Hlavní menu


reklama

Turnaj 4 zemí se dramatizuje. Češi podlehli Slovensku


Futsalový Turnaj 4 zemí v Polsku pokračoval hned čtvrtek. Obě české reprezentace se utkaly se Slovenskem a obě svůj duel prohrály.

Čeští futsalisté nezačali zápas dobře a byli pod tlakem, ze kterého se však vymanili bez obdržené branky. Blízko úvodní trefy byl dvakrát Záruba, ale na slovenského brankáře si nepřišel.

Po přestávce pokračoval vyrovnaný futsal a oba týmy se začaly střídat s hrou bez brankáře. Ta vyšla lépe Slovensku. Nejprve se po rohovém kopu prosadil ranou do šibenice Drahovský a po něm ddorazil střel při power play Višváder. Skóre uzavřel minutu před koncem také při power play Slovenska Rafaj – 0:3.

Tomáš Neumann: Z výsledku vědu nedělám

„Prohráli jsme, protože jsme k zápasu přistoupili laxně. Na našem výkonu se podepsal i pozdní začátek zápasu. Byli jsme rozcvičení a pak jsme museli dvacet minut čekat. Od toho se odvíjel i celý zápas. Nebyli jsme v tempu ani rozehraní,“ líčil trenér české reprezentace Tomáš Neumann. „Hrálo se třicet minut nula-nula. Potom už jsem zkoušel power play, jak obrannou, tak útočnou. Všechno jsme si vyzkoušeli a můžeme z toho vycházet. Z výsledku vědu nedělám,“ řekl trenér Čechů.

Proč se Čechům nedařila power play obranná ani útočná? „Nedařil se nám celý zápas. Když se podíváme na celé utkání, tak nebylo vše jednoduché. Nebyli jsme v pohybu a ztráceli jsme jednoduché balony. Slováci k zápasu přistoupili lépe. Byli silnější a agresívnější v soubojích. Moderní futsal se bez pohybu a agresivity hrát nedá,“ zdůraznil Tomáš Neumann.

Česká republika – Slovensko 0:3 (0:0)
Branky: 29. Drahovský, 32. Višváder, 39. Rafaj.
ČR: Vahala (Gerčák) – Sláma, Novotný, Holý, Janovský – Belej, Kovács, Seidler, Záruba – R. Mareš, M. Mareš, Cupák, Rešetár. Trenér Tomáš Neumann.
Slovensko: Klema (Herko) – Rick, Drahovský, Kozár, Brunovský, Rafaj, M. Zdráhal, A. Zdráhal, Višváder, Doša, Bahna. Trenér Marián Berky.
Tabulka
1. Maďarsko 1 – 0 – 0 3:1 3
2. Slovensko 1 – 0 – 1 4:3 3
3. Česká republika 1 – 0 – 1 5:5 3
4. Polsko 0 – 0 – 1 2:5 0


Česká republika U21 – Slovensko U21 4:7 (2:5)
Branky ČR: Hrubý 2, Ferenc, Mažári.
ČR: Pytloun – Homola, Žampa, Šidla, Hrubý – Mažári, Ferenc, Křemen, Neuman – Kubelka, Jošt, Tachtadžis. Trenér Marek Kopecký.

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



Česká fotbalová reprezentace na facebook
vstupenky
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate