/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=174100

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=174100

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=174100

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=174100

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=174100

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=174100

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
3.6.2015

31.Zápis 2.6.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 2.6.2015

STK přítomni Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy kromě III.B Drahonice-Štěkeň B /nedošel zápis o utkání/

 

STK schvaluje hlášenky:

10.kolo  35+           Junior         Čkyně               16.6.        17:30 hř.Sídliště

18.kolo OPŽ           Čestice       Chelčice           9.6.          17:00      

17.kolo OPŽ          Poříčí          Dražejov           6.6.          14:30 hř.Poříčí      

18.kolo OPŽ          Poříčí          Hoštice             10.6.        17:00 hř.Poříčí      

14.kolo  PSA         Sedlice /Doubr.-Blatná B   19.6.        17:00

26.kolo OPM         Sedlice B    Čestice             20.6.        16:00 hř.Čestice /důvodem je rekonstrukce hřiště FO Sedlice/

24.kolo OPM         Sedlice B    Lnáře                7.6.          13:00

                

STK oznamuje hrací dny III.tř zápasy o pořadí:

Nišovice         SO 6.6.       17:00    /STK nařizuje 14:00 h./

Předslavice    SO 6.6.       13:00

Sousedovice SO.13.6.     14:00

Cehnice          SO 13.6.     14:00

 

STK uděluje pokutu FO Bavorov a Junior 100,-Kč dle RS 34/i, důvodem

je nenahlášení změny termínu zápasu 11.kola 35+.

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

STK rozhodla v zájmu regulérnosti, že vzhledem k vývoji soutěže OPM nařídí v posledních dvou kolech, v souladu s SŘ čl. 30/4, termíny utkání, které budou mít přímý vliv na postup nebo sestup.

Termíny takto nařízených utkání budou pro oddíly OPM závazné a předchozí schválené změny (hlášenky) se tímto ruší. Termíny nařízených utkání provede STK na své schůzi v úterý 9. 6. 2015.

 

STK schvaluje návrh přihlášky do okresních fotbalových soutěží 2015/16.

Termín podání přihlášek na OFS je stanoven na 22.6.15.

 

Nadstavba o pořadí III.třída:

1.kolo

Drahonice               Junior                      7.6.          15:00

Volyně                    Doubravice              6.6.          13:30

Pražák                     Pracejovice             7.6.          14:00

Štěkeň                     Balvani                    Štěkeň odstupuje

Libějovice               Sousedovice B          6.6.          14:00

Předslavice              Hoslovice                6.6.          13:00

Číčenice                   Radošovice              7.6.          17:00

Nišovice                  Cehnice B                6.6.          14:00

Mnichov                  volno      

2.kolo

Junior                      Drahonice               13.6.        14:00

Doubravice              Volyně                    13.6.        14:00

Pracejovice             Pražák                     13.6.        14:00

Balvani                    Štěkeň                     Štěkeň odstupuje

Sousedovice B          Libějovice               13.6.        14:00

Hoslovice                Předslavice              13.6.        14:00

Radošovice              Číčenice                  13.6.        14:00

Cehnice B                Nišovice                  13.6         14:00

Mnichov                 volno

 

STK bere na vědomí informaci o neúčasti mužstva FO Štěkeň B v nadstavbové části III.tř.

Důvodem je nedostatek hráčů.

STK uděluje FO Otavan Štěkeň pokuta za dva zápasy 500+1500,-Kč dle RS čl.34/i

Splatnost pokuty na účet OFS  203868715/0600 do 15.6.15

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt, Hornát

Tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení

OPM 24. kolo

A1A2401      Cehnice    Kladruby       SO  06.06     10:00 Maroušek, Hodánek, Rada                   

A1A2402      Hoštice     Bavorov       SO  06.06     17:00 Bernas, Jáchim, Hollman

A1A2403      Vodňany B Lom           NE 07.06     17:00 Zábranský, Hejtmánek, Richtr

A1A2404      Katovice B   Malenice    NE  07.06     17:00 Mondek, Homola, Ficko

A1A2405      Sedlice B   Lnáře          NE 07.06     13:00 Anšlág, Krejčík, Bernas

A1A2406      Dražejov   CivaTrans     SO  06.06     17:00 Homola, Raba Z, Raba J.

A1A2407      Blatná B   Čestice         NE 07.06     17:00 Urban, Hornát, Rynda

III.tř. 1.kolo nadstavba o umístění

Drahonice               Junior                      7.6.          15:00 Poklop, Hodánek, Rada

Volyně                    Doubravice              6.6.          13:30 Šindelář

Pražák                     Pracejovice             7.6.          14:00 Šedivý

Štěkeň                     Balvani                    Štěkeň odstupuje

Libějovice               Sousedovice B          6.6.          14:00 Káník

Předslavice              Hoslovice                6.6.          13:00 Zábranský

Číčenice                   Radošovice             7.6.          17:00 Tesař

Nišovice                  Cehnice B               6.6.          14:00 Kolář

35+ 13. kolo

A3A1301      Junior      volno               XXXXXXXXXXXX

A3A1302      Čestice     Dražejov      ST  10.06     17:30 Káník

A3A1303      Bavorov   Katovice        12.06     17:30 Ficko

A3A1304      Čkyně      Strunkovice    12.06 17:30 Hodánek

OPŽ 17. kolo

E1A1701      Bělčice     Hoštice        ST  10.06     17:00 Hornát

E1A1702      Bavorov   volno               XXXXXXXXXXXX

E1A1703      Chelčice    Katovice     NE 07.06     14:00 Tesař

E1A1704      Sedlice/Dou.-Čestice      NE 07.06     14:30 Novotný

E1A1705      Poříčí      Dražejov      SO  06.06     14:30 Poříčí Anšlág

PSA 12. kolo

G2A1201      volno     Sedlice/Doubrav.    XXXXXXXXXXXX

G2A1202      Blatná A   Dražejov      NE 07.06     14:30 Rynda

G2A1203      Junior B    Blatná B       SO  06.06     14:15 hř.Křemelka Krejčík

G2A1204      Katovice   Chelčice       SO  06.06     10:00 Hejtmánek

           PSB 12. kolo

G2B1201       volno       Bavorov       XXXXXXXXXXXX

G2B1202       Štěkeň   Hoštice/Soused   SO  06.06     10:30 Kolář

G2B1203       Volyně     Vodňany       NE 07.06     10:00 Raba Z.

G2B1204       Volenice   Osek           NE 07.06     12:30 Káník

PMA 12. kolo

H2A1201      volno       Volyně              XXXXXXXXXXXX

H2A1202      Chelčice    Dražejov      NE 07.06     09:00 Mondek

H2A1203      Blatná A   Sedlice/Dou.   SO  06.06     16:00 Novotný

H2A1204      Hoštice/Sou.-Štěkeň       NE 07.06     09:00 Šedivý

           PMB 10. kolo

H2B1001      Volenice   Katovice      NE 07.06     14:30 Káník

H2B1002      Blatná B   Bělčice         SO  06.06     14:30 Novotný

H2B1003      Junior B    Vodňany      SO  06.06     15:45 hř.Křemelka Krejčík

 

Dohrávka

PSB 1.k.        Bavorov   Osek               ČT 11.6.  17:00 Homola

 

Předehrávka

OPŽ 18.k.     Čestice     Chelčice          ÚT 9.6.   17:00 Hollman

                        Poříčí       Hoštice           ST 10.6.  17:00 Anšlág

 

1.B.                 Volyně     Štěkeň            NE        07.06     17:00 Jáchim

                        Osek B     Chelčice          NE        07.06     10:15 Hollman

                        Bělčice     Vl.Březí          SO         06.06     17:00 Hornát

                       

 

Jednání VV OFS dne 2.6.15 od 16:15 h.

Přítomni Zábranský, Kolářík, Hodánek, Krejčí, Běloušek, Kulík

VV projednal problematiku činnosti odborných komisí STK, DK, KR, KM

VV projednal přípravu finále ČP Otavský zlatý  Junior-VodňanyB,

3.6.-17:00 hř.Katovice, byla schválena částka na nájem hřiště.

VV byl informován o nadstavbové části III.tř.

VV stanovil termín okresního losovacího aktivu 1.7.15 od 16:00 hodin v sokolovně Strakonice

VV projednal stav plnění sponzorských smluv

VV projednal hospodaření svazu za měsíc květen

VV projednal tabulky soutěží a předání ocenění při posledních zápasech

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 32.Zápis 9.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 24.Zápis 14.4.15
 


nic

WebToDate