Domácí soutěže

reklama

33.Zápis 16.6.15

 

Zápis z jednání OFS Strakonice dne 16.6.2015

STK přítomni Mach, Krejčí, Běloušek, Kouba

 

STK schvaluje dohodu mužstev na termín zápasu dohrávky 35+ 11.kolo

Bavorov- Junior 25.6.15 od 17:30 h.

 

STK schvaluje hlášenku:

14.k. 35+     Katovice           Čestice   19.6.        17:30 h

 

STK nařizuje sehrání zápasů 26.k. OPM

                        Sedlice B      Čestice   20.6.        16:00 hř.Doubravice

                        Cehnice        Bavorov                20.6.        17:00      

                        Vodňany B   Lnáře      20.6.        17:00

 

STK kontumuje utkání:

25.k.OPM   Lnáře                 Katovice B            3:0

25.k.OPM Malenice            Vodňany               0:3 /Dle SŘ čl.49/2b/

2.k.III.tř.nadtavby Hoslovice  Předslavice     3:0

 

STK uděluje pokut FO dle RS čl.34/f:

SK Otava Katovice                             1000,-Kč

ZD Předslavice                                    500,-Kč

Splatnost pokut na účet OFS 203868715/0600 do 22.6.15

 

STK nařizuje FO Katovice uhradit 700,-Kč FO Lnáře dle RS čl.5 /náhrada za přípravu

hřiště utkání 25.k.OPM/.

Splatnost do 22.6.15

 

STK schvaluje propozice turnaje žáků v Dražejově 20.6.15 od 10:00 h.

 

STK bere na vědomí souhlas FO Volenice se sehráním  případného zápasu

OPŽ ročníku 15/16  Žichovice-Bavorov  na hřišti ve Volenicích.

 

STK schvaluje odehrané zápasy.

 

STK informuje

Konečná tabulka III.tř.

1.     FK Junior Strakonice

2.     TJ Drahonice

3.     Sokol Doubravice

4.     SK Slavoj Volyně B

5.     SK Pracejovice

6.     Sokol Pražák

7.     Balvani Strakonice

8.     Otava Štěkeň B

9.     TJ Libějovice

10.   FC Westra Sousedovice B

11.   FC Ekochov Hoslovice

12.   ZD Předslavice

13.   ŽS Blata Číčenice

14.   TJ Radošovice

15.   Sokol Cehnice B

16.   SK Nišovice

17.  Sokol Mnichov

 

DK přítomni Kolářík, Raba, Hornát

Tresty neuděleny

 

Termíny a obsazení

OPM 26. kolo

A1A2601   Cehnice      Bavorov       SO   20.06     17:00 Anšlág, Maroušek, Hollman

A1A2602   Kladruby      Lom           SO  20.06     14:00 Homola, Mondek, Ficko

A1A2603   Hoštice       Malenice      SO   20.06     17:00 Mondek, Homola, Ficko

A1A2604   Vodňany B    Lnáře          SO  20.06     17:00 Richtr, Jáchim, Tomeš

A1A2605   Katovice B   CivaTrans     SO  20.06     17:00 Krejčík, Káník, Kolář

A1A2606   Sedlice B      Čestice         SO  20.06     16:00 hř.Doubravice Hodánek, Raba K. Hejtmánek

A1A2607   Dražejov      Blatná B       SO  20.06     17:00 Šindelář, Hornát, Novotný

          

PSA 14. kolo

G2A1401   volno  Dražejov              XXXXXXXXXXXX

G2A1402   Sedlice/Doubrav. Blatná B   19.06     17:00 hř.Doubravice Novotný

G2A1403   Blatná A      Chelčice       NE 21.06     10:00 Hornát

G2A1404   Junior B       Katovice      ČT 18.06     16:30 Hollman

          

PSB 14. kolo

G2B1401    volno   Hoštice/Soused               XXXXXXXXXXXX

G2B1402    Bavorov      Vodňany       SO  20.06     13:00 Kolář

G2B1403    Štěkeň         Osek           SO  20.06     10:30 Hollman

G2B1404    Volyně        Volenice       SO  20.06     10:00 Tesař

          

PMA 14. kolo

H2A1401   volno  Dražejov              XXXXXXXXXXXX

H2A1402   Volyně   Sedlice/Doubrav.   SO  20.06     11:30 Tesař

H2A1403   Chelčice       Štěkeň         NE 21.06     09:00 Homola

H2A1404   Blatná A  Hoštice/Soused.   NE 21.06     11:30 Hornát

 

Turnaj k 50 letům - Lom 27.6. 12:30 Maroušek, Jáchim, Hornát

 

Turnaj žáků - Dražejov                     20.6. 10:00 Boublík, Raba K.

 

Dohrávka 35+

                Bavorov                  Junior      ČT 25.6. 17:30 Ficko

                Katovice                  Čestice     PÁ 19.6. 17:30 Káník

 

 

VV OFS Strakonice dne 16.6.15

Přítomni Zábranský, Ing.Valhoda, Iral, Běloušek, Mach, Kolářík, Krejčí, Kulík, Hodánek

 

- VV projednal přípravu nového soutěžního ročníku, stav připravenosti RO, bylo rozhodnuto uspořádat

26.6. od 18:00 h v sokolovně Strakonice seminář RO.

- VV projednal předání ocenění medailistům okresních soutěží.

- VV projednal účast zástupců VV na výročních akcích v Blatné a Lomu

- VV byl informován o VH FAČR konané dne 5.6.

- VV projednal nabídku GIGACOMPUTER na počítačovou techniku, nabídka bude zaslána FO.

 

 

POZVÁNKA  pro okresní fotbalové rozhodčí na aktiv.

Termín: pátek 26.6.15 od 18:00 h

Místo:                    sokolovna Strakonice

Program:              -úkoly RO v novém systému soutěží

                               -nutná registrace RO v IS FAČR

 

Upozornění:         účast všech okresních rozhodčích je nutná

 

Případné omluvy adresujte předsedovi komise RO nebo sekretáři OFS.

 

Neomluvená neúčast bude chápána jako nezájem o další činnost.

 

Zábranský Václav předseda OFS    Hodánek Jaroslav předseda KR

                                              


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



OFS Strakonice
Husova 380,
Strakonice I, 386 01
Tel: 383 332 082
Fax:
  Adresáře
Výkonný výbor
Komise
Sekretariát
Adresář delegátů
Adresář rozhodčích
Adresář soutěží
Adresář klubů

  Informace k soutěžím
Obsazení soutěží
Udělené tresty

Úřední zprávy
24.6.201534.Zápis 23.6.15
17.6.201533.Zápis 16.6.15
10.6.201532.Zápis 9.6.15
3.6.201531.Zápis 2.6.15
27.5.201530.Zápis 26.5.15
20.5.201529.Zápis 19.5.15
13.5.201528.Zápis 12.5.15
6.5.201527.Zápis 5.5.15
29.4.201526.Zápis 28.4.15
22.4.201525.Zápis 21.4.15
15.4.201524.Zápis 14.4.15
8.4.201523.Zápis 7.4.15
1.4.201522.Zápis 31.3.15
25.3.201521.Zápis 24.3.15
18.3.201520.Zápis 17.3.15
18.2.201519.Zápis 17.2.15
18.2.201518.Zápis 27.1.15
18.2.201517.Zápis 13.1.15
3.12.2014Termínová listina Jaro 15
3.12.201416.Zápis 2.12.14
21.11.201415.Zápis 18.11.14
18.11.201414.Zápis 11.11.14
5.11.201413.Zápis 4.11.14
30.10.201412.Zápis 29.10.14
22.10.201411.Zápis 21.10.14
15.10.201410.Zápis 14.10.14
8.10.20149.Zápis 7.10.14
1.10.20148.Zápis 30.9.14
24.9.20147.Zápis 23.9.14
16.9.20146.Zápis 16.9.14
10.9.20145.Zápis 9.9.14
2.9.20144.Zápis 2.9.14
27.8.20143.Zápis 26.8.14
20.8.20142.Zápis 19.8.14
7.8.20141.Zápis 5.8.14
21.7.2014TERMÍNOVÁ LISTINA PODZIM 14
17.7.201433.Zápis 15.7.14
29.5.2013Programové prohlášení OFS
22.11.2005Sekretariát
22.11.2005Složení komisí
22.11.2005Výkonný výbor
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate