Domácí soutěže

reklama

29.Zápis 19.5.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 19. 5. 2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy

 

STK oznamuje hrací dny nadstavby III.tř. FO:

Hoslovice             13.6.        14:00 h

Pracejovice           13.6.        14:00

Volyně B               13.6.        13:30

 

STK schvaluje hlášenky:

10.k.        PSB        Osek                      Vodňany                24.5. 10:00 h

8.k.          III.B        Drahonice             Štěkeň                   31.5. 15:00

13.k.        35+         Čkyně                    Strunkovice          12.6. 17:30

10.k.        35+         Junior                    Čkyně 20.5. se odkládá, mužstva se

                                                               dohodnou na náhradním termínu

Neschvaluje hlášenku

18.k.        Čestice - chybně uveden soupeř, není souhlas soupeře.

 

STK žádá FO soutěže žáků o vyjádření k případnému startu

mužstva Žichovic v příštím soutěžním ročníku OPŽ.

Vyjádření očekáváme na e-mail osst@iol.cz do 7.6.15.

 

STK povoluje start hráče Filipa Žiláka ID 04030712 za mužstvo

PS FO Štěkeň

 

STK kontumuje zápas 21.k. OPM Malenice-Blatná B 3:0,

FO Blatná se uděluje pokuta 1000,-Kč dle RS čl.34/f.

O proplacení náhrad domácího mužstva se žádá prostřednictvím

STK dle RS čl.5.

 

STK žádá mužstva 35+ Strunkovice-Junior o dohodu termínu zápasu 9.kola

 

STK oznamuje, že dne 4.6.15 od 17:00 h se bude konat na hřišti FO Dražejov

ukázková tréninková jednotka pro kategorii starší přípravka pod vedením

trenérů Mgr.Marušky /KFS/ a Mgr. Šáchy /FC Písek/.

Akce je určena pro trenéry a ostatní zájemce o trénování mládeže, účast je zdarma.

 

STK uděluje pokutu FO Bavorov 100,-Kč dle RS čl.34/i / nepředložení soupisky 35+/.

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

DK přítomni Kolářík, Benedikt, Raba, Hornát

DK tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení

OPM 22. kolo

A1A2201   Cehnice       Hoštice             SO 23.05 17:00 Šindelář, Šedivý, Krejčík

A1A2202   Vodňany B    Kladruby           NE 24.05 17:00 Hodánek, Homola, Raba Z.

A1A2203   Katovice B   Bavorov            NE 24.05 17:00 Richtr, Anšlág, Urban

A1A2204   Sedlice B      Lom                NE 24.05 15:00 Jáchim, Rynda, Hollman

A1A2205   Dražejov      Malenice           SO 23.05 17:00 Káník, Anšlág, Hollman

A1A2206   Blatná B      Lnáře               SO 23.05 17:00 Raba K, Kolář, Hornát

A1A2207   Čestice        CivaTrans          SO 23.05 17:00 Maroušek, Jáchim, Hejtmánek

III.tř.-A 18. kolo

A2A1801   volno          Radošovice         XXXXXXXXXXXX

A2A1802   Pracejovice   Doubravice         SO 23.05 14:00 Anšlág

A2A1803   Sousedovice B   Mnichov        NE 24.05  17:00 Ficko

A2A1804   Junior         Balvani             NE  24.05  17:00 hř.Křemelka, Poklop

A2A1805   Hoslovice     Cehnice B          NE 24.05  16:00 Šedivý

III.tř.-B 14. kolo

A2B1401   Nišovice      Číčenice            SO 23.05 17:00 Mondek

A2B1402   Štěkeň B      Volyně B           NE 24.05 17:00 Krejčík

A2B1403   Předslavice   Drahonice          SO 23.05 17:00 Ficko

A2B1404   Pražák        Libějovice          NE 24.05 14:00 Tomeš

35+ 11. kolo

A3A1101   Čestice        volno               XXXXXXXXXXXX

A3A1102   Bavorov      Junior                29.05 17:30 Ficko

A3A1103   Čkyně         Dražejov           ČT 28.05 17:30 Zábranský

A3A1104   Strunkovice   Katovice            29.05 17:00 OFS PT

           OPŽ 15. kolo

E1A1501   Bavorov      Hoštice              SO 23.05 14:30 Raba Z.

E1A1502   Chelčice       Bělčice              SO 23.05 14:00 Hollman

E1A1503   Sedlice/Doubravice  volno        XXXXXXXXXXXX

E1A1504   Poříčí         Katovice            SO 23.05 14:30 hř.Volenice Hodánek

E1A1505   Dražejov      Čestice              SO 23.05 14:30 Boublík

           PSA 10. kolo

G2A1001   volno          Blatná A            XXXXXXXXXXXX

G2A1002   Junior B   Sedlice/Doubrav.       SO 23.05 14:15 hř.Křemelka, Novotný

G2A1003   Katovice      Dražejov            SO 23.05 10:00 Káník

G2A1004   Chelčice       Blatná B            NE 24.05 10:00 Ficko

PSB 10. kolo

G2B1001    volno          Štěkeň              XXXXXXXXXXXX

G2B1002    Volyně        Bavorov            NE 24.05  10:00 Raba Z.

G2B1003    Volenice   Hoštice/Soused.           NE 24.05 12:30 Bernas

G2B1004    Osek           Vodňany            NE 24.05 10:00 Tomeš

           PMA 10. kolo

H2A1001   volno          Chelčice            XXXXXXXXXXXX

H2A1002   Blatná A      Volyně              NE 24.05  14:30 Hornát

H2A1003   Hoštice/Soused.  Dražejov        NE  24.05 09:00 Anšlág

H2A1004   Štěkeň     Sedlice/Doubrav.       SO 23.05 09:00 Kolář

PMB  8. kolo

H2B0801   Volenice      Blatná B            NE 24.05 14:30 Bernas

H2B0802   Junior B       Katovice           SO  23.05 15:30 hř.Křemelka Novotný

H2B0803   Vodňany      Bělčice              NE  24.05 10:00 Hollman

1.kolo PMB Dohrávka

              Junior B               Volenice                27.5.  16:30 hř.Křemelka, Krejčík

 

KP přípravek Junior    hř.Sídliště          24.5.  10:00 Kolář, Hejtmánek

 

1.B        Bělčice                 Sousedovice           SO 23.05 17:00 Zábranský

1.B        Osek B                 Štěkeň;                  NE 24.05 15:00 Novotný

 

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate