Domácí soutěže


reklama

28. Letní světová univerziáda: Rozhodčí Olga Zadinová je v jednom kole

Olga Zadinová dnes povede na stadionu Makpo Main International Football Center v městě Gwangdžu utkání mezi Čínou a Koreou. Je to již její třetí zápas, který bude rozhodovat v roli hlavní rozhodčí a celkově páté utkání, na které byla na 28. Letní světové univerziádě delegována.

Na jihokorejském turnaji rozhodovala zápasy Číny s Polskem a Mexika s Japonskem. Ve funkci čtvrté rozhodčí působila v utkáních Ruska proti Mexiku a Číny proti Jihoafrické republice. „Příliš času na odpočinek tady skutečně nemám. Denně máme individuální tréninky. Naštěstí to nemáme daleko na hřiště, protože u každé školy je tu fotbalový areál s atletickou dráhou. Pokud se najde chvilka volna, tak ji využíváme k návštěvám sportovišť. Denně se také setkáváme s rozhodčími z jiných sportů a debaty s nimi o pravidlech a o rozhodcovských zkušenostech jsou hodně zajímavé,“ svěřila se česká rozhodčí z místa konání dnešního utkání.
Olze Zadinové budou dnes v roli asistentek pomáhat Korejky Kim Hye Rim a Kim Dae Og. Do funkce čtvrté rozhodčí byla delegována Yamashita Yoshimi z Japonska. Hodnocení výkonu čtveřice rozhodčích má na starost Kim Hee Wook z Jižní Koreje.Olga Zadinová (zcela vlevo) se svými kolegyněmi v hledišti při návštěvě fotbalového zápasu.

pro www.fotbal.cz: Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate