Futsal

reklama

Juniorská liga U-17 a U-19 2015/16

Družstva U-19 a U-17 budou rozdělena do osmičlenné skupiny "Západ" a šestičlenné "Východ" dle regionálního principu, ve kterých odehrají odděleně soutěž mistrovským způsobem (každý s každým) dvoukolově turnajovým systémem. 14 účastníků bude v rámci obou osmičlenných skupin rozděleno podle regionálního principu do stálých dvojic.

Účastníci:

 

skupina „západ“:                                         skupina „východ“:

                                                          

AC Sparta Praha                                       FK ERA-PACK Chrudim                

Benago Zruč nad Sázavou                       1.FC Nejzbach Vysoké Mýto

Baník Chomutov                                     MADOS MT Hradec Králové                      

SAT-AN Kladno                                      FC Tango Brno

SK Slavia Praha                                       Helas Brno

SK Olympik Mělník                                 AC Gamaspol Jeseník

SK Indoss Plzeň                                                       

FC Démoni Česká Lípa                    

           

                             

Vylosovaná čísla dvojic klubů Juniorské ligy U-17 a U-19  2015/16 :

 

1             Kladno + Plzeň                                  1          Chrudim + Vysoké Mýto

2             Česká Lípa +   Mělník                     2          Tango Brno + Helas Brno

3             Sparta Praha + Slavia Praha          3          Hradec Králové + Jeseník

4          Chomutov + Benago Zruč    

 

 

Rozlosování:

 

  1.kolo:           28.-29.11.2015                       1-4                  2-3

 

  2.kolo:           5.-6.12.2015                           4-3                  1-2

 

  3.kolo:           19.-20.12.2015                       2-4                  3-1                 

 

  4.kolo:           9.-10.1.2016                           4-1                  3-2                 

 

  5.kolo:           16.-17.1.2016                         3-4                  2-1                 

 

  6.kolo:           30.-31.1.2016                         4-2                  1-3                 

 

 

 

Ve skupině východ má soupeř „dvojice“ č.4 volný los.


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate