/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=174596

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=174596

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=174596

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

/scripts/detail.php:
<b>query</b>: SELECT name FROM sysobjects WHERE type='U'

<b>query</b>: SELECT * FROM NEWSSERVER

<b>query</b>: SELECT NEWSLANGUAGE.ID, NEWSLANGUAGE.LOCALE FROM NEWSLANGUAGE

<b>query</b>: SELECT KOREKTURA,JAZYKID,PUBLID,KATEGID,HTMLFRAGMENT,DYNAMIC_BR FROM NEWSDB WHERE ID=174596

<b>query</b>: SELECT DETAILPAGE from NEWSDB where ID=174596

<b>query</b>: SELECT KATEGID from NEWSDB where ID=174596

<b>query</b>: select * from NEWSKATEG where ID= 66

<b>query</b>: select * from NEWSUSERGROUPS  where ID=27

<b>error</b>: SELECT permission denied on object 'NEWSUSERGROUPS', database 'WTD40', owner 'dbo'.

<b>query</b>: UPDATE NEWSKATEG SET GROUPID=1 WHERE ID=66

<b>error</b>: UPDATE permission denied on object 'NEWSKATEG', database 'WTD40', owner 'dbo'.

FOTBAL.CZ - Detail zprávy - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta




RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
KaO-316-Strakonice
10.6.2015

32.Zápis 9.6.15

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 9.6.2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje odehrané zápasy + neschválené z minulého kola

 

STK schvaluje FO Malenice nahradu 700,-Kč za přípravu hřiště nesehraného zápasu

OPM 21.k. Malenice-Blatná B dle RS čl.5.

FO Blatná uhradí do 22.6.2015

 

STK schvaluje hlášenky:

PSA 14.kolo          Junior B-Katovice               18.6.        16:30 h.

PSA 13.kolo          Chelčice-Junior B                13.6.        10:00 h.

 

STK nařizuje termín zápasu OPM 25.kolo Blatná B-Cehnice na SO 13.06.-17:00

 

STK nařizuje FO Bavorov a Junior Strakonice do 16.6.15 nahlásit dohodu na termínu

nesehraného zápasu 11.kola 35+, termín sehrání nejpozději do 21.6. jinak bude STK nařízen.

 

STK schvaluje zápas finále ČP Otavský zlatý VodňanyB-Junior,

vítězem okresního kola se stalo mužstvo Vodňan.

Oddílům budou zaslány odměny dle RS čl.10.

Vítěz okresního kola má právo se přihlásit do krajského kola.

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Benedikt

Tresty

Janus Petr /Dražejov           ZČ nepodmíněně 2 týdny od 9.6. do 23.6.15

                                               DŘF čl.13/1a / tělesné napadení, vrážení do soupeře

                                               v přerušené hře

 

Sluka František /Bavorov  ZČ nepodmíněně 1 týden od 9.6. do 16.6.15

                                               DŘF čl.11/1, zmaření zjevné brankové příležitosti

 

Lackner Dušan /Nišovice ZČ nepodmíněně 5 týdnů od 9.6. do 16.6.15 + 4 soutěžní

                                               utkání podzim 2015

                                               DŘF čl.11/3b /nesportovní chování

 

Samec Bohumil /Nišovice  ZČ nepodmíněně 9 měsíců od 9.6.15 do 10.3.2016

                                               DŘF čl.13/3a /tělesné napadení rozhodčího

 

Jehlík Petr /Předslavice      ZČ nepodmíněně 1 týden od 9.6. do 16.6.15

                                               DŘF čl.19/1 / 2xŽK+ČK

 

 

Termíny a obsazení

OPM 25. kolo

A1A2501      Blatná B   Cehnice             SO 13.06 17:00 Káník, Tomeš, Krejčík

A1A2502      Čestice     Dražejov           SO 13.06 17:00 Hollman, Zábranský

A1A2503      CivaTrans Sedlice B            SO 13.06   17:00 Přešťovice Maroušek, Mondek

A1A2504      Lnáře       Katovice B         SO 13.06 17:00 Hornát, Novotný

A1A2505      Malenice   Vodňany B         SO 13.06 17:00 Poklop. Raba J, Raba Z.

A1A2506      Lom        Hoštice             SO 13.06 16:00 Jáchim, Hejtmánek, Kolář

A1A2507      Bavorov   Kladruby            SO 13.06 17:00 Bernas, Raba K, Rynda

 

Nadstavba o pořadí III.třída 2.kolo

Junior                      Drahonice                13.6.        14:00 Mondek, Maroušek, Novotný

Doubravice             Volyně                     13.6.        14:00 Šedivý

Pracejovice             Pražák                      13.6.        14:00 Raba K.

Sousedovice B       Libějovice               13.6.        14:00 Anšlág

Hoslovice                Předslavice             13.6.        14:00 Hodánek

Radošovice             Číčenice                  13.6.        14:00 Krejčík

Cehnice B                Nišovice                  13.6         14:00 Rynda

 

35+ 14. kolo

A3A1401      volno      Čkyně              XXXXXXXXXXXX

A3A1402      Strunkovice Bavorov             19.06 17:00 OFS PT

A3A1403      Katovice   Čestice             ST   17.06 17:30 Káník

A3A1404      Dražejov   Junior                 19.06 17:30 Richtr

 

OPŽ 18. kolo

E1A1801       Hoštice    Poříčí               ST 10.06 17:00 hř.Poříčí Anšlág

E1A1802       Dražejov   Sedlice/Doub.         SO 13.06 14:30 Boublík

E1A1803       Čestice     Chelčice            odehráno

E1A1804       Katovice   Bavorov            ST 10.06 17:00

E1A1805       volno      Bělčice              XXXXXXXXXXXX

          

PSA 13. kolo

G2A1301       Katovice   volno               XXXXXXXXXXXX

G2A1302       Chelčice   Junior B            SO 13.06 10:00 Hodánek

G2A1303       Blatná B   Blatná A            odehráno

G2A1304       Dražejov    Sedlice/Doubrav. SO 13.06 11:45 Boublík

 

PSB 13. kolo

G2B1301       Volenice   volno               XXXXXXXXXXXX

G2B1302       Osek       Volyně              SO 13.06 14:30 Tomeš

G2B1303       Vodňany   Štěkeň              SO 13.06 10:00 Homola

G2B1304       Hoštice/Soused  Bavorov      NE 14.06 11:00 hř.Sousedovice Anšlág

          

PMA 13. kolo

H2A1301      Hoštice/Soused.                 volno     XXXXXXXXXXXX

H2A1302      Štěkeň     Blatná A            SO 13.06 09:00 Hollman

H2A1303      Sedlice/Doubrav.  Chelčice     NE14.06 10:00 Novotný

H2A1304      Dražejov   Volyně              SO 13.06 10:00 Anšlág

 

Turnaj Stř.Hoštice                               SO  13.06 10:00 Hejtmánka, Koláře

 

35+10.kolo    Junior          Čkyně                    ÚT         16.06 17:30 Bernas                

 

1.B         Štěkeň          Čkyně                  SO  13.06     17:00 Šedivý

                        Poříčí           Lhenice                       SO  13.06     17:00 Hodánek

                        Sousedovice  Osek B                    SO  13.06     17:00 Anšlág

                        Chelčice       Volyně;                      SO  13.06     17:00 Urban

                                                                       

 

 

 

 

nic
   OFS Strakonice
Na Stráži 340, Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax: 383 324 562
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů
  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty
  Úřední zprávy
 34.Zápis 23.6.15
 33.Zápis 16.6.15
 31.Zápis 2.6.15
 30.Zápis 26.5.15
 29.Zápis 19.5.15
 28.Zápis 12.5.15
 27.Zápis 5.5.15
 26.Zápis 28.4.15
 25.Zápis 21.4.15
 24.Zápis 14.4.15
 


nic

WebToDate