Domácí soutěže


reklama

FOTO: Memoriál Františka Harašty: Pohár pro Viktorii Plzeň

Třináctý ročník mládežnického fotbalového turnaje Memoriál Františka Harašty se po roce odehrál v jihomoravských Rakvicích a Lednici.




Turnaje na počest bývalého fotbalového funkcionáře a trenéra se 18. a 19. července zúčastnilo kromě reprezentačních výběrů U-16 z Čech a Moravy týmy mladších dorostenců FC Viktoria Plzeň, SK Sigma Olomouc, FK Teplice, AC Sparta Praha, FC Vysočina Jihlava a FC Zbrojovka Brno.

František Harašta byl dlouholetým funkcionářem Zbrojovky a FC Boby Brno a krátce i trenérem prvoligového mužstva mužů. Nejlepších výsledků ovšem dosáhl jako trenér mládeže a vyhledávač fotbalových talentů.

Výsledky turnaje

Skupina A - stadion RAKVICE
Olomouc – Plzeň 1:4 (Góly: Zlatohlávek - Graiciar 3, Buranský)
ČR Morava – Teplice 0:0
Plzeň – Teplice 4:1 (Graiciar 2, Kapuscinský, Svoboda - Kormuda)
ČR Morava – Olomouc 0:2 (Zlatohlávek, Chytil)
Teplice – Olomouc 0:4 (Baďura 2, Diblík, Sivoň)
Plzeň – ČR Morava 2:0 (Svoboda, Buranský)

Tabulka skupiny A

1. Plzeň 3 3-0-0 10:2 9
2. Olomouc 3 2-0-1 7:4 6
3. ČR Morava 3 0-1-2 0:4 1
4. Teplice 3 0-1-2 1:8 1


Skupina B - stadion LEDNICE
ČR Čechy - Jihlava 0:1 (Chlumský)br> Brno - Sparta 0:0
ČR Čechy - Sparta 1:0 (Doležal)
Brno - Jihlava 3:0 (Jambor, Horváth, Kříž)
Brno - ČR Čechy 0:3 (Šilhan 2, Šplíchal)
Sparta - Jihlava 2:0 (Sedláček, Fortelný)

Tabulka skupiny B

1. ČR Čechy 3 2-0-1 4:1 6
2. Sparta 3 1-1-1 2:1 4
3. Brno 3 1-1-1 3:3 4
4. Jihlava 3 1-0-2 1:5 3


Utkání o umístění:

utkání o 7. místo
Jihlava - Teplice 1:4 (Matulka - Kokeš 2, Němeček, Čonka)

utkání o 5. místo
ČR Morava - Brno 2:2, pen. 7:8 (Mach, Ostrák - Rogožan, Jordák)

utkání o 3. místo
Sparta Praha - Olomouc 0:1 (Zlatohlávek)

Finále
ČR Čechy - Plzeň 2:4 (Šilhan, Šplíchal - Graiciar 2, Kapuscinský, Petr)

Nejlepší hráč: Vojtěch Šilhan (ČR Čechy U16)
Nejlepší střelec:Martin Graiciar- 7 gólů (FC Viktoria Plzeň)
Nejlepší brankař:František Kotek (AC Sparta Praha)

Konečné umístění:

1. FC Viktoria Plzeň
2. ČR U16 Čechy
3. SK Sigma Olomouc
4. AC Sparta Praha
5. FC Zbrojovka Brno
6. ČR U16 Morava
7. FK Teplice
8. FC Vysočina Jihlava

FOTOGRAFIE z turnaje








Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate