Domácí soutěže


reklama

Komuniké ze zasedání Disciplinární komise FAČR ze 23. 7. 2015

Disciplinární komise se poprvé sešla v novém soutěžním ročníku. Komise řešila případy z posledního kola soutěží z uplynulého soutěžního ročníku.
1) Disciplinární komise shledala, že ze strany klubu SK Slavia Praha – fotbal, a.s. došlo k disciplinárnímu provinění v utkání s 1. FC Slovácko, a.s. ze dne 30. 5. 2015, avšak s ohledem na intenzitu přestupku upouští od potrestání.

2) Disciplinární komise potrestala klub FC GRAFFIN Vlašim, a. s. peněžitou pokutou ve výši 25.000,- Kč za události v utkání s Pardubicemi dne 31. 5. 2015.

3) Disciplinární komise potrestala klub Fotbalový klub Pardubice, a. s. peněžitou pokutou ve výši 10.000,- Kč za události v utkání ve Vlašimi dne 31. 5. 2015.

4) Disciplinární komise potrestala hráče Bořka Dočkala – AC Sparta Praha – fotbal, a. s. peněžitou pokutou ve výši 25.000,- Kč za vyloučení v přátelském utkání s Vitesse Arnheim.

5) Disciplinární komise potrestala hráče Jana Hoška – FK Teplice, a. s. peněžitou pokutou ve výši 40.000,- Kč za vyloučení v přátelském utkání s SG Dynamo Dresden.

6) Disciplinární komise zahájila disciplinární řízení s klubem FK Teplice, a.s. za události v přátelském utkání s SG Dynamo Dresden.

Příští zasedání DK FAČR se bude konat dne 30. 7. 2015 od 14:00 v novém sídle FAČR.Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate