10:00 Ficko

PSB 10. kolo

G2B1001    volno          Štěkeň              XXXXXXXXXXXX

G2B1002    Volyně        Bavorov            NE 24.05  10:00 Raba Z.

G2B1003    Volenice   Hoštice/Soused.           NE 24.05 12:30 Bernas

G2B1004    Osek           Vodňany            NE 24.05 10:00 Tomeš

           PMA 10. kolo

H2A1001   volno          Chelčice            XXXXXXXXXXXX

H2A1002   Blatná A      Volyně              NE 24.05  14:30 Hornát

H2A1003   Hoštice/Soused.  Dražejov        NE  24.05 09:00 Anšlág

H2A1004   Štěkeň     Sedlice/Doubrav.       SO 23.05 09:00 Kolář

PMB  8. kolo

H2B0801   Volenice      Blatná B            NE 24.05 14:30 Bernas

H2B0802   Junior B       Katovice           SO  23.05 15:30 hř.Křemelka Novotný

H2B0803   Vodňany      Bělčice              NE  24.05 10:00 Hollman

1.kolo PMB Dohrávka

              Junior B               Volenice                27.5.  16:30 hř.Křemelka, Krejčík

 

KP přípravek Junior    hř.Sídliště          24.5.  10:00 Kolář, Hejtmánek

 

1.B        Bělčice                 Sousedovice           SO 23.05 17:00 Zábranský

1.B        Osek B                 Štěkeň;                  NE 24.05 15:00 Novotný

 

 

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 24.Zápis 14.4.15
 


nic

WebToDate