FAČR


reklama

Třetí předkolo Evropské ligy: Čeští rozhodčí a delegáti se rozjeli po Evropě

Ani ve třetím předkole Evropské ligy nebudou dnes chybět v některých místech Evropy zástupci českého fotbalu. Kromě fotbalistů Liberce, kteří se představí na domácím hřišti, to budou také rozhodčí a delegáti. Komise rozhodčích UEFA je delegoval na tři z dnešních osmadvaceti utkání.

Rozhodčí Libor Kovařík bude řídit duel mez dánským celkem FC Brondby Kodaň proti kyperskému mužstvu Omonia Nikósie. Domácí fotbalisté nastoupí k zápasu v pozici favorita. Jejich příznivci jsou velice optimističtí, jak hovoří zprávy z Kodaně. Očekávají, že si mužstvo vybojuje dostatečný náskok pro odvetu. Ovšem pohárová matematika bývá často ošidná.

Liborovi Kovaříkovi budou asistovat na pomezí Jiří Moláček s Petrem Blažejem, čtvrtým rozhodčím je Ondřej Lerch. O hodnocení výkonu české čtveřice se postará delegát Karen Nalbandyan z Arménie.

Mezinárodní delegát FIFA a UEFA Miroslav Tulinger cestoval do ruského Krasnodaru. Na tamním Kuban Stadiumu, který má kapacitu 31 tisíc diváků, bude hodnotit počínání tureckých rozhodčích v zápase mezi fotbalisty domácího FC a slovenského celku ŠK Slovan Bratislava. V roli hlavního rozhodčího bude Halis Ozkahya. Hosté rozhodně nejsou v utkání favority, přestože se do třetího předkola probojovali po dvou vítězstvích nad irským mužstvem UC Dublin - 1:5 na hřišti v Dublinu a 1:0 na domácí půdě. V generálce na dnešní utkání se jim však nevedlo. V domácí ligové soutěži prohrál Slovan v neděli na domácím hřišti s Myjavou 0:1.

Další český mezinárodní delegát Miroslav Liba se vydal na jih Evropy do Rumunska s cílem ve městě Targu Mures, kde působí druhý celek loňského ročníku rumunské ligy ASA Targu Mures. Na stadionu Trans-Sil budou bojovat domácí fotbalisté s vysoce favorizovaným francouzským celkem AS Saint-Étienne. Mezinárodně ostřílení Francouzi si jedou do Rumunska jedině pro vítězství. Každý jiný výsledek by pro ně byl zklamáním. Miroslav Liba bude hodnotit čtveřici nizozemských sudích v čele s Paulusem Van Boekelem.FOTO: Čeští rozhodčí po včerejším tréninku na stadionu v Kodani. Zleva Jirí Moláček, Libor Kovařík, Petr Blažej a Ondřej Lerch.

pro www.fotbal.cz: Miroslav Svoboda


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate