Futsal

reklama

©koFL9 - Historie 2014/15 - chlapci



Finále ©kolské futsalové ligy 2014/2015



Pátý ročník ©kolské futsalové ligy, mladąí sestry populární Středoąkolské futsalové ligy, vyvrcholil ve čtvrtek 16.4. v brněnské hale na Vodové. Tituly si odvezli hráči Z© Edisonova z Teplic a Z© Sever Hradec Králové.


FINÁLE ©koFL 2014/15

ČTVRTEK 16.4.2014 – sportovní hala na Vodově v Brně – Králově Poli

Semifinále 9.třídy:
D17-Z© Edisonova Teplice - G4-Z© Zborovská Tábor 3:3 (0:2), na penalty 4:3
D16-Z© Barvířská Liberec - B18-Z© TGM Komárov 0:2 (0:1)

zápas o 3. místo ©koFL 9:
G4-Z© Zborovská Tábor - D16-Z© Barvířská Liberec 1:6 (1:3)

finále ©koFL 9:
D17-Z© Edisonova Teplice - B18-Z© TGM Komárov 7:2 (3:1)

Nejlepąí hráč finálového turnaje ©koFL9: Václav Dudl (Z© TGM Komárov)
Nejlepąí brankář finálového turnaje ©koFL9: Jan Nejedlý (Z© Edisonova Teplice)



Konferenční finále - chlapci



 


Konferenční finále "Západ"

30.3.2015 v Praze

Výsledky:

A1-Gymnázium Nad ©tolou, B18-Z© TGM Komárov, C7-Z© Pionýrů Sokolov, D17-Z© Edisonova Teplice

B18-Z© TGM Komárov - C7-Z© Pionýrů Sokolov 1:1

A1-Gymnázium Nad ©tolou - D17-Z© Edisonova Teplice 0:8

B18-Z© TGM Komárov - D17-Z© Edisonova Teplice 2:4

C7-Z© Pionýrů Sokolov - A1-Gymnázium Nad ©tolou 7:1

C7-Z© Pionýrů Sokolov - D17-Z© Edisonova Teplice 1:2

B18-Z© TGM Komárov - A1-Gymnázium Nad ©tolou 9:0



postupují: D17-Z© Edisonova Teplice a B18-Z© TGM Komárov


 


Konferenční finále "Východ"

čtvrtek 26.3.2015 - SH Vodova v Brně-Králově Poli

Výsledky:

09:10 D16-Z© Barvířská Liberec - F8-Z© Ostrava-Poruba 2:1 (1:1)

09:45 G4-Z© Zborovská Tábor - H13-Z© Mládeľe Znojmo 4:1 (3:1)

11:30 D16-Z© Barvířská Liberec - H13-Z© Mládeľe Znojmo 1:1 (1:0)

12:05 G4-Z© Zborovská Tábor - F8-Z© Ostrava-Poruba 2:7 (0:3)

13:50 H13-Z© Mládeľe Znojmo - F8-Z© Ostrava-Poruba 3:2 (1:1)

14:25 D16-Z© Barvířská Liberec - G4-Z© Zborovská Tábor 2:2 (1:1)



postupují: D16-Z© Barvířská Liberec a G4-Z© Zborovská Tábor





Praha - Divize A



Účastníci: A1-Gymnázium Nad ©tolou, A2-Z© Tusarova Praha, A3-Gymnázium Litoměřická, A4-Z© Bratří Venclíků, A5-Z© Hloubětín

Výsledky:

Gymnázium Nad ©tolou-Z© Bratří Venclíků 10:0

Gymnázium Litoměřická-Z© Tusarova 5:6

Gymnázium Nad ©tolou-Z© Tusarova 14:0

Z© Bratří Venclíků-Gymnázium Litoměřická 5:7

Z© Bratří Venclíků-Z© Tusarova 2:1

Gymnázium Nad ©tolou-Gymnázium Litoměřická 4:0



Konečné pořadí:

1. Gymnázium Nad ©tolou 9 bodů, 28:0

2. Gymnázium Litoměřická 3 body, 12:15

3. Z© Bratří Venclíků 3 body, 7:18

4. Z© Tusarova 3 body, 7:21



postupuje: A1-Gymnázium Nad ©tolou



 


Střední Čechy - Divize B

Úterý 17.3. v 9.00 v Příbrami

Účastníci: B18-Z© TGM Komárov, B6-Z© Březové Hory, Vítěz C

Výsledky:

B15-Z© T.G.Masaryka Milovice - B18-Z© TGM Komárov 2:9

B18-Z© TGM Komárov - B6-Z© Březové Hory 3:2

B6-Z© Březové Hory - B15-Z© T.G.Masaryka Milovice 16:2



postupuje: B18-Z© TGM Komárov




 


Západní Čechy - divize C

19.02.2015 od 09:00hod. SH Lokomotiva Plzeň

Účastníci: C4-4.Z© Plzeň, C7-Z© Pionýrů Sokolov, D30-Z© a M© Jiľní ®atec

Výsledky:

09:40 hod. 9 C4-4.Z© Plzeň - D30-Z© a M© Jiľní ®atec 1:5 (1:2)

10:50 hod. 9 C7-Z© Pionýrů Sokolov - D30-Z© a M© Jiľní ®atec 5:3 (2:1)

12:00 hod. 9 C4-4.Z© Plzeň - C7-Z© Pionýrů Sokolov 0:8 (0:4)



postupuje: C7-Z© Pionýrů Sokolov




 


Severní Čechy - divize D

10.2.2015 SH Teplice

Účastníci: D7-Z© a M© Děčín IV, D17-Z© Edisonova Teplice, D25-Z© Přemyslovců Louny

Výsledky:
9,40 hod D17-Z© Edisonova Teplice - D25-Z© Přemyslovců Louny 3:3 (1:0)
11,00 hod D25-Z© Přemyslovců Louny - D7-Z© a M© Děčín IV 2:8 (2:1)
12,20 hod D7-Z© a M© Děčín IV - D17-Z© Edisonova Teplice 3:4 (3:2)



postupuje: D17-Z© Edisonova Teplice




 


Východní Čechy - divize E

4.3.2015 v Pardubicích

Účastníci: D16-Z© Barvířská Liberec, E19-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice, E4-Z© Bystré

Výsledky:

E19-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice - E4-Z© Bystré 1:2 (1:1)

D16-Z© Barvířská Liberec - E4-Z© Bystré 6:0 (4:0)

E19-Z© a M© Pardubice-Ohrazenice - D16-Z© Barvířská Liberec 1:3 (0:2)



postupuje: D16-Z© Barvířská Liberec



 


Severní Morava - divize F

27.1. 2015, SH Komenského Bílovec

Účastníci: F14-Z© Kollárova Prostějov, F5-Církevní Z© Hradec nad Moravicí, F8-Z© Ostrava-Poruba, F6-Z© a M© Komenského Bílovec

Výsledky:

8:30 F5-Církevní Z© Hradec nad Moravicí – F6-Z© a M© Komenského Bílovec 0:12

9:10 F8-Z© Ostrava-Poruba – F14-Z© Kollárova Prostějov 16:1

9:50 F6-Z© a M© Komenského Bílovec– F14-Z© Kollárova Prostějov 8:3

10:30 F5-Církevní Z© Hradec nad Moravicí - F8-Z© Ostrava-Poruba 0:17

11:10 F5-Církevní Z© Hradec nad Moravicí – F14-Z© Kollárova Prostějov 3:4

11:50 F6-Z© a M© Komenského Bílovec - F8-Z© Ostrava-Poruba 3:3



postupuje: F8-Z© Ostrava-Poruba




 


Jiľní Čechy - divize G

SH v Týně nad Vltavou, 26.2.2015

Účastníci: G5-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou, G1-Z© J. Husa Písek, G4-Z© Zborovská Tábor

Výsledky:

9,20 G1-Z© J. Husa Písek - G5-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou 0:5 (0:4)

11,20 G1-Z© J. Husa Písek - G4-Z© Zborovská Tábor 0:6 (0:2)

13,20 G5-Z© Hlinecká Týn nad Vltavou - G4-Z© Zborovská Tábor 1:10 (0:5)



postupuje: G4-Z© Zborovská Tábor




 


Jiľní Morava - divize H

čtvrtek 19.2.2015 – sportovní stará hala na Vodové v Brně – Králově Poli

Účastníci: H3-Z© Novolíąeňská Brno, H13-Z© Mládeľe Znojmo, H8-Z© Bakalovo nábřeľí Brno, H10-CZ© Veselí nad Moravou

Výsledky:

8:00 ... H3-Z© Novolíąeňská Brno - H8-Z© Bakalovo nábř. Brno 2:3

9:20 ... H3-Z© Novolíąeňská Brno - H13-Z© Mládeľe Znojmo 0:12

10:00 ... H8-Z© Bakalovo nábř. Brno - H10-Z© Veselí nad Mor. 5:1

11:20 ... H3-Z© Novolíąeňská Brno - H13-Z© Veselí nad Mor. 2:6

12:00 ... H8-Z© Bakalovo nábř. Brno - H13-Z© Mládeľe Znojmo 1:7

13:20 ... H13-Z© Mládeľe Znojmo - H10-Z© Veselí nad Mor. 4:1



postupuje: H13-Z© Mládeľe Znojmo

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz poąli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáľe
Youtube
> přihláąení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radioľurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate