FAČR


reklama

MS žen v Kanadě: Lucie Ratajová byla delegována na osmifinálové utkání

Dvěma osmifinálovými zápasy pokračuje dnes v Kanadě MS žen, na němž má český fotbal dvě reprezentantky. Mezi delegáty je předsedkyně českých rozhodčích Dagmar Damková a mezi rozhodčími asistentka Lucie Ratajová. Ta dnes vyběhne na stadionu v Otavě ke svému druhému utkání na šampionátu. Bude asistovat na pomezí v utkání Norska proti Anglii.

„Jsem nadšená z druhé delegace. Všechna utkání tady mají nádhernou atmosféru. Je neskutečné, že na ženský fotbal přijde i 45 tisíc diváků. Užila jsem si už první utkání mezi Brazilií a Koreou,“ svěřila se Lucie Ratajová před dnešním důležitým zápasem. Dodala, že volného času příliš nemá. Denně jsou na programu rozbory zápasů, tréninky, praktická cvičení na hrací ploše i návštěvy některých utkání.

V dnešním zápase jsou mírnými favoritkami norské fotbalistky, které si na šampionátu zatím vedou velice dobře. Mají ve svém středu 19letou vycházející hvězdu ženského světového fotbalu Adu Hegerbergovou. Angličanky podobné individuality postrádají a v odehraných utkáních příliš nepřesvědčily.

Utkání Norska s Anglií začíná v 17 hodin místního času (23 hodin SEČ). Rozhodovat ho bude Ester Staubli ze Švýcarska. S Lucií Ratajovou bude na pomezí asistovat Ella de Vries z Belgie, čtvrtou rozhodčí je Thalia Mitsi a náhradní rozhodčí Chrysula Kourompylia – obě z Řecka. Hodnocení výkonu této pětice má na starost delegát Michal Listkewicz z Polska.

pro www.fotbal.cz Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate