Fotbalová REVOLUCE

Fotbalová (R)EVOLUCE: první hostování odbaveno krátce po půlnoci!

Fotbalová (R)EVOLUCE, jeden z nejdůležitějších projektů v historii FAČR, odstartovala úderem dnešní půlnoci a asociace už s potěšením registruje také první „online“ změny v elektronickém vyřizování přestupů a hostování hráčů. A tím prvním vůbec, který se může pyšnit úspěšně odbavenou změnou působiště, je Stanislav Šujan.

Internetový systém (IS) FAČR jeho hostování z klubu KMS Juventus Bruntál do TJ Sokol Razová zaregistroval dnes v čase 0:02, tedy dvě minuty po půlnoci ze včerejška na dnešek! Na sběrnou fakturu TJ Sokol Razová byl zároveň připsán úvodní poplatek ve výši 50 korun. Premiérový transfer v historii Fotbalové (R)EVOLUCE se tímto úspěšně a bleskově zpečetil. A oba kluby se zároveň za promptní reakci mohou těšit na drobné pozornosti od FAČR.

„Máme z této zprávy radost. První změna dresu byla vyřízena těsně po půlnoci a z toho je zřejmé, že někteří funkcionáři byli nedočkaví a chtěli si nový Informační systém FAČR vyzkoušet. Sokolu Razová vyřízení tohoto hostování zabralo dvě minuty, z čehož vyplývá, že nejde o nijak složitou záležitost. Na druhou stranu chápeme, že některé kluby se budou sžívat se změnami v rámci Fotbalové (R)Evoluce déle. Asociace je však připravena všem podávat pomocnou ruku,“ uvedl Rudolf Řepka, generální sekretář FAČR.

Asociace k dnešnímu odpoledni registrovala přibližně stovku úspěšně odbavených žádostí o přestup či hostování v rámci nového IS FAČR.

Záměrem dnes odstartovaného projektu Fotbalová (R)EVOLUCE je zjednodušení všech procesů souvisejících s otázkou vyřizování přestupů či hostování, fakturačních plateb elektronickou formou napříč celým fotbalovým spektrem do nejvyšší soutěže až po výkonnostní úroveň. Kluby i jednotlivci mohou všechny dotazy týkající se tohoto tématu směrovat na email: revoluce@fotbal.cz. Další informace lze nalézt na webu http://nv.fotbal.cz/isfacr, kde je i přehledná „ENCYKLOPEDIE“ s podrobným popisem a návody, jak si v rámci Fotbalové (R)EVOLUCE poradit.
Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skSoubory ke stažení


Encyklopedie fotbalové revoluce
Revoluce v kostce
Seznam Darwinů KFS/OFS
Prezentace Aktiv KFS/OFS
Technické požadavky IS FAČR


Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate