FAČR


reklama

Evropská liga: V nominacích nechybějí čeští rozhodčí ani delegát

V dnešních padesáti odvetných utkáních předkola Evropské ligy budou opět v akci čeští rozhodčí i delegát. Představí se ve třech zápasech, na které byli delegováni Komisí rozhodčích UEFA.Rozhodčí Zbyněk Proske cestoval se svými kolegy do Bosny a Hercegoviny, konkrétně do Mostaru, kde na Gradski Stadiumu bude rozhodovat utkání mezi domácím mužstvem HŠK Zrinjski Mostar proti FC Shirak z Arménie. Domácí fotbalisté jsou pravidelným účastníkem předkol evropských pohárů a v dnešní odvetě jsou velkými favority. V prvním utkání před týdnem v Arménii sice odešli z hřiště s prohrou 2:0, ale nepříznivé skóre budou chtít na domácí půdě co nejdříve srovnat. Určitě se dočkají podpory svých radikálních fanoušků a české rozhodčí tak nečeká jednoduchý duel.

Zbyňkovi Proskemu budou asistovat na pomezí Radek Kotík a Stanislav Pochylý, do funkce čtvrtého rozhodčího byl nominovám Pavel Julínek. Výkon české čtveřice bude hodnotit delegát Jean Lemmer z Lucemburska.

Rozhodčí Radek Příhoda byl delegován na utkání, které rovněž slibuje zajímavou podívanou. Na stadionu Teddy ve čtvrti Malcha v jihozápadním Jeruzalémě bude řídit utkání mezi Beitar Jeruzalém FC a kazachstánským celkem FC Ordabasy Shymkent. Izraelci si přivezli z hřiště dnešního soupeře nadějný výsledek pro postupové ambice do další fáze evropské soutěže, když remizovali 0:0. Navíc budou mít ještě podporu téměř zaplněného stadionu, do něhož by mělo přijít na 25 tisíc příznivců domácího celku, jak uvádějí zdroje z Izraele.

Radek Příhoda bude mít na pomezí asistenty Ivo Nádvorníka s Jakubem Hrabovským, čtvrtým rozhodčím je Tomáš Kocourek. Hodnotit české rozhodčí bude španělský delegát Bernardino Gonzales Vazquez.

Mezinárodní delegát FIFA a UEFA Václav Krondl odletěl včera do Irska. V Dublinu bude hodnotit dnes večer výkon čtveřice polských rozhodčích v čele s hlavním Tomaszem Musialem, kteří budou řídit utkání mezi domácím celkem Saint Patrick´s Athletic FC proti litevskému mužstvu Skonto Riga FC. V prvním utkání před týdnem prohráli irští fotbalisté v Rize 2:1. Dnes budou chtít potvrdit, že v duelu obou celků byli předem favorizováni na postup oprávněně. Nic jiného než vítězství a postup pro ně tedy nepřichází do úvahy.

pro www.fotbal.cz: Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate