FOTBAL.CZ - AKTUÁLNÍ INFORMACE - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
AKTUÁLNÍ INFORMACE
30.7.2015

ROZLOSOVÁNÍ SOUTĚŽÍ pro sezonu 2015/16

Zatímco SYNOT ligy už má za sebou úvodní kolo nového ročníku, další fotbalové soutěže v České republice rozehrají novou sezonu během srpna.

O prvním srpnovém víkendu má na programu 1. kolo Fotbalová národní liga a postupně přijdou na řadu další soutěže, od ČFL a MSFL až po nejnižší IV. třídy okresních soutěží.

Rozlosování a termíny TOP soutěží, tedy SYNOT ligy, Fotbalové národní ligy, Juniorské ligy a 1. celostátní dorostenecké ligy najdete v sekci SOUBORY KE STAŽENÍ.

Rozlosování a termíny dalších soutěží počínaje ČFL a MSFL až po čtvrté třídy okresních soutěží najdete v INFORMAČNÍM SYSTÉMU FAČR.


 
Komentáře čtenářů:
 

© FOTBAL.CZ - Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu FOTBAL.CZ výslovně zakázáno.
nic

WebToDate