Futsal

reklama

Zápis č.1/2015 z jednání VV B.A.F. a OkKF Brno město dne 8.9.2015 na Rybnické 75 v Brně

Přítomni:  Polák, Zábrodský, Havíř, Špic, Valaškovčák

Omluveni:  Chylík, Havlík

 

Program:

1) Soutěže

2) Finance + revize

3) Členství – Gladiators

4) Ostrava, Nepil, Bednář,

5) Rozhodčí,

6) Činnost správce areálu

7) Stanovy a revizní komise

8) Kraj a Divize

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1) VV zhodnotil, že brněnské soutěže 1.,2. a 3.třídy byly zahájeny začátkem září a probíhají zcela bez problémů.

2) VV zkontroloval výpisy z účtů areálu i soutěží (i s výpisem zaslaným klubům) a potvrdil, že všechny položky z výpisu odpovídají položkám v bance. Prohlédl si a schválil i přeúčtování chybné platby 15 117 korun z 19.8.2015. Dále zhodnotil stav zaslaných částek za startovné a neuhrazené startovné některých klubů. VV rozhodl, že žádný tým nebude z podzimní části vyloučen, budou uděleny pokuty za pozdní uhrazení startovného a nakonec předány k řešení Disciplinární komisi.

3) VV schválil poměrem hlasů 4-1-0 přijetí týmu Gladiators do Brněnské asociace futsalu na základě jejich žádosti po uhrazení členských příspěvků B.A.F. za hráče.

4) p. Polák informoval VV o jednání v Ostravě, kde k problematice tzv. kausy Brno předložil výpis účetnictví od 6/2011 do 8/2015 a dále doložil dokumenty, že nařčení a pomluvy ze strany p. Ptáčníka, Pekárka, Titze a Bednáře jsou smyšlené a nepravdivé. Dále p. Polák informoval VV o návrhu p. Nepila, aby všechny regionální řídící komise (Oblastní KF, KF hl.m. Prahy, Krajské KF a Okresní KF) zajistily do 31.12.2016 zřízení právní subjektivity – v jaké formě rozhodne KF FAČR. Souběžně se zřízením právní subjektivity řídících komisí budou zrušeny všechny existující tzv. servisní organizace (je možno je přejmenovat na řídící komise). Existence jakékoliv bývalé servisní organizace, příp. členství v ní, bude po 1.1.2017 bráno jako závažné porušení Stanov SF ČR. Nakonec p. Polák informoval VV o tom, že p. Bednář již několik měsíců odmítá vrátit mobilní telefon v majetku B.A.F. a že bude na něj podán podnět k Disciplinární komisi SF pro soustavné poškozování dobrého jména SF a porušení Etického kodexu SF pomluvami a lží.

5) VV konstatoval, že činnost KRD OkKF v čele s předsedou p. Vomastek je zcela v pořádku, ale bude potřeba během podzimní části rozšířit počet členů.

6) VV zhodnotil neuspokojivou práci správce areálu p. Dobšíka, který si neplní řadu úkolů uložených už na jaře minulým VV B.A.F. a bylo uloženo předsedovi p. Polákovi, aby s ním projednal neplnění úkolů a účast na příštím zasedání VV.

7) VV se bude na dalším zasedání zabývat úpravou Stanov B.A.F. dle rozhodnutí VH a zřízením revizní komise až po kontrole účetnictví ze strany SF.

8) VV byl informován o dění v KKF JM a ObKF JM, které řídí soutěže krajského přeboru a divize. I zde se negativně projevují lživé pomluvy z tzv. kauzy Brno před oběma volebními VH.

9) VV se zabývala e-mailem nezúčastněného člena OkKF ohledně výpisu z banky, přeúčtování chybné platby, vyloučením klubů pro neuhrazení startovného a pracovních smluv p. Poláka a Havíře. Všechny jeho dotazy si VV vysvětlil a zodpověděl.

10) Příští zasedání se koná v úterý 29.9.2015 v 17:00 na Rybnické.

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skOkresní komise futsalu
Brno-město
Rybnická 75, Brno-Nový Lískovec
Tel: 602 502 077
Fax: 549 258 691

Výkonný výbor

Předseda OkF: Polák Zdeněk
Telefon: 602 502 077
E-mail: okkfbrno@gmail.com

Místopředseda: Marek Zábrodský
člen: Michal Chylík
Adresáře a dokumenty
Propozice 2015/16

Přihláška týmu pro ročník 2015/16
Soupiska týmu
Zápis o utkání - OP
Zápis o utkání - brněnské soutěže
Adresář rozhodčích


reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate