Reprezentace

reklama

FOTO: Tréninkový kemp před Islandem: Na začátku chyběli jen čtyři hráči

Reprezentační „A“ tým dnes v Praze odstartoval s dobrovolnou částí přípravy před blížícím se utkáním kvalifikace ME na Islandu.

Přestože je oficiální sraz na programu až v pondělí, už dnes využila šanci na společný trénink drtivá většina nominovaných. Trenér Pavel Vrba postrádal jen brankáře Petra Čecha s Tomášem Vaclíkem a obráncem Markem Suchým, kteří si ještě plní klubové povinnosti, a obránce Pavla Kadeřábka. Ten ale s národním týmem bude trénovat už od čtvrtka. Neoficiální tréninkový blok potrvá ode dneška do pátku.

„Jsem rád, že všichni hráči dorazili zdraví a v pořádku. Snad nám tyto tři společně strávené dny pomůžou k tomu, abychom byli dobře připravení na nejbližší důležitý zápas. Budeme mít víc času na všechno,“ řekl Vrba. Samotného jej potěšilo, jak jeho svěřenci zareagovali na možnost dorazit do Prahy ještě před pondělním srazem a udržovat se v kondici před posledním zápasem sezony při společné přípravě.

Tento model není pro české reprezentanty úplnou novinkou, před dvěma lety v červnu zvolili podobný program také před domácím utkáním kvalifikace MS proti Itálii. „Tehdy jsme ten zápas odehráli slušně a určitě na tom měl podíl i ten tréninkový minikemp. Tak to snad bude platit i teď. Ta pauza od konce sezony není tak dlouhá, je dobré se zase trochu protáhnout, dobře potrénovat a být po delší době s kluky v nároďáku. Od pondělí se nám do toho půjde naostro určitě o něco lépe. Navíc každý společný trénink s reprezentací je motivace sama o sobě,“ naznačil obránce Michal Kadlec, že na dobrovolnou část přípravy dorazil rád.

Ráno sraz v hotelu na snídani, pak sezení u videa v rámci taktické přípravy a odpoledne trénink na strahovském stadionu Evžena Rošického. Taková je pracovní náplň národního týmu od dneška do pátku, kdy trénink ještě zpestří modelový zápas proti reprezentačnímu výběru do 20 let. „Každý společný trénink navíc je dobrý, teď jsem navíc po konci sezony v Besiktasi měl starosti se stěhováním a čtyři dny nic nedělal. Takže taková příprava člověku přijde vhod,“ uzavřel další ze zadáků Tomáš Sivok.

FOTOGRAFIE z tréninku

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate