/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=17454

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=17454

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=17454

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 191

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=196

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=17454

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=17454

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=17454

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 191

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=196

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=191

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
Futsal
7.7.2010

Chrudim hostí mistry Gruzie, Běloruska a kvalifikanta


Los Main Round nadcházejícího ročníku UEFA Futsal Cupu přiřadil do chrumimské skupiny 4 celky Iberia Star Tbilisi z Gruzie, FC Mapid Minsk z Běloruska a vítěze předkola skupiny F.



SKUPINA 1
Sporting Clube de Portugal (Portugalsko)
Slov-Matic Bratislava (Slovensko)
FC Kobarid (Slovinsko)
vítěz předkola - skupina E

SKUPINA 2
FC Time Lvov (Ukrajina)
Athina 90 (Řecko)
vítěz předkola - skupina D
vítěz předkola - skupina C

SKUPINA 3
Araz Naxçivan (Azerbajdžán)
FK Nikars Riga (Lotyšsko)
City US Târgu Mureş (Rumunsko)
vítěz předkola - skupina A

SKUPINA 4
FK ERA-PACK Chrudim (ČR)
Iberia Star Tbilisi (Gruzie)
FC Mapid Minsk (Bělorusko)
vítěz předkola - skupina F

SKUPINA 5
MNK Nacional Zagreb (Chorvatsko)
AS Montesilvano C/5 (Itálie)
ASA Tel-Aviv (Israel)
vítěz předkola - skupina B

SKUPINA 6
Action 21 Charleroi (Belgie)
KMF Ekonomac Kragujevac (Srbsko)
Akademia FC Pniewy (Polsko)
vítěz předkola - skupina G

nic

nic

WebToDate