Futsal

reklama

Aktiv předsedů Oblastních a Krajských komisí futsalu se uskuteční v Ústí nad Labem


Tradičně v rámci finálového turnaje Mistrovství České republiky ve futsalu žen se uskuteční i důležité regionální zasedání, a to Aktiv předsedů Oblastních a Krajských komisí futsalu FIFA. Zahájení je naplánováno na sobotu 20. června 2015 v 10 hodin v zasedací místnosti Sportovní haly Sluneta v Ústí n. L.

Program jednání pak bude dosti obsáhlý - úvodní slovo bude patřit předsedovi Komise futsalu FAČR Mgr. O. Mestekovi, který přítomné seznámí s hodnocením kvalifikace o ME, s organizačním zabezpečením baráže o ME s Běloruskem a o dalším programu všech futsalových reprezentací. Předseda se rovněž společně se sekretářem KF FAČR Mgr. M. Průšou bude věnovat přípravě nového soutěžního ročníku Chance futsal ligy a 2. lig. V další části svého vystoupení se předseda KF FAČR bude zabývat organizací ženského futsalu, přípravou Mistrovství ČR v kategorii veteránů, mediální propagací futsalu, včetně jeho prezentace na televizních obrazovkách či možnostmi rozšíření bonusů člena SF ČR.

Další zajímavou pasáží pak bude informace o připravované futsalové r(e)voluci po vzoru fotbalu, zde by měli o nových možnostech registrace členů, přestupů, elektronickém zápise či novém způsobu plateb hovořit jak předseda KF FAČR O. Mestek, tak FUTIS manažer p. Havlík.

Další program se pak bude zabývat registračním systémem FUTis, dotacemi z rozpočtu KF FAČR a z členských příspěvků za rok 2014, vyhodnocením soutěžního ročníku 2014/2015 a přípravou toho nového. Vzhledem k tomu, že podzim 2015 bude ve znamení regionálních valných hromad, budou účastníci aktivu seznámeni s metodikou jejich organizačního zabezpečení.

Programová náplň aktivu je připravena, zajímavá bude určitě pro všechny účastníky. Potěšitelné je, že svou účast potvrdili předsedové, či jejich zástupci, všech ObKF a KKF. Na ně čeká v Ústí nad Labem nejenom jednání aktivu, ale také volný vstup na tribuny při finálovém turnaji Mistrovství ČR ve futsalu žen, různé doprovodné akce a hlavně tradiční večerní společenský raut.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate