FAČR


reklama

Komuniké z mimořádného zasedání Odvolací komise FAČR ze dne 29. 5. 2015


V rámci svého mimořádného zasedání, konaného dne 29.5.2015 v Praze, rozhodla Odvolací komise Fotbalové asociace České republiky v níže uvedených věcech takto:OK 86/05/2015: Projednání odvolání TJ Sokol Libkovice se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem předvolání účastníků řízení.

OK 87/05/2015: Podnětu Tělovýchovná jednota Vltavan Borotice, o.s., se vyhovuje a rozhodnutí Výkonného výboru Okresního fotbalového svazu Příbram ze dne 20.4.2015 o revokaci rozhodnutí Sportovně technické komise Okresního fotbalového svazu Příbram č. 23/14-15 ze dne 31.3.2015, se zrušuje. Zaplacený poplatek se vrací zpět podateli.

OK 88/05/2015: Projednání odvolání FC Baník Ostrava se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem vyžádání se pokladů od DK FAČR a předvolání účastníků řízení.

OK 89/05/2015: Projednání odvolání Pavla Vandase se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem vyžádání se pokladů od DK FAČR a předvolání účastníků řízení.

OK 90/05/2015: Projednání odvolání FK Teplice se odročuje na příští zasedání OK FAČR za účelem předvolání účastníků řízení.

OK FAČR

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate