Futsal

reklama

Kvalifikační turnaj "Západ" o postup na Mistrovství ČR ve futsalu žen

Tento víkend vyvrcholí regionální ženské futsalové soutěže ve skupině "Západ" a tím i v celé ČR. Na pořadu budou mít Kvalifikační turnaj o postup do finále Mistrovství ČR.

Turnaj se koná v sobotu 10.3.2018 od 9:00 v hale Bios v Kladně. Bude zde odehráno deset kvalitních futsalových utkání, jejichž shlédnutí bude jistě stát za to. Předpokládaný konec turnaje je v 15:00.

Tohoto turnaje se zúčastní šest nejúspěšnějších celků ze základních soutěží ze skupiny Západ. Z Divize A to budou FCA Liberec  a SK Olympie Rakovník, z Pražského přeboru obhájce titulu Mistra ČR Slávia Sokol Vysočany a tým FCW Black Bridge, z Jihočeského Krajského přeboru to bude TJ Hradiště a z Plzeňského krajského přeboru Interobal Plzeň. Z těchto šesti týmů, které jsou vesměs účastníky loňského Mistrovství ČR v Plzni, ovšem postoupí do finálového turnaje MČR jen čtveřice nejlepších.

Tato čtveřice získá právo účasti na turnaji o Mistra ČR, který se bude konat v sobotu 16.června v Ostravě za účasti osmi týmů. Čtveřice postupujících ze skupiny Východ už je známá dva týdny. Postupujícími z kvalifikačního turnaje jsou v tomto pořadí - Nástěnky Brno, Tequilky Chlebíčov (dříve St.Ves - finalistky loňského MČR) a Tango Hodonín. Na čtveřici je doplní pořádající FC Baník Ostrava. Také všechny tyto týmy jsou účastníky MČR z loňského roku. Takže finálový turnaj bude letos ještě kvalitnější a doslova nabitější, než ten loňský. A na jeho sobotní předehru vás tímto co nejsrdečněji zveme!

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate