Futsal

reklama

Devátým účastníkem Mistrovství ČR ve futsalu žen je AC Gamaspol Jeseník

Finálový turnaj Mistrovství České republiky ve futsalu, který se odehraje o víkendu 20. – 21. června 2015 v Ústí n. L. zná již svého devátého účastníka. Tím se stal nejlepší celek Olomouckého krajského přeboru AC Gamaspol Jeseník, účastník skupiny „A“ finálového turnaje. A právě v této skupině pak zůstává poslední tajenka, když ještě není znám vítěz Pražského přeboru. Vše ale nasvědčuje tomu, že obhájkyně titulu ze Slavie Sokola Vysočany doprovodí Chemcomex Vysočany. 

Skupina „A“ má toto složení: FK Rakovník (Středočeský kraj), FC Démoni Česká Lípa(Liberecký kraj), AC Gamaspol Jeseník (Olomoucký kraj), Nástěnky Brno(Jihomoravský kraj) a vítěz Prahy (bude znám do 11.6.2015). Největším favoritem na prvenství ve skupině bude zřejmě zástupce Prahy, velkým soupeřem by mu měl být především FK Rakovník. Ovšem ani ostatní celky nebudou ve skupině jen do počtu.


Skupinu „B“ pak tvoří tyto týmy: FC Betis Kadaň (Ústecký kraj), ŠT ZOO Ústí n.L. (Ústecký kraj, pořadatelský celek), FK Panorama Ostrava (Moravskoslezský kraj), Slavia Sokol Vysočany(Praha, obhájce titulu) a Sokol Sezimovo Ústí (Jihočeský kraj). I v této skupině bude hlavním favoritem na prvenství pražský celek, největším soupeřem by mu měl být kadaňský Betis.


Utkání základních skupin jsou naplánovány na sobotu 20.6.2015 od 9 do 20 hodin, po jejich odehrání v turnaji končí pouze poslední celek každé skupiny. Zbylých osm týmů postupuje do nedělního finálového dne, kde se nejprve utkají ve čtvrtfinále, vítězné celky pak budou pokračovat v soubojích o medailové pozice, poražené o konečné umístění.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate