Futsal

reklama

CHANCE futsal liga - Ročník 2015/2016

CHANCE futsal liga - Ročník 2015/2016

Konečné pořadí CHANCE futsal ligy 2015/2016:

 1. ERA-PACK Chrudim 
 2. Benago Zruč n.S.
 3. SK Slavia Praha
 4. Vysoké Mýto
 5. AC Sparta Praha
 6. Interobal Plzeň
 7. Rádio Krokodýl Brno 
 8. Tango Brno 
 9. MADOS Hradec Králové
10. Helas Brno 
11. Démoni Č.Lípa
12. FK Kladno
Mistrem Chance Futsal ligy pro ročník 2015/2016 se stal FK ERA-PACK Chrudim.

Z Chance Futsal ligy sestupují týmy Démoni Č.Lípa a FK Kladno. Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2016/17 si zajistili vítězové 2.ligy "západ" (Gardenline Litoměřice) a 2.ligy "východ" (Gamaspol Jeseník).


Finále

ERA-PACK Chrudim - Benago Zruč n.S. 6 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Gasnárek Michal (8,4), Vaněk Tomáš Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 342 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 3. Max-Weber Prates (Záruba Radim), 9. Mareš Roman (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 13. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Rešetár Lukáš), 25. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Rodrigo Taverna), 31. Rešetár Lukáš (Max-Weber Prates), 37. Rešetár Lukáš (Dentinho-DeLima Emerson) - 2. Belej Michal (Brahimi Azem), 6. Brahimi Azem (Belej Michal), 33. Ago-Simitči Agron, 39. Belej Michal
ŽK: Sidnei-Ribeiro Da Silva, Rodrigo Taverna, Felipe-Freitas Deyvisson - Andre-Galvao Dos Santos ČK: 0 - Marcelo-DosReis Soares
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Freitas Deyvisson Trenér: Meller Tomáš
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Bezstarosti Tomáš, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Belej Michal, Neto-Veiga Wilson Trenér: Simitči Beni

Benago Zruč n.S. - ERA-PACK Chrudim 5 : 9 (3 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (7,9), Petr Zdeněk (8,7), Vomastek Daniel Delegát: Novotný Josef Diváků: 460 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 1. Neto-Veiga Wilson (Belej Michal), 14. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 17. Belej Michal (Kristen Karel), 42. Belej Michal (Neto-Veiga Wilson), 48. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos) - 19. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Dentinho-DeLima Emerson), 26. Mareš Roman (Dentinho-DeLima Emerson), 33. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 41. Kovács Michal, 43. Rodrigo Taverna (Dentinho-DeLima Emerson), 49. Rodrigo Taverna, 49. Felipe-Freitas Deyvisson, 49. Felipe-Freitas Deyvisson, 50. Kovács Michal
ŽK: 0 - Felipe-Freitas Deyvisson ČK: Neto-Veiga Wilson - 0
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Fogaca-Diego Valente, Bezstarosti Tomáš, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Belej Michal, Neto-Veiga Wilson, Kristen Karel Trenér: Simitči Beni
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Freitas Deyvisson, Mareš Michal Trenér: Meller Tomáš

ERA-PACK Chrudim - Benago Zruč n.S. 7 : 5 (5 : 2)
Rozhodčí: Cílek Martin (7,5), Černý Ondřej (7,5), Ježek Martin Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 577 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 7. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 10. Mareš Roman (Rodrigo Taverna), 11. Rešetár Lukáš, 14. Rešetár Lukáš, 19. Sidnei-Ribeiro Da Silva, 23. Dentinho-DeLima Emerson (Rešetár Lukáš), 33. Koudelka Tomáš (Dentinho-DeLima Emerson) - 1. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 18. Belej Michal, 25. Belej Michal (Fogaca-Diego Valente), 30. Marcelo-DosReis Soares (Brahimi Azem), 34. Brahimi Azem (Andre-Galvao Dos Santos)
ŽK: Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Rešetár Lukáš - Rodek Marcel, Marcelo-DosReis Soares, Belej Michal
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Michal, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Meller Tomáš
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Bezstarosti Tomáš, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Belej Michal Trenér: Simitči Beni


Semifinále

ERA-PACK Chrudim - Vysoké Mýto 8 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Slanina Tomáš (8,5), Ježek Martin Delegát: Bednář Kamil Diváků: 363 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 13. Koudelka Tomáš (Mareš Michal), 20. Záruba Radim (Felipe-Freitas Deyvisson), 22. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Mareš Roman), 25. Záruba Radim (Felipe-Freitas Deyvisson), 30. Rodrigo Taverna (Rešetár Lukáš), 31. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 32. Max-Weber Prates (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 34. Rešetár Lukáš (Koudelka Tomáš) - 15. Vágner Jakub (Formánek Pavel), 22. Sklenář Václav (Formánek Pavel), 38. Vágner Jakub
ŽK: 0 - Vágner Jakub ČK: 0 - Michalec Roman
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Michal, Mareš Roman, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Freitas Deyvisson Trenér: Meller Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Simon Jakub, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Špinar Jan, Ráliš Martin Trenér: Páral Roman

Vysoké Mýto - ERA-PACK Chrudim 0 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,5), Gasnárek Michal (8,5), Vaněk Tomáš Delegát: Chyba Michal Diváků: 520 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: - 5. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Mareš Roman), 6. Dentinho-DeLima Emerson (Ton-Firmino Wellington), 14. Záruba Radim (Max-Weber Prates), 20. Rešetár Lukáš (Koudelka Tomáš), 21. Koudelka Tomáš (Slováček Matěj), 35. Záruba Radim (Rešetár Lukáš), 38. Max-Weber Prates (Koudelka Tomáš)
ŽK: Kubát Jaroslav - 0
Vysoké Mýto: Simon Jakub, Gerčák Libor, Formánek Pavel, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Ráliš Martin, Šabata Martin, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Vodrážka David, Novák David, Martinec Jakub Trenér: Páral Roman
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Slováček Matěj, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Max-Weber Prates, Mareš Roman, Mareš Michal, Kovács Michal, Koudelka Tomáš, Felipe-Freitas Deyvisson, Dentinho-DeLima Emerson Trenér: Meller Tomáš

ERA-PACK Chrudim - Vysoké Mýto 6 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,5), Milner Michal (8,5), Ježek Martin Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 337 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 15. Rešetár Lukáš (Záruba Radim), 23. Rešetár Lukáš (Felipe-Freitas Deyvisson), 27. Rešetár Lukáš, 30. Rešetár Lukáš (Slováček Matěj), 31. Felipe-Freitas Deyvisson (Rešetár Lukáš), 37. Rešetár Lukáš (Rodrigo Taverna) - 12. Kubát Jaroslav (Vodrážka David), 20. Šabata Martin
ŽK: Záruba Radim, Mareš Michal, Felipe-Freitas Deyvisson - Kubát Jaroslav, Formánek Pavel
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Freitas Deyvisson Trenér: Meller Tomáš


Benago Zruč n.S. - Slavia Praha 4 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (7,9), Gryc Leoš (8,4), Melničuk Vladimír Delegát: Novotný Josef Diváků: 220 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 11. Neto-Veiga Wilson (Fogaca-Diego Valente), 16. Marcelo-DosReis Soares (Rodek Marcel), 34. Rodek Marcel (Belej Michal), 40. Belej Michal - 31. Míča Ondřej (Hrdina Antonín), 38. Salák Michal (Oliva Petr), 39. Oliva Petr
ŽK: Rodek Marcel, Brahimi Azem - Vahala Ondřej, Oliva Petr, Matějka Tomáš
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Pytloun Jaroslav, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Fogaca-Diego Valente, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Belej Michal, Neto-Veiga Wilson, Marcelo-DosReis Soares Trenér: Simitči Beni
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Kiliján Jakub, Oliva Petr, Lištván Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin

Slavia Praha - Benago Zruč n.S. 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Cílek Martin (8,4), Matyš Jakub Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 600 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 0. Salák Michal (Hrdina Antonín), 0. Oliva Petr, 0. Lištván Jan, 0. Míča Ondřej, 0. Hrdina Antonín, 0. Hrdina Antonín, 0. Hrdina Antonín - 0. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos), 0. Vlastní
ŽK: Novotný Jiří, Salák Michal, Hrdina Antonín - Marcelo-DosReis Soares, Andre-Galvao Dos Santos
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Vejvoda Michal, Salák Michal, Kiliján Jakub, Oliva Petr, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Bezstarosti Tomáš, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Neto-Veiga Wilson, Belej Michal, Vlastní Trenér: Simitči Beni

Benago Zruč n.S. - Slavia Praha 3 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Vaněk Tomáš (8), Čurda Michal Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 380 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 15. Marcelo-DosReis Soares (Fogaca-Diego Valente), 20. Belej Michal (Rodek Marcel), 40. Andre-Galvao Dos Santos (Belej Michal) - 39. Novotný Jiří (Hrdina Antonín)
ŽK: 0 - Míča Ondřej, Hrdina Antonín
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Bezstarosti Tomáš, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Belej Michal, Neto-Veiga Wilson Trenér: Simitči Beni
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Kiliján Jakub, Oliva Petr, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin

Slavia Praha - Benago Zruč n.S. 7 : 12 (2 : 6)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,5), Cílek Martin (8,5), Novotný Jan Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 800 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 10. Hrdina Antonín (Míča Ondřej), 18. Hrdina Antonín (Novotný Jiří), 22. Salák Michal (Hrdina Antonín), 24. Vlastní, 25. Hrdina Antonín, 32. Hrdina Antonín (Novotný Jiří), 39. Hrdina Antonín - 5. Andre-Galvao Dos Santos, 7. Brahimi Azem (Marcelo-DosReis Soares), 8. Rodek Marcel, 13. Belej Michal (Brahimi Azem), 15. Rodek Marcel (Brahimi Azem), 17. Fogaca-Diego Valente (Neto-Veiga Wilson), 23. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos), 27. Belej Michal (Brahimi Azem), 28. Brahimi Azem (Andre-Galvao Dos Santos), 29. Rodek Marcel (Marcelo-DosReis Soares), 33. Andre-Galvao Dos Santos, 34. Belej Michal (Andre-Galvao Dos Santos)
ŽK: Míča Ondřej - Cardoso-DaSilva Cristiano
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Vejvoda Michal, Salák Michal, Kiliján Jakub, Oliva Petr, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal, Vlastní Trenér: Brychta Martin
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Belej Michal, Neto-Veiga Wilson, Starý Tomáš Trenér: Simitči Beni


 

Čtvrtfinále

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 5 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,2), Molík Jan (8,2), Vaněk Tomáš Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 572 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovo nám.
Branky: 3. Felipe-Freitas Deyvisson, 8. Felipe-Freitas Deyvisson (Záruba Radim), 22. Rešetár Lukáš (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 33. Rešetár Lukáš (Rodrigo Taverna), 40. Dentinho-DeLima Emerson
ŽK: Rodrigo Taverna - Zrzavý Lukáš, Cenek Čeněk
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Meller Tomáš, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Freitas Deyvisson Trenér: Bartušek Jaroslav
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Řezníček Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Denysiuk Oleksandr, Dvořák Jakub, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian

Tango Brno - ERA-PACK Chrudim 3 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,2), Kabeláč Martin (8,2), Gasnárek Michal Delegát: Návesník Pavel Diváků: 600 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 15. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 39. Doubravský Bohumír, 40. Bočánek Ondřej - 4. Marcinho-Marcio De Almeid (Max-Weber Prates), 5. Felipe-Freitas Deyvisson (Koudelka Tomáš), 17. Záruba Radim, 28. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Záruba Radim), 35. Felipe-Freitas Deyvisson, 36. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Slováček Matěj), 39. Záruba Radim (Slováček Matěj)
ŽK: Svoboda Milan, Řezníček Jakub - Koudelka Tomáš, Slováček Matěj ČK: 0 - Felipe-Freitas Deyvisson
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Máša Jakub, Denysiuk Oleksandr, Bočánek Ondřej, Buršík Tomáš Trenér: Berky Marian
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Záruba Radim, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe-Freitas Deyvisson, Marcinho-Marcio De Almeid Trenér: Bartušek Jaroslav

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Kresta Jan (8,4), Košťál Milan Delegát: Pavlas Jan Diváků: 352 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 6. Záruba Radim (Rodrigo Taverna), 9. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Kovács Michal), 12. Dentinho-DeLima Emerson, 23. Max-Weber Prates (Dentinho-DeLima Emerson), 24. Mareš Michal (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 27. Kovács Michal (Záruba Radim) - 22. Doubravský Bohumír (Buršík Tomáš), 26. Doubravský Bohumír (Chadzidis Dimostenis)
ŽK: 0 - Cenek Čeněk, Řezníček Jakub
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Meller Tomáš, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Rodrigo Taverna, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Meller Tomáš
Tango Brno: Bočánek Ondřej, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Máša Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Denysiuk Oleksandr, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian


Benago Zruč n.S. - Rádio Krokodýl Brno 1 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,2), Matyš Jakub (8,2), Cílek Martin Delegát: Chyba Michal Diváků: 300 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 9. Brahimi Azem (Marcelo-DosReis Soares)
ŽK: Rodek Marcel, Neto-Veiga Wilson - Kubíček Václav ČK: 0 - Galia Tomáš
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Pytloun Jaroslav, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Andre-Galvao Dos Santos, Stýblo Lukáš, Belej Michal, Neto-Veiga Wilson, Hochman Petr Trenér: Simitči Beni
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Procházka Luděk, Galia Tomáš, Nosko Martin, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek

Rádio Krokodýl Brno - Benago Zruč n.S. 2 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Velebil Tomáš (8,4), Petr Zdeněk Delegát: Stix Jiří Diváků: 250 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 3. Mica Tomáš (Mareš Michal), 24. Havel Jan (Veselovský Tomáš) - 12. Rodek Marcel (Marcelo-DosReis Soares), 19. Fogaca-Diego Valente (Neto-Veiga Wilson), 25. Belej Michal (Neto-Veiga Wilson)
ŽK: Mareš Michal, Procházka Luděk, Mica Tomáš - 0
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Procházka Luděk, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Mužík Jiří, Sýkora Roman, Havel Jan, Mica Tomáš Trenér: Kopecký Marek
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Pytloun Jaroslav, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Andre-Galvao Dos Santos, Belej Michal, Neto-Veiga Wilson Trenér: Simitči Beni

Benago Zruč n.S. - Rádio Krokodýl Brno 9 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (8,3), Čurda Michal (8,4), Řeháček Lubomír Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 250 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 15. Belej Michal (Marcelo-DosReis Soares), 16. Andre-Galvao Dos Santos, 17. Marcelo-DosReis Soares (Brahimi Azem), 26. Rodek Marcel (Belej Michal), 28. Belej Michal (Rodek Marcel), 29. Andre-Galvao Dos Santos (Belej Michal), 34. Belej Michal (Marcelo-DosReis Soares), 36. Fogaca-Diego Valente (Andre-Galvao Dos Santos), 37. Fogaca-Diego Valente (Rodek Marcel) - 4. Matyska Lukáš, 12. Hrubý Vítězslav, 37. Havel Jan (Matyska Lukáš)
Benago Zruč n.S.: Cardoso-DaSilva Cristiano, Ago-Simitči Agron, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Marcelo-DosReis Soares, Fogaca-Diego Valente, Andre-Galvao Dos Santos, Hochman Petr, Belej Michal, Starý Tomáš, Pytloun Jaroslav, Neto-Veiga Wilson Trenér: Simitči Beni
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mica Tomáš, Mužík Jiří, Havel Jan, Sýkora Roman, Outrata Pavel Trenér: Kopecký Marek


Slavia Praha - Interobal Plzeň 7 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Řeháček Lubomír (8,3), Milner Michal Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 500 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 4. Hrdina Antonín (Lištván Jan), 7. Novotný Jiří (Salák Michal), 11. Oliva Petr (Novotný Jiří), 15. Oliva Petr (Novotný Jiří), 16. Homola Jan (Hrdina Antonín), 31. Míča Ondřej (Salák Michal), 36. Míča Ondřej (Oliva Petr) - 30. Stejskal Pavel (Böhm Lukáš)
ŽK: 0 - Koc Václav, Šíša Jiří ČK: 0 - Forman Adam
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Oliva Petr, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Kiliján Jakub, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Mižár Jakub, Šíša Jiří, Forman Adam, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Rozboud Karel, Abrham Tomáš, Stejskal Pavel, Mariánus Pavel Trenér: Kučera Petr

Interobal Plzeň - Slavia Praha 10 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,6), Cílek Martin (8,5), Matyš Jakub Delegát: Kalina Josef Diváků: 352 Stadion: SH Slavia VS Plzen
Branky: 2. Abrham Tomáš (Vnuk Tomáš), 10. Mižár Jakub, 18. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 19. Mižár Jakub, 29. Vnuk Tomáš (Kasýk Zdeněk), 30. Abrham Tomáš, 32. Abrham Tomáš, 34. Mariánus Pavel (Šíša Jiří), 35. Abrham Tomáš (Vnuk Tomáš), 39. Hibler Lukáš (Böhm Lukáš) - 7. Hrdina Antonín (Lištván Jan), 37. Novotný Jiří (Homola Jan)
ŽK: Sochůrek Ondřej, Koc Václav, Šíša Jiří - Vahala Ondřej, Oliva Petr, Míča Ondřej
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Abrham Tomáš, Stejskal Pavel, Mariánus Pavel, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Šíša Jiří, Hibler Lukáš, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Kiliján Jakub, Oliva Petr, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin

Slavia Praha - Interobal Plzeň 5 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,2), Černý Ondřej (8,4), Cílek Martin Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 300 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 0. Sedláček František (Hrdina Antonín), 0. Salák Michal, 0. Míča Ondřej, 0. Hrdina Antonín, 0. Matějka Tomáš
ŽK: Kiliján Jakub, Homola Jan - Hibler Lukáš ČK: 0 - Vnuk Tomáš
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Kiliján Jakub, Oliva Petr, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Kasýk Zdeněk, Koc Václav, Mižár Jakub, Šíša Jiří, Forman Adam, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Rozboud Karel, Abrham Tomáš, Stejskal Pavel, Mariánus Pavel Trenér: Kučera Petr

Interobal Plzeň - Slavia Praha 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,1), Lasch Jiří (8,6), Košťál Milan Delegát: Hora Jan Diváků: 288 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 30. Forman Adam (Böhm Lukáš) - 14. Lištván Jan (Homola Jan), 19. Hrdina Antonín, 24. Hrdina Antonín, 36. Salák Michal, 38. Hrdina Antonín (Kiliján Jakub), 40. Lištván Jan
ŽK: Mižár Jakub, Forman Adam - 0
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Koc Václav, Mižár Jakub, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Mariánus Pavel, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Hibler Lukáš, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr
Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Vejvoda Michal, Salák Michal, Kiliján Jakub, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin


Vysoké Mýto - Sparta Praha 3 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Slanina Tomáš (8,5), Ježek Martin Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 600 Stadion: DM Vysoké Mýto
Branky: 10. Kubát Jaroslav (Sklenář Václav), 25. Kubát Jaroslav (Sklenář Václav), 32. Kubát Jaroslav (Vodrážka David) - 26. Kabele Jiří (Vodecký Igor), 36. Sláma Zdeněk (Kabele Jiří)
ŽK: Kubát Jaroslav, Formánek Pavel - Vodecký Igor, Fichtner Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Kabele Jiří, Fichtner Tomáš, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Rott Miroslav, Havrda Ondřej, Tichý Petr Trenér: Frič David

Sparta Praha - Vysoké Mýto 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8), Chládek Miroslav (8,2), Henych Karel Delegát: Hora Jan Diváků: 250 Stadion: Arena Sparta
Branky: 40. Rott Miroslav (Vodecký Igor) - 9. Merkl Lukáš (Vágner Jakub), 24. Merkl Lukáš (Šabata Martin), 31. Kubát Jaroslav (Merkl Lukáš)
ŽK: Vozár Mário, Doša Martin, Kabele Jiří - 0 ČK: Fichtner Tomáš - 0
Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Kabele Jiří, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav Trenér: Frič David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Špinar Jan Trenér: Páral Roman

Vysoké Mýto - Sparta Praha 0 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Gasnárek Michal (8,4), Štipčák Martin Delegát: Starý Ladislav Diváků: 580 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: - 15. Jošt David (Tichý Petr), 24. Doša Martin, 25. Sláma Zdeněk (Vodecký Igor), 35. Sláma Zdeněk
ŽK: Kubát Jaroslav - Holeček Michal, Vodecký Igor, Tichý Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Špinar Jan, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav Trenér: Frič David

Sparta Praha - Vysoké Mýto 3 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Cílek Martin (8,4), Kresta Jan Delegát: Nepil Pavel Diváků: 300 Stadion: Arena Sparta
Branky: 4. Vlastní, 20. Sláma Zdeněk (Vodecký Igor), 31. Sláma Zdeněk (Rott Miroslav) - 3. Kubát Jaroslav (Sklenář Václav), 33. Vágner Jakub (Vladyka Petr)
ŽK: Doša Martin - 0 ČK: Sop Martin - Vágner Jakub
Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Vlastní Trenér: Frič David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Chmelík Zdeněk, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Simon Jakub, Vladyka Petr Trenér: Páral Roman

Vysoké Mýto - Sparta Praha 5 : 5 (1 : 1), 8 : 7 po prodloužení
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,6), Petr Zdeněk (8,5), Ježek Martin Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 580 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 7. Kubát Jaroslav (Vodrážka David), 21. Vladyka Petr (Merkl Lukáš), 30. Merkl Lukáš (Vladyka Petr), 34. Merkl Lukáš (Šabata Martin), 37. Merkl Lukáš (Formánek Pavel), 46. Merkl Lukáš (Kubát Jaroslav), 47. Šabata Martin (Vladyka Petr), 48. Formánek Pavel - 8. Tichý Petr (Hanzlík Radek), 32. Holeček Michal (Doša Martin), 34. Rott Miroslav, 36. vlastní, 39. Sláma Zdeněk (Rott Miroslav), 44. Doša Martin (Vodecký Igor), 45. Rott Miroslav (Hanzlík Radek)
ŽK: Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vladyka Petr - Holeček Michal, Doša Martin, Hanzlík Radek ČK: Merkl Lukáš - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Holeček Michal, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Kubelka Matouš Trenér: Frič David



ZÁKLADNÍ ČÁST

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.ERA-PACK Chrudim222101162: 2663 ( 30)
2.Benago Zruč n.S.221921151: 6859 ( 26)
3.SK Slavia Praha221417 87: 7443 ( 10)
4.Vysoké Mýto221048 86: 7634 ( 1)
5.AC Sparta Praha2211011 86: 8133 ( 0)
6.Interobal Plzeň221039 93: 8433 ( 0)
7.Rádio Krokodýl Brno229310 69: 6830 ( -3)
8.Tango Brno228410 65: 8728 ( -5)
9.MADOS Hradec Kr.227213 77: 9323 (-10)
10.Helas Brno226214 55: 9220 (-13)
11.Démoni Č.Lípa223217 67:16611 (-22)
12.FK Kladno222119 43:1267 (-26)

 

22.kolo

Interobal Plzeň - MADOS Hradec Kr. 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 250 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 6. Hibler Lukáš, 34. Abrham Tomáš, 35. Šíša Jiří (Vnuk Tomáš) - 14. Beran Jiří (Friedl Martin), 20. Drozd Pavel (Beran Jiří), 25. Jelínek Roman (Drozd David), 30. Drozd David (Beran Jiří), 34. Drozd David (Hloušek Michal), 40. Drozd David (Beran Jiří)
ŽK: Böhm Lukáš - Friedl Martin, Hloušek Michal
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Sochůrek Ondřej, Mižár Jakub, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Dobiáš Matěj, Rozboud Karel, Like Adam, Abrham Tomáš, Stejskal Pavel, Mariánus Pavel Trenér: Kučera Petr
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Tošovský Matěj, Jelínek Roman, Beran Jiří, Drozd David, Drozd Pavel, Semerád Miroslav, Friedl Martin, Hloušek Michal Trenér: Bartek Jan

Benago Zruč n.S. - Tango Brno 11 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 250 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 5. Vlastní, 7. Belej Michal (Rodek Marcel), 15. Rodek Marcel (Belej Michal), 21. Belej Michal (Rodek Marcel), 23. Fogaca Valente Diego (Belej Michal), 24. Brahimi Azem (Viega Neto Wilson), 27. Belej Michal, 28. Belej Michal (Galvao Andre Filipe), 36. Simitči Ago, 37. Galvao Andre Filipe (Viega Neto Wilson), 39. Belej Michal (Galvao Andre Filipe) - 6. Doubravský Bohumír (Vlček Radim), 20. Hudaček Marko (Chadzidis Dimostenis), 31. Doubravský Bohumír (Máša Jakub)
ŽK: 0 - Doubravský Bohumír
Benago Zruč n.S.: Pytloun Jaroslav, Cardoso daSilva Cristiano, Simitči Ago, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Stýblo Lukáš, Hochman Petr, Belej Michal, Hájek David, Viega Neto Wilson, Vlastní Trenér: Simitči Beni
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Řezníček Jakub, Máša Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Denysiuk Oleksandr, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian

Vysoké Mýto - AC Sparta Praha 1 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 520 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 18. Sklenář Václav (Fidler Patrik) - 17. Tichý Petr (Sop Martin), 33. Kabele Jiří (Sláma Zdeněk), 40. Křemen Jan
ŽK: 0 - Sop Martin, Křemen Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Kabele Jiří, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Křemen Jan, Rott Miroslav Trenér: nepřítomen ACS

Démoni Č.Lípa - ERA-PACK Chrudim 0 : 10 (0 : 6)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 250 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: - 5. Rešetár Lukáš (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 11. Taverna Rodrigo (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 12. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 14. Záruba Radim (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 17. Dentinho-DeLima Emerson (Mareš Michal), 20. Rešetár Lukáš (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 25. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Záruba Radim), 30. Felipe De Freitas (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 33. Max-Weber Prates (Slováček Matěj), 40. Max-Weber Prates (Slováček Matěj)
Démoni Č.Lípa: Bellada Jaroslav, Bejda Stanislav, Razák Filip, Vobořil Tomáš, Musil Jiří, Lakatoš Milan, Jäger Jindřich, Hodač Štěpán, Havlásek Jan, Zemánek Jan Trenér: Kruliš Karel
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav

FK Kladno - SK Slavia Praha 1 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 200 Stadion: SH BIOS Kladno
Branky: 35. Šafář Jan - 7. Míča Ondřej (Salák Michal), 12. Lištván Jan (Sedláček František), 14. Salák Michal (Kiliján Jakub), 26. Homola Jan (Hrdina Antonín), 38. Hrdina Antonín (Lištván Jan)
ŽK: Kuč Ervin, Mažári Patrik - Míča Ondřej, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal
FK Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Kaválek Martin, Fujdiar Josef, Slavík Tomáš, Kuč Ervin, Brožek Daniel, Mažári Patrik, Šafář Jan Trenér: Jiránek Jakub
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Kiliján Jakub, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal Trenér: nepřítomen SKS

Helas Brno - Rádio Krokodýl Brno 3 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 765 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 11. Cupák David (Havel Josef), 14. Lidmila Patrik (Šarkózy Ivan), 20. Lidmila Jakub (Cupák David) - 18. Mužík Jiří (Mica Tomáš), 20. Mica Tomáš (Brůna Martin), 26. Mužík Jiří (Matyska Lukáš), 30. Mica Tomáš (Hrubý Vítězslav)
ŽK: 0 - Mica Tomáš
Helas Brno: Večeřa Václav, Cupák David, Havel Josef, Havlík Roman, Lidmila Jakub, Lidmila Patrik, Vlach Aleš, Šarkózy Ivan, Mikeš Miroslav, Hanuš Martin, Leasure Philip, Dang Robert, Pešta Jiří Trenér: Loup Jan
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Mica Tomáš, Galia Tomáš, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek


 

21.kolo

Rádio Krokodýl Brno - Interobal Plzeň 1 : 6 (1 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 220 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 13. Mareš Michal - 14. Hibler Lukáš (Forman Adam), 21. Mižár Jakub (Vnuk Tomáš), 23. Abrham Tomáš (Mariánus Pavel), 32. Hibler Lukáš (Vnuk Tomáš), 34. Mižár Jakub (Hibler Lukáš), 36. Stejskal Pavel
ŽK: Matyska Lukáš, Havel Jan - Abrham Tomáš
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Galia Tomáš, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Šíša Jiří, Koc Václav, Forman Adam, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Kasýk Zdeněk, Like Adam, Mariánus Pavel, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš Trenér: Kučera Petr

SK Slavia Praha - Helas Brno 2 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Matyš Jakub (8,5) Delegát: Kalina Josef Diváků: 200 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 14. Míča Ondřej (Novotný Jiří), 18. Homola Jan (Káš Jakub) - 37. Cupák Vojtěch (Šarkózy Ivan)
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Káš Jakub, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Nguyen Tung Anh, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Havlík Roman, Leasure Philip, Lidmila Patrik, Vlach Aleš, Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan, Lacko Ivan, Pavliš Michal, Pavliš Michal, Večeřa Václav Trenér: Loup Jan

ERA-PACK Chrudim - FK Kladno 11 : 1 (6 : 0)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 335 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovo nám.
Branky: 2. Mareš Michal (Dentinho-DeLima Emerson), 8. Kovács Michal (Mareš Roman), 10. Marcinho-Marcio De Almeid (Slováček Matěj), 16. Mareš Michal (Kovács Michal), 17. Mareš Michal (Dentinho-DeLima Emerson), 19. Taverna Rodrigo (Rešetár Lukáš), 25. Koudelka Tomáš (Záruba Radim), 31. Slováček Matěj (Záruba Radim), 35. Koudelka Tomáš (Felipe De Freitas), 36. Slováček Matěj (Záruba Radim), 40. Koudelka Tomáš (Záruba Radim) - 30. Kaválek Martin
ŽK: Koudelka Tomáš - 0
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav
FK Kladno: Krajč Marian, Veselý Jiří, Slavík Tomáš, Fujdiar Josef, Šafář Jan, Junek Petr, Mažári Patrik, Kuč Ervin, Trnka Jaroslav, Výborný Kamil, Kaválek Martin Trenér: Jiránek Jakub

AC Sparta Praha - Démoni Č.Lípa 9 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 170 Stadion: Arena Sparta Praha
Branky: 16. Holeček Michal (Vodecký Igor), 17. Doša Martin (Vodecký Igor), 20. Sláma Zdeněk, 23. Doša Martin (Křemen Jan), 24. Holeček Michal, 27. Sláma Zdeněk (Křemen Jan), 28. Sláma Zdeněk, 32. Kubelka Matouš (Hanzlík Radek), 36. Křemen Jan (Hanzlík Radek)
ŽK: Kubelka Matouš - Kaňkovský Karel, Lakatoš Milan
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Kabele Jiří, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Křemen Jan, Rott Miroslav, Vozár Mário Trenér: nepřítomen ACS
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Musil Jiří, Tvrzník Břetislav, Lakatoš Milan, Jäger Jindřich, Havlásek Jan, Bellada Jaroslav Trenér: Kruliš Karel

Tango Brno - Vysoké Mýto 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Filipský Radim (8,3) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 300 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 19. Hudaček Marko (Cenek Čeněk) - 29. Šabata Martin (Vladyka Petr)
ŽK: Vlček Radim - Kubát Jaroslav
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Hudaček Marko, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Máša Jakub, Doubravský Bohumír, Denysiuk Oleksandr, Dvořák Jakub, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Strnad Josef, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Sklenář Václav, Kubát Jaroslav, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

MADOS Hradec Kr. - Benago Zruč n.S. 4 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,3), Slanina Tomáš (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH Třebeš Hradec Králové
Branky: 7. Drozd Pavel (Drozd David), 13. Drozd Pavel (Drozd David), 29. Drozd David (Friedl Martin), 37. Drozd David (Drozd Pavel) - 8. Rodek Marcel (Belej Michal), 10. Hochman Petr (Galvao Andre Filipe), 17. Dos Reis Soares Marcelo (Viega Neto Wilson), 28. Vlastní, 29. Dos Reis Soares Marcelo, 39. Galvao Andre Filipe (Viega Neto Wilson)
ŽK: Semerád Miroslav, Srkal Marek - Hochman Petr
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Ikizgül Varol, Jelínek Roman, Drozd David, Drozd Pavel, Friedl Martin, Semerád Miroslav, Černý Michal, Srkal Marek, Hloušek Michal Trenér: Bartek Jan
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Stýblo Lukáš, Hochman Petr, Viega Neto Wilson, Belej Michal, Pytloun Jaroslav, Cardoso daSilva Cristiano, Vlastní Trenér: Simitči Beni


 

20.kolo

Interobal Plzeň - Benago Zruč n.S. 5 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,6), Henych Karel (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 410 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 1. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 8. Štrajt Michal (Koc Václav), 25. Vnuk Tomáš (Koc Václav), 29. Štrajt Michal (Koc Václav), 31. Štrajt Michal - 13. Belej Michal (Galvao Andre Filipe), 17. Belej Michal (Dos Reis Soares Marcelo), 20. Galvao Andre Filipe (Rodek Marcel), 27. Hochman Petr (Rodek Marcel), 32. Brahimi Azem (Fogaca Valente Diego)
ŽK: Štrajt Michal, Böhm Lukáš - 0
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Sochůrek Ondřej, Mižár Jakub, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Forman Adam, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Dobiáš Matěj, Kasýk Zdeněk, Rozboud Karel, Like Adam Trenér: Kučera Petr
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Pytloun Jaroslav, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Hochman Petr, Belej Michal, Hájek David, Viega Neto Wilson Trenér: Simitči Beni

Vysoké Mýto - MADOS Hradec Kr. 7 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 360 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 8. Strnad Josef (Vladyka Petr), 9. Vladyka Petr, 24. Vágner Jakub (Vladyka Petr), 28. Vágner Jakub (Gerčák Libor), 29. Vladyka Petr (Šabata Martin), 36. Vágner Jakub, 39. Šabata Martin (Vladyka Petr) - 5. Jiráský Michal (Beran Jiří), 14. Beran Jiří (Jelínek Roman), 25. Drozd David (Semerád Miroslav)
ŽK: Strnad Josef - Hloušek Michal
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Novák David, Vladyka Petr, Strnad Josef, Šabata Martin, Vodrážka David, Simon Jakub, Fidler Patrik Trenér: Páral Roman
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Mašek Jiří, Jelínek Roman, Beran Jiří, Drozd David, Drozd Pavel, Srkal Marek, Semerád Miroslav, Hloušek Michal, Jiráský Michal Trenér: Bartek Jan

Démoni Č.Lípa - Tango Brno 3 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,3), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 210 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 17. Kýček Daniel, 20. Kýček Daniel (Lakatoš Milan), 32. Lakatoš Milan - 7. Buršík Tomáš (Svoboda Milan), 24. Hudaček Marko (Svoboda Milan), 31. Svoboda Milan (Řezníček Jakub)
ŽK: 0 - Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Máša Jakub
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Musil Jiří, Kýček Daniel, Lakatoš Milan, Jäger Jindřich, Havlásek Jan, Bellada Jaroslav Trenér: Kruliš Karel
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Řezníček Jakub, Máša Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Denysiuk Oleksandr, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

FK Kladno - AC Sparta Praha 1 : 4 (0 : 2)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 180 Stadion: MSH Kladno, Třída Sportovců
Branky: 22. Kaválek Martin (Veselý Jiří) - 8. Křemen Jan, 9. Sláma Zdeněk (Doša Martin), 23. Kabele Jiří, 35. Sláma Zdeněk (Kabele Jiří)
ŽK: Mažári Patrik - 0
FK Kladno: Krajč Marian, Veselý Jiří, Kaválek Martin, Mažári Patrik, Fujdiar Josef, Šafář Jan, Junek Petr, Kuč Ervin, Slavík Tomáš Trenér: Jiránek Jakub
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Kabele Jiří, Fichtner Tomáš, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Havrda Ondřej, Vozár Mário Trenér: nepřítomen ACS

Helas Brno - ERA-PACK Chrudim 0 : 12 (0 : 8)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,4), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 685 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: - 3. Koudelka Tomáš (Záruba Radim), 4. Felipe De Freitas, 6. Kovács Michal (Mareš Roman), 8. Záruba Radim (Felipe De Freitas), 10. Dentinho-DeLima Emerson, 11. Kovács Michal (Dentinho-DeLima Emerson), 13. Felipe De Freitas (Koudelka Tomáš), 15. Mareš Michal (Dentinho-DeLima Emerson), 23. Mareš Michal (Mareš Roman), 24. Rešetár Lukáš (Felipe De Freitas), 27. Kovács Michal (Mareš Michal), 38. Max-Weber Prates (Záruba Radim)
ŽK: Šarkózy Ivan - 0
Helas Brno: Večeřa Václav, Havel Josef, Havlík Roman, Pavliš Michal, Lidmila Patrik, Vlach Aleš, Cupák Vojtěch, Šarkózy Ivan, Dang Robert, Leasure Philip, Šplíchal Martin, Švihálek Martin, Hanuš Martin Trenér: Loup Jan
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav

Rádio Krokodýl Brno - SK Slavia Praha 2 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 250 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Galia Tomáš (Procházka Luděk), 26. Mareš Michal (Brůna Martin) - 13. Hrdina Antonín, 16. Sedláček František, 35. Homola Jan (Hrdina Antonín)
ŽK: 0 - Sedláček František, Homola Jan
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Mareš Michal, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Galia Tomáš, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek
SK Slavia Praha: Bartůněk Michal, Novotný Jiří, Sedláček František, Oliva Petr, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vahala Ondřej Trenér: Brychta Martin


 

19.kolo

SK Slavia Praha - Interobal Plzeň 4 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,3), Černý Ondřej (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 470 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 17. Kiliján Jakub (Oliva Petr), 18. Novotný Jiří (Lištván Jan), 32. Oliva Petr (Matějka Tomáš), 36. Sedláček František - 8. Böhm Lukáš (Šíša Jiří), 19. Štrajt Michal
ŽK: Novotný Jiří, Borkovec Pavel, Lištván Jan - Landrgott Tomáš, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Forman Adam, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Kasýk Zdeněk
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Nguyen Tung Anh, Novotný Jiří, Sedláček František, Salák Michal, Kiliján Jakub, Oliva Petr, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Dobiáš Matěj, Kasýk Zdeněk, Like Adam Trenér: Kučera Petr

ERA-PACK Chrudim - Rádio Krokodýl Brno 4 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Milner Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 350 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 11. Záruba Radim (Koudelka Tomáš), 16. Slováček Matěj (Záruba Radim), 25. Záruba Radim, 33. Taverna Rodrigo (Dentinho-DeLima Emerson) - 6. Mareš Michal (Nosko Martin), 11. Veselovský Tomáš (Nosko Martin), 32. Vlastní
ŽK: Záruba Radim, Kovács Michal - 0
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ton-Firmino Wellington, Záruba Radim, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Zdržálek Dominik, Taverna Rodrigo, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Mareš Michal, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Nosko Martin, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Sýkora Roman, Vlastní Trenér: Kopecký Marek

AC Sparta Praha - Helas Brno 6 : 0 (4 : 0)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 200 Stadion: SH Praha-Radotín
Branky: 1. Sláma Zdeněk (Doša Martin), 16. Doša Martin (Sláma Zdeněk), 17. Vodecký Igor (Kabele Jiří), 18. Sláma Zdeněk (Doša Martin), 24. Holeček Michal, 38. Rott Miroslav (Hanzlík Radek)
ŽK: Hanzlík Radek - 0
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Kabele Jiří, Fichtner Tomáš, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav Trenér: nepřítomen ACS
Helas Brno: Večeřa Václav, Havel Josef, Havlík Roman, Lidmila Jakub, Vlach Aleš, Šarkózy Ivan, Kollarik Miroslav, Lidmila Patrik, Leasure Philip, Cupák Vojtěch, Hanuš Martin, Dang Robert Trenér: nepřítomen HB

Tango Brno - FK Kladno 3 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 250 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 11. Buršík Tomáš (Hudaček Marko), 28. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 34. Hudaček Marko (Chadzidis Dimostenis)
ŽK: Cenek Čeněk - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Řezníček Jakub, Máša Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Denysiuk Oleksandr, Dvořák Jakub Trenér: nepřítomen TB
FK Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Šafář Jan, Fujdiar Josef, Mažári Patrik, Junek Petr, Kaválek Martin, Kuč Ervin, Slavík Tomáš, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub

MADOS Hradec Kr. - Démoni Č.Lípa 4 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 200 Stadion: SH Třebeš, Hradec Králové
Branky: 8. Drozd David (Jiráský Michal), 20. Jelínek Roman (Srkal Marek), 35. Beran Jiří (Hloušek Michal), 36. Jelínek Roman (Srkal Marek)
ŽK: Ondráček Michal, Friedl Martin, Beran Jiří - Bejda Stanislav
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Tošovský Matěj, Jelínek Roman, Friedl Martin, Beran Jiří, Drozd David, Drozd Pavel, Srkal Marek, Hloušek Michal, Jiráský Michal Trenér: Bartek Jan
Démoni Č.Lípa: Bellada Jaroslav, Bejda Stanislav, Michálek Marek, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Musil Jiří, Lakatoš Milan, Demke Lukáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel

Benago Zruč n.S. - Vysoké Mýto 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,5), Slanina Tomáš (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 270 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 1. Rodek Marcel (Brahimi Azem), 20. Brahimi Azem (Viega Neto Wilson), 30. Galvao Andre Filipe (Viega Neto Wilson), 31. Galvao Andre Filipe (Fogaca Valente Diego) - 34. Merkl Lukáš (Vladyka Petr)
ŽK: Rodek Marcel - Merkl Lukáš, Jeníček Petr, Vágner Jakub, Fidler Patrik
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Pytloun Jaroslav, Bezstarosti Tomáš, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Stýblo Lukáš, Belej Michal, Hájek David, Viega Neto Wilson Trenér: Simitči Beni
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Jeníček Petr, Vágner Jakub, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Strnad Josef, Vodrážka David, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman


 

18.kolo

Interobal Plzeň - Vysoké Mýto 7 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 195 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 8. Koc Václav (Šíša Jiří), 12. Štrajt Michal (Koc Václav), 18. Hibler Lukáš (Mižár Jakub), 26. Vnuk Tomáš (Hibler Lukáš), 31. Šíša Jiří (Koc Václav), 36. Koc Václav (Šíša Jiří), 40. Like Adam (Koc Václav)
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Sochůrek Ondřej, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Dobiáš Matěj, Like Adam Trenér: Kučera Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Šabata Martin, Vodrážka David, Münzberger Petr, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

Démoni Č.Lípa - Benago Zruč n.S. 8 : 20 (2 : 10)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,2), Košťál Milan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 250 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 10. Kýček Daniel (Vobořil Tomáš), 11. Kaňkovský Karel (Kýček Daniel), 28. Musil Jiří (Havlásek Jan), 35. Kaňkovský Karel (Razák Filip), 36. Kaňkovský Karel (Kýček Daniel), 39. Kýček Daniel (Havlásek Jan), 39. Kýček Daniel, 40. Havlásek Jan (Vobořil Tomáš) - 2. Brahimi Azem, 3. Belej Michal (Rodek Marcel), 5. Dos Reis Soares Marcelo (Fogaca Valente Diego), 8. Fogaca Valente Diego (Brahimi Azem), 10. Galvao Andre Filipe (Belej Michal), 11. Brahimi Azem (Dos Reis Soares Marcelo), 12. Galvao Andre Filipe, 14. Belej Michal (Brahimi Azem), 15. Belej Michal (Fogaca Valente Diego), 17. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 22. Galvao Andre Filipe, 24. Belej Michal (Fogaca Valente Diego), 31. Belej Michal (Brahimi Azem), 32. Belej Michal (Fogaca Valente Diego), 33. Galvao Andre Filipe (Fogaca Valente Diego), 34. Galvao Andre Filipe (Rodek Marcel), 37. Brahimi Azem (Dos Reis Soares Marcelo), 38. Belej Michal (Bezstarosti Tomáš), 39. Dos Reis Soares Marcelo (Rodek Marcel), 40. Brahimi Azem (Rodek Marcel)
ŽK: 0 - Galvao Andre Filipe
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Razák Filip, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Musil Jiří, Kýček Daniel, Lakatoš Milan, Demke Lukáš, Bellada Jaroslav, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Pytloun Jaroslav, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Hochman Petr, Belej Michal, Hájek David Trenér: Simitči Beni

FK Kladno - MADOS Hradec Kr. 1 : 12 (0 : 3)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 150 Stadion: MSH Kladno
Branky: 26. Kaválek Martin (Šafář Jan) - 3. Beran Jiří (Drozd Pavel), 7. Drozd David, 20. Drozd Pavel (Drozd David), 25. Jelínek Roman (Hloušek Michal), 26. Srkal Marek (Beran Jiří), 27. Drozd Pavel (Drozd David), 28. Drozd Pavel (Friedl Martin), 29. Semerád Miroslav, 30. Beran Jiří, 38. Friedl Martin (Semerád Miroslav), 39. Beran Jiří (Jelínek Roman), 40. Jelínek Roman (Beran Jiří)
ŽK: Kaválek Martin - Srkal Marek, Semerád Miroslav
FK Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Kaválek Martin, Mažári Patrik, Fujdiar Josef, Slavík Tomáš, Kuč Ervin, Šafář Jan, Krajč Marian, Brožek Daniel Trenér: Jiránek Jakub
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Tošovský Matěj, Srkal Marek, Jelínek Roman, Beran Jiří, Semerád Miroslav, Hloušek Michal, Friedl Martin, Drozd David, Drozd Pavel Trenér: Bartek Jan

Helas Brno - Tango Brno 2 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,2), Petr Zdeněk (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 1048 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 22. Cupák David (Hanuš Ladislav), 40. Cupák David - 3. Řezníček Jakub (Buršík Tomáš), 14. Cenek Čeněk (Doubravský Bohumír), 21. Chadzidis Dimostenis, 23. Doubravský Bohumír (Vlček Radim), 38. Cenek Čeněk (Hudaček Marko)
ŽK: Cupák David, Lidmila Jakub, Lacko Ivan, Hanuš Ladislav - Řezníček Jakub, Doubravský Bohumír
Helas Brno: Večeřa Václav, Cupák David, Lidmila Patrik, Hanuš Martin, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Švihálek Martin, Šarkózy Ivan, Dang Robert, Lacko Ivan, Havel Josef, Sýkora Radek, Hanuš Ladislav Trenér: Loup Jan
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Gremmel Jakub, Řezníček Jakub, Máša Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub, Denysiuk Oleksandr Trenér: nepřítomen TB

Rádio Krokodýl Brno - AC Sparta Praha 7 : 4 (1 : 3)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Vomastek Daniel (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 300 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 19. Matyska Lukáš (Havel Jan), 21. Brůna Martin, 25. Matyska Lukáš (Mareš Michal), 27. Brůna Martin (Matyska Lukáš), 31. Brůna Martin (Matyska Lukáš), 37. Matyska Lukáš, 40. Mareš Michal - 5. Sláma Zdeněk (Křemen Jan), 6. Rott Miroslav (Vodecký Igor), 19. Vodecký Igor (Křemen Jan), 40. Vlastní
ŽK: Havel Jan - Křemen Jan
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Mareš Michal, Procházka Luděk, Galia Tomáš, Michalec Richard, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Kabele Jiří, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Mareš Martin, Vlastní Trenér: Frič David

SK Slavia Praha - ERA-PACK Chrudim 0 : 10 (0 : 4)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Kresta Jan (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 300 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: - 3. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Dentinho-DeLima Emerson), 5. Záruba Radim (Rešetár Lukáš), 15. Koudelka Tomáš (Rešetár Lukáš), 18. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Marcinho-Marcio De Almeid), 21. Dentinho-DeLima Emerson, 30. Záruba Radim (Koudelka Tomáš), 32. Taverna Rodrigo (Dentinho-DeLima Emerson), 33. Felipe De Freitas, 37. Felipe De Freitas (Kovács Michal), 40. Taverna Rodrigo (Kovács Michal)
ŽK: Homola Jan, Lištván Jan - 0 ČK: Oliva Petr - 0
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Matějka Tomáš, Hrdina Antonín, Homola Jan, Oliva Petr, Vejvoda Michal, Nguyen Tung Anh, Žežulka Ondřej, Lištván Jan, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav


 

17.kolo

ERA-PACK Chrudim - Interobal Plzeň 4 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (7,6), Chládek Miroslav (8,1) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 394 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 4. Záruba Radim (Kovács Michal), 17. Taverna Rodrigo (Dentinho-DeLima Emerson), 19. Max-Weber Prates (Záruba Radim), 32. Felipe De Freitas (Záruba Radim) - 22. Mižár Jakub, 28. Štrajt Michal
ŽK: Max-Weber Prates - Kučera Petr, Hibler Lukáš
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Němec Lukáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Koc Václav, Stejskal Pavel, Vnuk Tomáš, Šebek Jan, Rozboud Karel, Kučera Petr, Dobiáš Matěj, Hibler Lukáš, Like Adam Trenér: Kučera Petr

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha 4 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,6), Kaštánek Libor (8,5), Černý Martin Delegát: Hora Jan Diváků: 925 Stadion: Arena Sparta
Branky: 19. Sop Martin (Holeček Michal), 20. Vodecký Igor, 36. Sláma Zdeněk (Sop Martin), 40. Vodecký Igor (Holeček Michal) - 16. Vejvoda Michal (Novotný Jiří), 31. Vejvoda Michal (Míča Ondřej), 37. Lištván Jan (Oliva Petr), 38. Hrdina Antonín, 39. Hrdina Antonín (Lištván Jan)
ŽK: Holeček Michal, Vodecký Igor, Křemen Jan - Novotný Jiří, Oliva Petr, Míča Ondřej
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Hanzlík Radek, Rott Miroslav, Křemen Jan, Kabele Jiří, Mareš Martin, Sláma Zdeněk Trenér: Frič David
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Káš Jakub, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Oliva Petr, Novotný Pavel, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin

Tango Brno - Rádio Krokodýl Brno 5 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,7), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 700 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 6. Vlček Radim (Doubravský Bohumír), 7. Hudaček Marko (Buršík Tomáš), 23. Řezníček Jakub (Vlček Radim), 30. Doubravský Bohumír (Chadzidis Dimostenis), 37. Hudaček Marko - 19. Mica Tomáš (Brůna Martin), 22. Nosko Martin (Hrubý Vítězslav), 24. Veselovský Tomáš (Havel Jan), 40. Veselovský Tomáš (Mica Tomáš)
ŽK: Zrzavý Lukáš, Svoboda Milan - Mica Tomáš, Procházka Luděk ČK: 0 - Nosko Martin
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Máša Jakub, Řezníček Jakub, Černek Lukáš, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Galia Tomáš, Nosko Martin, Michalec Richard, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan Trenér: Kopecký Marek

MADOS Hradec Kr. - Helas Brno 7 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,2), Milner Michal (8,1) Delegát: Novotný Josef Diváků: 190 Stadion: SH Hradec Králové-Třebeš
Branky: 12. Srkal Marek (Jiráský Michal), 13. Drozd David, 17. Michal Lukáš (Drozd Pavel), 23. Jelínek Roman, 24. Jelínek Roman (Beran Jiří), 32. Drozd Pavel (Semerád Miroslav), 34. Drozd David (Srkal Marek) - 30. Cupák David
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Mašek Jiří, Jelínek Roman, Drozd David, Drozd Pavel, Fidra Jan, Jiráský Michal, Michal Lukáš, Srkal Marek, Beran Jiří, Semerád Miroslav, Hloušek Michal Trenér: Bartek Jan
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Pavliš Michal, Ovčačík Jan, Lidmila Patrik, Vlach Aleš, Cupák Vojtěch, Švihálek Martin, Havel Josef, Sýkora Radek, Večeřa Václav, Šarkózy Ivan Trenér: Loup Jan

Benago Zruč n.S. - FK Kladno 8 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 160 Stadion: MSH Zruč nad Sáazavou
Branky: 1. Brahimi Azem (Belej Michal), 4. Belej Michal (Fogaca Valente Diego), 26. Dos Reis Soares Marcelo, 27. Brahimi Azem (Fogaca Valente Diego), 28. Fogaca Valente Diego (Rodek Marcel), 29. Belej Michal (Dos Reis Soares Marcelo), 38. Hochman Petr (Rodek Marcel), 40. Dos Reis Soares Marcelo (Rodek Marcel) - 25. Vlastní, 27. Kuč Ervin (Mažári Patrik), 36. Šafář Jan (Slavík Tomáš)
Benago Zruč n.S.: Pytloun Jaroslav, Cardoso daSilva Cristiano, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Dvořák Ondřej, Hochman Petr, Belej Michal, Sasák Maroš, Sváta Matěj Trenér: Simitči Beni
FK Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Šafář Jan, Mažári Patrik, Fujdiar Josef, Kuč Ervin, Pospíšil Miroslav, Slavík Tomáš, Krajč Marian, Vlastní Trenér: Jiránek Jakub

Vysoké Mýto - Démoni Č.Lípa 3 : 6 (1 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,3), Štěřík Filip (8,1) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 397 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 17. Merkl Lukáš, 34. Michalec Roman (Jeníček Petr), 38. Gerčák Libor (Merkl Lukáš) - 11. Vobořil Tomáš (Demke Lukáš), 29. Havlásek Jan (Demke Lukáš), 35. Vobořil Tomáš, 37. Lakatoš Milan, 39. Vobořil Tomáš, 40. Kaňkovský Karel (Lakatoš Milan)
ŽK: Jeníček Petr - Kaňkovský Karel, Demke Lukáš, Havlásek Jan
Vysoké Mýto: Simon Jakub, Merkl Lukáš, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Münzberger Petr, Fidler Patrik, Vodrážka David, Gerčák Libor Trenér: Páral Roman
Démoni Č.Lípa: Bellada Jaroslav, Michálek Marek, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Lakatoš Milan, Švec Martin, Demke Lukáš, Razák Filip, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel


 

16.kolo

Interobal Plzeň - Démoni Č.Lípa 10 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 300 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 6. Štrajt Michal, 12. Vnuk Tomáš (Forman Adam), 15. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 24. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 25. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 27. Böhm Lukáš (Vnuk Tomáš), 29. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 34. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 38. Like Adam (Vnuk Tomáš), 39. Hibler Lukáš (Vykoupil Milan) - 5. Vobořil Tomáš (Bejda Stanislav), 13. Bejda Stanislav, 33. Havlásek Jan (Vobořil Tomáš), 34. Tvrzník Břetislav (Bažant Jan), 40. Bažant Jan (Lakatoš Milan)
ŽK: Landrgott Tomáš, Šíša Jiří, Kasýk Zdeněk, Forman Adam - Tvrzník Břetislav ČK: 0 - Bejda Stanislav
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Vykoupil Milan, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Like Adam Trenér: Kučera Petr
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Musil Jiří, Bažant Jan, Tvrzník Břetislav, Vobořil Tomáš, Havlásek Jan, Bellada Jaroslav, Lakatoš Milan Trenér: Kruliš Karel

FK Kladno - Vysoké Mýto 1 : 7 (0 : 1)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 160 Stadion: SH BIOS Kladno, Bezručova
Branky: 32. Mažári Patrik (Fujdiar Josef) - 3. Sklenář Václav (Vladyka Petr), 21. Merkl Lukáš (Vágner Jakub), 34. Michalec Roman (Vladyka Petr), 35. Chmelík Zdeněk, 38. Gerčák Libor, 39. Gerčák Libor, 40. Šabata Martin
ŽK: Veselý Jiří, Müller David - Vágner Jakub, Vodrážka David
FK Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Müller David, Výborný Kamil, Kuč Ervin, Brožek Daniel, Mažári Patrik, Šafář Jan, Fujdiar Josef, Slavík Tomáš, Pospíšil Miroslav, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Šabata Martin, Münzberger Petr, Fidler Patrik, Simon Jakub, Vodrážka David Trenér: Páral Roman

Helas Brno - Benago Zruč n.S. 1 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,3), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 470 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 39. Lacko Ivan (Cupák David) - 4. Brahimi Azem (Belej Michal), 10. Brahimi Azem (Galvao Andre Filipe), 15. Belej Michal (Galvao Andre Filipe), 26. Cardoso daSilva Cristiano (Rodek Marcel)
ŽK: Sýkora Radek, Švihálek Martin - 0
Helas Brno: Dang Robert, Cupák David, Schneider František, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Pavliš Michal, Havel Josef, Sýkora Radek, Šarkózy Ivan, Hanuš Ladislav, Švihálek Martin, Presl David, Večeřa Václav, Lacko Ivan Trenér: Loup Jan
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Pytloun Jaroslav, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Dvořák Ondřej, Hochman Petr, Belej Michal, Sasák Maroš Trenér: Simitči Beni

Rádio Krokodýl Brno - MADOS Hradec Kr. 5 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (7,9), Klečacký Marek (7,9) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 200 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 28. Havel Jan (Galia Tomáš), 30. Nosko Martin, 33. Hrubý Vítězslav (Mica Tomáš), 37. Brůna Martin (Nosko Martin), 38. Nosko Martin - 37. Srkal Marek (Černý Michal)
ŽK: Matyska Lukáš, Havel Jan - Hloušek Michal, Jelínek Roman, Jiráský Michal
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Mica Tomáš, Procházka Luděk, Galia Tomáš, Nosko Martin, Michalec Richard, Brůna Martin, Sýkora Roman, Havel Jan Trenér: Kopecký Marek
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Tošovský Matěj, Černý Michal, Michal Lukáš, Srkal Marek, Beran Jiří, Fidra Jan, Semerád Miroslav, Hloušek Michal, Jelínek Roman, Jiráský Michal Trenér: Bartek Jan

SK Slavia Praha - Tango Brno 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,4), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 300 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 36. Lištván Jan (Homola Jan) - 15. Buršík Tomáš, 20. Svoboda Milan (Zrzavý Lukáš), 33. Chadzidis Dimostenis, 35. Doubravský Bohumír (Hudaček Marko), 38. Zrzavý Lukáš
ŽK: Lištván Jan - 0
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Novotný Jiří, Lištván Jan, Oliva Petr, Borkovec Pavel, Salák Michal, Homola Jan, Vejvoda Michal, Žampa Viktor, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Gremmel Jakub, Černek Lukáš, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

ERA-PACK Chrudim - AC Sparta Praha 8 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 375 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovo nám.
Branky: 5. Záruba Radim (Felipe De Freitas), 8. Mareš Michal (Rešetár Lukáš), 14. Felipe De Freitas (Dentinho-DeLima Emerson), 20. Slováček Matěj (Felipe De Freitas), 35. Vlastní, 36. Koudelka Tomáš, 39. Kovács Michal (Dentinho-DeLima Emerson), 40. Dentinho-DeLima Emerson (Rešetár Lukáš) - 19. Jaráb Michal (Křemen Jan), 39. Vodecký Igor
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ton-Firmino Wellington, Záruba Radim, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas, Vlastní Trenér: Bartušek Jaroslav
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Vodecký Igor, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Jaráb Michal, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Argent Andrew, Mareš Martin, Rott Miroslav Trenér: Frič David


 

15.kolo

AC Sparta Praha - Interobal Plzeň 9 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,5), Lasch Jiří (8,5) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 245 Stadion: Arena Sparta Praha
Branky: 3. Sop Martin, 4. Rott Miroslav (Vodecký Igor), 13. Křemen Jan (Vodecký Igor), 27. Sláma Zdeněk (Rott Miroslav), 28. Holeček Michal, 30. Doša Martin, 33. Křemen Jan, 34. Sláma Zdeněk, 39. Havrda Ondřej - 9. Koc Václav (Šíša Jiří), 14. Šíša Jiří (Štrajt Michal), 16. Böhm Lukáš, 31. Šíša Jiří (Vnuk Tomáš)
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Jaráb Michal, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Mareš Martin Trenér: Frič David
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Vykoupil Milan, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Rozboud Karel, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Dobiáš Matěj Trenér: Kučera Petr

Tango Brno - ERA-PACK Chrudim 2 : 8 (1 : 2)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (), Zbožínek Lukáš Delegát: Pelikán Martin Diváků: 350 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 6. Svoboda Milan (Vlček Radim), 36. Svoboda Milan (Doubravský Bohumír) - 4. Felipe De Freitas (Slováček Matěj), 10. Dentinho-DeLima Emerson (Rešetár Lukáš), 18. Záruba Radim (Felipe De Freitas), 22. Felipe De Freitas, 25. Mareš Michal (Taverna Rodrigo), 31. Rešetár Lukáš, 36. Dentinho-DeLima Emerson (Mareš Michal), 37. Rešetár Lukáš (Taverna Rodrigo)
ŽK: Svoboda Milan - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Prokeš Tomáš, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Gremmel Jakub, Máša Jakub, Hudaček Marko, Černek Lukáš, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaoslav

MADOS Hradec Kr. - SK Slavia Praha 1 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,1), Cílek Martin (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 250 Stadion: SH Hradec Králové, Třebeš
Branky: 40. Beran Jiří (Srkal Marek) - 17. Salák Michal, 23. Vejvoda Michal, 33. Salák Michal (Lištván Jan), 38. Novotný Jiří (Filinger David)
ŽK: 0 - Salák Michal ČK: Chromek Adam - Míča Ondřej
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Ondráček Michal, Beran Jiří, Srkal Marek, Drozd David, Drozd Pavel, Chromek Adam, Jiráský Michal, Fidra Jan, Hloušek Michal, Semerád Miroslav Trenér: Bartek Jan
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Filinger David, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin

Benago Zruč n.S. - Rádio Krokodýl Brno 5 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8,3), Nagy Zdeněk (8,4), Vaněk Václav Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 270 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 21. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 24. Belej Michal (Rodek Marcel), 25. Dos Reis Soares Marcelo (Galvao Andre Filipe), 30. Dos Reis Soares Marcelo (Rodek Marcel), 38. Brahimi Azem (Galvao Andre Filipe) - 16. Matyska Lukáš (Michalec Richard), 30. Nosko Martin (Hrubý Vítězslav), 37. Galia Tomáš (Nosko Martin)
ŽK: Dos Reis Soares Marcelo - Galia Tomáš, Nosko Martin, Veselovský Tomáš
Benago Zruč n.S.: Bezstarosti Tomáš, Cardoso daSilva Cristiano, Dvořák Ondřej, Hochman Petr, Brahimi Azem, Fogaca Valente Diego, Dos Reis Soares Marcelo, Rodek Marcel, Galvao Andre Filipe, Belej Michal, Pytloun Jaroslav, Sasák Maroš Trenér: Simitči Beni
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Sýkora Roman, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Galia Tomáš, Nosko Martin, Michalec Richard, Veselovský Tomáš, Havel Jan Trenér: Kopecký Marek

Vysoké Mýto - Helas Brno 4 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 400 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 10. Vodrážka David, 16. Merkl Lukáš (Gerčák Libor), 25. Vladyka Petr (Vodrážka David), 33. Sklenář Václav - 39. Cupák David (Sýkora Radek), 40. Cupák David (Lerch Stanislav)
ŽK: Formánek Pavel - Dang Robert, Lacko Ivan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Fidler Patrik, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Münzberger Petr, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Helas Brno: Dang Robert, Cupák David, Ovčačík Jan, Hanuš Ladislav, Lacko Ivan, Sýkora Radek, Lerch Stanislav, Presl David, Šarkózy Ivan, Večeřa Václav Trenér: Loup Jan

Démoni Č.Lípa - FK Kladno 1 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 220 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 31. Lakatoš Milan (Švec Martin) - 2. Fujdiar Josef (Veselý Jiří), 10. Kuč Ervin, 15. Fujdiar Josef (Veselý Jiří), 23. Slavík Tomáš (Veselý Jiří), 27. Veselý Jiří, 28. Slavík Tomáš, 38. Fujdiar Josef (Brožek Daniel), 40. Kuč Ervin (Slavík Tomáš)
ŽK: Betyár Miroslav, Kaňkovský Karel - Mažári Patrik
Démoni Č.Lípa: Chládek David, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Razák Filip, Lakatoš Milan, Švec Martin, Havlásek Jan, Bellada Jaroslav Trenér: Kruliš Karel
FK Kladno: Konečný Marek, Brožek Daniel, Veselý Jiří, Müller David, Socher Václav, Šafář Jan, Fujdiar Josef, Mažári Patrik, Kuč Ervin, Pospíšil Miroslav, Slavík Tomáš, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub


 

14.kolo

Interobal Plzeň - FK Kladno 9 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 350 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 17. Koc Václav (Štverák Tomáš), 29. Šíša Jiří (Koc Václav), 32. Kasýk Zdeněk, 33. Vnuk Tomáš (Hibler Lukáš), 35. Koc Václav (Šíša Jiří), 37. Kasýk Zdeněk, 38. Šíša Jiří (Vnuk Tomáš), 39. Dobiáš Matěj (Vnuk Tomáš), 40. Dobiáš Matěj (Vnuk Tomáš) - 33. Kuč Ervin (Brožek Daniel), 40. Výborný Kamil (Slavík Tomáš)
ŽK: Kasýk Zdeněk - 0
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Vykoupil Milan, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Dobiáš Matěj Trenér: Kučera Petr
FK Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Výborný Kamil, Fujdiar Josef, Šafář Jan, Mažári Patrik, Brožek Daniel, Slavík Tomáš, Kuč Ervin, Pospíšil Miroslav, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub

Helas Brno - Démoni Č.Lípa 7 : 6 (6 : 3)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Markovský Tomáš (8,3) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 349 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 2. Ovčačík Jan (Havel Josef), 8. Cupák David (Lerch Stanislav), 9. Sýkora Radek (Cupák David), 10. Ovčačík Jan (Lidmila Jakub), 17. Sýkora Radek (Cupák David), 18. Lerch Stanislav, 22. Lacko Ivan (Cupák David) - 3. Kaňkovský Karel (Lakatoš Milan), 7. Lakatoš Milan (Bejda Stanislav), 11. Vobořil Tomáš (Havlásek Jan), 26. Bažant Jan (Švec Martin), 38. Bejda Stanislav (Vobořil Tomáš), 39. Bejda Stanislav (Vobořil Tomáš)
ŽK: Lacko Ivan - Michálek Marek, Bejda Stanislav, Vobořil Tomáš, Bažant Jan
Helas Brno: Večeřa Václav, Cupák David, Havlík Roman, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Vlach Aleš, Presl David, Lerch Stanislav, Havel Josef, Lacko Ivan, Sýkora Radek, Hanuš Ladislav, Dang Robert Trenér: Loup Jan
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Vobořil Tomáš, Bažant Jan, Razák Filip, Lakatoš Milan, Švec Martin, Havlásek Jan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel

Rádio Krokodýl Brno - Vysoké Mýto 0 : 6 (0 : 4)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 200 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: - 4. Formánek Pavel (Sklenář Václav), 11. Merkl Lukáš (Michalec Roman), 16. Kubát Jaroslav (Sklenář Václav), 17. Formánek Pavel, 29. Formánek Pavel (Sklenář Václav), 33. Formánek Pavel
ŽK: Outrata Pavel, Havel Jan - Merkl Lukáš, Formánek Pavel
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Nosko Martin, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Münzberger Petr, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

SK Slavia Praha - Benago Zruč n.S. 5 : 6 (3 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,3), Čurda Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 350 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 7. Novotný Jiří, 17. Salák Michal (Vahala Ondřej), 18. Novotný Jiří, 26. Vahala Ondřej (Míča Ondřej), 40. Lištván Jan (Salák Michal) - 2. Belej Michal (Brahimi Azem), 20. Belej Michal (Galvao Andre Filipe), 22. Dos Reis Soares Marcelo (Brahimi Azem), 31. Dos Reis Soares Marcelo (Galvao Andre Filipe), 39. Galvao Andre Filipe (Belej Michal), 40. Belej Michal (Galvao Andre Filipe)
ŽK: 0 - Cardoso daSilva Cristiano, Fogaca Valente Diego
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Káš Jakub, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Dvořák Ondřej, Belej Michal, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Bezstarosti Tomáš Trenér: Simitči Beni

ERA-PACK Chrudim - MADOS Hradec Kr. 10 : 1 (5 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 337 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovo nám.
Branky: 1. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 13. Slováček Matěj (Záruba Radim), 14. Záruba Radim (Koudelka Tomáš), 15. Rešetár Lukáš (Mareš Michal), 20. Mareš Michal (Mareš Roman), 22. Mareš Michal, 27. Dentinho-DeLima Emerson (Rešetár Lukáš), 31. Záruba Radim, 34. Dentinho-DeLima Emerson, 39. Taverna Rodrigo - 18. Srkal Marek
ŽK: 0 - Beran Jiří
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ton-Firmino Wellington, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Ondráček Michal, Semerád Miroslav, Beran Jiří, Hloušek Michal, Fidra Jan, Trávníček Michal, Drozd David, Drozd Pavel, Chromek Adam, Srkal Marek Trenér: Bartek Jan

AC Sparta Praha - Tango Brno 7 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 170 Stadion: Arena Sparta Praha
Branky: 4. Sop Martin (Fichtner Tomáš), 13. Sláma Zdeněk, 21. Sláma Zdeněk (Křemen Jan), 23. Jošt David (Holeček Michal), 26. Vodecký Igor (Holeček Michal), 29. Křemen Jan, 40. Vozár Mário - 6. Hudaček Marko, 10. Doubravský Bohumír
ŽK: Tichý Petr - Cenek Čeněk, Řezníček Jakub, Doubravský Bohumír
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Sop Martin, Holeček Michal, Vodecký Igor, Jošt David, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Jaráb Michal, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Rott Miroslav, Křemen Jan, Mareš Martin Trenér: Frič David
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Flachs Dominik, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Gremmel Jakub, Černek Lukáš, Řezníček Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian


 

13.kolo

Tango Brno - Interobal Plzeň 1 : 7 (0 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 32. Hudaček Marko (Buršík Tomáš) - 2. Hibler Lukáš (Vnuk Tomáš), 19. Šíša Jiří (Koc Václav), 23. Šíša Jiří (Stejskal Pavel), 24. Štrajt Michal (Vnuk Tomáš), 28. Kasýk Zdeněk (Mižár Jakub), 30. Kasýk Zdeněk, 35. Vnuk Tomáš
ŽK: Zrzavý Lukáš, Vlček Radim - Šíša Jiří
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Gremmel Jakub, Černek Lukáš, Řezníček Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Vykoupil Milan, Mižár Jakub, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Vnuk Tomáš, Hibler Lukáš, Kučera Petr Trenér: Kučera Petr

MADOS Hradec Kr. - AC Sparta Praha 7 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 241 Stadion: SH Hradec Králové, Třebeš
Branky: 13. Drozd Pavel (Trávníček Michal), 22. Drozd Pavel, 24. Hlava David (Beran Jiří), 25. Jelínek Roman (Beran Jiří), 28. Drozd David (Trávníček Michal), 33. Drozd David (Srkal Marek), 38. Trávníček Michal (Jelínek Roman) - 11. Vodecký Igor (Holeček Michal), 19. Křemen Jan, 32. Jošt David (Fichtner Tomáš), 39. Křemen Jan (Jošt David)
ŽK: 0 - Vodecký Igor, Havrda Ondřej
MADOS Hradec Kr.: Mašek Jiří, Jelínek Roman, Srkal Marek, Drozd David, Drozd Pavel, Beran Jiří, Hlava David, Fidra Jan, Ondráček Michal, Trávníček Michal Trenér: Bartek Jan
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Rott Miroslav, Křemen Jan, Mareš Martin Trenér: Frič David

Benago Zruč n.S. - ERA-PACK Chrudim 3 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Henych Karel (7,4), Chládek Miroslav (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 350 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 24. Brahimi Azem (Galvao Andre Filipe), 25. Belej Michal (Viega Neto Wilson), 29. Rodek Marcel - 31. Dentinho-DeLima Emerson, 40. Max-Weber Prates (Mareš Michal)
ŽK: Galvao Andre Filipe - Rešetár Lukáš ČK: Dos Reis Soares Marcelo - 0
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Stýblo Lukáš, Hochman Petr, Belej Michal, Viega Neto Wilson, Pytloun Jaroslav, Bezstarosti Tomáš Trenér: Simitči Beni
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ordelt Adam, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav

Vysoké Mýto - SK Slavia Praha 5 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,2), Ježek Martin (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 595 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 1. Merkl Lukáš (Šabata Martin), 25. Sklenář Václav (Gerčák Libor), 31. Vágner Jakub (Vladyka Petr), 34. Kubát Jaroslav, 37. Sklenář Václav (Gerčák Libor) - 29. Vejvoda Michal (Hrdina Antonín), 37. Salák Michal (Homola Jan), 39. Salák Michal, 40. Salák Michal (Novotný Jiří)
ŽK: Merkl Lukáš, Sklenář Václav - Oliva Petr
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Wimmer Filip, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Oliva Petr, Borkovec Pavel, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin

Démoni Č.Lípa - Rádio Krokodýl Brno 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 220 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 12. Švec Martin (Vobořil Tomáš), 13. Kaňkovský Karel, 28. Kaňkovský Karel (Lakatoš Milan), 37. Vobořil Tomáš (Švec Martin) - 5. Brůna Martin (Havel Jan), 27. Outrata Pavel (Hrubý Vítězslav), 33. Brůna Martin, 37. Matyska Lukáš
ŽK: Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Švec Martin, Vobořil Tomáš - 0
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Bažant Jan, Lakatoš Milan, Švec Martin, Tvrzník Břetislav, Musil Jiří, Hodač Štěpán, Havlásek Jan, Zemánek Jan, Chládek David, Vobořil Tomáš Trenér: Kruliš Karel
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Havel Jan, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek

FK Kladno - Helas Brno 1 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,5), Melničuk Vladimír (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 150 Stadion: MSH Kladno
Branky: 27. Slavík Tomáš (Výborný Kamil) - 1. Lerch Stanislav (Lacko Ivan), 20. Dang Robert, 28. Lacko Ivan (Havel Josef)
ŽK: Veselý Jiří, Výborný Kamil - Sýkora Radek
FK Kladno: Krajč Marian, Müller David, Pospíšil Miroslav, Veselý Jiří, Výborný Kamil, Brožek Daniel, Mažári Patrik, Šafář Jan, Fujdiar Josef, Kuč Ervin, Kaválek Martin, Slavík Tomáš, Konečný Marek Trenér: Jiránek Jakub
Helas Brno: Večeřa Václav, Cupák David, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Dang Robert, Levčík Patrik, Lidmila Jakub, Lacko Ivan, Havel Josef, Sýkora Radek, Hanuš Ladislav Trenér: Loup Jan


 

12.kolo

Interobal Plzeň - Helas Brno 7 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,5), Vomastek Daniel (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 350 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 18. Štverák Tomáš (Koc Václav), 19. Štrajt Michal, 23. Štrajt Michal (Stejskal Pavel), 26. Štverák Tomáš, 33. Koc Václav (Štverák Tomáš), 39. Koc Václav (Vnuk Tomáš), 40. Štrajt Michal (Kasýk Zdeněk) - 19. Lacko Ivan, 28. Hanuš Ladislav (Šimon David), 31. Lacko Ivan (Havel Josef)
ŽK: Kasýk Zdeněk, Vnuk Tomáš - Havel Josef, Hanuš Ladislav, Lacko Ivan ČK: 0 - Šimon David, Hanuš Martin
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Prekop Pavol, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Šebek Jan, Vnuk Tomáš Trenér: Kučera Petr
Helas Brno: Šimon David, Hanuš Martin, Ovčačík Jan, Havel Josef, Lidmila Jakub, Vlach Aleš, Hanuš Ladislav, Sýkora Radek, Lacko Ivan, Večeřa Václav, Lidmila Patrik Trenér: Loup Jan

Rádio Krokodýl Brno - FK Kladno 6 : 2 (5 : 2)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,4), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 153 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 6. Mareš Michal (Outrata Pavel), 11. Outrata Pavel (Mareš Michal), 17. Matyska Lukáš, 18. Outrata Pavel (Brůna Martin), 19. Mareš Michal (Hrubý Vítězslav), 37. Outrata Pavel - 1. Fujdiar Josef (Müller David), 10. Kaválek Martin (Šnídl Petr)
ŽK: Hrubý Vítězslav - Müller David, Kaválek Martin, Šnídl Petr
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Nosko Martin, Michalec Richard, Sýkora Roman, Brůna Martin, Veselovský Tomáš Trenér: Kopecký Marek
FK Kladno: Konečný Marek, Müller David, Fujdiar Josef, Veselý Jiří, Kaválek Martin, Pospíšil Miroslav, Šafář Jan, Mažári Patrik, Šnídl Petr, Bialek Milan, Kuč Ervin, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub

SK Slavia Praha - Démoni Č.Lípa 10 : 5 (6 : 2)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 190 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 2. Hrdina Antonín (Homola Jan), 8. Hrdina Antonín (Matějka Tomáš), 9. Novotný Jiří (Míča Ondřej), 10. Novotný Jiří (Míča Ondřej), 18. Oliva Petr, 19. Novotný Jiří (Salák Michal), 23. Vejvoda Michal (Hrdina Antonín), 27. Oliva Petr (Hrdina Antonín), 29. Borkovec Pavel (Míča Ondřej), 39. Salák Michal (Bartůněk Michal) - 6. Švec Martin (Bejda Stanislav), 20. Bejda Stanislav (Švec Martin), 30. Havlásek Jan (Bejda Stanislav), 34. Bejda Stanislav (Švec Martin), 40. Tvrzník Břetislav (Bejda Stanislav)
ŽK: Borkovec Pavel - 0
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Oliva Petr, Borkovec Pavel, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brzchta Martin
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Musil Jiří, Bažant Jan, Lakatoš Milan, Švec Martin, Tvrzník Břetislav, Hodač Štěpán, Havlásek Jan, Zemánek Jan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel

ERA-PACK Chrudim - Vysoké Mýto 3 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 450 Stadion: MSH Chrudim, Tyršovo nám.
Branky: 18. Mareš Michal (Mareš Roman), 19. Max-Weber Prates (Dentinho-DeLima Emerson), 32. Dentinho-DeLima Emerson (Taverna Rodrigo)
ŽK: Sidnei-Ribeiro Da Silva - Michalec Roman, Vágner Jakub
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Wimmer Filip, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Münzberger Petr, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

AC Sparta Praha - Benago Zruč n.S. 2 : 5 (2 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Kaštánek Libor (8,4), Vaněk Václav Delegát: Švagr Roman Diváků: 350 Stadion: Arena Sparta
Branky: 5. Hanzlík Radek (Jošt David), 15. Sláma Zdeněk - 21. Dos Reis Soares Marcelo (Galvao Andre Filipe), 22. Simitči Ago, 33. Vlastní, 35. Brahimi Azem, 37. Silva De Vasc. Leonardo (Rodek Marcel)
ŽK: Vodecký Igor - Gabčo Josef
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Mareš Martin Trenér: Frič David
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Pytloun Jaroslav, Bezstarosti Tomáš, Simitči Ago, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Gabčo Josef, Hochman Petr, Dos Reis Soares Marcelo, Vlastní Trenér: Simitči Beni

Tango Brno - MADOS Hradec Kr. 3 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,5), Markovský Tomáš (8,6) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 200 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 4. Belej Michal, 8. Chadzidis Dimostenis (Vlček Radim), 33. Hudaček Marko (Chadzidis Dimostenis) - 12. Jelínek Roman (Friedl Martin), 39. Drozd David (Drozd Pavel)
ŽK: Chadzidis Dimostenis, Svoboda Milan, Belej Michal - Jelínek Roman ČK: Vlček Radim - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Hudaček Marko, Prokeš Tomáš, Flachs Dominik, Doubravský Bohumír, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Mašek Jiří, Drozd David, Drozd Pavel, Jelínek Roman, Beran Jiří, Klír Jonáš, Friedl Martin, Srkal Marek, Brychta Michal, Chromek Adam Trenér: Stříž Michal


 

11.kolo

MADOS Hradec Kr. - Interobal Plzeň 3 : 4 (2 : 0)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,2), Ježek Martin (7,6) Delegát: Venc Radek Diváků: 207 Stadion: SH Hradec Králové, Třebeš
Branky: 9. Beran Jiří (Srkal Marek), 20. Drozd Pavel (Drozd David), 30. Drozd Pavel (Chromek Adam) - 27. Štverák Tomáš (Mižár Jakub), 28. Štrajt Michal (Koc Václav), 30. Mižár Jakub (Štrajt Michal), 32. Vnuk Tomáš (Koc Václav)
ŽK: 0 - Štverák Tomáš
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Tošovský Matěj, Jelínek Roman, Drozd David, Drozd Pavel, Srkal Marek, Chromek Adam, Brychta Michal, Beran Jiří, Fidra Jan, Hloušek Michal, Klír Jonáš Trenér: Bartek Jan
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Prekop Pavol, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Šebek Jan, Rozboud Karel, Vnuk Tomáš Trenér: Kučera Petr

Tango Brno - Benago Zruč n.S. 1 : 8 (1 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 200 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 0. Svoboda Milan - 9. Galvao Andre Filipe (Dos Reis Soares Marcelo), 17. Galvao Andre Filipe (Brahimi Azem), 22. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 23. Galvao Andre Filipe (Dos Reis Soares Marcelo), 24. Brahimi Azem (Rodek Marcel), 28. Galvao Andre Filipe (Dos Reis Soares Marcelo), 33. Dos Reis Soares Marcelo, 39. Rodek Marcel (Galvao Andre Filipe)
ŽK: Vlček Radim, Havel Jan - 0
Tango Brno: Bočánek Ondřej, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Gremmel Jakub, Havel Jan, Máša Jakub, Zrzavý Lukáš Trenér: nepřítomen TB
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Simitči Ago, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Gabčo Josef, Hochman Petr, Pytloun Jaroslav, Bezstarosti Tomáš Trenér: Simitči Beni

AC Sparta Praha - Vysoké Mýto 2 : 8 (1 : 4)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,2), Vomastek Daniel (8,2) Delegát: Chyba Michal Diváků: 300 Stadion: SH Praha-Radotín
Branky: 5. Vodecký Igor (Doša Martin), 37. Jošt David (Vodecký Igor) - 2. Vágner Jakub (Merkl Lukáš), 9. Merkl Lukáš (Gerčák Libor), 12. Vladyka Petr (Formánek Pavel), 16. Merkl Lukáš (Gerčák Libor), 32. Merkl Lukáš (Michalec Roman), 33. Formánek Pavel, 37. Merkl Lukáš (Michalec Roman), 39. Sklenář Václav
ŽK: Doša Martin, Havrda Ondřej, Rott Miroslav - Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vladyka Petr, Formánek Pavel
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Fichtner Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Křemen Jan, Rott Miroslav, Vozár Mário Trenér: Frič David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Vodrážka David, Šabata Martin, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

ERA-PACK Chrudim - Démoni Č.Lípa 11 : 0 (6 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 331 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 2. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Mareš Michal), 9. Slováček Matěj (Záruba Radim), 10. Kovács Michal, 11. Kovács Michal (Mareš Michal), 12. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Mareš Roman), 18. Mareš Michal (Mareš Roman), 24. Slováček Matěj (Felipe De Freitas), 25. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Mareš Roman), 28. Záruba Radim (Koudelka Tomáš), 33. Kovács Michal, 35. Koudelka Tomáš (Slováček Matěj)
ŽK: Mareš Roman - 0
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ton-Firmino Wellington, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Musil Jiří, Bažant Jan, Lakatoš Milan, Švec Martin, Tvrzník Břetislav, Havlásek Jan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel

SK Slavia Praha - FK Kladno 8 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 200 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 11. Salák Michal (Vahala Ondřej), 14. Salák Michal (Novotný Jiří), 16. Lištván Jan (Vejvoda Michal), 27. Lištván Jan, 28. Vejvoda Michal (Homola Jan), 29. Salák Michal (Lištván Jan), 30. Salák Michal (Novotný Jiří), 34. Novotný Jiří (Oliva Petr)
ŽK: Oliva Petr - Mažári Patrik, Kuč Ervin
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Oliva Petr, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
FK Kladno: Krajč Marian, Müller David, Mažári Patrik, Bialek Milan, Pospíšil Miroslav, Šnídl Petr, Kaválek Martin, Kuč Ervin, Šafář Jan, Tetour David Trenér: Jiránek Jakub

Rádio Krokodýl Brno - Helas Brno 2 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 300 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 1. Hrubý Vítězslav, 5. Outrata Pavel (Mareš Michal) - 16. Ovčačík Jan, 24. Lacko Ivan (Hanuš Ladislav), 33. Cupák David (Havel Josef)
ŽK: 0 - Cupák David, Hanuš Ladislav
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Nosko Martin, Michalec Richard, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Jícha Filip Trenér: Kopecký Marek
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Hanuš Martin, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Dang Robert, Lacko Ivan, Havel Josef, Sýkora Radek, Hanuš Ladislav, Večeřa Václav Trenér: Loup Jan


 

10.kolo

Interobal Plzeň - Rádio Krokodýl Brno 3 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,5), Melničuk Vladimír (8,5), Štěřík Filip Delegát: Novotný Josef Diváků: 650 Stadion: SH Lokomotiva Plzeň
Branky: 25. Vlastní, 26. Mižár Jakub, 33. Vnuk Tomáš - 34. Hrubý Vítězslav (Veselovský Tomáš), 37. Hrubý Vítězslav
ŽK: 0 - Outrata Pavel, Brůna Martin
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Prekop Pavol, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Vnuk Tomáš, Böhm Lukáš, Rozboud Karel, Vlastní Trenér: Kučera Petr
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Nosko Martin, Michalec Richard, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek

Helas Brno - SK Slavia Praha 1 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,1), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 400 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 21. Lacko Ivan (Havel Josef) - 8. Vejvoda Michal (Novotný Jiří), 38. Lištván Jan (Salák Michal), 39. Salák Michal, 40. Salák Michal (Vahala Ondřej)
ŽK: Havel Josef - Míča Ondřej ČK: Lacko Ivan - 0
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Hanuš Martin, Hanuš Ladislav, Lacko Ivan, Havel Josef, Shkirich Kiryl, Večeřa Václav, Dang Robert, Havlík Roman Trenér: Loup Jan
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Salák Michal, Vejvoda Michal, Lištván Jan, Novotný Jiří, Žampa Viktor, Oliva Petr, Borkovec Pavel, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin

FK Kladno - ERA-PACK Chrudim 0 : 6 (0 : 4)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8), Cílek Martin (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 220 Stadion: MSH Kladno
Branky: - 2. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Taverna Rodrigo), 3. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Marcinho-Marcio De Almeid), 10. Felipe De Freitas (Záruba Radim), 18. Taverna Rodrigo, 25. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 35. Felipe De Freitas (Záruba Radim)
ŽK: Veselý Jiří, Fujdiar Josef, Šnídl Petr - Ton-Firmino Wellington, Slováček Matěj
FK Kladno: Krajč Marian, Veselý Jiří, Müller David, Mažári Patrik, Fujdiar Josef, Kuč Ervin, Bialek Milan, Pospíšil Miroslav, Šafář Jan, Trnka Jaroslav, Šnídl Petr, Konečný Marek Trenér: Jiránek Jakub
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav

Démoni Č.Lípa - AC Sparta Praha 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,4), Rybka Zdeněk (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 410 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 20. Havlásek Jan (Bejda Stanislav), 33. Bejda Stanislav (Kýček Daniel) - 6. Holeček Michal (Rott Miroslav), 13. Sláma Zdeněk (Kubelka Matouš), 26. Jošt David (Sop Martin), 37. Rott Miroslav (Holeček Michal)
ŽK: Demke Lukáš - 0
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Musil Jiří, Bažant Jan, Kýček Daniel, Lakatoš Milan, Švec Martin, Tvrzník Břetislav, Demke Lukáš, Hodač Štěpán, Havlásek Jan, Zemánek Jan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Rott Miroslav, Mareš Martin Trenér: Frič David

Vysoké Mýto - Tango Brno 8 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Sebök Ladislav (8,3), Tomeš Vítězslav Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 480 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 5. Merkl Lukáš (Michalec Roman), 8. Sklenář Václav (Vladyka Petr), 14. Vágner Jakub (Vladyka Petr), 24. Merkl Lukáš (Vágner Jakub), 26. Formánek Pavel, 29. Sklenář Václav (Vágner Jakub), 33. Merkl Lukáš (Vladyka Petr), 34. Michalec Roman (Formánek Pavel) - 12. Belej Michal, 24. Vlastní, 27. Belej Michal
ŽK: Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub - Buršík Tomáš, Havel Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Vodrážka David, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Hudaček Marko, Berky Marian, Bočánek Ondřej, Vlastní Trenér: Berky Marian

Benago Zruč n.S. - MADOS Hradec Kr. 6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Lasch Jiří (8,3) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 200 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 3. Rodek Marcel (Dos Reis Soares Marcelo), 6. Simitči Ago (Fogaca Valente Diego), 29. Fogaca Valente Diego (Silva De Vasc. Leonardo), 31. Galvao Andre Filipe (Brahimi Azem), 35. Rodek Marcel (Silva De Vasc. Leonardo), 38. Dos Reis Soares Marcelo - 3. Drozd Pavel (Friedl Martin), 22. Drozd Pavel (Drozd David)
ŽK: Dos Reis Soares Marcelo - Fidra Jan
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Pytloun Jaroslav, Simitči Ago, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Hochman Petr Trenér: Simitči Beni
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Tošovský Matěj, Jelínek Roman, Drozd David, Drozd Pavel, Brychta Michal, Friedl Martin, Klír Jonáš, Hloušek Michal, Fidra Jan Trenér: Bartek Jan


 

9.kolo

Benago Zruč n.S. - Interobal Plzeň 6 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,2), Chládek Miroslav (8,5) Delegát: Chyba Michal Diváků: 250 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 6. Rodek Marcel (Silva De Vasc. Leonardo), 8. Rodek Marcel (Galvao Andre Filipe), 13. Fogaca Valente Diego (Dos Reis Soares Marcelo), 28. Fogaca Valente Diego (Galvao Andre Filipe), 34. Galvao Andre Filipe (Cardoso daSilva Cristiano), 38. Brahimi Azem (Dos Reis Soares Marcelo) - 6. Forman Adam (Vnuk Tomáš), 31. Böhm Lukáš (Koc Václav)
ŽK: Gabčo Josef - Forman Adam
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Simitči Ago, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Gabčo Josef, Hochman Petr Trenér: Simitči Beni
Interobal Plzeň: Prekop Pavol, Landrgott Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Šebek Jan, Vnuk Tomáš, Like Adam, Dobiáš Matěj, Rozboud Karel Trenér: Kučera Petr

MADOS Hradec Kr. - Vysoké Mýto 6 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 250 Stadion: SH Hradec Králové-Třebeš
Branky: 13. Drozd David (Hlava David), 20. Drozd Pavel (Drozd David), 25. Drozd Pavel (Drozd David), 31. Drozd Pavel (Hlava David), 37. Drozd David, 40. Jelínek Roman (Drozd David) - 12. Michalec Roman (Vladyka Petr), 16. Sklenář Václav (Vladyka Petr), 24. Merkl Lukáš (Vágner Jakub), 33. Formánek Pavel (Vágner Jakub)
ŽK: Hlava David - Kubát Jaroslav, Formánek Pavel
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Tošovský Matěj, Jelínek Roman, Drozd David, Drozd Pavel, Friedl Martin, Klír Jonáš, Brychta Michal, Hlava David, Fidra Jan, Hloušek Michal Trenér: Bartek Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Ráliš Martin, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Šabata Martin, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

Tango Brno - Démoni Č.Lípa 10 : 2 (8 : 1)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,4), Vomastek Daniel (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 250 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 5. Chadzidis Dimostenis, 6. Belej Michal (Havel Jan), 7. Gremmel Jakub (Svoboda Milan), 8. Chadzidis Dimostenis, 12. Hudaček Marko (Buršík Tomáš), 15. Hudaček Marko (Belej Michal), 19. Belej Michal (Zrzavý Lukáš), 20. Chadzidis Dimostenis (Gremmel Jakub), 28. Cenek Čeněk (Gremmel Jakub), 40. Cenek Čeněk (Gremmel Jakub) - 10. Lakatoš Milan (Hodač Štěpán), 28. Kýček Daniel (Bejda Stanislav)
ŽK: 0 - Kýček Daniel
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Máša Jakub, Hudaček Marko, Berky Marian, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Kýček Daniel, Lakatoš Milan, Švec Martin, Hodač Štěpán, Mikysa Lukáš, Havlásek Jan Trenér: Kruliš Karel

AC Sparta Praha - FK Kladno 4 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 200 Stadion: SH Praha-Radotín
Branky: 24. Sláma Zdeněk (Doša Martin), 28. Sláma Zdeněk (Rott Miroslav), 31. Havrda Ondřej (Holeček Michal), 36. Sláma Zdeněk
ŽK: 0 - Šnídl Petr, Müller David, Veselý Jiří
AC Sparta Praha: Mareš Martin, Holeček Michal, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Havrda Ondřej, Vobořil Tomáš, Sláma Zdeněk, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Vozár Mário, Rott Miroslav, Doša Martin Trenér: Frič David
FK Kladno: Krajč Marian, Šnídl Petr, Müller David, Veselý Jiří, Šafář Jan, Kuč Ervin, Mažári Patrik, Bialek Milan, Trnka Jaroslav, Pospíšil Miroslav Trenér: Jiránek Jakub

ERA-PACK Chrudim - Helas Brno 6 : 2 (2 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 400 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 12. Dentinho-DeLima Emerson, 15. Koudelka Tomáš (Záruba Radim), 21. Záruba Radim (Slováček Matěj), 29. Koudelka Tomáš (Felipe De Freitas), 34. Koudelka Tomáš (Slováček Matěj), 37. Taverna Rodrigo - 23. Ovčačík Jan (Lidmila Jakub), 31. Lidmila Jakub
ŽK: 0 - Cupák David, Vlach Aleš
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ton-Firmino Wellington, Záruba Radim, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Bartušek Jaroslav
Helas Brno: Večeřa Václav, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Hanuš Ladislav, Hanuš Martin, Cupák Vojtěch, Havel Josef, Cupák David, Vlach Aleš, Šimon David, Presl David Trenér: Loup Jan

SK Slavia Praha - Rádio Krokodýl Brno 0 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 270 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: - 10. Hrubý Vítězslav (Mareš Michal), 18. Hrubý Vítězslav (Outrata Pavel), 33. Mareš Michal
ŽK: Novotný Jiří - Outrata Pavel, Mužík Jiří
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Nosko Martin, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek


 

8.kolo

Interobal Plzeň - SK Slavia Praha 3 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,5), Kaštánek Libor (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 320 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 23. Koc Václav (Šíša Jiří), 28. Böhm Lukáš, 34. Koc Václav - 2. Novotný Jiří (Salák Michal), 13. Vejvoda Michal (Novotný Jiří), 22. Salák Michal, 31. Vejvoda Michal (Žampa Viktor), 33. Vejvoda Michal (Vahala Ondřej)
ŽK: Šíša Jiří - Lištván Jan, Homola Jan ČK: Štrajt Michal - 0
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Böhm Lukáš, Šebek Jan, Vnuk Tomáš Trenér: Kučera Petr
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Oliva Petr, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Vejvoda Michal, Roshan David Trenér: Brychta Martin

Rádio Krokodýl Brno - ERA-PACK Chrudim 0 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,3), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 290 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: - 3. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Taverna Rodrigo), 17. Sidnei-Ribeiro Da Silva, 18. Taverna Rodrigo, 20. Koudelka Tomáš, 23. Kovács Michal (Mareš Roman), 29. Max-Weber Prates, 38. Taverna Rodrigo (Rešetár Lukáš)
ŽK: Kubíček Václav, Mareš Michal - Kovács Michal
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Nosko Martin, Michalec Richard, Sýkora Roman, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš Trenér: Kopecký Marek
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj Trenér: Dentinho

Helas Brno - AC Sparta Praha 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,3), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 480 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 10. Lerch Stanislav (Cupák David), 26. Cupák Vojtěch - 7. Jošt David (Sláma Zdeněk), 12. Havrda Ondřej (Holeček Michal), 35. Vodecký Igor (Křemen Jan), 36. Holeček Michal (Havrda Ondřej)
ŽK: 0 - Vobořil Tomáš
Helas Brno: Šimon David, Hanuš Ladislav, Večeřa Václav, Cupák David, Hanuš Martin, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Švihálek Martin, Lacko Ivan, Havel Josef, Shkirich Kiryl Trenér: Loup Jan
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Mareš Martin, Holeček Michal, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Sláma Zdeněk, Havrda Ondřej, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Rott Miroslav, Hanzlík Radek, Křemen Jan Trenér: Frič David

FK Kladno - Tango Brno 1 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 300 Stadion: SH BIOS Kladno
Branky: 37. Fujdiar Josef (Kuč Ervin) - 11. Vlček Radim (Svoboda Milan), 12. Hudaček Marko (Belej Michal), 13. Belej Michal (Hudaček Marko), 34. Belej Michal (Havel Jan)
ŽK: Trnka Jaroslav - Havel Jan
FK Kladno: Konečný Marek, Šnídl Petr, Kuč Ervin, Veselý Jiří, Trnka Jaroslav, Mažári Patrik, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Šafář Jan, Bialek Milan, Pospíšil Miroslav, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Hudaček Marko, Berky Marian, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian

Démoni Č.Lípa - MADOS Hradec Kr. 6 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 270 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 7. Betyár Miroslav, 10. Kýček Daniel (Betyár Miroslav), 27. Kýček Daniel, 28. Demke Lukáš (Zemánek Jan), 37. Zemánek Jan (Bažant Jan), 39. Betyár Miroslav (Bejda Stanislav) - 17. Drozd David, 31. Jelínek Roman (Drozd David), 36. Drozd David (Drozd Pavel)
ŽK: Kaňkovský Karel - Srkal Marek
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Kaňkovský Karel, Bažant Jan, Kýček Daniel, Demke Lukáš, Havlásek Jan, Zemánek Jan, Lakatoš Milan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel
MADOS Hradec Kr.: Ondráček Michal, Menšl Karel, Jelínek Roman, Drozd Pavel, Drozd David, Brychta Michal, Chromek Adam, Friedl Martin, Srkal Marek, Klír Jonáš Trenér: Bartek Jan

Vysoké Mýto - Benago Zruč n.S. 7 : 12 (3 : 2)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (7,7), Cílek Martin (8,2) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 360 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 4. Vladyka Petr, 13. Sklenář Václav, 17. Formánek Pavel (Vladyka Petr), 23. Vladyka Petr, 24. Sklenář Václav (Vladyka Petr), 39. Semerád Miroslav (Formánek Pavel), 40. Semerád Miroslav - 6. Gabčo Josef (Dos Reis Soares Marcelo), 11. Brahimi Azem (Galvao Andre Filipe), 21. Gabčo Josef (Silva De Vasc. Leonardo), 23. Galvao Andre Filipe (Cardoso daSilva Cristiano), 27. Gabčo Josef, 28. Gabčo Josef (Silva De Vasc. Leonardo), 29. Fogaca Valente Diego (Dos Reis Soares Marcelo), 30. Fogaca Valente Diego (Dos Reis Soares Marcelo), 33. Brahimi Azem (Dos Reis Soares Marcelo), 33. Silva De Vasc. Leonardo, 34. Gabčo Josef (Fogaca Valente Diego), 39. Brahimi Azem (Gabčo Josef)
ŽK: Sklenář Václav, Semerád Miroslav - Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Gabčo Josef, Silva De Vasc. Leonardo
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Semerád Miroslav, Münzberger Petr, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Simitči Ago, Brahimi Azem, Rodek Marcel, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Gabčo Josef, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Hochman Petr, Galvao Andre Filipe, Bezstarosti Tomáš Trenér: Simitči Beni


 

7.kolo

Vysoké Mýto - Interobal Plzeň 1 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,5), Vaněk Tomáš (8,5) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 410 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 26. Jeníček Petr (Formánek Pavel) - 39. Štrajt Michal
ŽK: Merkl Lukáš, Semerád Miroslav - Šíša Jiří, Koc Václav, Forman Adam, Vnuk Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Semerád Miroslav, Šabata Martin, Münzberger Petr, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Filinger Jaroslav, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Vnuk Tomáš, Šebek Jan Trenér: Kučera Petr

Benago Zruč n.S. - Démoni Č.Lípa 12 : 2 (6 : 1)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,1), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 220 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 8. Brahimi Azem (Dos Reis Soares Marcelo), 11. Simitči Ago, 13. Galvao Andre Filipe (Dos Reis Soares Marcelo), 16. Galvao Andre Filipe (Dos Reis Soares Marcelo), 17. Galvao Andre Filipe (Dos Reis Soares Marcelo), 19. Gabčo Josef (Dos Reis Soares Marcelo), 21. Silva De Vasc. Leonardo (Dos Reis Soares Marcelo), 24. Galvao Andre Filipe (Rodek Marcel), 27. Brahimi Azem (Fogaca Valente Diego), 31. Dvořák Ondřej (Dos Reis Soares Marcelo), 35. Gabčo Josef (Fogaca Valente Diego), 39. Dos Reis Soares Marcelo (Galvao Andre Filipe) - 8. Betyár Miroslav (Bejda Stanislav), 32. Švec Martin (Bejda Stanislav)
ŽK: 0 - Michálek Marek
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Simitči Ago, Brahimi Azem, Rodek Marcel, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Silva De Vasc. Leonardo, Galvao Andre Filipe, Hochman Petr, Dvořák Ondřej, Bezstarosti Tomáš, Gabčo Josef Trenér: Simitči Beni
Démoni Č.Lípa: Kalina Jan, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Lakatoš Milan, Bažant Jan, Švec Martin, Michálek Marek Trenér: Kruliš Karel

MADOS Hradec Kr. - FK Kladno 5 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 215 Stadion: SH Hradec Králové, Třebeš
Branky: 1. Hrůša Daniel (Drozd David), 13. Srkal Marek (Klír Jonáš), 16. Drozd David (Drozd Pavel), 29. Drozd David (Friedl Martin), 38. Drozd Pavel (Drozd David) - 39. Kuč Ervin (Bialek Milan), 40. Mažári Patrik (Bialek Milan)
ŽK: Friedl Martin - Konečný Marek, Kuč Ervin ČK: 0 - Junek Petr
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Ondráček Michal, Drozd Pavel, Drozd David, Brychta Michal, Hruška Filip, Hrůša Daniel, Chromek Adam, Friedl Martin, Srkal Marek, Klír Jonáš, Hlava David Trenér: Bartek Jan
FK Kladno: Konečný Marek, Šnídl Petr, Mažári Patrik, Kuč Ervin, Bialek Milan, Junek Petr, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Šafář Jan, Veselý Jiří, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub

Tango Brno - Helas Brno 0 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 410 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: - 37. Cupák David (Lerch Stanislav)
ŽK: Šidla Ondřej, Havel Jan - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Hanuš Martin, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Švihálek Martin, Dang Robert, Lacko Ivan, Havel Josef, Shkirich Kiryl, Večeřa Václav Trenér: Loup Jan

AC Sparta Praha - Rádio Krokodýl Brno 2 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Milner Michal (8,3), Nagy Zdeněk (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 150 Stadion: Arena Sparta, Praha 8
Branky: 29. Rott Miroslav (Doša Martin), 35. Doša Martin (Rott Miroslav) - 5. Outrata Pavel (Mareš Michal), 9. Matyska Lukáš (Mužík Jiří), 10. Mareš Michal (Outrata Pavel), 32. Outrata Pavel (Kubíček Václav)
ŽK: Vozár Mário, Frič David, Rott Miroslav - 0
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Mareš Martin, Pytloun Jaroslav, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Frič David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Rott Miroslav Trenér: Frič David
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Kopecký Marek, Galia Tomáš, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek

ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha 10 : 1 (6 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (), Vomastek Daniel , Kliner Jan Delegát: Stix Jiří Diváků: 393 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 3. Vlastní, 6. Záruba Radim (Felipe De Freitas), 11. Záruba Radim (Felipe De Freitas), 12. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 14. Dentinho-DeLima Emerson, 15. Záruba Radim (Felipe De Freitas), 22. Ton-Firmino Wellington, 23. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 30. Slováček Matěj, 32. Zdržálek Dominik (Max-Weber Prates) - 19. Vejvoda Michal (Míča Ondřej)
ŽK: 0 - Vejvoda Michal
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Zdržálek Dominik, Taverna Rodrigo, Slováček Matěj, Felipe De Freitas, Vlastní Trenér: Bartušek Jaroslav
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Nguyen Tung Anh, Novotný Jiří, Sedláček František, Kiliján Jakub, Borkovec Pavel, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Bartůněk Michal Trenér: Brychta Martin


 

6.kolo

Interobal Plzeň - ERA-PACK Chrudim 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 340 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 36. Koc Václav (Štrajt Michal) - 8. Rešetár Lukáš (Felipe De Freitas), 9. Rešetár Lukáš (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 34. Slováček Matěj (Koudelka Tomáš), 37. Taverna Rodrigo (Marcinho-Marcio De Almeid), 39. Koudelka Tomáš (Felipe De Freitas), 40. Záruba Radim
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Sochůrek Ondřej, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Šíša Jiří, Koc Václav, Šebek Jan, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Vnuk Tomáš, Böhm Lukáš Trenér: Kučera Petr
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Dentinho

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha 6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,6), Lasch Jiří (8,6), Šmíd Jiří Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 950 Stadion: SH SK Slavia Praha-Eden
Branky: 5. Vejvoda Michal (Vahala Ondřej), 14. Salák Michal (Hrdina Antonín), 25. Salák Michal (Novotný Jiří), 26. Lištván Jan (Hrdina Antonín), 30. Lištván Jan, 34. Novotný Jiří (Lištván Jan) - 15. Doša Martin (Sop Martin), 31. Sláma Zdeněk
ŽK: Lištván Jan - Frič David ČK: 0 - Doša Martin
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Roshan David Trenér: Brychta Martin
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Holeček Michal, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Frič David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Rott Miroslav, Mareš Martin Trenér: Frič David

Rádio Krokodýl Brno - Tango Brno 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,6), Kabeláč Martin (8,6), Čep Radim Delegát: Venc Radek Diváků: 450 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 11. Hrubý Vítězslav - 4. Vlček Radim (Zrzavý Lukáš)
ŽK: Mareš Michal, Outrata Pavel - 0
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Kopecký Marek, Galia Tomáš, Nosko Martin, Mužík Jiří, Brůna Martin, Tachtadžis Nikos, Kubica David, Veselovský Tomáš Trenér: Kopecký Marek
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian

Helas Brno - MADOS Hradec Kr. 4 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Honěk Jiří (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 420 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 3. Cupák Vojtěch (Cupák David), 4. Lacko Ivan (Cupák David), 24. Cupák Vojtěch (Sýkora Radek), 40. Lacko Ivan - 11. Drozd David (Beran Jiří), 14. Vlastní, 31. Drozd David, 39. Drozd David (Drozd Pavel)
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Hanuš Martin, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Švihálek Martin, Lacko Ivan, Havel Josef, Sýkora Radek, Shkirich Kiryl, Večeřa Václav Trenér: Loup Jan
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Beran Jiří, Ondráček Michal, Drozd David, Drozd Pavel, Hruška Filip, Hrůša Daniel, Friedl Martin, Chromek Adam, Srkal Marek, Vlastní Trenér: Bártek Jan

FK Kladno - Benago Zruč n.S. 6 : 9 (3 : 5)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,4), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 220 Stadion: MSH Kladno, Třída sportovců
Branky: 9. Fujdiar Josef (Junek Petr), 15. Bialek Milan (Šnídl Petr), 18. Junek Petr, 34. Šnídl Petr, 38. Šafář Jan (Kuč Ervin), 40. Mažári Patrik (Šnídl Petr) - 3. Rodek Marcel (Silva De Vasc. Leonardo), 10. Galvao Andre Filipe (Rodek Marcel), 16. Rodek Marcel (Dos Reis Soares Marcelo), 19. Galvao Andre Filipe (Silva De Vasc. Leonardo), 20. Fogaca Valente Diego (Silva De Vasc. Leonardo), 21. Gabčo Josef (Rodek Marcel), 29. Galvao Andre Filipe (Silva De Vasc. Leonardo), 34. Dos Reis Soares Marcelo (Gabčo Josef), 36. Silva De Vasc. Leonardo (Rodek Marcel)
ŽK: Bialek Milan - Cardoso daSilva Cristiano
FK Kladno: Krajč Marian, Šnídl Petr, Veselý Jiří, Junek Petr, Šafář Jan, Fujdiar Josef, Kuč Ervin, Mažári Patrik, Bialek Milan, Pospíšil Miroslav, Konečný Marek Trenér: Jiránek Jakub
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Simitči Ago, Rodek Marcel, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Gabčo Josef, Hochman Petr Trenér: Simitči Beni

Démoni Č.Lípa - Vysoké Mýto 1 : 7 (0 : 3)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,2), Nagy Zdeněk (8,2) Delegát: Hora Jan Diváků: 320 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 35. Zemánek Jan - 1. Formánek Pavel (Jeníček Petr), 7. Jeníček Petr (Semerád Miroslav), 14. Semerád Miroslav (Formánek Pavel), 22. Semerád Miroslav (Formánek Pavel), 29. Vágner Jakub (Šabata Martin), 35. Formánek Pavel (Vágner Jakub), 36. Sklenář Václav (Kubát Jaroslav)
ŽK: 0 - Michalec Roman ČK: Soukup Milan - 0
Démoni Č.Lípa: Kalina Jan, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Bažant Jan, Švec Martin, Soukup Milan, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Chládek David, Havlásek Jan, Michálek Marek, Zemánek Jan, Hodač Štěpán Trenér: Kruliš Karel
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Semerád Miroslav, Šabata Martin, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman


 

5.kolo

Démoni Č.Lípa - Interobal Plzeň 4 : 6 (2 : 4)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,5), Bělovský Jan (8,5), Bělovský Jan Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 250 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 12. Kaňkovský Karel, 19. Švec Martin, 32. Bažant Jan (Bejda Stanislav), 36. Bejda Stanislav (Zemánek Jan) - 5. Kasýk Zdeněk (Filinger Jaroslav), 10. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 14. Filinger Jaroslav (Vnuk Tomáš), 20. Vnuk Tomáš (Kasýk Zdeněk), 25. Koc Václav (Štverák Tomáš), 31. Kasýk Zdeněk
ŽK: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Bažant Jan, Švec Martin, Soukup Milan - Sochůrek Ondřej, Stejskal Pavel ČK: Kaňkovský Karel - 0
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Bažant Jan, Kýček Daniel, Lakatoš Milan, Švec Martin, Soukup Milan, Betyár Miroslav, Zemánek Jan, Chládek David Trenér: Kruliš Karel
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Štrajt Michal, Filinger Jaroslav, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Vnuk Tomáš Trenér: nepřítomen IP

Vysoké Mýto - FK Kladno 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Dragoun Radek (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 400 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 4. Merkl Lukáš (Vladyka Petr), 14. Semerád Miroslav (Formánek Pavel), 17. Vladyka Petr (Merkl Lukáš), 25. Šabata Martin (Formánek Pavel), 28. Formánek Pavel (Vladyka Petr), 36. Sklenář Václav - 34. Šnídl Petr, 36. Mažári Patrik (Bialek Milan)
ŽK: Merkl Lukáš, Kubát Jaroslav, Fidler Patrik - Veselý Jiří, Fujdiar Josef ČK: 0 - Müller David
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Semerád Miroslav, Šabata Martin, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
FK Kladno: Tetour David, Müller David, Veselý Jiří, Šnídl Petr, Šafář Jan, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Mažári Patrik, Kuč Ervin, Bialek Milan Trenér: Jiránek Jakub

Benago Zruč n.S. - Helas Brno 6 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,4), Chadima Miroslav (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 350 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 6. Brahimi Azem, 7. Dos Reis Soares Marcelo (Silva De Vasc. Leonardo), 11. Gabčo Josef (Dos Reis Soares Marcelo), 16. Silva De Vasc. Leonardo (Rodek Marcel), 27. Vlastní, 40. Galvao Andre Filipe - 38. Hanuš Martin (Cupák David)
ŽK: Rodek Marcel, Fogaca Valente Diego - Cupák Vojtěch
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Simitči Ago, Brahimi Azem, Rodek Marcel, Gabčo Josef, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Silva De Vasc. Leonardo, Galvao Andre Filipe, Hochman Petr, Dvořák Ondřej, Bezstarosti Tomáš, Vlastní Trenér: Simitči Beni
Helas Brno: Večeřa Václav, Cupák David, Hanuš Martin, Lidmila Jakub, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Švihálek Martin, Ovčačík Jan, Lacko Ivan, Havel Josef, Dang Robert Trenér: Loup Jan

MADOS Hradec Kr. - Rádio Krokodýl Brno 0 : 4 (0 : 0)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,3), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 225 Stadion: SH Hradec Králové-Třebeš
Branky: - 22. Mareš Michal (Brůna Martin), 29. Mužík Jiří, 37. Hrubý Vítězslav (Brůna Martin), 40. Galia Tomáš
ŽK: Chromek Adam - 0
MADOS Hradec Kr.: Beran Jiří, Menšl Karel, Ondráček Michal, Drozd David, Drozd Pavel, Brychta Michal, Hrůša Daniel, Friedl Martin, Chromek Adam, Srkal Marek, Hruška Filip, Klír Jonáš Trenér: Bártek Jan
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Kopecký Marek, Galia Tomáš, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Tachtadžis Nikos, Sýkora Roman Trenér: Kopecký Marek

Tango Brno - SK Slavia Praha 2 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Ježek Martin (8), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 250 Stadion: SH KP Brno, Vodova, hala 2
Branky: 4. Cenek Čeněk (Buršík Tomáš), 32. Belej Michal (Havel Jan) - 8. Hrdina Antonín, 11. Vlastní, 21. Míča Ondřej (Salák Michal), 39. Vlastní, 40. Vahala Ondřej
ŽK: Chadzidis Dimostenis - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Bočánek Ondřej Trenér: Berky Marian
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Žampa Viktor, Salák Michal, Novotný Pavel, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Vejvoda Michal, Roshan David, Novotný Jiří, Vlastní Trenér: Brychta Martin

AC Sparta Praha - ERA-PACK Chrudim 0 : 7 (0 : 4)
Rozhodčí: Henych Karel (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 220 Stadion: SH Praha-Radotín
Branky: - 5. Slováček Matěj (Max-Weber Prates), 8. Felipe De Freitas (Rešetár Lukáš), 11. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 19. Koudelka Tomáš (Rešetár Lukáš), 26. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 29. Marcinho-Marcio De Almeid, 34. Koudelka Tomáš (Marcinho-Marcio De Almeid)
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Pytloun Jaroslav, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Rott Miroslav, Doša Martin, Mareš Martin, Argent Andrew Trenér: Frič David
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ton-Firmino Wellington, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Marcinho-Marcio De Almeid, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Dentinho


 

4.kolo

Interobal Plzeň - AC Sparta Praha 5 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Černý Ondřej (8,5), Cílek Martin Delegát: Hora Jan Diváků: 350 Stadion: SH Slavia VŠ Plzeň
Branky: 2. Kasýk Zdeněk, 23. Stejskal Pavel (Vnuk Tomáš), 36. Kasýk Zdeněk (Vnuk Tomáš), 39. Stejskal Pavel, 40. Kasýk Zdeněk (Stejskal Pavel) - 12. Sláma Zdeněk (Vodecký Igor), 26. Vobořil Tomáš, 40. Rott Miroslav (Tichý Petr)
ŽK: Kasýk Zdeněk, Forman Adam - Doša Martin, Frič David
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Landrgott Tomáš, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Filinger Jaroslav, Šíša Jiří, Koc Václav, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Vnuk Tomáš Trenér: Kučera Petr
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Mareš Martin, Sop Martin, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Frič David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Zapletal Petr, Rott Miroslav Trenér: Frič David

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 6 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8), Čurda Michal (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 423 Stadion: MSH Chrudim
Branky: 7. Rešetár Lukáš (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 8. Sidnei-Ribeiro Da Silva (Felipe De Freitas), 28. Mareš Michal (Mareš Roman), 30. Rešetár Lukáš (Felipe De Freitas), 36. Dentinho-DeLima Emerson (Koudelka Tomáš), 40. Kovács Michal (Slováček Matěj) - 14. Svoboda Milan (Belej Michal), 38. Belej Michal
ŽK: Mareš Michal - Hudaček Marko
ERA-PACK Chrudim: Žďánský Jakub, Ton-Firmino Wellington, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Koudelka Tomáš, Dentinho-DeLima Emerson, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Emerson Junior De Lima
Tango Brno: Bočánek Ondřej, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Belej Michal, Gremmel Jakub, Máša Jakub, Hudaček Marko, Doubravský Bohumír, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian

SK Slavia Praha - MADOS Hradec Kr. 3 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Mráz Roman (8,4), Matyš Jakub (8,3) Delegát: Kalina Josef Diváků: 280 Stadion: SH SK Slavia Praha, Eden
Branky: 14. Novotný Pavel (Salák Michal), 15. Brychta Martin (Vejvoda Michal), 19. Salák Michal (Míča Ondřej)
ŽK: Homola Jan - Srkal Marek
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Filinger David, Novotný Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Vejvoda Michal, Roshan David Trenér: Brychta Martin
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Beran Jiří, Ondráček Michal, Brychta Michal, Drozd David, Drozd Pavel, Friedl Martin, Hruška Filip, Klír Jonáš, Srkal Marek Trenér: Bartek Jan

Rádio Krokodýl Brno - Benago Zruč n.S. 1 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 350 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 5. Hrubý Vítězslav (Outrata Pavel) - 7. Dos Reis Soares Marcelo
ŽK: Veselovský Tomáš - Brahimi Azem
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Kopecký Marek, Galia Tomáš, Sýkora Roman, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Tachtadžis Nikos Trenér: Kopecký Marek
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Simitči Ago, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Gabčo Josef, Hochman Petr Trenér: Simitči Beni

Helas Brno - Vysoké Mýto 2 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,3), Sebök Ladislav (8,1) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 565 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 4. Shkirich Kiryl (Cupák David), 38. Cupák David (Havel Josef) - 1. Semerád Miroslav (Šabata Martin), 23. Vladyka Petr (Vágner Jakub)
ŽK: Cupák David, Shkirich Kiryl - Michalec Roman
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Hanuš Martin, Lerch Stanislav, Ovčačík Jan, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Švihálek Martin, Presl David, Lacko Ivan, Havel Josef, Shkirich Kiryl, Šplíchal Martin, Večeřa Václav Trenér: Loup Jan
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Semerád Miroslav, Šabata Martin, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

FK Kladno - Démoni Č.Lípa 6 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 250 Stadion: MSH Kladno, Třída sportovců
Branky: 1. Kaválek Martin (Fujdiar Josef), 11. Mažári Patrik (Šnídl Petr), 17. Kuč Ervin (Šnídl Petr), 27. Kaválek Martin (Šafář Jan), 38. Müller David (Šnídl Petr), 40. Müller David (Fujdiar Josef) - 28. Demke Lukáš, 38. Kaňkovský Karel (Michálek Marek)
ŽK: Kaválek Martin - Kaňkovský Karel, Soukup Milan
FK Kladno: Konečný Marek, Müller David, Kaválek Martin, Fujdiar Josef, Šafář Jan, Šnídl Petr, Mažári Patrik, Kuč Ervin, Bialek Milan, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Betyár Miroslav, Kaňkovský Karel, Bažant Jan, Bejda Stanislav, Švec Martin, Soukup Milan, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Mikysa Lukáš, Kalina Jan, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel


 

3.kolo

FK Kladno - Interobal Plzeň 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,2), Milner Michal (8,2) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 220 Stadion: MSH Kladno
Branky: 18. Šnídl Petr (Mažári Patrik), 21. Šafář Jan (Veselý Jiří), 32. Šafář Jan (Šnídl Petr) - 6. Štrajt Michal (Štverák Tomáš), 20. Štrajt Michal, 38. Kasýk Zdeněk (Stejskal Pavel)
ŽK: Konečný Marek, Kuč Ervin - Koc Václav, Kučera Petr
FK Kladno: Konečný Marek, Šnídl Petr, Kuč Ervin, Mažári Patrik, Bialek Milan, Veselý Jiří, Kaválek Martin, Šafář Jan, Fujdiar Josef, Pospíšil Miroslav, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Prekop Pavol, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Filinger Jaroslav, Šíša Jiří, Koc Václav, Šebek Jan, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel, Kučera Petr Trenér: Kučera Petr

Démoni Č.Lípa - Helas Brno 5 : 4 (4 : 1)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 350 Stadion: MSH Česká Lípa, Barvířská
Branky: 1. Kaňkovský Karel, 6. Bejda Stanislav (Švec Martin), 19. Kýček Daniel (Betyár Miroslav), 20. Demke Lukáš, 31. Kaňkovský Karel - 11. Lacko Ivan (Vlach Aleš), 24. Lidmila Jakub (Švihálek Martin), 35. Hanuš Martin (Vlach Aleš), 37. Lacko Ivan
ŽK: Kaňkovský Karel - Lerch Stanislav
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Betyár Miroslav, Kaňkovský Karel, Bažant Jan, Kýček Daniel, Švec Martin, Jäger Jindřich, Demke Lukáš, Zemánek Jan, Chládek David, Kalina Jan Trenér: Kruliš Karel
Helas Brno: Šimon David, Vlach Aleš, Hanuš Martin, Lerch Stanislav, Cupák Vojtěch, Ovčačík Jan, Lidmila Jakub, Švihálek Martin, Lacko Ivan, Šplíchal Martin, Večeřa Václav Trenér: Loup Jan

Vysoké Mýto - Rádio Krokodýl Brno 5 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Honěk Jiří (8,4), Filipský Radim Delegát: Hora Jan Diváků: 358 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: 9. Merkl Lukáš, 29. Vladyka Petr, 30. Michalec Roman (Vladyka Petr), 32. Formánek Pavel, 33. Vágner Jakub - 5. Mužík Jiří, 26. Kopecký Marek
ŽK: Vágner Jakub, Semerád Miroslav - Hrubý Vítězslav, Veselovský Tomáš
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Semerád Miroslav, Šabata Martin, Fidler Patrik Trenér: Páral Roman
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Nedělník Jiří, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Kopecký Marek, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Tachtadžis Nikos, Kubica David Trenér: Kopecký Marek

Benago Zruč n.S. - SK Slavia Praha 5 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 320 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 8. Galvao Andre Filipe (Silva De Vasc. Leonardo), 9. Rodek Marcel (Dos Reis Soares Marcelo), 21. Silva De Vasc. Leonardo (Brahimi Azem), 36. Dos Reis Soares Marcelo, 40. Galvao Andre Filipe (Silva De Vasc. Leonardo) - 40. Novotný Jiří (Míča Ondřej)
ŽK: Silva De Vasc. Leonardo - 0
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Simitči Ago, Rodek Marcel, Brahimi Azem, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Gabčo Josef, Hochman Petr Trenér: Simitči Beni
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Vejvoda Michal, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Roshan David, Borkovec Pavel Trenér: Brychta Martin

MADOS Hradec Kr. - ERA-PACK Chrudim 2 : 8 (0 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Ježek Martin (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 342 Stadion: SH Hradec Králové, Třebeš
Branky: 21. Drozd Pavel (Beran Jiří), 24. Hruška Filip (Chromek Adam) - 8. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 12. Záruba Radim (Felipe De Freitas), 15. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 18. Rešetár Lukáš (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 26. Slováček Matěj (Záruba Radim), 32. Taverna Rodrigo (Sidnei-Ribeiro Da Silva), 37. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 40. Felipe De Freitas (Koudelka Tomáš)
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Tošovský Matěj, Beran Jiří, Drozd David, Drozd Pavel, Hrůša Daniel, Friedl Martin, Srkal Marek, Chromek Adam, Hruška Filip, Klír Jonáš Trenér: Bartek Jan
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Záruba Radim, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Koudelka Tomáš, Sidnei-Ribeiro Da Silva, Kovács Michal, Marcinho-Marcio De Almeid, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Dentinho

Tango Brno - AC Sparta Praha 1 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7,9), Gasnárek Michal (7,9) Delegát: Venc Radek Diváků: 680 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 4. Belej Michal - 6. Frič David (Vodecký Igor), 33. Vozár Mário, 39. Frič David
ŽK: Cenek Čeněk - 0
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Peška Lukáš, Hudaček Marko, Bočánek Ondřej, Dvořák Jakub Trenér: Berky Marian
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Pytloun Jaroslav, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Frič David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Zapletal Petr, Rott Miroslav, Doša Martin Trenér: Frič David


 

2.kolo

Interobal Plzeň - Tango Brno 3 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Cílek Martin (8,5) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 220 Stadion: SH Slavia VŠ PlzeŇ
Branky: 1. Kasýk Zdeněk (Filinger Jaroslav), 28. Koc Václav (Štverák Tomáš), 34. Koc Václav (Štrajt Michal) - 5. Vlastní, 13. Svoboda Milan (Belej Michal), 25. Belej Michal (Svoboda Milan), 30. Belej Michal, 38. Buršík Tomáš
ŽK: Štrajt Michal - 0
Interobal Plzeň: Sochůrek Ondřej, Prekop Pavol, Štverák Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Filinger Jaroslav, Kučera Petr, Šíša Jiří, Koc Václav, Šebek Jan, Kasýk Zdeněk, Forman Adam, Stejskal Pavel Trenér: Mičkal Patrik
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Vlček Radim, Svoboda Milan, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Peška Lukáš, Hudaček Marko, Bočánek Ondřej, Vlastní Trenér: Berky Marian

AC Sparta Praha - MADOS Hradec Kr. 5 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,4), Velebil Tomáš (8,1) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 210 Stadion: SH Praha-Radotín
Branky: 11. Tichý Petr (Frič David), 13. Vodecký Igor (Frič David), 16. Rott Miroslav, 20. Sláma Zdeněk, 38. Tichý Petr (Rott Miroslav) - 28. Jiráský Michal (Drozd David)
ŽK: Frič David - Jiráský Michal
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Pytloun Jaroslav, Doša Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Frič David, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Tichý Petr, Rott Miroslav, Zapletal Petr Trenér: Frič David
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Ondráček Michal, Beran Jiří, Brychta Michal, Drozd David, Drozd Pavel, Fidra Jan, Friedl Martin, Hruška Filip, Hrůša Daniel, Jiráský Michal, Srkal Marek Trenér: Bartek Jan

SK Slavia Praha - Vysoké Mýto 3 : 3 (1 : 3)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Šmíd Jiří (8,2) Delegát: Švagr Roman Diváků: 250 Stadion: SH SK Slavia Praha
Branky: 16. Hrdina Antonín (Salák Michal), 39. Salák Michal (Míča Ondřej), 40. Salák Michal (Míča Ondřej) - 8. Vladyka Petr (Vágner Jakub), 13. Sklenář Václav (Vladyka Petr), 19. Vágner Jakub (Sklenář Václav)
ŽK: Salák Michal, Homola Jan, Míča Ondřej - Sklenář Václav, Jeníček Petr, Šabata Martin
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Novotný Pavel, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Roshan David Trenér: Brychta Martin
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Michalec Roman, Kubát Jaroslav, Vágner Jakub, Vladyka Petr, Formánek Pavel, Semerád Miroslav, Šabata Martin, Fidler Patrik, Simon Jakub Trenér: Páral Roman

Rádio Krokodýl Brno - Démoni Č.Lípa 7 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,5), Vaněk Tomáš (8,5) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 300 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 21. Outrata Pavel (Mareš Michal), 23. Veselovský Tomáš (Matyska Lukáš), 24. Outrata Pavel (Mareš Michal), 26. Galia Tomáš (Matyska Lukáš), 32. Vlastní, 35. Outrata Pavel (Brůna Martin), 40. Kopecký Marek - 23. Kaňkovský Karel, 32. Soukup Milan (Švec Martin)
ŽK: 0 - Michálek Marek, Soukup Milan
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Matyska Lukáš, Hrubý Vítězslav, Mareš Michal, Outrata Pavel, Kopecký Marek, Galia Tomáš, Sýkora Roman, Mužík Jiří, Brůna Martin, Veselovský Tomáš, Tachtadžis Nikos, Vlastní Trenér: Kopecký Marek
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Betyár Miroslav, Kaňkovský Karel, Bažant Jan, Kýček Daniel, Švec Martin, Soukup Milan, Jäger Jindřich, Žďánský Vít Trenér: Kruliš Karel

Helas Brno - FK Kladno 6 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Štipčák Martin (8,2) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 320 Stadion: SH KP Brno, Vodova
Branky: 9. Shkirich Kiryl (Cupák David), 12. Vlastní, 23. Cupák Vojtěch (Lacko Ivan), 24. Cupák David (Lacko Ivan), 31. Lidmila Jakub (Hanuš Martin), 33. Vlach Aleš (Hanuš Martin) - 22. Šnídl Petr
ŽK: Cupák Vojtěch - Müller David
Helas Brno: Šimon David, Cupák David, Hanuš Martin, Lerch Stanislav, Cupák Vojtěch, Vlach Aleš, Lidmila Jakub, Presl David, Shkirich Kiryl, Lacko Ivan, Havel Josef, Večeřa Václav, Bobylev Fedor, Vlastní Trenér: Loup Jan
FK Kladno: Konečný Marek, Müller David, Šnídl Petr, Fujdiar Josef, Kaválek Martin, Šafář Jan, Bialek Milan, Kuč Ervin, Mažári Patrik, Krajč Marian Trenér: Jiránek Jakub


 

1.kolo

Helas Brno - Interobal Plzeň 6 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Havíř Milan Diváků: 380 Stadion: SH Brno, Vodova
Branky: 8. Cupák Vojtěch (Šimon David), 30. Ovčačík Jan (Lidmila Jakub), 31. Lidmila Jakub (Cupák David), 35. Cupák David, 38. Cupák David, 40. Cupák David
ŽK: Cupák David, Havel Josef, Lidmila Jakub - Landrgott Tomáš, Štrajt Michal, Filinger Jaroslav ČK: 0 - Landrgott Tomáš, Abrham Tomáš
Helas Brno: Večeřa Václav, Cupák David, Cupák Vojtěch, Švihálek Martin, Hanuš Martin, Sýkora Radek, Lerch Stanislav, Havel Josef, Vlach Aleš, Lidmila Jakub, Ovčačík Jan, Shkirich Kiryl, Šimon David Trenér: Loup Jan
Interobal Plzeň: Landrgott Tomáš, Vykoupil Milan, Štverák Tomáš, Vnuk Tomáš, Mižár Jakub, Mariánus Pavel, Štrajt Michal, Filinger Jaroslav, Šíša Jiří, Koc Václav, Šebek Jan, Stejskal Pavel, Abrham Tomáš Trenér: Kučera Petr

FK Kladno - Rádio Krokodýl Brno 1 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 250 Stadion: MSH Kladno
Branky: 35. Mažári Patrik (Šnídl Petr) - 7. Veselovský Tomáš (Galia Tomáš), 12. Galia Tomáš (Nedělník Jiří), 18. Hrubý Vítězslav (Outrata Pavel), 32. Outrata Pavel (Hrubý Vítězslav)
ŽK: Veselý Jiří, Šnídl Petr - Galia Tomáš
FK Kladno: Konečný Marek, Veselý Jiří, Müller David, Fujdiar Josef, Bialek Milan, Krajč Marian, Šnídl Petr, Šafář Jan, Kuč Ervin, Mažári Patrik, Kaválek Martin, Pospíšil Miroslav Trenér: Jiránek Jakub
Rádio Krokodýl Brno: Kubíček Václav, Tachtadžis Nikos, Nedělník Jiří, Matyska Lukáš, Kopecký Marek, Outrata Pavel, Galia Tomáš, Veselovský Tomáš, Hrubý Vítězslav, Sýkora Roman, Mužík Jiří Trenér: Kopecký Marek

Démoni Č.Lípa - SK Slavia Praha 3 : 8 (3 : 3)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Milner Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 300 Stadion: MSH Česká Lípa
Branky: 5. Kaňkovský Karel (Soukup Milan), 8. Bažant Jan, 12. Kaňkovský Karel (Švec Martin) - 5. Brychta Martin (Novotný Jiří), 9. Salák Michal (Brychta Martin), 13. Novotný Jiří, 26. Brychta Martin (Míča Ondřej), 31. Novotný Jiří (Míča Ondřej), 38. Brychta Martin, 38. Homola Jan, 39. Vejvoda Michal
ŽK: Kaňkovský Karel, Kýček Daniel, Žďánský Vít - Míča Ondřej
Démoni Č.Lípa: Michálek Marek, Bejda Stanislav, Kaňkovský Karel, Bažant Jan, Kýček Daniel, Švec Martin, Soukup Milan, Žďánský Vít, Mikysa Lukáš, Chládek David, Betyár Miroslav, Zemánek Jan Trenér: Kruliš Karel
SK Slavia Praha: Vahala Ondřej, Brychta Martin, Žampa Viktor, Novotný Jiří, Salák Michal, Novotný Pavel, Borkovec Pavel, Lištván Jan, Homola Jan, Míča Ondřej, Hrdina Antonín, Matějka Tomáš, Vejvoda Michal, Roshan David Trenér: Brychta Martin

Vysoké Mýto - ERA-PACK Chrudim 0 : 8 (0 : 6)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 380 Stadion: SH DM Vysoké Mýto
Branky: - 8. Mareš Roman, 9. Max-Weber Prates (Mareš Michal), 10. Rešetár Lukáš (Slováček Matěj), 16. Max-Weber Prates (Mareš Roman), 18. Taverna Rodrigo (Slováček Matěj), 19. Rešetár Lukáš, 30. Kovács Michal (Mareš Roman), 31. Rešetár Lukáš (Slováček Matěj)
ŽK: Jeníček Petr - 0
Vysoké Mýto: Gerčák Libor, Merkl Lukáš, Sklenář Václav, Jeníček Petr, Kubát Jaroslav, Chmelík Zdeněk, Vladyka Petr, Semerád Miroslav, Šabata Martin, Münzberger Petr, Simon Jakub Trenér: Páral Roman
ERA-PACK Chrudim: Ton-Firmino Wellington, Žďánský Jakub, Koudelka Tomáš, Marcinho-Marcio De Almeid, Mareš Roman, Mareš Michal, Max-Weber Prates, Dentinho-DeLima Emerson, Kovács Michal, Záruba Radim, Taverna Rodrigo, Rešetár Lukáš, Slováček Matěj, Felipe De Freitas Trenér: Dentinho-De Lima Emerson

Benago Zruč n.S. - AC Sparta Praha 5 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,6), Matyš Jakub (8,5) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 250 Stadion: MSH Zruč nad Sázavou
Branky: 14. Rodek Marcel (Gabčo Josef), 18. Brahimi Azem (Cardoso daSilva Cristiano), 21. Galvao Andre Filipe (Brahimi Azem), 39. Galvao Andre Filipe (Dos Reis Soares Marcelo), 40. Fogaca Valente Diego - 23. Vodecký Igor (Tichý Petr), 29. Sop Martin (Vodecký Igor), 34. Sláma Zdeněk (Havrda Ondřej)
ŽK: Galvao Andre Filipe, Gabčo Josef - Sláma Zdeněk
Benago Zruč n.S.: Cardoso daSilva Cristiano, Bezstarosti Tomáš, Simitči Ago, Rodek Marcel, Dos Reis Soares Marcelo, Fogaca Valente Diego, Galvao Andre Filipe, Silva De Vasc. Leonardo, Dvořák Ondřej, Gabčo Josef, Hochman Petr, Brahimi Azem Trenér: Simitči Beni
AC Sparta Praha: Vozár Mário, Pytloun Jaroslav, Holeček Michal, Sop Martin, Vodecký Igor, Jošt David, Vobořil Tomáš, Havrda Ondřej, Sláma Zdeněk, Kubelka Matouš, Hanzlík Radek, Tichý Petr, Zapletal Petr, Rott Miroslav Trenér: Frič David

MADOS Hradec Kr. - Tango Brno 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,3), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 190 Stadion: SH Hradec Králové, Na Potoce
Branky: 20. Drozd Pavel, 37. Drozd Pavel (Beran Jiří), 38. Beran Jiří - 5. Peška Lukáš, 6. Cenek Čeněk (Svoboda Milan), 24. Svoboda Milan
ŽK: Jelínek Roman - 0
MADOS Hradec Kr.: Menšl Karel, Ondráček Michal, Beran Jiří, Brychta Michal, Drozd David, Drozd Pavel, Fidra Jan, Friedl Martin, Hruška Filip, Jelínek Roman, Jiráský Michal, Hloušek Michal Trenér: Bártek Jan
Tango Brno: Zrzavý Lukáš, Chadzidis Dimostenis, Vlček Radim, Cenek Čeněk, Svoboda Milan, Prokeš Tomáš, Buršík Tomáš, Šidla Ondřej, Belej Michal, Gremmel Jakub, Havel Jan, Peška Lukáš, Doubravský Bohumír, Bočánek Ondřej Trenér: nepřítomen TB


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



A3 sport - partner rozhodčích futsalu
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate