Evropské soutěže


reklama

Druhé předkolo Evropské ligy: Čeští sudí rozhodují v Ázerbájdžánu

Evropská liga pokračuje dnes dvaatřiceti odvetnými zápasy druhého předkola. Kromě fotbalistů Mladé Boleslavi, kteří se pokusí o příznivější výsledek na severu Evropy v norském Strömsgodsetu, budou v akci také čeští rozhodčí v čele s Radkem Příhodou a mezinárodní delegát FIFA a UEFA Jiří Ulrich.

Komise rozhodčích UEFA delegovala Radka Příhodu na utkání ázerbájdžánského celku FK Gabala s fotbalisty srbského mužstva FK Čukarički Bělehrad. Utkání na Gabala Citu Stadiumu slibuje zajímavou podívanou. Srbové sice vyhráli před týdnem v prvním utkání na domácí půdě 1:0, ale není to výsledek, který je nechává v klidu. Fotbalisté domácího FK Gabala se doslova „namlsali“ v prvním předkole EL, když vyřadili favorizovaný celek gruzínského Dinama Tbilisi. A dnes cítí velkou šanci vybojovat pro ně historický postup do další fáze evropské soutěže.

Radkovi Příhodovi budou na pomezí asistovat Ivo Nádvorník s Jakubem Hrabovským, čtvrtým rozhodčím je Pavel Orel. Hodnotit výkon české čtveřice bude švýcarský delegát Andreas Schluchter.

Delegát Jiří Ulrich bude dohlížet na neméně zajímavý zápas v Bosně a Hercegovině. V Sarajevu se utkají domácí fotbalisté klubu Željezničar s maďarským Ferencvárosem Budapešť. Na Stadionu Grbavica budou chtít domácí fotbalisté potvrdit úspěšný vstup do druhého kola. Před týdnem zvítězili v Budapešti 0:1, a tak o dalším postupu v Evropské lize nepochybují.

Jiří Ulrich bude hodnotit účinkování čtveřice izraelských sudích. Hlavním je Orel Grinfeld.


FOTO: Čeští rozhodčí po včerejším tréninku před dnešním utkáním. Na snímku zleva Ivo Nádvorník, Radek Příhoda, delegát utkání Andreas Schluchter ze Švýcarska, Pavel Orel a Jakub Hrabovský.

pro www.fotbal.cz: Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama


reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate