Domácí soutěže

reklama

30.Zápis 26.5.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 26. 5. 2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy

 

STK schvaluje soupisku mužstva 35+ Bavorov

 

STK bere na vědomí pořádání turnaje PM 13.6.15-10:00 Stř.Hoštice

 

STK oznamuje hrací dny III.tř zápasy o pořadí a upozorňuje FO Cehnice, Balvani, Sousedovice

Nišovice, Předslavice, Štěkeň na nutnost nahlášení.

Volyně                   6.6.          13:30   /oprava/

Junior                    13.6.        14:00

Doubravice           13.6.        14:00

Libějovice             6.6.          14:00

Číčenice                7.6.          17:00

Pražák                    7.6.          14:00

 

STK schvaluje hlášenky:

26.k.        OPM      Katovice               CivaTrans             20.6.        17:00 h

26.k.        OPM;     Cehnice A             Bavorov               20.6.        14:00

13.k.        PSA        Blatná B                Blatná A                1.6.          17:00

1.k.          PSB        Bavorov                Osek                      11.6.        17:00

13.k.        PSB        Hoštice/Sous.      Bavorov                14.6.        11:00 hř.Sousedovice

14.k         35+         Dražejov                Junior                    19.6.        17:30

STK neschvaluje hlášenku:

18.k.        OPŽ        Čestice                  Chelčice                není doložen souhlas soupeře

 

STK nařizuje FO Balvany uhradit poplatek 1500,-Kč dle RS čl.8

Splatnost na účet OFS 203868715/0600 do 15.6.15

 

STK uděluje pokutu 50,-Kč FO Katovice dle RS čl.34/i /nehlášení výsledku/

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt, Hornát

Tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení

OPM 23. kolo

A1A2301                   Čestice         Cehnice       SO   30.05     17:00 Krejčík, Bernas

A1A2302                   CivaTrans     Blatná B      SO    30.05       17:00 hř.Přešťovice, Anšlág, Hollman

A1A2303                   Lnáře          Dražejov      SO   30.05     17:00 Richtr, Hejtmánek

A1A2304                   Malenice      Sedlice B       SO   30.05     17:00 Hodánek, Raba K.

A1A2305                   Lom           Katovice B    SO   30.05     16:00 Hornát, Maroušek

A1A2306                   Bavorov       Vodňany B    SO   30.05     17:00 Šedivý, Raba J, Raba Z.

A1A2307                   Kladruby       Hoštice        SO   30.05     14:00 Bernas, Krejčík

           III.tř.-A 10. kolo

A2A1001                   volno          Hoslovice     XXXXXXXXXXXX

A2A1002                   Cehnice B     Junior          NE  31.05     15:00 Maroušek

A2A1003                   Balvani        Sousedovice B SO    30.05      17:00Sídliště ST Tesař

A2A1004                   Mnichov      Pracejovice    NE  31.05     17:00 Tomeš

A2A1005                   Doubravice    Radošovice    NE  31.05     17:00 Jáchim

           III.tř.-B  8. kolo

A2B0801                    Nišovice       Pražák         SO   30.05     17:00 Ficko

A2B0802                    Libějovice     Předslavice    NE  31.05     16:00 Poklop

A2B0803                    Drahonice     Štěkeň B       NE  31.05     15:00 Mondek

A2B0804                    Volyně B      Číčenice       SO   30.05     17:00 Káník

 35+ 12. kolo

A3A1201                   volno          Strunkovice   XXXXXXXXXXXX

A3A1202                   Katovice      Čkyně         ČT   04.06     17:30 Káník

A3A1203                   Dražejov      Bavorov       ST   03.06     17:30 Anšlág

A3A1204                   Junior          Čestice        ST   03.06     18:00 Rynda

           OPŽ 16. kolo

E1A1601                    Hoštice        Dražejov      SO   30.05     10:00 Anšlág

E1A1602                    Čestice         Poříčí         SO   30.05     14:30 hř. Volenice Káník

E1A1603                    Katovice   Sedlice/Doubrav  SO   30.05     10:00 Hejtmánek

E1A1604                    volno          Chelčice       XXXXXXXXXXXX

E1A1605                    Bělčice         Bavorov      ST   27.05     17:00 Hornát

PSA 11. kolo

G2A1101                    Chelčice       volno          XXXXXXXXXXXX

G2A1102                    Blatná B       Katovice      SO   30.05     13:00 Rynda

G2A1103                    Dražejov      Junior B        SO   30.05     11:45 Boublík

G2A1104                    Sedlice/Doubrav.   Blatná A  NE  31.05     12:00 hř.Doubravice, Novotný

           PSB 11. kolo

G2B1101                    Osek           volno          XXXXXXXXXXXX

G2B1102                    Vodňany       Volenice       SO   30.05     10:00 Ficko

G2B1103                    Hoštice/Sousedovice Volyně NE   31.05     11:00 Anšlág

G2B1104                    Bavorov       Štěkeň         SO   30.05     13:00 Káník

PMA 11. kolo

H2A1101                   Štěkeň         volno          XXXXXXXXXXXX

H2A1102                   Sedlice/Doubrav. Hoštice/Sou. NE  31.05     10:00 Novotný

H2A1103                   Dražejov      Blatná A        SO   30.05     10:00 Boublík

H2A1104                   Volyně         Chelčice        NE  31.05     09:00 Raba J.

PMB  9. kolo

H2B0901                    Vodňany       Volenice       SO   30.05     11:30 Ficko

H2B0902                    Bělčice         Junior B       NE  31.05     09:00 Hornát

H2B0903                    Katovice      Blatná B       SO   30.05     12:00 Hejtmánek

 

Předehrávka

PSA 13.k.                                                Blatná B         Blatná A          PO           01.06       17:00 Hornát

 

FINÁLE   ČP  3.6.  17:00

                              Vodňany B       Junior           ST      03.06       17:00 hř.Katovice Raba K, Hornát, Homola

 

Ženy                               Blatná              Dukla J.Město SO  30.05     15:00 Novotný

 

1.B                                  Štěkeň              Kestřany      SO      30.05       17:00 Rynda

                                        Poříčí               Bělčice         SO      30.05       17:00 Jáchim

                                        Sousedovice      Lažiště B      NE     31.05       15:00 Homola

                                        Chelčice           Lhenice        NE     31.05       17:00 Kolář

                                        Volyně             Osek B         NE     31.05       17:00 Urban

                                                                                             

 

KR žádá všechny RO, aby dodali do sekretariátu své aktuální foto a další údaje /RČ, adresa, kontakty tel.+ e.mail, číslo účtu/,

toto je nutné pro zařazení RO do informačního systému FAČR. Bez těchto náležitostí nebude možná od 1.7. další činnost.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate