FOTBAL.CZ - AKTUÁLNÍ INFORMACE - Football association of Czech Republic - czech, cesky, cech, eech, sport, soccer, fotbal, football, cup, fussball, futsal, statisti, result, league, fixture, champion, qualifi, new, calcio, team, national, club, kopaná
Horní navigační lišta
RSS kanál
[Odkazy na články]
Ikonka serveru
[Ikonka pro vás]
AKTUÁLNÍ INFORMACE
31.7.2015

Vyjádření FAČR k ukončení vyšetřování fotbalové korupce

FAČR přijala oznámení o ukončení vyšetřování, na základě kterého již dříve zahájila prostřednictvím Discipinární komise FAČR řízení s obviněnými osobami, a bude dále postupovat v návaznosti na další úkony Policie a zjištěné důkazy.


Toto se týká pouze osob a subjektů, které jsou členy FAČR a je proto možné s nimi zahájit, potažmo vést, disciplinární řízení.

FAČR poskytla orgánům činným v procesu vyšetřování maximální součinnost a kvituje, že tato kauza, která poškozuje český fotbal, směřuje ke svému konci. O případném potrestání rozhodne soud a podle míry zjištění bude trestat i disciplinární komise FAČR.

Seznam osob, s nimiž bylo prozatím zahájeno disciplinární řízení v abecedním pořádku: Ondřej Bíro, Vítězslav Brožík, Jan Halama, Jan Hanzal, Zbyněk Hauzr, Petr Hlaváček, Jaroslav Chalupa, David Jablonský, Daniel Kaplan, Karel Kodeš, Robert Kopas, Jan Kosak, Lukáš Křeček, Michal Macháček, David Placák a Martin Sus.

 
Komentáře čtenářů:
 

© FOTBAL.CZ - Přepis, šíření, či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu FOTBAL.CZ výslovně zakázáno.
nic

WebToDate