Domácí soutěže

reklama

31.Zápis 2.6.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 2.6.2015

STK přítomni Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy kromě III.B Drahonice-Štěkeň B /nedošel zápis o utkání/

 

STK schvaluje hlášenky:

10.kolo  35+           Junior         Čkyně               16.6.        17:30 hř.Sídliště

18.kolo OPŽ           Čestice       Chelčice           9.6.          17:00      

17.kolo OPŽ          Poříčí          Dražejov           6.6.          14:30 hř.Poříčí      

18.kolo OPŽ          Poříčí          Hoštice             10.6.        17:00 hř.Poříčí      

14.kolo  PSA         Sedlice /Doubr.-Blatná B   19.6.        17:00

26.kolo OPM         Sedlice B    Čestice             20.6.        16:00 hř.Čestice /důvodem je rekonstrukce hřiště FO Sedlice/

24.kolo OPM         Sedlice B    Lnáře                7.6.          13:00

                

STK oznamuje hrací dny III.tř zápasy o pořadí:

Nišovice         SO 6.6.       17:00    /STK nařizuje 14:00 h./

Předslavice    SO 6.6.       13:00

Sousedovice SO.13.6.     14:00

Cehnice          SO 13.6.     14:00

 

STK uděluje pokutu FO Bavorov a Junior 100,-Kč dle RS 34/i, důvodem

je nenahlášení změny termínu zápasu 11.kola 35+.

Pokuta bude stržena ze soutěžní zálohy.

 

STK rozhodla v zájmu regulérnosti, že vzhledem k vývoji soutěže OPM nařídí v posledních dvou kolech, v souladu s SŘ čl. 30/4, termíny utkání, které budou mít přímý vliv na postup nebo sestup.

Termíny takto nařízených utkání budou pro oddíly OPM závazné a předchozí schválené změny (hlášenky) se tímto ruší. Termíny nařízených utkání provede STK na své schůzi v úterý 9. 6. 2015.

 

STK schvaluje návrh přihlášky do okresních fotbalových soutěží 2015/16.

Termín podání přihlášek na OFS je stanoven na 22.6.15.

 

Nadstavba o pořadí III.třída:

1.kolo

Drahonice               Junior                      7.6.          15:00

Volyně                    Doubravice              6.6.          13:30

Pražák                     Pracejovice             7.6.          14:00

Štěkeň                     Balvani                    Štěkeň odstupuje

Libějovice               Sousedovice B          6.6.          14:00

Předslavice              Hoslovice                6.6.          13:00

Číčenice                   Radošovice              7.6.          17:00

Nišovice                  Cehnice B                6.6.          14:00

Mnichov                  volno      

2.kolo

Junior                      Drahonice               13.6.        14:00

Doubravice              Volyně                    13.6.        14:00

Pracejovice             Pražák                     13.6.        14:00

Balvani                    Štěkeň                     Štěkeň odstupuje

Sousedovice B          Libějovice               13.6.        14:00

Hoslovice                Předslavice              13.6.        14:00

Radošovice              Číčenice                  13.6.        14:00

Cehnice B                Nišovice                  13.6         14:00

Mnichov                 volno

 

STK bere na vědomí informaci o neúčasti mužstva FO Štěkeň B v nadstavbové části III.tř.

Důvodem je nedostatek hráčů.

STK uděluje FO Otavan Štěkeň pokuta za dva zápasy 500+1500,-Kč dle RS čl.34/i

Splatnost pokuty na účet OFS  203868715/0600 do 15.6.15

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt, Hornát

Tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení

OPM 24. kolo

A1A2401      Cehnice    Kladruby       SO  06.06     10:00 Maroušek, Hodánek, Rada                   

A1A2402      Hoštice     Bavorov       SO  06.06     17:00 Bernas, Jáchim, Hollman

A1A2403      Vodňany B Lom           NE 07.06     17:00 Zábranský, Hejtmánek, Richtr

A1A2404      Katovice B   Malenice    NE  07.06     17:00 Mondek, Homola, Ficko

A1A2405      Sedlice B   Lnáře          NE 07.06     13:00 Anšlág, Krejčík, Bernas

A1A2406      Dražejov   CivaTrans     SO  06.06     17:00 Homola, Raba Z, Raba J.

A1A2407      Blatná B   Čestice         NE 07.06     17:00 Urban, Hornát, Rynda

III.tř. 1.kolo nadstavba o umístění

Drahonice               Junior                      7.6.          15:00 Poklop, Hodánek, Rada

Volyně                    Doubravice              6.6.          13:30 Šindelář

Pražák                     Pracejovice             7.6.          14:00 Šedivý

Štěkeň                     Balvani                    Štěkeň odstupuje

Libějovice               Sousedovice B          6.6.          14:00 Káník

Předslavice              Hoslovice                6.6.          13:00 Zábranský

Číčenice                   Radošovice             7.6.          17:00 Tesař

Nišovice                  Cehnice B               6.6.          14:00 Kolář

35+ 13. kolo

A3A1301      Junior      volno               XXXXXXXXXXXX

A3A1302      Čestice     Dražejov      ST  10.06     17:30 Káník

A3A1303      Bavorov   Katovice        12.06     17:30 Ficko

A3A1304      Čkyně      Strunkovice    12.06 17:30 Hodánek

OPŽ 17. kolo

E1A1701      Bělčice     Hoštice        ST  10.06     17:00 Hornát

E1A1702      Bavorov   volno               XXXXXXXXXXXX

E1A1703      Chelčice    Katovice     NE 07.06     14:00 Tesař

E1A1704      Sedlice/Dou.-Čestice      NE 07.06     14:30 Novotný

E1A1705      Poříčí      Dražejov      SO  06.06     14:30 Poříčí Anšlág

PSA 12. kolo

G2A1201      volno     Sedlice/Doubrav.    XXXXXXXXXXXX

G2A1202      Blatná A   Dražejov      NE 07.06     14:30 Rynda

G2A1203      Junior B    Blatná B       SO  06.06     14:15 hř.Křemelka Krejčík

G2A1204      Katovice   Chelčice       SO  06.06     10:00 Hejtmánek

           PSB 12. kolo

G2B1201       volno       Bavorov       XXXXXXXXXXXX

G2B1202       Štěkeň   Hoštice/Soused   SO  06.06     10:30 Kolář

G2B1203       Volyně     Vodňany       NE 07.06     10:00 Raba Z.

G2B1204       Volenice   Osek           NE 07.06     12:30 Káník

PMA 12. kolo

H2A1201      volno       Volyně              XXXXXXXXXXXX

H2A1202      Chelčice    Dražejov      NE 07.06     09:00 Mondek

H2A1203      Blatná A   Sedlice/Dou.   SO  06.06     16:00 Novotný

H2A1204      Hoštice/Sou.-Štěkeň       NE 07.06     09:00 Šedivý

           PMB 10. kolo

H2B1001      Volenice   Katovice      NE 07.06     14:30 Káník

H2B1002      Blatná B   Bělčice         SO  06.06     14:30 Novotný

H2B1003      Junior B    Vodňany      SO  06.06     15:45 hř.Křemelka Krejčík

 

Dohrávka

PSB 1.k.        Bavorov   Osek               ČT 11.6.  17:00 Homola

 

Předehrávka

OPŽ 18.k.     Čestice     Chelčice          ÚT 9.6.   17:00 Hollman

                        Poříčí       Hoštice           ST 10.6.  17:00 Anšlág

 

1.B.                 Volyně     Štěkeň            NE        07.06     17:00 Jáchim

                        Osek B     Chelčice          NE        07.06     10:15 Hollman

                        Bělčice     Vl.Březí          SO         06.06     17:00 Hornát

                       

 

Jednání VV OFS dne 2.6.15 od 16:15 h.

Přítomni Zábranský, Kolářík, Hodánek, Krejčí, Běloušek, Kulík

VV projednal problematiku činnosti odborných komisí STK, DK, KR, KM

VV projednal přípravu finále ČP Otavský zlatý  Junior-VodňanyB,

3.6.-17:00 hř.Katovice, byla schválena částka na nájem hřiště.

VV byl informován o nadstavbové části III.tř.

VV stanovil termín okresního losovacího aktivu 1.7.15 od 16:00 hodin v sokolovně Strakonice

VV projednal stav plnění sponzorských smluv

VV projednal hospodaření svazu za měsíc květen

VV projednal tabulky soutěží a předání ocenění při posledních zápasech

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate