Reprezentace

reklama

Pavel Vrba: Německo je jasný favorit, ale druhé místo je hratelné

Trenér národního týmu Pavel Vrba byl v Petrohradu při losování kvalifikace MS 2018. Má z něj lepší pocit, než měl před dvěma lety po vylosování evropské kvalifikace.
Vrbovovu mužstvu přidělil los o světový šampionát 2018 za soupeře do skupiny C Německo, Severní Irsko, Norsko, Ázerbájdžán a San Marino. Přímo postoupí pouze vítěz skupiny, osm nejlepších mužstev na druhých místech (skupin je devět) si zahraje baráž o další čtyři místa. "Je to samozřejmě na první pohled jasné. Hlavním favoritem je Německo, našimi největšími soupeři o druhé místo jsou Norsko a Severní Irsko. Ale dopředu se nedá říct, že to tak určitě bude. Ale jistě máme na to hrát o druhé místo," řekl Pavel Vrba přímo z dějiště dnešního losování. "Zkušenost mám jako trenér národního týmu pouze s Norskem, se kterým jsme hráli přátelák, který nám ale moc nevyšel. Ze slovenské reprezentace pak pamatuji zápasy s Německem a San Marinem," vzpomíná Pavel Vrba. "Momentálně je pro nás aktuální kvalifikace o mistrovství Evropy, takže soupeře v boji o světové mistrovství začneme řešit později."

Po losu ME 2016 byl teď Pavel Vrba přímo při slavnostním vylosování kvalifikace MS 2018. "Mám z tohoto losu lepší pocit než tomu bylo po vylosování současné kvalifikace o Euro, tam máme skupinu obtížnější. Samotné losování bylo podobné, ale řekl bych početnější a větší. Přece jenom šlo o mistrovství světa. Rusové berou pořadatelství hodně vážně, zúčastnil se i prezident Putin, bylo tady opravdu hodně fotbalových i dalších osobností z celého světa," uzavřel Pavel Vrba.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate