Futsal

reklama

Mistrovství ČR ve futsalu žen zná již všechny své účastníky

Jako poslední se na finálový turnaj Mistrovství ČR ve futsalu žen, které se uskuteční o víkendu 20. - 21. června 2015 v Ústí n.L., kvalifikoval vítěz Pražského přeboru Chemcomex Sokol Vysočany a doplnil tak desítku účastníků této akce. Zkompletována je tak i základní skupina "A", jejímž by měl být pražský celek největším favoritem.


Skupina „A“ má toto složení: FK Rakovník (Středočeský kraj), FC Démoni Česká Lípa(Liberecký kraj), AC Gamaspol Jeseník (Olomoucký kraj), Nástěnky Brno(Jihomoravský kraj) a Chemcomex Sokol Vysočany (Praha). Největším favoritem na prvenství ve skupině bude zřejmě Chemcomex Sokol Vysočany, velkým soupeřem by mu měl být především FK Rakovník. Ovšem ani ostatní celky nebudou ve skupině jen do počtu.

Skupinu „B“ pak tvoří tyto týmy: FC Betis Kadaň (Ústecký kraj), ŠT ZOO Ústí n.L. (Ústecký kraj, pořadatelský celek), FK Panorama Ostrava (Moravskoslezský kraj), Slavia Sokol Vysočany(Praha, obhájce titulu) a Sokol Sezimovo Ústí (Jihočeský kraj). I v této skupině bude hlavním favoritem na prvenství pražský celek, největším soupeřem by mu měl být kadaňský Betis.

Utkání základních skupin jsou naplánovány na sobotu 20.6.2015 od 9 do 20 hodin, po jejich odehrání v turnaji končí pouze poslední celek každé skupiny. Zbylých osm týmů postupuje do nedělního finálového dne, kde se nejprve utkají ve čtvrtfinále, vítězné celky pak budou pokračovat v soubojích o medailové pozice, poražené o konečné umístění.

Všechny celky potvrdily svou účast na této vrcholné akci, bude tedy nač se těšit. Ústí nad Labem se tak stane během třetího červnového víkendu hlavním městem ženského futsalu.


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate