/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=173597

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=173597

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=173597

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=173597

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=173597

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=173597

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
27.5.2015

30.Zápis 26.5.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 26. 5. 2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy

 

STK schvaluje soupisku mužstva 35+ Bavorov

 

STK bere na vědomí pořádání turnaje PM 13.6.15-10:00 Stř.Hoštice

 

STK oznamuje hrací dny III.tř zápasy o pořadí a upozorňuje FO Cehnice, Balvani, Sousedovice

Nišovice, Předslavice, Štěkeň na nutnost nahlášení.

Volyně                   6.6.          13:30   /oprava/

Junior                    13.6.        14:00

Doubravice           13.6.        14:00

Libějovice             6.6.          14:00

Číčenice                7.6.          17:00

Pražák                    7.6.          14:00

 

STK schvaluje hlášenky:

26.k.        OPM      Katovice               CivaTrans             20.6.        17:00 h

26.k.        OPM;     Cehnice A             Bavorov               20.6.        14:00

13.k.        PSA        Blatná B                Blatná A                1.6.          17:00

1.k.          PSB        Bavorov                Osek                      11.6.        17:00

13.k.        PSB        Hoštice/Sous.      Bavorov                14.6.        11:00 hř.Sousedovice

14.k         35+         Dražejov                Junior                    19.6.        17:30

STK neschvaluje hlášenku:

18.k.        OPŽ        Čestice                  Chelčice                není doložen souhlas soupeře

 

STK nařizuje FO Balvany uhradit poplatek 1500,-Kč dle RS čl.8

Splatnost na účet OFS 203868715/0600 do 15.6.15

 

STK uděluje pokutu 50,-Kč FO Katovice dle RS čl.34/i /nehlášení výsledku/

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt, Hornát

Tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení

OPM 23. kolo

A1A2301                   Čestice         Cehnice       SO   30.05     17:00 Krejčík, Bernas

A1A2302                   CivaTrans     Blatná B      SO    30.05       17:00 hř.Přešťovice, Anšlág, Hollman

A1A2303                   Lnáře          Dražejov      SO   30.05     17:00 Richtr, Hejtmánek

A1A2304                   Malenice      Sedlice B       SO   30.05     17:00 Hodánek, Raba K.

A1A2305                   Lom           Katovice B    SO   30.05     16:00 Hornát, Maroušek

A1A2306                   Bavorov       Vodňany B    SO   30.05     17:00 Šedivý, Raba J, Raba Z.

A1A2307                   Kladruby       Hoštice        SO   30.05     14:00 Bernas, Krejčík

           III.tř.-A 10. kolo

A2A1001                   volno          Hoslovice     XXXXXXXXXXXX

A2A1002                   Cehnice B     Junior          NE  31.05     15:00 Maroušek

A2A1003                   Balvani        Sousedovice B SO    30.05      17:00Sídliště ST Tesař

A2A1004                   Mnichov      Pracejovice    NE  31.05     17:00 Tomeš

A2A1005                   Doubravice    Radošovice    NE  31.05     17:00 Jáchim

           III.tř.-B  8. kolo

A2B0801                    Nišovice       Pražák         SO   30.05     17:00 Ficko

A2B0802                    Libějovice     Předslavice    NE  31.05     16:00 Poklop

A2B0803                    Drahonice     Štěkeň B       NE  31.05     15:00 Mondek

A2B0804                    Volyně B      Číčenice       SO   30.05     17:00 Káník

 35+ 12. kolo

A3A1201                   volno          Strunkovice   XXXXXXXXXXXX

A3A1202                   Katovice      Čkyně         ČT   04.06     17:30 Káník

A3A1203                   Dražejov      Bavorov       ST   03.06     17:30 Anšlág

A3A1204                   Junior          Čestice        ST   03.06     18:00 Rynda

           OPŽ 16. kolo

E1A1601                    Hoštice        Dražejov      SO   30.05     10:00 Anšlág

E1A1602                    Čestice         Poříčí         SO   30.05     14:30 hř. Volenice Káník

E1A1603                    Katovice   Sedlice/Doubrav  SO   30.05     10:00 Hejtmánek

E1A1604                    volno          Chelčice       XXXXXXXXXXXX

E1A1605                    Bělčice         Bavorov      ST   27.05     17:00 Hornát

PSA 11. kolo

G2A1101                    Chelčice       volno          XXXXXXXXXXXX

G2A1102                    Blatná B       Katovice      SO   30.05     13:00 Rynda

G2A1103                    Dražejov      Junior B        SO   30.05     11:45 Boublík

G2A1104                    Sedlice/Doubrav.   Blatná A  NE  31.05     12:00 hř.Doubravice, Novotný

           PSB 11. kolo

G2B1101                    Osek           volno          XXXXXXXXXXXX

G2B1102                    Vodňany       Volenice       SO   30.05     10:00 Ficko

G2B1103                    Hoštice/Sousedovice Volyně NE   31.05     11:00 Anšlág

G2B1104                    Bavorov       Štěkeň         SO   30.05     13:00 Káník

PMA 11. kolo

H2A1101                   Štěkeň         volno          XXXXXXXXXXXX

H2A1102                   Sedlice/Doubrav. Hoštice/Sou. NE  31.05     10:00 Novotný

H2A1103                   Dražejov      Blatná A        SO   30.05     10:00 Boublík

H2A1104                   Volyně         Chelčice        NE  31.05     09:00 Raba J.

PMB  9. kolo

H2B0901                    Vodňany       Volenice       SO   30.05     11:30 Ficko

H2B0902                    Bělčice         Junior B       NE  31.05     09:00 Hornát

H2B0903                    Katovice      Blatná B       SO   30.05     12:00 Hejtmánek

 

Předehrávka

PSA 13.k.                                                Blatná B         Blatná A          PO           01.06       17:00 Hornát

 

FINÁLE   ČP  3.6.  17:00

                              Vodňany B       Junior           ST      03.06       17:00 hř.Katovice Raba K, Hornát, Homola

 

Ženy                               Blatná              Dukla J.Město SO  30.05     15:00 Novotný

 

1.B                                  Štěkeň              Kestřany      SO      30.05       17:00 Rynda

                                        Poříčí               Bělčice         SO      30.05       17:00 Jáchim

                                        Sousedovice      Lažiště B      NE     31.05       15:00 Homola

                                        Chelčice           Lhenice        NE     31.05       17:00 Kolář

                                        Volyně             Osek B         NE     31.05       17:00 Urban

                                                                                             

 

KR žádá všechny RO, aby dodali do sekretariátu své aktuální foto a další údaje /RČ, adresa, kontakty tel.+ e.mail, číslo účtu/,

toto je nutné pro zařazení RO do informačního systému FAČR. Bez těchto náležitostí nebude možná od 1.7. další činnost.

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 24.Zápis 14.4.15
 


nic

WebToDate