Reprezentace

reklama

ME 2015 "21": Hraje se o všechno, přijďte včas!

Závěrečné dvojzápasy ve skupinách o postup do semifinále slibují strhující podívanou. „Přijďte včas, ať si ji užijete celou a v klidu,“ doporučují pořadatelé.Očekává se, že nejméně tři ze čtyř úterních a středečních zápasů budou vyprodané. Vzhledem k tomu, že se všechny hrají až ve 20.45, mají i pracovně zaneprázdnění fanoušci šanci přijít na stadion včas.

„Dvacet minut před výkopem je málo. Security pracují rychle, ale kapacita turniketů je omezená. Přijďte dříve, je zbytečně se tlačit a nestihnout úvodních pár minut zápasu,“ říká Martin Synecký, bezpečnostní manažer šampionátu i FAČR.

Později večer bude už také doprava ve městech lepší než v podvečerní špičce. Přesto využijte raději městskou hromadnou dopravu, neboť kapacita parkovišť v okolí stadionů je velmi omezená.

Přímo před stadionem na Letné je zastávka tramvaje, dojít můžete pohodlně pěšky i od metra ze stanice Hradčanská. Také k Edenu jezdí tramvaje. V okolí obou pražských stadionů jsou vyznačené parkovací zóny pro rezidenty městských čtvrtí, proto je lepší případně auto nechat rovnou ve vzdálenějších uličkách a dojít si pěšky.

Andrův stadion v Olomouci leží jen pár kroků od centra města, také Městský stadion v Uherském Hradišti je snadno dostupný.

Přijďte včas, ať je váš zážitek kompletní včetně nástupu týmů a hymen. Možná, že úvodní minuty už rozhodnou o výsledku! Stadiony se otvírají v 19.15, tedy devadesát minut před výkopem. Pokud se na poslední chvíli ještě uvolní některé vstupenky, objeví se v pokladnách na stadionu, které se otvírají ve 14.45.

Další informace na oficiálním webu šampionátu www.u21euro2015.cz.
Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate