Reprezentace

reklama

Policejní prezident a organizační výbor ocenili zajištění bezpečnosti ME U21

Policejní prezident Tomáš Tuhý a předseda Organizačního výboru Mistrovství Evropy ve fotbale do 21 let Petr Fousek ocenili a poděkovali téměř padesáti vybraným policistům za jejich odvedenou práci během červnového turnaje v České republice.


Stalo se tak v rámci slavnostního aktu v reprezentačních prostorech usedlosti Spiritka, jež patří právě ministerstvu vnitra. Tuhý předstoupil před zástupce různých policejních složek, kteří byli v akci při evropském šampionátu v Praze, Olomouci a Uherském Hradišti. A vyslovil naprostou spokojenost se zajištěním veřejného pořádku během akce, kterou navštívilo téměř 170 tisíc fanoušků.

„Během turnaje nedošlo ke spáchání žádného trestného činu, což je při takové akci pokaždé velmi pozitivní zpráva. Dík patří organizátorům turnaje i všem policistům, kteří byli na mistrovství Evropy nasazeni a podíleli se na bezpečnostních opatřeních. Hodně jsme se věnovali přípravám na samotný turnaj, hodně práce bylo vynaloženo i během něj. A zkušenosti, které jsme teď nabrali, můžeme v budoucnu využít při další podobně exponované akci,“ uvedl Tuhý.

Podle Fouska, šéfa organizátorů, klapala spolupráce s policií během turnaje na jedničku. „Naším cílem bylo dokázat, že Česká republika je bezpečná země, což se i díky všem participujícím policistům podařilo. Během šampionátu nedošlo k žádným excesům a i díky tomu byl vnímán jako velmi úspěšný. Nezbývá, než poděkovat všem, kteří se na bezpečnostních opatřeních podíleli,“ dodal Fousek.Martin Synecký, security manager ME U21, vyzdvihl i schopnost policistů promptně reagovat na vzniklé nečekané situace. „Bylo jich během mistrovství opravdu hodně, ale se vším jste se dokázali včas a rychle vypořádat. Ukázali jste flexibilitu a také díky ní se turnaj povedl,“ dodal Synecký.Další informace na oficiálním webu šampionátu www.u21euro2015.cz.
Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate