Grassroots


reklama

Kontroly zázemí a sportovních tříd klubů Hlučín, Vítkovice, Vyšehrad a Líšeň


Proběhly kontroly sportovně technického zázemí a činnosti sportovních tříd při ZŠ v klubech Hlučín, Vítkovice, Vyšehrad a Líšeň.


středa 20.5.2015

FK Slavoj Vyšehrad

STZ – sportovně technické zázemí: proběhla komplexní kontrola všech nahlášených sportovišť, na základě které byly provedeny korekce v protokolu STZ pro SCM i SpSM a upraveny bodové výsledky v rámci licenčního řízení pro soutěžní ročník 2015/2016, u SpSM bylo odebráno 42 bodů, u SCM pak 3b. Aktuální protokol STZ je zveřejněn na webu fotbal.cz.

Personální obsazení: kontrolováno průběžně, aktuální nedostatky budou řešeny Tribunálem talentované mládeže, personální obsazení zveřejněno na webu fotbal.cz

Kontrolu provedl: Mgr. Michal Blažej – manažer SCM a SpSM


čtvrtek 21.5.2015

FC Vítkovice 1919

Sportovní třídy při ZŠ: nahlášené údaje odpovídají skutečnosti, 6. – 9. Třída má v rozvrhu 5 hodin tělesné výchovy, 6. a 7. třída navíc ještě gymnastické kroužky.

Počty hráčů ve sportovních třídách na smluvní ZŠ: 5. a 6. třída nahlášeno 28 dětí / v seznamech ZŠ 28 dětí, 7. třída 10/10, 8. třída 11/11, 9. třída 8/8.

V nahlášeném sportovním zázemí ZŠ byla vyřazena malá UMT, která není v areálu školy.

STZ – sportovně technické zázemí: proběhla komplexní kontrola všech nahlášených sportovišť, na základě které byly provedeny korekce v protokolu STZ pro SCM i SpSM a upraveny bodové výsledky v rámci licenčního řízení pro soutěžní ročník 2015/2016, u SpSM bylo odebráno 31 bodů, u SCM pak 141b. Aktuální protokol STZ je zveřejněn na webu fotbal.cz.

Personální obsazení – kontrolováno průběžně, zveřejněno na webu fotbal.cz

Kontrolu provedl: Mgr. Michal Blažej – manažer SCM a SpSM


FC Hlučín

Sportovní třídy při ZŠ: nahlášené údaje částečně neodpovídaly skutečnosti, 6. – 9. třída má v rozvrhu 4 hodin tělesné výchovy, navíc pak ještě ranní kroužky, 2 hodiny pro každý ročník 6. – 9. třídy.

Počty hráčů ve sportovních třídách na smluvní ZŠ: 5. a 6. třída nahlášeno 18 dětí / v seznamech hlavní smluvní ZŠ 13 dětí, 7. třída 16/12, 8. třída 10/6, 9. třída 8/7. Do seznamů byly uvedeny i žáci druhé smluvní školy, klub byl vyzván k nápravě dle Pravidel SpSM, 22. 5. 2015 zaslány aktuální materiály, dle kterých bylo přepočítáno bodové hodnocení v rámci licenčního řízení pro ročník 2015/2016.

Nahlášené sportovní zázemí ZŠ odpovídá skutečnosti.

STZ – sportovně technické zázemí: proběhla komplexní kontrola všech nahlášených sportovišť, na základě které byly provedeny korekce v protokolu STZ pro SCM i SpSM a upraveny bodové výsledky v rámci licenčního řízení pro soutěžní ročník 2015/2016, u SpSM bylo odebráno 25 bodů, u SCM pak 92b. Aktuální protokol STZ je zveřejněn na webu fotbal.cz.

Personální obsazení: kontrolováno průběžně, zveřejněno na webu fotbal.cz

Kontrolu provedl: Mgr. Michal Blažej – manažer SCM a SpSM


pátek 22.5.2015

SK Líšeň

STZ – sportovně technické zázemí: proběhla komplexní kontrola všech nahlášených sportovišť, na základě které byly provedeny korekce v protokolu STZ pro SCM i SpSM a upraveny bodové výsledky v rámci licenčního řízení pro soutěžní ročník 2015/2016, u SpSM bylo odebráno 67 bodů, u SCM pak 234b! U SCM bylo jako tréninkové hřiště s umělou trávou nahlášeno hřiště, které dle uvedené adresy neexistuje, jako vedlejší hřiště na trénink pak bylo uvedeno hřiště, kde není jakékoli zázemí pro hráče i trenéry, v protokolu STZ však tyto položky jsou uváděny. Aktuální protokol STZ je zveřejněn na webu fotbal.cz.

Personální obsazení – kontrolováno průběžně.

Aktuální nedostatky byly řešeny Tribunálem talentované mládeže v rámci odvolacího řízení SCM a SpSM.

Kontrolu provedl: Stanislav Schwarz – PTM FAČR

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk


reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate