Reprezentace

reklama

Pivní výzva fotbalové reprezentaci: Za každý gól dostanou fanoušci pivo zdarma

Nadcházejícím zápasem s Islandem může český tým pod vedením trenéra Pavla Vrby učinit důležitý krok k postupu na ME 2016. Kromě toho ale fotbalisté mohou „vykopat“ svým fanouškům i mimořádný pivní dárek. Každý gól českého týmu během tohoto zápasu bude oceněn pivem Gambrinus zdarma pro fandy českého fotbalu.

Českou reprezentaci čeká utkání s Islandem. Hrát se bude nejen o důležité body pro postup na EURO 2016. Reprezentační tým v čele s trenérem Pavlem Vrbou se rozhodl přijmout také výzvu pivovaru Gambrinus. Čeští fotbalisté tak budou bojovat i o pivo zadarmo fanouškům české reprezentace.

Pokud český národní tým zvítězí nebo remizuje v nadcházejícím kvalifikačním utkání na Islandu (12. 6.), obdrží každý fanoušek, který přijde na plzeňský stadion podpořit český tým během zápasu ČR - Kazachstán (3. 9.) tolik piv, kolik branek vstřelí čeští reprezentanti v zápase ČR - Island.

„Věřím, že stejně jako se nám povedlo v loňském roce vyhrát nad sládkem pivovaru sázku, a nadělit tak tisíce piv zadarmo českým fanouškům, odměníme fotbalové fandy pivem i tentokrát. Je to pro nás o to větší motivace do zápasu s Islandem,“ řekl k výzvě Pavel Vrba, kouč české fotbalové reprezentace.

„Gambrinus je hrdým partnerem českého národního teamu a pivem jeho fanoušků. Proto jsme se rozhodli motivovat národní tým k útočné hře a vítězství. Fotbal je o gólech a my všichni společně s fanoušky si jich přejeme co nejvíce v síti Islandu,“ vysvětlil nevšední motivaci sládek pivovaru Gambrinus Pavel Zítek.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate