Futsal

reklama

2.liga "Západ" - Ročník 2015/2016 - historie

2.liga "Západ" - Ročník 2015/2016 - historie

Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2016/17 si zajistil Gardenline Litoměřice, do divizních soutěží sestupují Dalmach Turnov, Ludis Třebenice a Arsenal Benešov.

Konečná tabulka:

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.GL Litoměřice221462120: 7948 ( 15)
2.ISŠ Příbram221345128:10543 ( 10)
3.GMM Jablonec221246143:11740 ( 7)
4.BOCA Chotěboř221228125: 8538 ( 5)
5.Olympik Mělník221129120: 9435 ( 2)
6.Malibu M.Boleslav221039100: 9533 ( 0)
7.HERD Hradiště221039127:11033 ( 0)
8.COMBIX Ústí n.L.22958108:12232 ( -1)
9.Betis Kadaň22958106:10932 ( -1)
10.Dalmach Turnov229211 90: 9229 ( -4)
11.Ludis Třebenice222416 66:12610 (-23)
12.Arsenal Benešov220220 73:1722 (-31)


 

22.kolo

COMBIX Ústí n.L. - HERD Hradiště 2 : 13 (1 : 6)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 80 Stadion: SH TJ Spartak Krásné Březno
Branky: 12. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 22. Betyár Miroslav (Paseka Jaroslav) - 2. Šneberger David (Lávička Luboš), 7. Eisenreich Jindřich (Lávička Luboš), 11. Lávička Luboš (Lukáč Martin), 15. Lávička Luboš (Šneberger David), 16. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 19. Eisenreich Jindřich (Buřič Tomáš), 22. Šneberger David (Lávička Luboš), 32. Kohout Milan (Šneberger David), 34. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 35. Kohout Milan (Eisenreich Jindřich), 36. Eisenreich Jindřich, 39. Podlipský Miroslav, 40. Kohout Milan (Lávička Luboš)
ŽK: Malec Jan, Stach Martin - 0
COMBIX Ústí n.L.: Novák Radek, Krok Lukáš, Malec Jan, Friedl Tomáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Betyár Miroslav, Horvát Jaroslav, Marek Jakub Trenér: nepřítomen UL
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Eisenreich Jindřich, Podlipský Miroslav, Stejskal Libor, Nečekal Milan Trenér: Stejskal Libor

GL Litoměřice - Dalmach Turnov 5 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 150 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 1. Filinger David (Blažek Radim), 11. Kyzlík Luboš (Grunert Jakub), 23. Hrdý Radek (Grunert Jakub), 32. Dobiáš Jakub (Filinger David), 33. Dobiáš Jakub (Filinger David) - 9. Kalousek Zdeněk (Vítek Pavel), 10. Šteffan Jiří (Prokopec Petr), 38. Bangha Marek (Bangha Marek)
ŽK: Ekrt Roman - 0
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Grunert Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Blažek Radim, Kyzlík Luboš, Filinger David, Trnka Lukáš, Hrdý Radek, Dobiáš Jakub, Fitzel Tomáš, Frohna Jakub, Ekrt Roman Trenér: Náprstek Miloš
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Kalousek Zdeněk, Šteffan Jiří, Vítek Pavel, Bangha Marek, Randák Matěj, Mencl Jaroslav, Mencl Radek Trenér: nepřítomen DT

GMM Jablonec - Ludis Třebenice 11 : 3 (7 : 0)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Nešněra Filip (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 3. Bláha Milan (Kraus Pavel), 4. Suchomel Zdeněk (Bláha Milan), 5. Mečíř Petr (Duda Štěpán), 6. Duda Štěpán (Beníšek Tomáš), 7. Kovařík Jan (Suchomel Zdeněk), 12. Kovařík Jan (Bláha Milan), 13. Duda Štěpán (Kovařík Jan), 24. Beníšek Tomáš (Mečíř Petr), 25. Kovařík Jan, 31. Suchomel Zdeněk (Mečíř Petr), 39. Beníšek Tomáš (Kraus Pavel) - 30. Henzl Michal (Vavrek Johan), 33. Vavrek Johan (Prágl Miroslav), 36. Vavrek Johan (Hurt Vojtěch)
GMM Jablonec: Masařík Jan, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Kraus Pavel, Kovařík Jan, Suchomel Zdeněk, Holický Ondřej, Duda Štěpán, Mečíř Petr, Haunold Jiří, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Henzl Michal, Vavrek Johan, Hurt Vojtěch Trenér: Prágl Miroslav

Arsenal Benešov - Betis Kadaň 2 : 8 (1 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 11. Moulík Jiří (Šimáček Pavel), 26. Chrpa Martin (Moulík Jiří) - 12. Hrdinka Patrik (Gorol Marian), 21. Hrdinka Patrik, 22. Kaidl Lukáš (Kopta Zdeněk), 24. Kopta Zdeněk, 30. Süssmilch Jakub, 32. Mezera Jaroslav (Kadlec Marek), 37. Kopta Zdeněk (Gorol Marian), 39. Kopta Zdeněk (Skirka Lukáš)
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Lukáč Daniel, Moulík Jiří, Charvát Jiří, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Chrpa Marek, Chrpa Martin, Rozsypal Lukáš Trenér: Kovář Otto
Betis Kadaň: Janda Michael, Živnůstka Davis, Hrdinka Patrik, Skirka Lukáš, Kadlec Marek, Gorol Marian, Kaidl Lukáš, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marián

Olympik Mělník - BOCA Chotěboř 3 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Lafek David (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice
Branky: 29. Malák Marek (Dvořák Daniel), 33. Rolenc Jan (Malák Marek), 35. Rolenc Jan (Banovič Tomáš) - 12. Staněk Ondřej (Čáp Michal), 21. Novotný Pavel (Běloušek Martin), 36. Koutný Martin (Popelka Petr)
ŽK: Banovič Tomáš, Malák Marek - 0
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Rusak Pavlo, Šuba Pavel, Vokoun Jiří, Banovič Tomáš, Rolenc Jan, Gabčo Josef, Lelek Lukáš, Malák Marek, Dvořák Daniel Trenér: Šuba Pavel
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Odvářka Radek, Čáp Michal, Čapek Dušan, Moravec Miloš, Novotný Pavel, Popelka Petr, Staněk Ondřej, Běloušek Martin, Koutný Martin Trenér: Moravec Miloš

Malibu M.Boleslav - ISŠ Příbram 7 : 7 (3 : 5)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,5), Gasnárek Michal (8,5) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 130 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 2. Kvapil Jan (Bělík Zdeněk), 5. Maryška Jakub (Bělík Zdeněk), 16. Maňas Marek (Bělík Zdeněk), 23. Kohnhäuser Vladimír, 24. Polanka Petr (Čermák Jan), 29. Maryška Jakub (Bělík Zdeněk), 30. Kohnhäuser Vladimír (Čermák Jan) - 2. Hájek Daniel (Wágner Tomáš), 4. Wágner Tomáš (Junek Jiří), 8. Wágner Tomáš (Holan Hynek), 17. Sandr David (Tregler Jaroslav), 20. Sandr David (Wágner Tomáš), 27. Krameš Martin, 35. Hájek Daniel (Ric Lukáš)
ŽK: 0 - Holan Hynek, Junek Jiří
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Bělík Zdeněk, Kvapil Jan, Maňas Marek, Maryška Jakub, Kohnhäuser Vladimír, Volf Jiří, Matouš Petr, Polanka Petr, Kohnhäuser Rudolf, Čermák Jan, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Ric Lukáš, Krameš Martin, Tregler Jaroslav, Junek Jiří, Hájek Daniel, Wágner Tomáš, Sandr David Trenér: Černý Jaroslav


 

21.kolo

ISŠ Příbram - COMBIX Ústí n.L. 9 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 70 Stadion: SH Příbram-Dubno
Branky: 10. Slepička Miroslav (Buch Zdeněk), 14. Slepička Miroslav, 21. Hlinka Štěpán (Buch Zdeněk), 27. Ric Lukáš (Slepička Miroslav), 29. Junek Jiří (Slepička Miroslav), 32. Hájek Daniel (Slepička Miroslav), 35. Slepička Miroslav, 37. Hájek Daniel (Ric Lukáš), 39. Hlinka Štěpán (Žáček David) - 17. Martínek Jan (Krok Lukáš), 20. Krok Lukáš (Paseka Jaroslav), 39. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš)
ŽK: Holan Hynek - Martínek Jan
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Slepička Miroslav, Junek Jiří, Ric Lukáš, Hájek Daniel, Žáček David, Hlinka Štěpán, Jandera Rostislav, Buch Zdeněk Trenér: Černý Jaroslav
COMBIX Ústí n.L.: Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Martínek Jan, Betyár Miroslav, Maštalíř Jiří, Horvát Jaroslav, Stukheil Jakub, Novák Radek, Marek Jakub Trenér: Friedl Tomáš

BOCA Chotěboř - Malibu M.Boleslav 13 : 3 (4 : 2)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,2), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 60 Stadion: SH Gymnázium Ledeč n.Sáz.
Branky: 6. Koutný Martin (Odvářka Martin), 7. Koutný Martin (Čáp Michal), 13. Staněk Ondřej (Novotný Pavel), 20. Popelka Petr (Staněk Ondřej), 23. Čáp Michal (Popelka Petr), 24. Novotný Pavel (Odvářka Radek), 26. Koutný Martin (Čáp Michal), 27. Odvářka Radek (Staněk Ondřej), 28. Odvářka Martin (Novotný Pavel), 31. Odvářka Radek (Čapek Dušan), 34. Staněk Ondřej (Novotný Pavel), 36. Čáp Michal, 37. Koutný Martin (Čáp Michal) - 13. Čermák Jan (Plintovič Petr), 16. Matouš Petr (Čermák Jan), 31. Matouš Petr (Maryška Jakub)
ŽK: 0 - Boško David ČK: 0 - Boško David, Král Pavel
BOCA Chotěboř: Pátek Petr, Novotný Pavel, Popelka Petr, Staněk Ondřej, Čáp Michal, Koutný Martin, Čapek Dušan, Odvářka Radek, Odvářka Martin, Moravec Miloš Trenér: Jakeš Martin
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Boško David, Kohnhäuser Vladimír, Čermák Jan, Matouš Petr, Maňas Marek, Maryška Jakub, Král Pavel, Polanka Petr, Plintovič Petr Trenér: Bílek Jaroslav

Betis Kadaň - Olympik Mělník 5 : 6 (3 : 3)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,3), Chládek Miroslav (8,6) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 120 Stadion: SH Kadaň
Branky: 7. Süssmilch Jakub (Mezera Jaroslav), 8. Kopta Zdeněk (Mezera Jaroslav), 17. Verner Aleš (Kaidl Lukáš), 37. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 38. Süssmilch Jakub (Kaidl Lukáš) - 10. Banovič Tomáš (Gabčo Josef), 14. Gabčo Josef, 17. Rolenc Jan (Rejman Martin), 31. Lelek Lukáš (Banovič Tomáš), 39. Dvořák Daniel, 40. Vokoun Jiří (Šuba Pavel)
ŽK: Janda Michael, Gorol Marian, Novák Jiří, Hrdinka Patrik, Verner Aleš - 0 ČK: Verner Aleš - 0
Betis Kadaň: Janda Michael, Živnůstka Davis, Gorol Marian, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marián
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Rolenc Jan, Rejman Martin Trenér: Šuba pavel

Ludis Třebenice - Arsenal Benešov 3 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,3), Nešněra Filip (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 110 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 12. Hrdý Tomáš (Baran Jiří), 13. Baran Jiří (Vavrek Johan), 36. Vavrek Johan - 27. Kovář Otto (Chrpa Marek)
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Vavrek Johan, Hurt Vojtěch Trenér: Prágl Miroslav
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Kovář Otto, Maršoun Lukáš, Chrpa Marek, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto

Dalmach Turnov - GMM Jablonec 5 : 8 (3 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 115 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 6. Kalousek Zdeněk (Hurt Daniel), 15. Hurt Daniel (Hyka Miroslav), 16. Randák Matěj, 35. Randák Matěj (Šteffan Jiří), 40. Špína Marcel - 4. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 13. Haunold Jiří (Beníšek Tomáš), 17. Beníšek Tomáš, 23. Kraus Pavel (Kovařík Jan), 24. Kovařík Jan (Bláha Milan), 25. Kovařík Jan, 33. Beníšek Tomáš (Krejčík Kamil), 38. Mečíř Petr (Krejčík Kamil)
ŽK: 0 - Vykoukal Lukáš, Krejčík Kamil
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Kratochvíl Tomáš, Bangha Marek, Vítek Pavel, Tvrdý Vojtěch, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Hurt Daniel, Kalousek Zdeněk, Randák Matěj, Špína Marcel, Mencl Jaroslav, Semenský Martin Trenér: nepřítomen DT
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Kraus Pavel, Kovařík Jan, Haunold Jiří, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš

HERD Hradiště - GL Litoměřice 7 : 8 (3 : 4)
Rozhodčí: Henych Karel (8,5), Melničuk Vladimír (8,5) Delegát: Novotný Josef Diváků: 160 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 5. Lávička Luboš (Šneberger David), 10. Kohout Milan (Šneberger David), 17. Ščislák David, 25. Lávička Luboš, 28. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 29. Šneberger David, 37. Lávička Luboš (Ščislák David) - 4. Fitzel Tomáš (Volf Libor), 11. Vlastní, 17. Müller David (Volf Libor), 19. Chrobák Marek (Čámský Milan), 24. Müller David (Fitzel Tomáš), 30. Volf Libor (Hrdý Radek), 31. Fitzel Tomáš (Chrobák Marek), 39. Hranička Petr (Grunert Jakub)
ŽK: 0 - Grunert Jakub, Chrobák Marek
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Eisenreich Jindřich, Podlipský Miroslav Trenér: Stejskal Libor
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Grunert Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Čámský Milan, Müller David, Hrdý Radek, Blažek Radim, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Ekrt Roman, Vlastní Trenér: Náprstek Miloš


 

20.kolo

COMBIX Ústí n.L. - GL Litoměřice 3 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,4), Milner Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 80 Stadion: SH WHC Krásné Březno
Branky: 25. Stach Martin, 36. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 37. Martínek Jan (Krok Lukáš) - 9. Filinger David (Mikoláš Václav), 11. Fitzel Tomáš, 27. Dobiáš Jakub (Chrobák Marek)
ŽK: Martínek Jan, Stach Martin - Dobiáš Jakub, Chrobák Marek ČK: Friedl Tomáš - Filinger David
COMBIX Ústí n.L.: Martínek Jan, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Betyár Miroslav, Malec Jan, Horvát Jaroslav Trenér: Vobecký Lukáš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Hranička Petr, Filinger David, Čámský Milan, Hrdý Radek, Müller David, Dobiáš Jakub, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Ekrt Roman Trenér: Náprstek Miloš

GMM Jablonec - HERD Hradiště 6 : 7 (1 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 7. Kraus Pavel (Mečíř Petr), 27. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 27. Beníšek Tomáš, 28. Beníšek Tomáš, 29. Haunold Jiří, 31. Mečíř Petr - 6. Kohout Milan (Lávička Luboš), 22. Kohout Milan (Šneberger David), 25. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 26. Lávička Luboš (Šneberger David), 31. Eisenreich Jindřich (Kohout Milan), 33. Lávička Luboš (Eisenreich Jindřich), 36. Eisenreich Jindřich (Lukáč Martin)
ŽK: Kraus Pavel, Suchomel Zdeněk - Lávička Luboš
GMM Jablonec: Masařík Jan, Mečíř Petr, Kovařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Duda Štěpán, Beníšek Tomáš, Bláha Milan Trenér: Dubový Lukáš
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Eisenreich Jindřich Trenér: Stejskal Libor

Arsenal Benešov - Dalmach Turnov 2 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,5), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 24. Charvát Jiří (Šimáček Pavel), 35. Chrpa Marek - 8. Kalousek Zdeněk (Randák Matěj), 18. Kalousek Zdeněk (Hurt Daniel), 19. Tvrdý Vojtěch, 29. Šteffan Jiří (Randák Matěj), 36. Kratochvíl Tomáš
ŽK: Lukáč Daniel - Hurt Daniel
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Lukáč Daniel, Chrpa Martin, Chrpa Marek, Šimáček Pavel, Charvát Jiří, Moulík Jiří Trenér: Kovář Otto
Dalmach Turnov: Prokopec Petr, Kratochvíl Tomáš, Šteffan Jiří, Tvrdý Vojtěch, Hurt Daniel, Randák Matěj, Kalousek Zdeněk, Bangha Marek, Mencl Jaroslav Trenér: nepřítomen DT

Ludis Třebenice - Olympik Mělník 4 : 7 (3 : 3)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,3), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 120 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 7. Rainer Jaroslav (Baran Jiří), 14. Prágl Miroslav (Rainer Jaroslav), 15. Prágl Miroslav (Hrdý Tomáš), 21. Baran Jiří (Hrdý Tomáš) - 3. Vokoun Jiří, 12. Šuba Pavel (Gabčo Josef), 20. Malák Marek, 28. Gabčo Josef (Banovič Tomáš), 30. Rolenc Jan (Vokoun Jiří), 31. Rolenc Jan (Malák Marek), 40. Pavlík Tomáš (Gabčo Josef)
ŽK: Baran Jiří - Gabčo Josef, Banovič Tomáš
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Baran Jiří, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch, Šplíchal Štěpán Trenér: Prágl Miroslav
Olympik Mělník: Rusak Pavlo, Jenč Michal, Malák Marek, Gabčo Josef, Rolenc Jan, Pavlík Jan, Vokoun Jiří, Lelek Lukáš, Banovič Tomáš, Šuba Pavel, Pavlík Tomáš Trenér: Šuba Pavel

Malibu M.Boleslav - Betis Kadaň 2 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Černý Ondřej (8,4), Černý Martin (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 120 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 25. Polanka Petr (Bělík Zdeněk), 28. Maňas Marek (Bělík Zdeněk) - 3. Novák Jiří (Kaidl Lukáš), 7. Gorol Marian (Kaidl Lukáš), 18. Novák Jiří, 37. Süssmilch Jakub
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Volf Jiří, Boško David, Polanka Petr, Leskovjan Miroslav, Čermák Jan, Bílek Michal, Rudzan Ondřej, Vrána Jakub, Bělík Zdeněk, Maňas Marek, Tvaroh Pavel, Kendík Lukáš Trenér: Bílek Jaroslav
Betis Kadaň: Janda Michael, Živnůstka Davis, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Gorol Marian, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marian

ISŠ Příbram - BOCA Chotěboř 6 : 5 (4 : 2)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Dragoun Radek (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 80 Stadion: SH SOU Příbram-Dubno
Branky: 6. Laňka Denis (Hájek Daniel), 8. Pilík Pavel (Laňka Denis), 14. Laňka Denis (Bouček Josef), 17. Hájek Daniel (Laňka Denis), 31. Květ Roman (Pilík Pavel), 36. Laňka Denis (Hájek Daniel) - 5. Klimeš Pavel (Staněk Ondřej), 20. Klimeš Pavel (Staněk Ondřej), 27. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 31. Čáp Michal (Staněk Ondřej), 40. Novotný Pavel (Moravec Miloš)
ŽK: 0 - Čáp Michal, Novotný Tomáš, Klimeš Pavel
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Kočí Ondřej, Ric Lukáš, Pilík Pavel, Bouček Josef, Hájek Daniel, Laňka Denis, Jandera Rostislav, Květ Roman Trenér: Černý Jaroslav
BOCA Chotěboř: Pátek Petr, Čapek Dušan, Moravec Miloš, Hromádka Tomáš, Čáp Michal, Novotný Tomáš, Novotný Pavel, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej Trenér: Moravec Miloš


 

19.kolo

BOCA Chotěboř - COMBIX Ústí n.L. 3 : 4 (0 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,4), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 32. Novotný Pavel (Popelka Petr), 37. Staněk Ondřej (Hromádka Tomáš), 38. Čáp Michal (Popelka Petr) - 19. Horvát Jaroslav (Friedl Tomáš), 28. Krok Lukáš, 33. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš), 37. Paseka Jaroslav
ŽK: 0 - Friedl Tomáš, Sedláček Vít
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Popelka Petr, Čáp Michal, Hromádka Tomáš, Čapek Dušan, Novotný Tomáš, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel, Novotný Pavel, Čapek Michal Trenér: Jakeš Martin
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Friedl Tomáš, Horvát Jaroslav, Sedláček Vít, Stukheil Jakub, Novák Radek Trenér: Friedl Tomáš

Betis Kadaň - ISŠ Příbram 4 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Kadaň
Branky: 11. Novák Jiří (Škůrek Ladislav), 20. Novák Jiří, 28. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 40. Kopta Zdeněk (Škůrek Ladislav) - 17. Jandera Rostislav (Buch Zdeněk), 19. Krupa Jan, 36. Buch Zdeněk (Jandera Rostislav), 39. Hájek Daniel (Buch Zdeněk)
ŽK: Janda Michael - Holan Hynek
Betis Kadaň: Janda Michael, Živnůstka Davis, Hrdinka Patrik, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Kadlec Marek, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marian
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Krejčí Karel, Ric Lukáš, Jandera Rostislav, Hájek Daniel, Krupa Jan Trenér: Černý Jaroslav

Ludis Třebenice - Malibu M.Boleslav 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 90 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 17. Vavrek Johan (Hrdý Tomáš), 35. Marič Matěj - 1. Bělík Zdeněk (Maňas Marek), 8. Čermák Jan (Kvapil Jan), 24. Maňas Marek (Bělík Zdeněk), 27. Bělík Zdeněk (Maňas Marek)
ŽK: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Marič Matěj - Kvapil Jan
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Vavrek Johan, Baran Jiří, Marič Matěj, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch Trenér: Prágl Miroslav
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Bělík Zdeněk, Křepelka Roman, Maňas Marek, Matouš Petr, Boško David, Volf Jiří, Čermák Jan, Kvapil Jan, Bílek Michal Trenér: Bílek Jaroslav

Dalmach Turnov - Olympik Mělník 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 110 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 6. Hurt Daniel (Hyka Miroslav), 12. Šimek Jiří (Randák Matěj), 29. Hurt Daniel (Hyka Miroslav), 35. Kalousek Zdeněk (Hurt Daniel), 39. Hyka Miroslav - 13. Lelek Lukáš (Vokoun Jiří), 23. Malák Marek (Gabčo Josef), 35. Němec Jakub (Gabčo Josef)
ŽK: Hurt Daniel, Pekař Petr - Malák Marek, Vokoun Jiří, Gabčo Josef ČK: Vítek Pavel, Pekař Petr - 0
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Vítek Pavel, Šimek Jiří, Šteffan Jiří, Tvrdý Vojtěch, Hurt Daniel, Kratochvíl Tomáš, Randák Matěj, Špína Marcel, Pekař Petr, Kalousek Zdeněk, Kroupa Marek, Bangha Marek, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Malák Marek, Lelek Lukáš, Vokoun Jiří, Němec Jakub, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Pavlík Jan, Rolenc Jan Trenér: Šuba Pavel

HERD Hradiště - Arsenal Benešov 13 : 1 (6 : 1)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,3), Vomastek Daniel (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Lokomotiva CHeb
Branky: 10. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 11. Eisenreich Jindřich (Valdman Pavel), 15. Šneberger David (Eisenreich Jindřich), 18. Eisenreich Jindřich (Dvořák Jan), 19. Šneberger David (Eisenreich Jindřich), 20. Kohout Milan, 23. Lukáč Martin (Dvořák Jan), 26. Kohout Milan (Šneberger David), 27. Valdman Pavel (Šneberger David), 30. Eisenreich Jindřich (Nečekal Milan), 37. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 39. Lukáč Martin (Eisenreich Jindřich), 40. Šneberger David - 25. Kovář Otto
ŽK: Eisenreich Jindřich - Kovář Otto
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Valdman Pavel, Ščislák David, Eisenreich Jindřich, Podlipský Miroslav Trenér: Stejskal Libor
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Verner David, Charvát Jiří, Filip Miroslav, Kovář Otto, Chrpa Martin, Chrpa Marek Trenér: Kovář Otto

GL Litoměřice - GMM Jablonec 8 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Černý Martin (8,3), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 130 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 2. Chrobák Marek (Dobiáš Jakub), 8. Hranička Petr (Čámský Milan), 26. Filinger David (Volf Libor), 27. Mikoláš Václav, 29. Mikoláš Václav, 33. Kyzlík Luboš (Hrdý Radek), 38. Hrdý Radek (Volf Libor), 40. Vlastní - 32. Mečíř Petr (Kovařík Jan)
ŽK: 0 - Suchomel Zdeněk
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Hranička Petr, Müller David, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Filinger David, Hrdý Radek, Dobiáš Jakub, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Ekrt Roman, Vlastní Trenér: Náprstek Miloš
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Suchomel Zdeněk, Duda Štěpán, Kraus Pavel, Kovařík Jan, Mečíř Petr, Beníšek Tomáš, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš


 

18.kolo

COMBIX Ústí n.L. - GMM Jablonec 7 : 8 (6 : 4)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 200 Stadion: SC Sluneta
Branky: 5. Krok Lukáš (Friedl Tomáš), 7. Stach Martin (Friedl Tomáš), 9. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 10. Martínek Jan (Krok Lukáš), 14. Betyár Miroslav (Walter David), 19. Martínek Jan (Friedl Tomáš), 36. Krok Lukáš (Walter David) - 7. Beníšek Tomáš (Holický Ondřej), 12. Krejčík Kamil (Haunold Jiří), 13. Krejčík Kamil (Suchomel Zdeněk), 17. Bláha Milan (Krejčík Kamil), 25. Bláha Milan (Beníšek Tomáš), 27. Beníšek Tomáš (Suchomel Zdeněk), 30. Krejčík Kamil, 33. Krejčík Kamil (Suchomel Zdeněk)
ŽK: 0 - Holický Ondřej, Suchomel Zdeněk, Beníšek Tomáš
COMBIX Ústí n.L.: Novák Radek, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Walter David, Betyár Miroslav, Horvát Jaroslav, Sedláček Vít, Marek Jakub Trenér: Vobecký Lukáš
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Kovařík Jan, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Krejčík Kamil, Beníšek Tomáš Trenér: Dubový Lukáš

Arsenal Benešov - GL Litoměřice 3 : 12 (2 : 6)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Rybka Zdeněk (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 63 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 11. Charvát Jiří (Filip Miroslav), 15. Charvát Jiří (Jírů Jaroslav), 36. Filip Miroslav - 5. Fitzel Tomáš (Hranička Petr), 6. Fitzel Tomáš (Filinger David), 14. Hrdý Radek (Volf Libor), 16. Čámský Milan (Chrobák Marek), 17. Dobiáš Jakub (Chrobák Marek), 20. Filinger David (Hrdý Radek), 25. Hranička Petr (Fitzel Tomáš), 26. Fitzel Tomáš (Hranička Petr), 31. Filinger David (Volf Libor), 36. Volf Libor (Hrdý Radek), 37. Chrobák Marek (Trnka Lukáš), 40. Vlastní
ŽK: Jírů Jaroslav - Hrdý Radek
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Jírů Jaroslav, Verner David, Charvát Jiří, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Kovář Otto Trenér: Kovář Otto
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Hranička Petr, Čámský Milan, Trnka Lukáš, Filinger David, Hrdý Radek, Dobiáš Jakub, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Vlastní Trenér: Chrobák Marek

Olympik Mělník - HERD Hradiště 4 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Černý Martin (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice
Branky: 8. Gabčo Josef (Malák Marek), 11. Malák Marek (Gabčo Josef), 32. Banovič Tomáš, 39. Gabčo Josef (Vokoun Jiří) - 12. Vlastní, 15. Ščislák David, 20. Lávička Luboš (Lukáč Martin), 21. Ščislák David (Lávička Luboš), 30. Eisenreich Jindřich
Olympik Mělník: Jenč Michal, Rusak Pavlo, Dvořák Daniel, Malák Marek, Vokoun Jiří, Lelek Lukáš, Pavlík Jan, Šuba Pavel, Rolenc Jan, Gabčo Josef, Banovič Tomáš Trenér: Šuba Pavel
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Dvořák Jan, Lávička Luboš, Ščislák David, Eisenreich Jindřich, Stejskal Libor, Vlastní Trenér: Stejskal Libor

Malibu M.Boleslav - Dalmach Turnov 2 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,3), Milner Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 150 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 16. Čermák Jan (Bělík Zdeněk), 21. Čermák Jan (Boško David)
ŽK: Polanka Petr, Bělík Zdeněk - Šimek Jiří, Hurt Daniel, Špína Marcel
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Král Pavel, Maryška Jakub, Polanka Petr, Čermák Jan, Matouš Petr, Boško David, Bělík Zdeněk, Volf Jiří, Maňas Marek, Křepelka Roman, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Vítek Pavel, Šimek Jiří, Šteffan Jiří, Tvrdý Vojtěch, Hurt Daniel, Kratochvíl Tomáš, Randák Matěj, Špína Marcel, Pekař Petr, Mencl Jaroslav, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš

ISŠ Příbram - Ludis Třebenice 7 : 4 (4 : 1)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Velebil Tomáš (8,3) Delegát: Hora Jan Diváků: 85 Stadion: SH SOŠ Dubno
Branky: 2. Jandera Rostislav (Slepička Miroslav), 4. Ric Lukáš (Hájek Daniel), 14. Slepička Miroslav (Hájek Daniel), 20. Jandera Rostislav (Ric Lukáš), 26. Slepička Miroslav (Ric Lukáš), 30. Pilík Pavel (Slepička Miroslav), 38. Slepička Miroslav (Pilík Pavel) - 14. Vavrek Johan (Šplíchal Štěpán), 21. Hurt Vojtěch (Marič Matěj), 25. Vavrek Johan (Marič Matěj), 31. Marič Matěj (Prágl Miroslav)
ŽK: Holan Hynek, Šindelář Jakub - Prágl Miroslav
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Pilík Pavel, Žáček David, Ric Lukáš, Slepička Miroslav, Šindelář Jakub, Hájek Daniel, Jandera Rostislav Trenér: Černý Jaroslav
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Vavrek Johan, Hurt Vojtěch, Marič Matěj, Rainer Jaroslav Trenér: Prágl Miroslav

BOCA Chotěboř - Betis Kadaň 14 : 3 (4 : 3)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Bělovský Jan (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 70 Stadion: SH Havlíčkův Brod
Branky: 1. Čáp Michal (Staněk Ondřej), 13. Koutný Martin (Klimeš Pavel), 14. Novotný Pavel (Moravec Miloš), 19. Klimeš Pavel (Čáp Michal), 24. Moravec Miloš, 27. Novotný Pavel (Koutný Martin), 28. Novotný Pavel (Čáp Michal), 30. Staněk Ondřej (Klimeš Pavel), 32. Staněk Ondřej (Novotný Pavel), 36. Koutný Martin (Klimeš Pavel), 38. Staněk Ondřej (Čáp Michal), 39. Popelka Petr (Novotný Pavel), 39. Koutný Martin, 40. Odvářka Radek (Koutný Martin) - 4. Gorol Marian (Kopta Zdeněk), 6. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 17. Gorol Marian (Kopta Zdeněk)
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čáp Michal, Popelka Petr, Moravec Miloš, Koutný Martin, Odvářka Radek, Hromádka Tomáš, Novotný Pavel, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel Trenér: Moravec Miloš
Betis Kadaň: Janda Michael, Hartman Hynek, Gorol Marian, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Kaidl Lukáš Trenér: Gorol Marián


 

17.kolo

Betis Kadaň - COMBIX Ústí n.L. 5 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,6), Chládek Miroslav (8,6) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 150 Stadion: MSH Kadaň
Branky: 8. Kadlec Marek (Kiliján Jakub), 11. Novák Jiří, 29. Kaidl Lukáš (Novák Jiří), 33. Kopta Zdeněk (Mezera Jaroslav), 37. Kaidl Lukáš (Novák Jiří) - 2. Soukup David (Valta Petr), 8. Horvát Jaroslav (Růžička Matěj), 21. Soukup David (Betyár Miroslav), 25. Soukup David (Betyár Miroslav), 30. Soukup David
ŽK: Novák Jiří - Krok Lukáš, Betyár Miroslav, Horvát Jaroslav
Betis Kadaň: Janda Michael, Soukup Václav, Kiliján Jakub, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Kadlec Marek, Kaidl Lukáš Trenér: Gorol Marián
COMBIX Ústí n.L.: Novák Radek, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Betyár Miroslav, Valta Petr, Soukup David, Růžička Matěj, Horvát Jaroslav, Malec Jan, Marek Jakub Trenér: Vobecký Lukáš

Ludis Třebenice - BOCA Chotěboř 3 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Černý Martin (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 105 Stadion: SH Lovosice
Branky: 8. Orem Štefan, 28. Baran Jiří (Hrdý Lukáš), 29. Marič Matěj (Baran Jiří) - 13. Popelka Petr, 16. Koutný Martin (Novotný Tomáš), 19. Novotný Tomáš (Popelka Petr), 24. Staněk Ondřej, 30. Popelka Petr, 36. Novotný Tomáš (Čapek Dušan), 38. Popelka Petr (Staněk Ondřej)
ŽK: Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš - 0
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Marič Matěj, Rainer Jaroslav, Šplíchal Štěpán Trenér: Prágl Miroslav
BOCA Chotěboř: Pátek Petr, Čapek Dušan, Popelka Petr, Čapek Michal, Kratochvíl Jiří, Koutný Martin, Klimeš Pavel, Novotný Tomáš, Staněk Ondřej, Moravec Miloš Trenér: Moravec Miloš

Dalmach Turnov - ISŠ Příbram 8 : 6 (2 : 3)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,3), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 150 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 15. Špína Marcel (Hurt Daniel), 16. Randák Matěj (Kalousek Zdeněk), 25. Bangha Marek (Šteffan Jiří), 26. Hurt Daniel (Šteffan Jiří), 29. Šteffan Jiří (Kalousek Zdeněk), 35. Kalousek Zdeněk (Randák Matěj), 36. Hurt Daniel (Vítek Pavel), 40. Špína Marcel (Hurt Daniel) - 12. Pilík Tomáš (Kočí Ondřej), 14. Pilík Tomáš (Šindelář Jakub), 15. Hájek Daniel (Pilík Tomáš), 21. Buch Zdeněk (Sandr David), 27. Hájek Daniel (Sandr David), 33. Pilík Tomáš (Buch Zdeněk)
ŽK: Bangha Marek - Buch Zdeněk, Pilík Tomáš, Sandr David
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Šteffan Jiří, Tvrdý Vojtěch, Pekař Petr, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Randák Matěj, Špína Marcel, Bangha Marek, Kalousek Zdeněk, Prokopec Petr Trenér: Krejčík Aleš
ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Buch Zdeněk, Pilík Tomáš, Junek Jiří, Šindelář Jakub, Hájek Daniel, Sandr David Trenér: Černý Jaroslav

HERD Hradiště - Malibu M.Boleslav 2 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,4), Henych Karel (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 110 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 7. Ščislák David (Lávička Luboš), 23. Šneberger David (Kohout Milan) - 7. Čermák Jan, 18. Boško David (Matouš Petr), 22. Maryška Jakub (Král Pavel), 25. Maryška Jakub (Matouš Petr), 26. Král Pavel, 36. Polanka Petr (Volf Jiří)
ŽK: Ščislák David - 0
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Řezáč Michael, Jakubec Michal, Lávička Luboš, Ščislák David, Stejskal Libor, Podlipský Miroslav Trenér: Nečekal Milan
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Polanka Petr, Boško David, Čermák Jan, Matouš Petr, Volf Jiří, Král Pavel, Maryška Jakub, Bílek Michal Trenér: Tvaroh Daniel

GL Litoměřice - Olympik Mělník 5 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 120 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 12. Filinger David (Müller David), 17. Filinger David (Mikoláš Václav), 20. Filinger David, 24. Volf Libor (Filinger David), 37. Dobiáš Jakub - 7. Vokoun Jiří, 12. Rolenc Jan (Dvořák Daniel), 15. Šuba Pavel (Gabčo Josef), 29. Rolenc Jan (Vokoun Jiří)
ŽK: Hranička Petr, Filinger David, Müller David - 0
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Hranička Petr, Kyzlík Luboš, Filinger David, Trnka Lukáš, Koláček Vít, Dobiáš Jakub, Müller David, Fitzel Tomáš, Ekrt Roman Trenér: Náprstek Miloš
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Pavlík Jan, Rolenc Jan, Vála Slavomír Trenér: Šuba Pavel

GMM Jablonec - Arsenal Benešov 10 : 5 (6 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 2. Krejčík Kamil (Haunold Jiří), 8. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 9. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 10. Duda Štěpán (Suchomel Zdeněk), 14. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 16. Krejčík Kamil (Beníšek Tomáš), 25. Krejčík Kamil (Kraus Pavel), 30. Krejčík Kamil (Beníšek Tomáš), 30. Mečíř Petr, 34. Mečíř Petr (Krejčík Kamil) - 17. Jírů Jaroslav (Chrpa Marek), 23. Chrpa Marek (Žáček Ondřej), 33. Chrpa Marek (Žáček Ondřej), 34. Vlastní, 35. Chrpa Marek (Kovář Otto)
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Kovařík Jan, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Jírů Jaroslav, Chrpa Marek, Chrpa Martin, Žáček Ondřej, Kovář Otto, Vlastní Trenér: Kovář Otto


 

16.kolo

COMBIX Ústí n.L. - Arsenal Benešov 13 : 3 (5 : 1)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Kresta Jan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 7. Krok Lukáš, 11. Horvát Jaroslav (Krok Lukáš), 14. Krok Lukáš (Horvát Jaroslav), 15. Soukup David (Horvát Jaroslav), 19. Horvát Jaroslav (Soukup David), 21. Soukup David (Krok Lukáš), 22. Krok Lukáš (Betyár Miroslav), 24. Malec Jan (Krok Lukáš), 30. Krok Lukáš (Soukup David), 37. Horvát Jaroslav (Krok Lukáš), 38. Soukup David (Paseka Jaroslav), 39. Betyár Miroslav (Malec Jan), 40. Paseka Jaroslav (Malec Jan) - 19. Verner David (Jírů Jaroslav), 32. Kovář Otto (Charvát Jiří), 35. Jírů Jaroslav (Filip Miroslav)
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Betyár Miroslav, Malec Jan, Horvát Jaroslav, Soukup David, Stukheil Jakub, Novák Radek Trenér: Friedl Tomáš
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Verner David, Jírů Jaroslav, Charvát Jiří, Kovář Otto, Filip Miroslav, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto

Olympik Mělník - GMM Jablonec 9 : 4 (3 : 0)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,3), Říha Jaroslav (8,1) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 150 Stadion: SH Neratovice
Branky: 4. Banovič Tomáš (Rolenc Jan), 6. Banovič Tomáš (Vokoun Jiří), 11. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 23. Rolenc Jan (Vokoun Jiří), 24. Rolenc Jan (Banovič Tomáš), 26. Banovič Tomáš (Dvořák Daniel), 30. Gabčo Josef (Vála Slavomír), 32. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 38. Pavlík Jan (Malák Marek) - 33. Krejčík Kamil (Duda Štěpán), 35. Mečíř Petr (Holický Ondřej), 37. Beníšek Tomáš, 38. Krejčík Kamil
ŽK: Vokoun Jiří, Rolenc Jan - Krasnický Jakub
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Hnízdil Daniel, Malák Marek, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Pavlík Jan, Rolenc Jan, Vála Slavomír Trenér: Šuba Pavel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Krasnický Jakub, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Kovařík Jan, Beníšek Tomáš, Holický Ondřej, Mečíř Petr, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš

Malibu M.Boleslav - GL Litoměřice 4 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,3), Nagy Zdeněk (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 110 Stadion: SH Mladá Boleslav, U Stadiónu
Branky: 8. Král Pavel (Maňas Marek), 10. Čermák Jan (Matouš Petr), 36. Polanka Petr (Matouš Petr), 39. Rudzan Ondřej (Polanka Petr) - 1. Hranička Petr (Fitzel Tomáš), 6. Kyzlík Luboš, 33. Kyzlík Luboš (Fitzel Tomáš)
ŽK: Kroupa Jakub, Maňas Marek, Pechanec Ondřej - Fitzel Tomáš, Chrobák Marek ČK: Kohnhäuser Vladimír - Čámský Milan, Hrdý Radek
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Volf Jiří, Maňas Marek, Polanka Petr, Matouš Petr, Boško David, Kohnhäuser Vladimír, Král Pavel, Čermák Jan, Rudzan Ondřej, Pechanec Ondřej, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Hranička Petr, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Hrdý Radek, Mikoláš Jan, Ekrt Roman, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Trnka Lukáš Trenér: Náprstek Miloš

ISŠ Příbram - HERD Hradiště 5 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,2), Vaněk Václav (8,4) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH SOU Příbram-Dubno
Branky: 14. Slepička Miroslav (Ric Lukáš), 15. Pilík Pavel (Buch Zdeněk), 16. Pilík Pavel (Slepička Miroslav), 23. Slepička Miroslav (Žáček David), 34. Buch Zdeněk - 5. Eisenreich Jindřich, 19. Eisenreich Jindřich, 26. Kohout Milan (Kohout Milan), 38. Šneberger David
ŽK: Holan Hynek - 0
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Pilík Pavel, Hájek Daniel, Slepička Miroslav, Žáček David, Ric Lukáš, Šindelář Jakub Trenér: Černý Jaroslav
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Eisenreich Jindřich, Stejskal Libor Trenér: Stejskal Libor

BOCA Chotěboř - Dalmach Turnov 3 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Ježek Martin (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 6. Staněk Ondřej, 8. Odvářka Martin (Novotný Pavel), 26. Čapek Dušan (Staněk Ondřej)
ŽK: Běloušek Martin - Šimek Jiří, Šteffan Jiří ČK: 0 - Hurt Vojtěch
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Popelka Petr, Čáp Michal, Čapek Dušan, Novotný Pavel, Běloušek Martin, Staněk Ondřej, Kratochvíl Jiří, Somerauer Martin, Odvářka Martin Trenér: Moravec Miloš
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Vítek Pavel, Kroupa Marek, Šimek Jiří, Šteffan Jiří, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Špína Marcel, Randák Matěj, Mencl Jaroslav Trenér: Mencl Miroslav

Betis Kadaň - Ludis Třebenice 9 : 4 (5 : 3)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 100 Stadion: MSH Kadaň
Branky: 3. Kaidl Lukáš, 6. Mezera Jaroslav (Novák Jiří), 11. Pálínkáš Robert (Süssmilch Jakub), 15. Mezera Jaroslav (Hrdinka Patrik), 16. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 33. Süssmilch Jakub (Kopta Zdeněk), 34. Novák Jiří (Kaidl Lukáš), 38. Kopta Zdeněk, 40. Kiliján Jakub - 4. Vavrek Johan (Hrdý Lukáš), 7. Marič Matěj (Hurt Vojtěch), 18. Marič Matěj (Orem Štefan), 25. Marič Matěj (Hrdý Tomáš)
ŽK: Mezera Jaroslav - Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch
Betis Kadaň: Živnůstka Davis, Janda Michael, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Pálínkáš Robert, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Hrdinka Patrik, Kiliján Jakub, Kaidl Lukáš Trenér: Gorol Marián
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Vavrek Johan, Orem Štefan, Marič Matěj, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch Trenér: Prágl Miroslav


 

15.kolo

Ludis Třebenice - COMBIX Ústí n.L. 5 : 5 (3 : 1)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,5), Dragoun Radek (8,5) Delegát: Hora Jan Diváků: 140 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 12. Baran Jiří (Marič Matěj), 16. Marič Matěj, 17. Baran Jiří (Marič Matěj), 21. Marič Matěj, 39. Marič Matěj - 3. Krok Lukáš (Walter David), 26. Malec Jan (Betyár Miroslav), 27. Malec Jan (Walter David), 30. Vlastní, 34. Soukup David (Horvát Jaroslav)
ŽK: Hrdý Tomáš, Baran Jiří, Marič Matěj - Horvát Jaroslav
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Vavrek Johan, Baran Jiří, Marič Matěj, Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav Trenér: Friedl Tomáš
COMBIX Ústí n.L.: Novák Radek, Krok Lukáš, Walter David, Betyár Miroslav, Malec Jan, Horvát Jaroslav, Soukup David, Stukheil Jakub, Marek Jakub, Vlastní Trenér: Prágl Miroslav

Dalmach Turnov - Betis Kadaň 10 : 2 (5 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 130 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 5. Hurt Vojtěch (Kalousek Zdeněk), 8. Kratochvíl Tomáš (Pařízek Michal), 10. Kalousek Zdeněk, 15. Pařízek Michal, 18. Kalousek Zdeněk (Šimek Jiří), 23. Hurt Vojtěch, 26. Kalousek Zdeněk, 27. Šimek Jiří (Špína Marcel), 35. Šimek Jiří (Špína Marcel), 36. Hurt Vojtěch (Kalousek Zdeněk) - 25. Pálínkáš Robert (Süssmilch Jakub), 28. Kopta Zdeněk (Kaidl Lukáš)
ŽK: Vítek Pavel - Janda Michael, Pálínkáš Robert
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Pařízek Michal, Šimek Jiří, Bangha Marek, Šteffan Jiří, Vítek Pavel, Hurt Vojtěch, Kratochvíl Tomáš, Kroupa Marek, Kalousek Zdeněk, Špína Marcel Trenér: Krejčík Aleš
Betis Kadaň: Janda Michael, Živnůstka Davis, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Pálínkáš Robert, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Gorol Marian, Kaidl Lukáš Trenér: Gorol Marián

HERD Hradiště - BOCA Chotěboř 3 : 7 (3 : 3)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Chládek Miroslav (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 140 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 5. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 8. Eisenreich Jindřich, 18. Kohout Milan (Šneberger David) - 1. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 6. Staněk Ondřej (Hromádka Tomáš), 14. Čapek Dušan (Běloušek Martin), 25. Odvářka Radek (Novotný Pavel), 34. Novotný Pavel (Běloušek Martin), 35. Čáp Michal (Kratochvíl Jiří), 39. Klimeš Pavel (Kratochvíl Jiří)
ŽK: Ščislák David, Netrval Jakub - Novotný Pavel ČK: 0 - Vymetal Tomáš
HERD Hradiště: Klier Jiří, Lukáč Martin, Valdman Pavel, Eisenreich Jindřich, Ščislák David, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Netrval Jakub, Nečekal Milan Trenér: nepřítomen HH
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čapek Dušan, Hromádka Tomáš, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel, Čáp Michal, Odvářka Radek, Novotný Pavel, Běloušek Martin, Kratochvíl Jiří Trenér: Moravec Miloš

GL Litoměřice - ISŠ Příbram 6 : 6 (3 : 2)
Rozhodčí: Černý Martin (8,4), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 115 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 3. Pešír Tomáš (Filinger David), 14. Pešír Tomáš (Chrobák Marek), 19. Chrobák Marek (Fitzel Tomáš), 28. Kyzlík Luboš (Hrdý Radek), 36. Filinger David (Volf Libor), 37. Hrdý Radek (Chrobák Marek) - 15. Buch Zdeněk (Bublík Ondřej), 16. Wágner Tomáš (Junek Jiří), 26. Laňka Denis (Holan Hynek), 29. Laňka Denis, 32. Junek Jiří (Soldát Karel), 38. Wágner Tomáš (Buch Zdeněk)
ŽK: Čámský Milan - Buch Zdeněk, Laňka Denis ČK: Pešír Tomáš - 0
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Hranička Petr, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Trnka Lukáš, Filinger David, Pešír Tomáš, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Ekrt Roman, Hrdý Radek Trenér: Náprstek Miloš
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Wágner Tomáš, Junek Jiří, Šindelář Jakub, Soldát Karel, Ric Lukáš, Bublík Ondřej, Laňka Denis Trenér: nepřítomen ISŠ

GMM Jablonec - Malibu M.Boleslav 3 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 160 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 17. Mečíř Petr, 36. Mečíř Petr (Bernát Pavel), 37. Mečíř Petr - 29. Matouš Petr, 30. Král Pavel (Tvaroh Pavel), 39. Maňas Marek (Volf Jiří)
ŽK: Krasnický Jakub, Bláha Milan - Polanka Petr, Král Pavel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Mečíř Petr, Krasnický Jakub, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Bernát Pavel, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Bláha Milan Trenér: Dubový Lukáš
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Matouš Petr, Maňas Marek, Polanka Petr, Kvapil Jan, Volf Jiří, Král Pavel, Mrvík Martin, Kohnhäuser Vladimír, Maryška Jakub, Dvořáček Michal Trenér: Dvořáček Roman

Arsenal Benešov - Olympik Mělník 3 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,2), Novotný Jan (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 80 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 29. Šimáček Pavel, 30. Moulík Jiří (Verner David), 35. Chrpa Marek (Jírů Jaroslav) - 9. Vokoun Jiří (Rolenc Jan), 12. Rolenc Jan, 17. Gabčo Josef (Lelek Lukáš), 24. Rolenc Jan (Vokoun Jiří), 27. Šuba Pavel (Lelek Lukáš), 31. Gabčo Josef, 32. Vokoun Jiří (Dvořák Daniel), 37. Gabčo Josef (Vokoun Jiří)
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Jírů Jaroslav, Verner David, Lukáč Daniel, Moulík Jiří, Žáček Ondřej, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Chrpa Marek, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Hnízdil Daniel, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Pavlík Jan, Rolenc Jan Trenér: Šuba Pavel


 

14.kolo

COMBIX Ústí n.L. - Olympik Mělník 2 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 300 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 7. Paseka Jaroslav, 12. Walter David (Krok Lukáš) - 6. Lelek Lukáš (Gabčo Josef), 16. Pavlík Jan (Gabčo Josef), 33. Rolenc Jan (Gabčo Josef), 35. Malák Marek (Gabčo Josef), 37. Vokoun Jiří (Gabčo Josef), 39. Gabčo Josef (Malák Marek)
ŽK: 0 - Malák Marek, Lelek Lukáš
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Černohorský Arnošt, Walter David, Friedl Tomáš, Malec Jan, Černohorský Antonín, Stukheil Jakub, Novák Radek Trenér: Friedl Tomáš
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Malák Marek, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Vokoun Jiří, Gabčo Josef, Šuba Pavel, Pavlík Jan, Rolenc Jan Trenér: Šuba Pavel

Malibu M.Boleslav - Arsenal Benešov 5 : 5 (3 : 3)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 134 Stadion: SH TJ Auto Škoda Ml.Boleslav
Branky: 5. Boško David (Karásek Milan), 9. Bělík Zdeněk (Polanka Petr), 15. Maryška Jakub (Volf Jiří), 23. Karásek Milan (Volf Jiří), 40. Maňas Marek (Polanka Petr) - 1. Filip Miroslav (Žáček Ondřej), 12. Chrpa Martin (Filip Miroslav), 13. Verner David (Žáček Ondřej), 29. Verner David (Filip Miroslav), 33. Verner David (Žáček Ondřej)
ŽK: Boško David - 0
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Bělík Zdeněk, Karásek Milan, Polanka Petr, Plintovič Petr, Kvapil Jan, Maňas Marek, Boško David, Volf Jiří, Maryška Jakub, Matouš Petr, Kohnhäuser Vladimír, Kroupa Jakub Trenér: Bílek Jaroslav
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Verner David, Lukáč Daniel, Žáček Ondřej, Filip Miroslav, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto

ISŠ Příbram - GMM Jablonec 9 : 6 (4 : 1)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,5), Stádník Vladimír (8,5) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH SOU Dubno, Příbram
Branky: 2. Pilík Tomáš (Laňka Denis), 16. Junek Jiří (Hájek Daniel), 17. Pilík Tomáš (Junek Jiří), 19. Pilík Tomáš (Junek Jiří), 22. Pilík Tomáš, 25. Laňka Denis (Pilík Tomáš), 34. Hájek Daniel (Holan Hynek), 39. Pilík Tomáš (Buch Zdeněk), 40. Pilík Tomáš (Hlinka Štěpán) - 19. Duda Štěpán (Krasnický Jakub), 26. Bláha Milan (Kovařík Jan), 27. Kraus Pavel (Kovařík Jan), 34. Krasnický Jakub, 35. Kovařík Jan, 38. Krejčík Kamil (Duda Štěpán)
ŽK: Holan Hynek, Buch Zdeněk - Kovařík Jan ČK: 0 - Vykoukal Lukáš
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Hlinka Štěpán, Ric Lukáš, Laňka Denis, Bouček Josef, Pilík Tomáš, Junek Jiří, Hájek Daniel Trenér: Černý Jaroslav
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Krasnický Jakub, Kraus Pavel, Duda Štěpán, Kovařík Jan, Haunold Jiří, Krejčík Kamil, Mečíř Petr, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš

BOCA Chotěboř - GL Litoměřice 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Vodrážka Dan (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 66 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 3. Novotný Pavel, 39. Kratochvíl Jiří - 14. Koláček Vít (Trnka Lukáš), 15. Fitzel Tomáš (Hrdý Radek), 32. Fitzel Tomáš, 40. Hrdý Radek
ŽK: Benc Tomáš, Novotný Pavel, Hromádka Tomáš - Fitzel Tomáš
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Novotný Pavel, Čáp Michal, Čapek Dušan, Klimeš Pavel, Běloušek Martin, Staněk Ondřej, Kratochvíl Jiří, Hromádka Tomáš, Odvářka Radek Trenér: Moravec Miloš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Volf Libor, Kyzlík Luboš, Hrdý Radek, Čámský Milan, Trnka Lukáš, Koláček Vít, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Ekrt Roman Trenér: Náprstek Miloš

Betis Kadaň - HERD Hradiště 10 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: MSH Kadaň
Branky: 4. Pálínkáš Robert, 7. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 17. Kiliján Jakub (Novák Jiří), 22. Novák Jiří (Pálínkáš Robert), 24. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 25. Novák Jiří (Gorol Marian), 27. Süssmilch Jakub, 29. Novák Jiří (Kiliján Jakub), 35. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 38. Kiliján Jakub (Novák Jiří) - 32. Řezáč Michael
Betis Kadaň: Janda Michael, Živnůstka Davis, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Pálínkáš Robert, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Gorol Marian, Kiliján Jakub Trenér: Gorol Marián
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Lukáč Martin, Šneberger David, Řezáč Michael, Buřič Tomáš, Ščislák David, Najman Pavel, Stejskal Libor, Eisenreich Jindřich, Sinkule Patrik Trenér: Stejskal Libor

Ludis Třebenice - Dalmach Turnov 4 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,4), Košťál Milan (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 10. Marič Matěj (Hurt Vojtěch), 25. Orem Štefan (Šafránek Marek), 32. Prágl Miroslav (Orem Štefan), 39. Marič Matěj - 8. Špína Marcel (Hurt Vojtěch), 9. Pařízek Michal (Hurt Daniel), 10. Hurt Vojtěch (Špína Marcel), 21. Pařízek Michal (Hurt Daniel), 27. Šteffan Jiří (Hurt Daniel), 28. Pařízek Michal (Hurt Vojtěch), 40. Špína Marcel
ŽK: Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Marič Matěj - Pařízek Michal, Hurt Daniel, Kratochvíl Tomáš
Ludis Třebenice: Šafránek Marek, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Marič Matěj, Hurt Vojtěch, Šplíchal Štěpán Trenér: Prágl Miroslav
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Šimek Jiří, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Kratochvíl Tomáš, Bangha Marek, Špína Marcel, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš


 

13.kolo

Dalmach Turnov - COMBIX Ústí n.L. 2 : 3 (2 : 3)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,1), Vrtal Bohumil (8,3) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 90 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 12. Pařízek Michal, 20. Pařízek Michal (Hurt Daniel) - 10. Krok Lukáš (Stach Martin), 14. Malec Jan (Stach Martin), 18. Malec Jan (Černohorský Arnošt)
ŽK: Vítek Pavel, Šimek Jiří, Šulc Dominik - Martínek Jan, Černohorský Arnošt
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Vítek Pavel, Šteffan Jiří, Šimek Jiří, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Šulc Dominik, Randák Matěj, Bangha Marek, Špína Marcel, Mencl Jaroslav, Semenský Martin Trenér: Krejčík Aleš
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Stach Martin, Černohorský Arnošt, Malec Jan, Stukheil Jakub Trenér: Friedl Tomáš

HERD Hradiště - Ludis Třebenice 4 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Melničuk Vladimír (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 200 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 1. Eisenreich Jindřich, 16. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 36. Eisenreich Jindřich (Lukáč Martin), 38. Valdman Pavel (Jakubec Michal) - 8. Baran Jiří (Marič Matěj), 24. Henzl Michal (Rainer Jaroslav), 28. Baran Jiří (Marič Matěj)
ŽK: Ščislák David - Marič Matěj
HERD Hradiště: Klier Jiří, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Jakubec Michal, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Netrval Jakub, Eisenreich Jindřich, Nečekal Milan Trenér: Stejskal Libor
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Henzl Michal, Orem Štefan, Baran Jiří, Marič Matěj, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch Trenér: Prágl Miroslav

GL Litoměřice - Betis Kadaň 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,3), Šmíd Jiří (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 18. Fitzel Tomáš - 25. Vlastní
ŽK: Mikoláš Václav, Pešír Tomáš, Fitzel Tomáš - Soukup Václav, Kiliján Jakub, Kaidl Lukáš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Frohna Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Blažek Radim, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Fadler Martin, Koláček Vít, Pešír Tomáš, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Ekrt Roman Trenér: Náprstek Miloš
Betis Kadaň: Janda Michael, Soukup Václav, Gorol Marian, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kiliján Jakub, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Vlastní Trenér: Gorol Marian

GMM Jablonec - BOCA Chotěboř 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 2. Krasnický Jakub (Beníšek Tomáš), 18. Bernát Pavel (Kovařík Jan), 21. Beníšek Tomáš (Bláha Milan), 35. Beníšek Tomáš (Bernát Pavel) - 9. Čáp Michal (Novotný Pavel), 28. Staněk Ondřej (Hromádka Tomáš), 36. Čáp Michal (Novotný Pavel), 38. Hromádka Tomáš (Staněk Ondřej)
ŽK: Beníšek Tomáš - Novotný Pavel
GMM Jablonec: Masařík Jan, Krasnický Jakub, Haunold Jiří, Bernát Pavel, Duda Štěpán, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Mečíř Petr, Kovařík Jan, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čapek Dušan, Hromádka Tomáš, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel, Čáp Michal, Odvářka Radek, Kratochvíl Jiří, Novotný Pavel Trenér: Moravec Miloš

Arsenal Benešov - ISŠ Příbram 3 : 5 (1 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,4), Černý Martin (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 80 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 9. Filip Miroslav (Žáček Ondřej), 31. Verner David (Filip Miroslav), 33. Chrpa Martin (Moulík Jiří) - 21. Buch Zdeněk, 22. Hájek Daniel (Holý Štěpán), 35. Hájek Daniel (Jandera Rostislav), 37. Sandr David (Holý Štěpán), 39. Hájek Daniel (Sandr David)
ŽK: 0 - Hájek Daniel, Sandr David, Holý Štěpán
Arsenal Benešov: Kondrát Josef, Jírů Jaroslav, Verner David, Lukáč Daniel, Žáček Ondřej, Moulík Jiří, Filip Miroslav, Chrpa Marek, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Hájek Daniel, Sandr David, Holý Štěpán, Bouček Josef, Jandera Rostislav Trenér: Černý Jaroslav

Olympik Mělník - Malibu M.Boleslav 6 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,5), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 150 Stadion: SH Neratovice
Branky: 1. Šuba Pavel (Gabčo Josef), 23. Dvořák Daniel (Malák Marek), 29. Gabčo Josef, 31. Gabčo Josef (Šuba Pavel), 39. Gabčo Josef, 40. Gabčo Josef - 9. Maňas Marek (Polanka Petr), 16. Miškovský David (Bělík Zdeněk), 38. Polanka Petr (Boško David)
ŽK: Pavlík Jan, Gabčo Josef - Kroupa Jakub, Maňas Marek
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Banovič Tomáš, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Šuba Pavel, Pavlík Jan, Gabčo Josef, Malák Marek, Dokoupil Jan Trenér: Šuba Pavel
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Matouš Petr, Král Pavel, Maryška Jakub, Boško David, Bělík Zdeněk, Volf Jiří, Polanka Petr, Kvapil Jan, Maňas Marek, Miškovský David, Tvaroh Pavel Trenér: Tvaroh Pavel


 

12.kolo

COMBIX Ústí n.L. - Malibu M.Boleslav 5 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 150 Stadion: SC Sluneta, Ústí nad Labem
Branky: 1. Martínek Jan (Krok Lukáš), 4. Krok Lukáš (Stach Martin), 26. Martínek Jan (Stach Martin), 27. Krok Lukáš (Friedl Tomáš), 38. Soukup David (Martínek Jan) - 3. Kateřiňák Jiří, 13. Polanka Petr (Volf Jiří), 33. Kateřiňák Jiří (Polanka Petr), 37. Rudzan Ondřej
ŽK: Martínek Jan, Stach Martin - Boško David, Maňas Marek, Kateřiňák Jiří
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Černohorský Arnošt, Malec Jan, Soukup David Trenér: Friedl Tomáš
Malibu M.Boleslav: Malík Adam, Polanka Petr, Rudzan Ondřej, Boško David, Maryška Jakub, Král Pavel, Volf Jiří, Maňas Marek, Matouš Petr, Kateřiňák Jiří Trenér: Bílek Jaroslav

ISŠ Příbram - Olympik Mělník 10 : 6 (2 : 2)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Rybka Zdeněk (8,4) Delegát: Chyba Michal Diváků: 85 Stadion: SH SOU Příbram-Dubno
Branky: 15. Junek Jiří (Tregler Jaroslav), 19. Pilík Pavel (Holý Štěpán), 29. Pilík Pavel (Pilík Pavel), 29. Tregler Jaroslav, 30. Holý Štěpán (Tregler Jaroslav), 31. Krejčí Karel (Šindelář Jakub), 32. Hájek Daniel (Krejčí Karel), 34. Tregler Jaroslav (Holan Hynek), 36. Tregler Jaroslav, 40. Hájek Daniel - 4. Banovič Tomáš (Pavlík Jan), 10. Banovič Tomáš (Hrdý Radek), 23. Šup Dominik (Dvořák Daniel), 34. Malinský Dominik, 35. Šup Dominik (Dvořák Daniel), 40. Hrdý Radek (Malák Marek)
ŽK: Šindelář Jakub, Holý Štěpán - Hrdý Radek, Šup Dominik, Malinský Dominik
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Jedlička Martin, Pilík Pavel, Šindelář Jakub, Holý Štěpán, Junek Jiří, Tregler Jaroslav, Hájek Daniel, Krejčí Karel Trenér: Černý Jaroslav
Olympik Mělník: Jenč Michal, Hnízdil Daniel, Malák Marek, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Zeman Filip, Pavlík Jan, Hrdý Radek, Šup Dominik, Malinský Dominik Trenér: Šuba Pavel

BOCA Chotěboř - Arsenal Benešov 8 : 3 (4 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,3), Bělovský Jan (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 65 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 7. Staněk Ondřej (Hromádka Tomáš), 11. Klimeš Pavel (Odvářka Martin), 13. Klimeš Pavel (Čáp Michal), 20. Běloušek Martin (Čáp Michal), 33. Klimeš Pavel (Hromádka Tomáš), 36. Odvářka Martin (Klimeš Pavel), 37. Klimeš Pavel (Staněk Ondřej), 40. Čáp Michal (Novotný Pavel) - 22. Charvát Jiří, 31. Filip Miroslav (Rozsypal Lukáš), 36. Rozsypal Lukáš (Filip Miroslav)
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Čapek Dušan, Klimeš Pavel, Novotný Pavel, Čapek Michal, Hromádka Tomáš, Běloušek Martin, Odvářka Martin, Čáp Michal, Staněk Ondřej Trenér: Moravec Miloš
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Verner David, Chrpa Martin, Chrpa Marek, Charvát Jiří, Rozsypal Lukáš Trenér: Kovář Otto

Betis Kadaň - GMM Jablonec 3 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Stádník Vladimír (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 130 Stadion: MSH Kadaň, U stadiónu
Branky: 13. Kiliján Jakub (Kaidl Lukáš), 31. Novák Jiří (Kaidl Lukáš), 32. Pálínkáš Robert (Kiliján Jakub) - 4. Duda Štěpán, 9. Duda Štěpán (Haunold Jiří), 13. Bernát Pavel (Duda Štěpán), 16. Mečíř Petr (Duda Štěpán), 22. Duda Štěpán (Holický Ondřej), 24. Duda Štěpán (Masařík Jan), 40. Mečíř Petr
ŽK: Kaidl Lukáš - Bláha Milan, Kovařík Jan
Betis Kadaň: Janda Michael, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kiliján Jakub, Gorol Marian, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav, Pálínkáš Robert Trenér: Gorol Marian
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Kovařík Jan, Bernát Pavel, Mečíř Petr, Duda Štěpán, Holický Ondřej, Haunold Jiří Trenér: Dubový Lukáš

Ludis Třebenice - GL Litoměřice 2 : 7 (0 : 5)
Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 150 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 25. Hurt Vojtěch, 32. Orem Štefan (Hrdý Lukáš) - 1. Koláček Vít, 2. Volf Libor (Kyzlík Luboš), 10. Čámský Milan (Kyzlík Luboš), 12. Fitzel Tomáš (Mikoláš Václav), 19. Koláček Vít (Čámský Milan), 30. Volf Libor (Blažek Radim), 33. Kyzlík Luboš (Volf Libor)
ŽK: Hrdý Lukáš - Grunert Jakub, Koláček Vít, Chrobák Marek
Ludis Třebenice: Šplíchal Štěpán, Prágl Miroslav, Zdvořák Marek, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Rainer Jaroslav, Hurt Vojtěch Trenér: Prágl Miroslav
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Grunert Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Blažek Radim, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Koláček Vít, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek Trenér: Náprstek Miloš

Dalmach Turnov - HERD Hradiště 5 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 150 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 3. Kratochvíl Tomáš (Bangha Marek), 13. Hurt Vojtěch, 19. Kratochvíl Tomáš, 36. Hurt Vojtěch (Kroupa Marek), 37. Pařízek Michal (Petřík Josef) - 1. Hibler Lukáš (Lukáč Martin), 6. Hibler Lukáš (Eisenreich Jindřich), 27. Kohout Milan (Valdman Pavel), 33. Lukáč Martin (Hibler Lukáš)
ŽK: Šimek Jiří, Kroupa Marek - Lukáč Martin, Kohout Milan, Hibler Lukáš, Valdman Pavel, Ščislák David
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Šimek Jiří, Vítek Pavel, Bangha Marek, Šteffan Jiří, Petřík Josef, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Kroupa Marek, Randák Matěj, Semenský Martin Trenér: Krejčík Aleš
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Lukáč Martin, Kohout Milan, Bártek Lukáš, Hibler Lukáš, Valdman Pavel, Ščislák David, Eisenreich Jindřich Trenér: nepřítomen HH


 

11.kolo

HERD Hradiště - COMBIX Ústí n.L. 9 : 6 (6 : 5)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,3), Stádník Vladimír (8,2) Delegát: Venc Radek Diváků: 130 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 4. Šneberger David (Hibler Lukáš), 5. Lukáč Martin (Eisenreich Jindřich), 9. Lukáč Martin (Hibler Lukáš), 10. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 11. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 20. Kohout Milan (Lukáč Martin), 25. Valdman Pavel (Kohout Milan), 31. Kohout Milan (Hibler Lukáš), 38. Eisenreich Jindřich (Lukáč Martin) - 4. Paseka Jaroslav, 6. Krok Lukáš, 8. Krok Lukáš, 9. Soukup David (Krok Lukáš), 16. Martínek Jan (Krok Lukáš), 37. Paseka Jaroslav (Martínek Jan)
HERD Hradiště: Klier Jiří, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Řezáč Michael, Hibler Lukáš, Jakubec Michal, Valdman Pavel, Ščislák David, Eisenreich Jindřich, Nečekal Milan Trenér: Stejskal Libor
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Malec Jan, Soukup David Trenér: Friedl Tomáš

Dalmach Turnov - GL Litoměřice 3 : 3 (0 : 3)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,5), Milner Michal (8,5) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 26. Petřík Josef (Šimek Jiří), 27. Petřík Josef (Hurt Vojtěch), 32. Petřík Josef (Hurt Vojtěch) - 4. Frohna Jakub (Fitzel Tomáš), 14. Fitzel Tomáš (Čámský Milan), 15. Koláček Vít (Volf Libor)
ŽK: Šulc Dominik - Frohna Jakub
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Petřík Josef, Šimek Jiří, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Bangha Marek, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Vítek Pavel, Šulc Dominik, Kroupa Marek, Randák Matěj, Semenský Martin Trenér: Krejčík Aleš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Grunert Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Blažek Radim, Čámský Milan, Koláček Vít, Frohna Jakub, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek Trenér: Náprstek Miloš

Ludis Třebenice - GMM Jablonec 3 : 7 (1 : 2)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,3), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 90 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 2. Baran Jiří (Vavrek Johan), 18. Hurt Vojtěch (Zdvořák Marek), 32. Rainer Jaroslav - 13. Mečíř Petr (Bernát Pavel), 16. Mečíř Petr (Bernát Pavel), 27. Bernát Pavel (Krasnický Jakub), 28. Bernát Pavel (Mečíř Petr), 29. Mečíř Petr (Bernát Pavel), 39. Holický Ondřej (Krasnický Jakub), 40. Mečíř Petr
ŽK: Orem Štefan - Kraus Pavel
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Zdvořák Marek, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav Trenér: Prágl Miroslav
GMM Jablonec: Masařík Jan, Krasnický Jakub, Kraus Pavel, Bernát Pavel, Duda Štěpán, Holický Ondřej, Bláha Milan, Soukup Milan, Mečíř Petr, Kovařík Jan, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš

Betis Kadaň - Arsenal Benešov 11 : 3 (6 : 1)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 90 Stadion: SH Kadaň
Branky: 4. Kopta Zdeněk, 8. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 9. Gorol Marian (Novák Jiří), 13. Süssmilch Jakub (Kopta Zdeněk), 14. Kiliján Jakub (Mezera Jaroslav), 18. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 21. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 22. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 27. Kopta Zdeněk (Gorol Marian), 35. Süssmilch Jakub (Kopta Zdeněk), 38. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub) - 15. Jírů Jaroslav, 35. Žáček Ondřej (Charvát Jiří), 38. Charvát Jiří (Rozsypal Lukáš)
ŽK: 0 - Rozsypal Lukáš
Betis Kadaň: Janda Michael, Novák Radek, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Gorol Marian, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Horváth Jiří, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Kiliján Jakub Trenér: Gorol Marian
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Jírů Jaroslav, Verner David, Rozsypal Lukáš, Charvát Jiří, Žáček Ondřej, Filip Miroslav, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto

BOCA Chotěboř - Olympik Mělník 7 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,3), Černý Martin (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 5. Odvářka Martin, 16. Hromádka Tomáš (Odvářka Martin), 20. Novotný Pavel (Staněk Ondřej), 23. Staněk Ondřej (Čapek Michal), 28. Čapek Michal (Novotný Pavel), 37. Staněk Ondřej (Novotný Pavel), 40. Čapek Dušan - 25. Šup Dominik (Lelek Lukáš)
ŽK: Odvářka Martin, Odvářka Radek - Pavlík Jan
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Novotný Pavel, Hromádka Tomáš, Odvářka Martin, Čapek Dušan, Odvářka Radek, Běloušek Martin, Čapek Michal, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel Trenér: Moravec Miloš
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Babovák Jan, Dokoupil Jan, Šuba Pavel, Zeman Filip, Pavlík Jan, Šup Dominik Trenér: Šuba Pavel

ISŠ Příbram - Malibu M.Boleslav 4 : 9 (1 : 2)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,3), Vaněk Václav (8,3) Delegát: Kalina Josef Diváků: 100 Stadion: SH SOU Příbram-Dubno
Branky: 2. Pilík Tomáš (Pilík Pavel), 22. Javorek Petr, 29. Javorek Petr (Pilík Pavel), 30. Pilík Tomáš (Pilík Pavel) - 13. Maňas Marek, 14. Kateřiňák Jiří (Volf Jiří), 25. Polanka Petr (Kroupa Jakub), 26. Karásek Milan (Král Pavel), 31. Rudzan Ondřej (Kateřiňák Jiří), 33. Bělík Zdeněk (Karásek Milan), 37. Maryška Jakub, 39. Karásek Milan, 40. Karásek Milan (Maryška Jakub)
ŽK: Kočí Ondřej, Javorek Petr, Krejčí Karel - Kateřiňák Jiří
ISŠ Příbram: Kočí Ondřej, Pilík Tomáš, Pilík Pavel, Javorek Petr, Buch Zdeněk, Krejčí Karel, Žáček David, Matějů Aleš, Holý Štěpán Trenér: Černý Jaroslav
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Karásek Milan, Volf Jiří, Kateřiňák Jiří, Rudzan Ondřej, Polanka Petr, Maňas Marek, Bělík Zdeněk, Král Pavel, Dvořáček Michal, Matouš Petr, Kvapil Jan, Maryška Jakub Trenér: Dvořáček Michal


 

10.kolo

COMBIX Ústí n.L. - ISŠ Příbram 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,3), Krupa Jan (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 160 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 10. Soukup David (Černohorský Arnošt), 12. Krok Lukáš (Soukup David), 18. Martínek Jan (Černohorský Arnošt), 30. Paseka Jaroslav, 31. Černohorský Arnošt - 33. Sandr David (Hlinka Štěpán)
ŽK: Maštalíř Jiří - 0 ČK: 0 - Holan Hynek
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Soukup David, Černohorský Arnošt, Stach Martin, Maštalíř Jiří, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Česlák Tomáš, Štorc Tomáš, Sláma Vít Trenér: Čech Hynek
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Hájek Daniel, Sandr David, Hlinka Štěpán, Žáček David, Ric Lukáš Trenér: Černý Jaroslav

Malibu M.Boleslav - BOCA Chotěboř 8 : 5 (3 : 3)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,2), Velebil Tomáš (8,2) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 150 Stadion: SH Mladá Boleslav, U stadiónu
Branky: 4. Polanka Petr (Bělík Zdeněk), 17. Maňas Marek, 20. Maňas Marek (Bělík Zdeněk), 21. Bělík Zdeněk, 23. Karásek Milan (Kateřiňák Jiří), 26. Kateřiňák Jiří (Kroupa Jakub), 30. Bělík Zdeněk (Maňas Marek), 40. Maňas Marek - 11. Hromádka Tomáš (Novotný Pavel), 17. Čáp Michal (Novotný Pavel), 18. Klimeš Pavel (Staněk Ondřej), 32. Vlastní, 33. Čáp Michal (Novotný Pavel)
ŽK: Boško David - 0
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Kateřiňák Jiří, Král Pavel, Matouš Petr, Polanka Petr, Plintovič Petr, Maryška Jakub, Karásek Milan, Bělík Zdeněk, Maňas Marek, Boško David Trenér: Bílek Jaroslav
BOCA Chotěboř: Pátek Petr, Čapek Dušan, Čáp Michal, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel, Hromádka Tomáš, Odvářka Radek, Novotný Pavel, Doležal Martin, Vlastní Trenér: Moravec Miloš

Olympik Mělník - Betis Kadaň 3 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,3), Chládek Miroslav (8,3) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 80 Stadion: SH Neratovice
Branky: 20. Vokoun Jiří (Šup Dominik), 24. Banovič Tomáš (Lelek Lukáš), 33. Banovič Tomáš - 33. Kaidl Lukáš (Novák Jiří), 37. Škůrek Ladislav (Kaidl Lukáš), 39. Kaidl Lukáš, 40. Kopta Zdeněk
ŽK: 0 - Kadlec Marek, Kaidl Lukáš
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Dvořák Daniel, Lelek Lukáš, Banovič Tomáš, Hrdý Radek, Pavlík Jan, Šuba Pavel, Vokoun Jiří, Dokoupil Jan, Šup Dominik Trenér: Šuba Pavel
Betis Kadaň: Janda Michael, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Kiliján Jakub, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marián

Arsenal Benešov - Ludis Třebenice 4 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Bělovský Jan (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 4. Charvát Jiří (Šimáček Pavel), 7. Verner David (Žáček Ondřej), 29. Moulík Jiří, 35. Chrpa Martin (Moulík Jiří) - 18. Baran Jiří (Rainer Jaroslav), 29. Henzl Michal, 35. Baran Jiří (Hurt Vojtěch), 37. Hrdý Tomáš
ŽK: Lukáč Daniel - Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav ČK: 0 - Prágl Miroslav
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Verner David, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Žáček Ondřej, Moulík Jiří, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Chrpa Marek, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Henzl Michal, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav Trenér: nepřítomen LT

GMM Jablonec - Dalmach Turnov 3 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,2), Trlida Zdeněk (7,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 4. Bernát Pavel, 21. Bláha Milan (Kovařík Jan), 35. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš) - 30. Hurt Vojtěch (Vítek Pavel), 31. Hurt Daniel (Kratochvíl Tomáš), 37. Hurt Vojtěch (Šulc Dominik)
ŽK: Beníšek Tomáš - Hurt Daniel, Šulc Dominik
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Kovařík Jan, Soukup Milan, Kraus Pavel, Beníšek Tomáš, Bernát Pavel, Mečíř Petr, Suchomel Zdeněk, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Vítek Pavel, Šimek Jiří, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Šulc Dominik, Randák Matěj, Bangha Marek, Špína Marcel, Semenský Martin Trenér: Krejčík Aleš

GL Litoměřice - HERD Hradiště 6 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,5), Černý Martin (8,5) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 75 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 17. Chrobák Marek (Grunert Jakub), 19. Volf Libor (Fitzel Tomáš), 29. Fitzel Tomáš (Grunert Jakub), 38. Volf Libor, 39. Hranička Petr (Chrobák Marek), 40. Volf Libor (Chrobák Marek) - 20. Lukáč Martin (Hibler Lukáš), 25. Ščislák David (Eisenreich Jindřich), 26. Lukáč Martin (Hibler Lukáš), 30. Hibler Lukáš, 32. Hibler Lukáš
ŽK: 0 - Bártek Lukáš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Grunert Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Mikoláš Jan Trenér: Náprstek Miloš
HERD Hradiště: Klier Jiří, Nečekal Milan, Lukáč Martin, Šneberger David, Bártek Lukáš, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Ščislák David, Eisenreich Jindřich Trenér: Stejskal Libor


 

9.kolo

GL Litoměřice - COMBIX Ústí n.L. 5 : 5 (2 : 3)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 129 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 6. Fitzel Tomáš (Grunert Jakub), 7. Frohna Jakub (Fitzel Tomáš), 26. Fitzel Tomáš, 33. Chrobák Marek (Frohna Jakub), 37. Fitzel Tomáš - 3. Paseka Jaroslav (Malec Jan), 4. Krok Lukáš, 9. Martínek Jan, 33. Martínek Jan (Krok Lukáš), 38. Stach Martin (Paseka Jaroslav)
ŽK: Ekrt Roman, Volf Libor, Hranička Petr - Krok Lukáš, Martínek Jan, Stach Martin ČK: Ekrt Roman - Friedl Tomáš
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Grunert Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Frohna Jakub, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek, Mikoláš Václav Trenér: Náprstek Miloš
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Černohorský Arnošt, Štorc Tomáš, Malec Jan, Maštalíř Jiří Trenér: Vobecký Lukáš

HERD Hradiště - GMM Jablonec 9 : 7 (5 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,5), Košťál Milan (8,5) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 130 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 7. Lukáč Martin (Kohout Milan), 11. Hibler Lukáš (Šneberger David), 13. Hibler Lukáš, 18. Šneberger David (Eisenreich Jindřich), 20. Lukáč Martin (Šneberger David), 27. Hibler Lukáš (Lukáč Martin), 34. Šneberger David (Eisenreich Jindřich), 37. Eisenreich Jindřich (Valdman Pavel), 40. Ščislák David (Šneberger David) - 10. Kovařík Jan (Krasnický Jakub), 20. Bernát Pavel (Kovařík Jan), 23. Bernát Pavel (Kovařík Jan), 27. Bernát Pavel (Krasnický Jakub), 28. Soukup Milan (Bláha Milan), 32. Suchomel Zdeněk (Bláha Milan), 40. Soukup Milan (Bernát Pavel)
HERD Hradiště: Klier Jiří, Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Jakubec Michal, Valdman Pavel, Ščislák David, Eisenreich Jindřich Trenér: Stejskal LIbor
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Bláha Milan, Holický Ondřej, Soukup Milan, Suchomel Zdeněk, Kovařík Jan, Beníšek Tomáš, Bernát Pavel, Krasnický Jakub, Masařík Jan Trenér: Dubový Lukáš

Dalmach Turnov - Arsenal Benešov 11 : 7 (7 : 4)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 4. Kratochvíl Tomáš, 7. Šteffan Jiří (Hurt Daniel), 8. Kratochvíl Tomáš (Šteffan Jiří), 13. Hurt Vojtěch (Šulc Dominik), 14. Kratochvíl Tomáš (Vítek Pavel), 15. Kratochvíl Tomáš (Hurt Daniel), 20. Šteffan Jiří (Hurt Vojtěch), 21. Hurt Daniel (Šimek Jiří), 26. Kroupa Marek (Vítek Pavel), 36. Hurt Vojtěch (Pařízek Michal), 39. Randák Matěj - 10. Rozsypal Lukáš (Chrpa Martin), 11. Lukáč Daniel (Rozsypal Lukáš), 13. Moulík Jiří (Lukáč Daniel), 16. Jírů Jaroslav, 28. Filip Miroslav, 39. Moulík Jiří (Filip Miroslav), 40. Verner David (Jírů Jaroslav)
ŽK: Šimek Jiří, Hurt Daniel - Lukáč Daniel, Rozsypal Lukáš
Dalmach Turnov: Semenský Martin, Kratochvíl Tomáš, Vítek Pavel, Pařízek Michal, Šimek Jiří, Hurt Vojtěch, Hurt Daniel, Petřík Josef, Randák Matěj, Kroupa Marek, Šteffan Jiří, Šulc Dominik, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Verner David, Lukáč Daniel, Jírů Jaroslav, Moulík Jiří, Rozsypal Lukáš, Filip Miroslav, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto

Olympik Mělník - Ludis Třebenice 10 : 1 (5 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,3), Chadima Miroslav (8,3) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 130 Stadion: SH Neratovice
Branky: 2. Prejsa Tomáš (Lelek Lukáš), 6. Banovič Tomáš (Hrdý Radek), 9. Prejsa Tomáš (Dokoupil Jan), 11. Pavlík Jan, 13. Hrdý Radek (Banovič Tomáš), 21. Šuba Pavel (Jenč Michal), 29. Hrdý Radek (Banovič Tomáš), 30. Vokoun Jiří (Zeman Filip), 39. Vokoun Jiří (Hrdý Radek), 40. Hrdý Radek - 34. Hrdý Tomáš (Prágl Miroslav)
ŽK: Lelek Lukáš - Hurt Vojtěch
Olympik Mělník: Jenč Michal, Soumar Aleš, Lelek Lukáš, Banovič Tomáš, Hrdý Radek, Prejsa Tomáš, Pavlík Jan, Šuba Pavel, Vokoun Jiří, Zeman Filip, Dokoupil Jan Trenér: Šuba Pavel
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Kolář Robin, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Trubička Jaroslav Trenér: Prágl Miroslav

Betis Kadaň - Malibu M.Boleslav 5 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,1), Melničuk Vladimír (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Kadaň
Branky: 6. Škůrek Ladislav (Mezera Jaroslav), 24. Škůrek Ladislav, 29. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 30. Škůrek Ladislav (Mezera Jaroslav), 31. Janda Michael - 33. Polanka Petr (Boško David), 35. Polanka Petr (Boško David), 39. Pechanec Ondřej (Král Pavel), 40. Kohnhäuser Vladimír (Boško David)
ŽK: Mezera Jaroslav, Verner Aleš - Pechanec Ondřej, Polanka Petr ČK: 0 - Bílek Michal, Kvapil Jan
Betis Kadaň: Janda Michael, Živnůstka Davis, Kiliján Jakub, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Horváth Jiří, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marián
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Boško David, Král Pavel, Pechanec Ondřej, Polanka Petr, Bílek Michal, Kohnhäuser Vladimír, Kvapil Jan, Maryška Jakub, Matouš Petr Trenér: Bílek Michal

BOCA Chotěboř - ISŠ Příbram 3 : 5 (2 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 60 Stadion: SH TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 9. Klimeš Pavel (Čáp Michal), 12. Staněk Ondřej (Čáp Michal), 40. Novotný Tomáš (Čapek Dušan) - 17. Hájek Daniel (Holan Hynek), 24. Sandr David, 31. Krejčí Karel (Sandr David), 35. Buch Zdeněk, 37. Soldát Karel (Krejčí Karel)
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Novotný Pavel, Čapek Dušan, Hromádka Tomáš, Čáp Michal, Klimeš Pavel, Čapek Michal, Staněk Ondřej, Novotný Tomáš Trenér: Jakeš Martin
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Sandr David, Krejčí Karel, Hájek Daniel, Soldát Karel, Bažant Matěj Trenér: Černý Jaroslav


 

8.kolo

COMBIX Ústí n.L. - BOCA Chotěboř 8 : 7 (3 : 2)
Rozhodčí: Řeháček Lubomír (8,3), Stádník Vladimír (8,2) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 130 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 11. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš), 15. Paseka Jaroslav (Friedl Tomáš), 16. Stach Martin (Marek Jakub), 22. Krok Lukáš (Martínek Jan), 25. Krok Lukáš (Martínek Jan), 26. Martínek Jan (Krok Lukáš), 30. Krok Lukáš (Marek Jakub), 34. Martínek Jan (Malec Jan) - 8. Staněk Ondřej (Odvářka Radek), 20. Staněk Ondřej (Klimeš Pavel), 21. Novotný Pavel (Novotný Tomáš), 25. Staněk Ondřej (Čáp Michal), 36. Novotný Pavel (Staněk Ondřej), 38. Čapek Dušan, 39. Novotný Tomáš (Čapek Dušan)
ŽK: Stach Martin, Malec Jan - Čapek Dušan
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Černohorský Arnošt, Kubala David, Štorc Tomáš, Maštalíř Jiří, Malec Jan, Sláma Vít Trenér: Vobecký Lukáš
BOCA Chotěboř: Pátek Petr, Čáp Michal, Čapek Dušan, Odvářka Radek, Čapek Michal, Novotný Pavel, Novotný Tomáš, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej Trenér: Moravec Miloš

ISŠ Příbram - Betis Kadaň 8 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,2), Krupa Jan (8,3) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 80 Stadion: SH SOU Dubno
Branky: 12. Bublík Ondřej (Pilík Pavel), 13. Hájek Daniel (Krejčí Karel), 23. Krejčí Karel (Buch Zdeněk), 28. Pilík Pavel (Bublík Ondřej), 31. Hájek Daniel, 33. Krejčí Karel (Pilík Pavel), 34. Hájek Daniel (Holan Hynek), 37. Pilík Pavel (Holan Hynek) - 6. Kadlec Marek (Mezera Jaroslav), 22. Kopta Zdeněk, 32. Süssmilch Jakub (Novák Jiří)
ŽK: Pilík Pavel - 0
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Pilík Pavel, Krejčí Karel, Žáček David, Hájek Daniel, Holý Štěpán, Sandr David, Bublík Ondřej, Kočí Ondřej, Bažant Matěj Trenér: Černý Jaroslav
Betis Kadaň: Novák Radek, Janda Michael, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Horváth Jiří, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marián

Malibu M.Boleslav - Ludis Třebenice 4 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 130 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 10. Bělík Zdeněk (Maňas Marek), 29. Karásek Milan (Korejza Milan), 31. Vaněk Matěj (Bělík Zdeněk), 40. Bělík Zdeněk (Karásek Milan) - 33. Prágl Miroslav (Vavrek Johan), 34. Baran Jiří (Hrdý Tomáš)
ŽK: Maňas Marek, Vaněk Matěj - Vavrek Johan
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Bělík Zdeněk, Maňas Marek, Kvapil Jan, Vaněk Matěj, Korejza Milan, Boško David, Karásek Milan, Polanka Petr, Král Pavel, Maryška Jakub, Malík Adam Trenér: Bílek Jaroslav
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Zdvořák Marek, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav Trenér: Prágl Miroslav

Olympik Mělník - Dalmach Turnov 1 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,6), Košťál Milan (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice
Branky: 25. Dvořák Daniel (Hrdý Radek) - 7. Pařízek Michal (Kroupa Marek), 15. Šteffan Jiří (Kroupa Marek), 26. Pařízek Michal, 36. Pařízek Michal, 38. Šimek Jiří
ŽK: Dvořák Daniel, Vokoun Jiří - Randák Matěj
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Dvořák Daniel, Lelek Lukáš, Banovič Tomáš, Hrdý Radek, Prejsa Tomáš, Pavlík Jan, Šuba Pavel, Vokoun Jiří Trenér: Šuba Pavel
Dalmach Turnov: Semenský Martin, Kratochvíl Tomáš, Šimek Jiří, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Vítek Pavel, Hurt Daniel, Kroupa Marek, Randák Matěj, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

Arsenal Benešov - HERD Hradiště 3 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,4), Černý Ondřej (8,4) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 18. Moulík Jiří (Verner David), 27. Žáček Ondřej (Chrpa Martin), 39. Moulík Jiří (Žáček Ondřej) - 10. Hibler Lukáš (Šneberger David), 12. Eisenreich Jindřich (Ščislák David), 14. Eisenreich Jindřich (Šneberger David), 15. Dvořák Jan (Kohout Milan), 38. Eisenreich Jindřich (Ščislák David)
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Jírů Jaroslav, Verner David, Lukáč Daniel, Charvát Jiří, Žáček Ondřej, Moulík Jiří, Šimáček Pavel, Filip Miroslav, Chrpa Martin Trenér: Kovář Otto
HERD Hradiště: Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Valdman Pavel, Ščislák David, Nečekal Milan, Eisenreich Jindřich Trenér: nepřítomen HH

GMM Jablonec - GL Litoměřice 5 : 5 (4 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Ježek Martin (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 150 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 7. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 8. Soukup Milan (Suchomel Zdeněk), 9. Holický Ondřej (Soukup Milan), 16. Suchomel Zdeněk (Bláha Milan), 33. Soukup Milan (Suchomel Zdeněk) - 21. Grunert Jakub (Fitzel Tomáš), 24. Volf Libor, 30. Koláček Vít (Volf Libor), 31. Volf Libor, 35. Volf Libor
ŽK: Suchomel Zdeněk - Mikoláš Václav, Čámský Milan, Frohna Jakub
GMM Jablonec: Masařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Krejčík Kamil, Holický Ondřej, Bláha Milan, Soukup Milan, Mečíř Petr, Kovařík Jan, Vykoukal Lukáš Trenér: Dubový Lukáš
GL Litoměřice: Mikoláš Václav, Grunert Jakub, Volf Libor, Hranička Petr, Koláček Vít, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Trnka Lukáš, Ekrt Roman, Frohna Jakub, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek Trenér: Náprstek Miloš


 

7.kolo

GMM Jablonec - COMBIX Ústí n.L. 9 : 5 (4 : 1)
Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Vrtal Bohumil (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 75 Stadion: SH Jablonec nad Nisou
Branky: 8. Bláha Milan (Masařík Jan), 9. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 10. Suchomel Zdeněk (Holický Ondřej), 20. Soukup Milan (Bláha Milan), 24. Mečíř Petr (Krejčík Kamil), 25. Suchomel Zdeněk, 30. Beníšek Tomáš (Suchomel Zdeněk), 33. Mečíř Petr (Duda Štěpán), 36. Mečíř Petr (Suchomel Zdeněk) - 11. Krok Lukáš (Stach Martin), 23. Krok Lukáš (Stach Martin), 28. Černohorský Arnošt (Krok Lukáš), 35. Štorc Tomáš (Krok Lukáš), 36. Friedl Tomáš (Martínek Jan)
ŽK: Bláha Milan, Krejčík Kamil - 0
GMM Jablonec: Masařík Jan, Bláha Milan, Holický Ondřej, Soukup Milan, Suchomel Zdeněk, Beníšek Tomáš, Haunold Jiří, Mečíř Petr, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Kovařík Jan Trenér: Dubový Lukáš
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Maštalíř Jiří, Friedl Tomáš, Černohorský Arnošt, Stach Martin, Martínek Jan, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Kubala David, Štorc Tomáš Trenér: Friedl Tomáš

GL Litoměřice - Arsenal Benešov 7 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,3), Vaněk Václav (8,3) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 90 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 9. Kyzlík Luboš (Volf Libor), 11. Grunert Jakub, 13. Fitzel Tomáš (Čámský Milan), 17. Volf Libor, 23. Grunert Jakub (Kyzlík Luboš), 25. Kyzlík Luboš, 26. Koláček Vít (Fitzel Tomáš) - 11. Jírů Jaroslav (Charvát Jiří), 35. Chrpa Martin (Jírů Jaroslav)
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Volf Libor, Kyzlík Luboš, Grunert Jakub, Fadler Martin, Čámský Milan, Trnka Lukáš, Chrobák Marek, Koláček Vít, Mikoláš Václav, Mikoláš Jan, Fitzel Tomáš Trenér: Náprstek Miloš
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Charvát Jiří, Chrpa Marek, Chrpa Martin, Jírů Jaroslav, Žáček Ondřej, Lukáč Daniel, Maršoun Lukáš Trenér: Kovář Otto

HERD Hradiště - Olympik Mělník 7 : 7 (3 : 5)
Rozhodčí: Lasch Jiří (8,3), Novotný Jan (8,3) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 110 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 9. Kohout Milan (Hibler Lukáš), 14. Lávička Luboš (Hibler Lukáš), 16. Šneberger David (Lukáč Martin), 21. Hibler Lukáš (Lávička Luboš), 26. Lávička Luboš (Šneberger David), 28. Hibler Lukáš (Lukáč Martin), 36. Hibler Lukáš (Šneberger David) - 3. Šuba Pavel (Pavlík Jan), 11. Banovič Tomáš (Malinský Dominik), 12. Šuba Pavel (Banovič Tomáš), 13. Banovič Tomáš, 14. Pavlík Jan (Šuba Pavel), 31. Banovič Tomáš (Prejsa Tomáš), 39. Prejsa Tomáš
ŽK: Lukáč Martin - Malinský Dominik
HERD Hradiště: Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Jakubec Michal, Buřič Tomáš, Šneberger David, Klier Jiří, Lávička Luboš Trenér: nepřítoman HH
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Prejsa Tomáš, Šuba Pavel, Zeman Filip, Malinský Dominik, Pavlík Jan Trenér: Šuba Pavel

Dalmach Turnov - Malibu M.Boleslav 2 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (7,6), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 17. Petřík Josef (Hurt Vojtěch), 37. Hurt Daniel (Pařízek Michal) - 17. Boško David, 18. Vaněk Matěj (Kvapil Jan), 25. Rudzan Ondřej, 39. Bělík Zdeněk, 40. Boško David
ŽK: Hurt Vojtěch - Kroupa Jakub, Král Pavel
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Kratochvíl Tomáš, Bangha Marek, Šteffan Jiří, Pařízek Michal, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Kroupa Marek, Šulc Dominik, Randák Matěj, Petřík Josef, Vítek Pavel Trenér: Krejčík Aleš
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Tvaroh Pavel, Boško David, Bělík Zdeněk, Polanka Petr, Korejza Milan, Maryška Jakub, Razák Filip, Rudzan Ondřej, Maňas Marek, Vaněk Matěj, Kvapil Jan, Král Pavel, Volf Jiří Trenér: Bílek Jaroslav

Ludis Třebenice - ISŠ Příbram 2 : 7 (1 : 2)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,4), Velebil Tomáš (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 9. Hurt Vojtěch (Hrdý Lukáš), 28. Prágl Miroslav (Hrdý Lukáš) - 1. Holý Štěpán (Krejčí Karel), 16. Krejčí Karel (Pilík Pavel), 27. Pilík Tomáš, 28. Krejčí Karel (Pilík Pavel), 30. Pilík Tomáš (Hájek Daniel), 36. Pilík Tomáš (Pilík Pavel), 40. Pilík Pavel
ŽK: Baran Jiří, Hurt Vojtěch - 0
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Zdvořák Marek, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Orem Štefan, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav, Šplíchal Štěpán Trenér: Prágl Miroslav
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Pilík Tomáš, Pilík Pavel, Krejčí Karel, Žáček David, Hájek Daniel, Holý Štěpán, Bouček Josef Trenér: Černý Jaroslav

Betis Kadaň - BOCA Chotěboř 6 : 4 (1 : 0)
Rozhodčí: Stádník Vladimír (8,2), Říha Jaroslav (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 200 Stadion: SH Kadaň
Branky: 2. Mezera Jaroslav, 21. Kopta Zdeněk (Mezera Jaroslav), 28. Süssmilch Jakub (Kopta Zdeněk), 31. Kopta Zdeněk (Novák Jiří), 37. Kopta Zdeněk (Mezera Jaroslav), 39. Novák Jiří - 29. Staněk Ondřej (Čapek Michal), 31. Čáp Michal (Hromádka Tomáš), 37. Novotný Pavel (Staněk Ondřej), 39. Čáp Michal (Novotný Pavel)
ŽK: Kaidl Lukáš - Vymetal Tomáš, Novotný Tomáš ČK: 0 - Hromádka Tomáš
Betis Kadaň: Živnůstka Davis, Novák Radek, Janda Michael, Kiliján Jakub, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Pálínkáš Robert, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Verner Aleš, Kaidl Lukáš Trenér: Gorol Marián
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Hromádka Tomáš, Čáp Michal, Čapek Michal, Odvářka Radek, Novotný Pavel, Novotný Tomáš, Staněk Ondřej Trenér: Moravec Miloš


 

6.kolo

COMBIX Ústí n.L. - Betis Kadaň 3 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,4), Novotný Jan (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 140 Stadion: SH Krásné Březno
Branky: 8. Paseka Jaroslav (Maštalíř Jiří), 15. Martínek Jan (Friedl Tomáš), 35. Paseka Jaroslav (Friedl Tomáš) - 20. Mezera Jaroslav (Süssmilch Jakub), 35. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub)
ŽK: Horvát Jaroslav - Novák Jiří, Verner Aleš
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Kubala David, Malec Jan, Maštalíř Jiří, Horvát Jaroslav, Wajshajtl Petr, Sláma Vít Trenér: Vobecký Lukáš
Betis Kadaň: Novák Radek, Janda Michael, Kiliján Jakub, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Verner Aleš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marián

BOCA Chotěboř - Ludis Třebenice 7 : 2 (4 : 0)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,3), Černý Martin (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 75 Stadion: SH Jiskra Havlíčkův Brod
Branky: 9. Čáp Michal (Odvářka Martin), 10. Klimeš Pavel (Vymetal Tomáš), 12. Odvářka Martin, 18. Odvářka Radek (Běloušek Martin), 26. Čáp Michal (Odvářka Martin), 27. Odvářka Martin (Hromádka Tomáš), 31. Běloušek Martin - 22. Prágl Miroslav (Hurt Vojtěch), 30. Baran Jiří
ŽK: Odvářka Martin, Klimeš Pavel - 0
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Čapek Michal, Odvářka Martin, Čáp Michal, Čapek Dušan, Odvářka Radek, Hromádka Tomáš, Staněk Ondřej, Běloušek Martin, Klimeš Pavel Trenér: Jakeš Martin
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Henzl Michal, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Orem Štefan Trenér: Prágl Miroslav

ISŠ Příbram - Dalmach Turnov 4 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Vaněk Václav (8,2), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 70 Stadion: SH SOU Příbram-Dubno
Branky: 9. Pilík Pavel, 19. Pilík Pavel (Hájek Daniel), 20. Hájek Daniel (Krejčí Karel), 33. Žáček David (Pilík Pavel) - 10. Randák Matěj (Hurt Daniel), 27. Hurt Vojtěch (Pařízek Michal), 34. Hurt Vojtěch
ŽK: Pilík Pavel, Krejčí Karel - Hyka Miroslav, Bangha Marek, Hurt Daniel
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Šedivý Jan, Buch Zdeněk, Žáček David, Pilík Pavel, Holý Štěpán, Krejčí Karel, Hájek Daniel, Bažant Matěj Trenér: Černý Jaroslav
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Šteffan Jiří, Bangha Marek, Randák Matěj, Tvrdý Vojtěch, Hurt Daniel, Pařízek Michal, Špína Marcel, Hurt Vojtěch Trenér: Krejčík Aleš

Malibu M.Boleslav - HERD Hradiště 3 : 6 (1 : 1)
Rozhodčí: Krupa Jan (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Poppr Zbyněk Diváků: 180 Stadion: SH Mladá Boleslav, U Stadiónu
Branky: 10. Maňas Marek (Polanka Petr), 28. Maňas Marek (Boško David), 37. Kvapil Jan (Korejza Milan) - 9. Hibler Lukáš (Kohout Milan), 28. Šneberger David (Kohout Milan), 32. Hibler Lukáš (Lukáč Martin), 38. Kohout Milan (Dvořák Jan), 39. Hibler Lukáš, 40. Valdman Pavel (Hibler Lukáš)
ŽK: Král Pavel - Bártek Lukáš, Hibler Lukáš
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Rudzan Ondřej, Král Pavel, Maryška Jakub, Kohnhäuser Rudolf, Polanka Petr, Kvapil Jan, Maňas Marek, Volf Jiří, Korejza Milan, Boško David, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
HERD Hradiště: Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Bártek Lukáš, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Valdman Pavel, Buřič Tomáš, Lávička Luboš Trenér: nepřítomen HH

Olympik Mělník - GL Litoměřice 3 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,1), Milner Michal (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 130 Stadion: SH Neratovice
Branky: 5. Vokoun Jiří, 26. Malák Marek, 28. Hrdý Radek (Dvořák Daniel) - 20. Fitzel Tomáš (Frohna Jakub), 32. Hranička Petr (Volf Libor), 39. Hranička Petr (Grunert Jakub), 40. Fitzel Tomáš (Volf Libor)
ŽK: Dvořák Daniel, Lelek Lukáš, Malák Marek, Pavlík Jan - Frohna Jakub ČK: Malák Marek - 0
Olympik Mělník: Jenč Michal, Dvořák Daniel, Lelek Lukáš, Banovič Tomáš, Hrdý Radek, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Pavlík Jan, Vokoun Jiří, Šuba Pavel, Malinský Dominik Trenér: Šuba Pavel
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Volf Libor, Hranička Petr, Fadler Martin, Koláček Vít, Grunert Jakub, Fitzel Tomáš, Frohna Jakub, Trnka Lukáš Trenér: Chrobák Marek

Arsenal Benešov - GMM Jablonec 4 : 11 (1 : 5)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 2. Charvát Jiří (Křemen Jan), 34. Charvát Jiří (Žáček Ondřej), 36. Chrpa Martin, 38. Moulík Jiří (Žáček Ondřej) - 3. Bernát Pavel (Beníšek Tomáš), 6. Bernát Pavel (Mečíř Petr), 8. Suchomel Zdeněk (Kovařík Jan), 10. Suchomel Zdeněk (Mečíř Petr), 16. Soukup Milan (Suchomel Zdeněk), 21. Vlastní, 24. Bernát Pavel (Mečíř Petr), 26. Duda Štěpán (Kovařík Jan), 27. Suchomel Zdeněk (Soukup Milan), 28. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 37. Mečíř Petr (Bernát Pavel)
ŽK: Křemen Jan, Charvát Jiří - 0
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Křemen Jan, Moulík Jiří, Žáček Ondřej, Charvát Jiří, Maršoun Lukáš, Chrpa Martin, Chrpa Marek, Šimáček Pavel Trenér: Kovář Otto
GMM Jablonec: Vykoukal Lukáš, Kovařík Jan, Duda Štěpán, Soukup Milan, Suchomel Zdeněk, Haunold Jiří, Beníšek Tomáš, Mečíř Petr, Bernát Pavel, Masařík Jan, Vlastní Trenér: Dubový Lukáš


 

5.kolo

Arsenal Benešov - COMBIX Ústí n.L. 6 : 7 (5 : 2)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,3), Vaněk Václav (8,2) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 5. Křemen Jan, 14. Charvát Jiří (Žáček Ondřej), 16. Moulík Jiří (Hampešt Jiří), 18. Křemen Jan (Charvát Jiří), 20. Žáček Ondřej (Hampešt Jiří), 27. Charvát Jiří - 2. Krok Lukáš (Martínek Jan), 8. Vlastní, 21. Krok Lukáš (Friedl Tomáš), 23. Paseka Jaroslav (Friedl Tomáš), 24. Štorc Tomáš (Paseka Jaroslav), 27. Černohorský Arnošt (Štorc Tomáš), 32. Krok Lukáš (Friedl Tomáš)
ŽK: Babka Tomáš, Křemen Jan - Friedl Tomáš, Martínek Jan
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Hampešt Jiří, Žáček Ondřej, Charvát Jiří, Šimáček Pavel, Maršoun Lukáš, Moulík Jiří, Cacák Milan, Křemen Jan Trenér: Kovář Otto
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Černohorský Arnošt, Štorc Tomáš, Maštalíř Jiří, Vlastní Trenér: Vobecký Lukáš

GMM Jablonec - Olympik Mělník 5 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Černý Martin (8,4), Dragoun Radek (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Jablonec
Branky: 11. Mečíř Petr (Bernát Pavel), 29. Beníšek Tomáš (Bernát Pavel), 34. Suchomel Zdeněk (Masařík Jan), 35. Beníšek Tomáš, 40. Suchomel Zdeněk (Kovařík Jan) - 3. Vokoun Jiří, 25. Hrdý Radek (Vokoun Jiří), 35. Hrdý Radek (Vokoun Jiří), 40. Pavlík Jan (Hrdý Radek)
ŽK: Kovařík Jan - Malák Marek ČK: 0 - Zeman Filip
GMM Jablonec: Masařík Jan, Mečíř Petr, Kovařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Bernát Pavel, Duda Štěpán, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Makovíny Michal Trenér: Dubový Lukáš
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Dvořák Daniel, Lelek Lukáš, Hrdý Radek, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Pavlík Jan, Vokoun Jiří, Zeman Filip Trenér: Šuba Pavel

GL Litoměřice - Malibu M.Boleslav 7 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,4), Šmíd Jiří (8,4) Delegát: Smreček Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 5. Volf Libor (Tichý Petr), 24. Frohna Jakub (Grunert Jakub), 29. Kyzlík Luboš (Tichý Petr), 37. Fitzel Tomáš (Grunert Jakub), 39. Tichý Petr (Fitzel Tomáš), 39. Kyzlík Luboš, 40. Kyzlík Luboš - 12. Vaněk Matěj (Volf Jiří), 14. Král Pavel (Polanka Petr), 26. Rudzan Ondřej (Korejza Milan), 33. Rudzan Ondřej, 35. Kvapil Jan (Rudzan Ondřej)
ŽK: Grunert Jakub, Trnka Lukáš - Polanka Petr, Kvapil Jan, Boško David ČK: 0 - Vaněk Matěj
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Grunert Jakub, Blažek Radim, Tichý Petr, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Frohna Jakub, Volf Libor, Fitzel Tomáš, Mikoláš Václav Trenér: Fadler Marek
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Volf Jiří, Maňas Marek, Vaněk Matěj, Rudzan Ondřej, Korejza Milan, Král Pavel, Polanka Petr, Kvapil Jan, Kroupa Jakub, Boško David Trenér: Bílek Jaroslav

HERD Hradiště - ISŠ Příbram 3 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Chládek Miroslav (8,4), Štěřík Filip (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 100 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 24. Valdman Pavel (Lávička Luboš), 26. Lukáč Martin (Lávička Luboš), 29. Hibler Lukáš - 12. Tregler Jaroslav, 20. Tregler Jaroslav, 25. Hájek Daniel (Bažant Matěj)
ŽK: 0 - Doležal Jan, Tregler Jaroslav
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Šneberger David, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David, Nečekal Milan, Kohout Milan Trenér: Stejskal Libor
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Buch Zdeněk, Doležal Jan, Tregler Jaroslav, Hájek Daniel, Valta Ondřej, Bažant Matěj Trenér: Černý Jaroslav

Dalmach Turnov - BOCA Chotěboř 1 : 3 (0 : 1)
Rozhodčí: Čurda Michal (8,4), Krupa Jan (8,3) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH TJ Turnov
Branky: 30. Krejčík Aleš (Pařízek Michal) - 12. Čáp Michal (Staněk Ondřej), 23. Čapek Dušan, 29. Staněk Ondřej (Odvářka Radek)
ŽK: 0 - Čapek Dušan
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Tvrdý Vojtěch, Bangha Marek, Pařízek Michal, Šteffan Jiří, Šulc Dominik, Hurt Vojtěch, Hurt Daniel, Špína Marcel, Šimek Jiří, Semenský Martin Trenér: Krejčík Aleš
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Hromádka Tomáš, Odvářka Radek, Čáp Michal, Čapek Michal, Čapek Dušan, Moravec Miloš, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej Trenér: Moravec Miloš

Ludis Třebenice - Betis Kadaň 3 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Cílek Martin (8,4), Stádník Vladimír (8,4) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 130 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 5. Prágl Miroslav, 19. Baran Jiří (Lenrt Dominik), 38. Hurt Vojtěch (Hrdý Lukáš) - 34. Kiliján Jakub (Novák Jiří), 37. Kiliján Jakub (Novák Jiří), 39. Škůrek Ladislav
ŽK: Baran Jiří - Verner Aleš
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Walter Matěj, Prágl Miroslav, Henzl Michal, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Lenrt Dominik, Kolář Robin, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Orem Štefan Trenér: Prágl Miroslav
Betis Kadaň: Janda Michael, Novák Radek, Kiliján Jakub, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Horváth Jiří, Verner Aleš, Škůrek Ladislav Trenér: Novák JIří


 

4.kolo

COMBIX Ústí n.L. - Ludis Třebenice 4 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,2), Milner Michal (8,2) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 200 Stadion: SC Sluneta Ústí nad Labem
Branky: 11. Stach Martin (Friedl Tomáš), 12. Paseka Jaroslav (Marek Jakub), 28. Krok Lukáš, 40. Paseka Jaroslav - 18. Lenrt Dominik (Henzl Michal), 19. Hrdý Lukáš (Hurt Vojtěch), 30. Prágl Miroslav (Henzl Michal), 32. Baran Jiří (Vavrek Johan)
ČK: Stach Martin - 0
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Martínek Jan, Paseka Jaroslav, Černohorský Arnošt, Kubala David, Štorc Tomáš, Malec Jan, Maštalíř Jiří, Stach Martin Trenér: Vobecký Lukáš
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Walter Matěj, Prágl Miroslav, Henzl Michal, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Rainer Jaroslav, Lenrt Dominik, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Orem Štefan Trenér: Prágl Miroslav

Betis Kadaň - Dalmach Turnov 6 : 4 (2 : 1)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,1), Melničuk Vladimír (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 140 Stadion: SH Kadaň
Branky: 12. Škůrek Ladislav (Kaidl Lukáš), 17. Škůrek Ladislav (Kiliján Jakub), 22. Novák Jiří (Süssmilch Jakub), 35. Škůrek Ladislav (Kiliján Jakub), 36. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 38. Süssmilch Jakub (Mezera Jaroslav) - 18. Vlastní, 25. Bangha Marek, 36. Hurt Daniel, 40. Tvrdý Vojtěch (Hurt Daniel)
ŽK: Novák Radek, Kopta Zdeněk, Kiliján Jakub - Bangha Marek
Betis Kadaň: Novák Radek, Janda Michael, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Kiliján Jakub, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav, Horváth Jiří Trenér: nepřítomen BK
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Bangha Marek, Šteffan Jiří, Tvrdý Vojtěch, Hurt Daniel, Mencl Jaroslav, Vlastní Trenér: Krejčík Aleš

BOCA Chotěboř - HERD Hradiště 6 : 5 (1 : 4)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8), Ježek Martin (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 55 Stadion: SH Gymnázium Ledeč nad Sázavou
Branky: 16. Odvářka Martin, 28. Klimeš Pavel, 30. Odvářka Martin (Čapek Dušan), 34. Hromádka Tomáš (Staněk Ondřej), 39. Odvářka Martin (Čáp Michal), 40. Staněk Ondřej (Hromádka Tomáš) - 2. Lávička Luboš (Hibler Lukáš), 4. Valdman Pavel (Hibler Lukáš), 10. Ščislák David, 20. Hibler Lukáš (Ščislák David), 34. Hibler Lukáš (Lukáč Martin)
BOCA Chotěboř: Vymetal Tomáš, Hromádka Tomáš, Čáp Michal, Moravec Miloš, Odvářka Radek, Staněk Ondřej, Klimeš Pavel, Odvářka Martin, Čapek Dušan Trenér: Jakeš Martin
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Šneberger David, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David Trenér: nepřítomen HH

ISŠ Příbram - GL Litoměřice 5 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,1), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Primus Miroslav Diváků: 90 Stadion: SH SOU Příbram-Dubno
Branky: 19. Laňka Denis (Buch Zdeněk), 20. Buch Zdeněk, 23. Hájek Daniel, 28. Buch Zdeněk (Laňka Denis), 39. Žáček David
ŽK: Holan Hynek, Hlinka Štěpán, Buch Zdeněk - Grunert Jakub, Blažek Radim, Čámský Milan
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Kočí Ondřej, Šindelář Jakub, Hlinka Štěpán, Laňka Denis, Žáček David, Buch Zdeněk, Pilík Pavel, Doležal Jan, Hájek Daniel Trenér: Černý Jaroslav
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Grunert Jakub, Volf Libor, Blažek Radim, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Koláček Vít, Fitzel Tomáš, Vosmanský Pavel Trenér: Náprstek Miloš

Malibu M.Boleslav - GMM Jablonec 3 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 180 Stadion: SH 5.ZŠ Mladá Boleslav
Branky: 31. Vaněk Matěj (Maňas Marek), 34. Vaněk Matěj, 37. Polanka Petr (Maňas Marek) - 4. Bláha Milan, 14. Kraus Pavel (Kovařík Jan), 23. Mečíř Petr (Bernát Pavel), 30. Mečíř Petr (Bernát Pavel), 31. Beníšek Tomáš (Bernát Pavel)
ŽK: Maryška Jakub, Razák Filip, Maňas Marek - 0
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Rudzan Ondřej, Volf Jiří, Kohnhäuser Rudolf, Vaněk Matěj, Maryška Jakub, Král Pavel, Polanka Petr, Korejza Milan, Razák Filip, Maňas Marek Trenér: Bílek Jaroslav
GMM Jablonec: Masařík Jan, Mečíř Petr, Kovařík Jan, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Bernát Pavel, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Makovíny Michal Trenér: Dubový Lukáš

Olympik Mělník - Arsenal Benešov 6 : 4 (1 : 4)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,3), Čurda Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice
Branky: 20. Malák Marek (Pavlík Jan), 21. Malák Marek (Pavlík Jan), 22. Vokoun Jiří (Hrdý Radek), 27. Hrdý Radek (Malák Marek), 31. Vokoun Jiří (Hrdý Radek), 33. Lelek Lukáš (Dvořák Daniel) - 1. Charvát Jiří (Lukáč Daniel), 6. Křemen Jan (Babka Tomáš), 8. Maršoun Lukáš (Křemen Jan), 13. Křemen Jan
ŽK: Malák Marek, Dvořák Daniel, Hrdý Radek - 0
Olympik Mělník: Machulka Jan, Soumar Aleš, Malák Marek, Lelek Lukáš, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Vokoun Jiří, Prejsa Tomáš, Zeman Filip, Pavlík Jan, Hrdý Radek Trenér: Šuba Pavel
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Lukáč Daniel, Filip Miroslav, Křemen Jan, Chrpa Martin, Charvát Jiří, Maršoun Lukáš Trenér: Kovář Otto


 

3.kolo

Olympik Mělník - COMBIX Ústí n.L. 11 : 3 (3 : 0)
Rozhodčí: Gryc Leoš (8,3), Trlida Zdeněk (8,3) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Neratovice
Branky: 4. Vokoun Jiří (Hrdý Radek), 16. Prejsa Tomáš (Malák Marek), 20. Hrdý Radek, 22. Banovič Tomáš (Prejsa Tomáš), 22. Vokoun Jiří, 23. Banovič Tomáš (Zeman Filip), 24. Zeman Filip, 25. Malák Marek (Prejsa Tomáš), 30. Dvořák Daniel (Lelek Lukáš), 35. Vlastní, 38. Banovič Tomáš (Hrdý Radek) - 33. Černohorský Arnošt (Maštalíř Jiří), 37. Krok Lukáš (Stach Martin), 40. Paseka Jaroslav (Krok Lukáš)
ŽK: Soumar Aleš, Hrdý Radek - Černohorský Arnošt
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Dvořák Daniel, Lelek Lukáš, Banovič Tomáš, Hrdý Radek, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Zeman Filip, Šuba Pavel, Vokoun Jiří, Vlastní Trenér: Šuba Pavel
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Černohorský Arnošt, Kubala David, Malec Jan, Maštalíř Jiří, Horvát Jaroslav Trenér: Vobecký Lukáš

Arsenal Benešov - Malibu M.Boleslav 3 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Novotný Jan (8,4), Cílek Martin (8,4) Delegát: Bydžovský Zdeněk Diváků: 60 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 7. Rozsypal Lukáš (Jírů Jaroslav), 33. Žáček Ondřej, 40. Jírů Jaroslav (Hampešt Jiří) - 4. Polanka Petr (Maňas Marek), 10. Korejza Milan (Vaněk Matěj), 12. Vaněk Matěj (Kohnhäuser Rudolf), 17. Kohnhäuser Rudolf (Maňas Marek), 31. Polanka Petr, 33. Kohnhäuser Vladimír, 39. Král Pavel (Rudzan Ondřej)
ŽK: Křemen Jan - 0 ČK: Šimáček Pavel - 0
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Hampešt Jiří, Křemen Jan, Rozsypal Lukáš, Lukáč Daniel, Jírů Jaroslav, Moulík Jiří, Žáček Ondřej, Chrpa Martin, Šimáček Pavel Trenér: Kovář Otto
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Kohnhäuser Rudolf, Kohnhäuser Vladimír, Rudzan Ondřej, Vaněk Matěj, Korejza Milan, Polanka Petr, Král Pavel, Dvořáček Michal, Maňas Marek Trenér: Bílek Jaroslav

GMM Jablonec - ISŠ Příbram 9 : 6 (5 : 3)
Rozhodčí: Milner Michal (8,4), Řeháček Lubomír (8,4) Delegát: Hora Jan Diváků: 100 Stadion: MSH Jablonec nad Nisou
Branky: 6. Beníšek Tomáš (Krejčík Kamil), 13. Duda Štěpán (Bláha Milan), 14. Mečíř Petr (Masařík Jan), 15. Beníšek Tomáš (Krejčík Kamil), 17. Vlastni, 23. Mečíř Petr (Beníšek Tomáš), 24. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 31. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 38. Mečíř Petr (Krejčík Kamil) - 4. Laňka Denis (Holan Hynek), 15. Laňka Denis (Holý Štěpán), 16. Sandr David (Laňka Denis), 27. Buch Zdeněk, 34. Šindelář Jakub (Sandr David), 37. Holan Hynek (Šindelář Jakub)
GMM Jablonec: Masařík Jan, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Holický Ondřej, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Kovařík Jan, Mečíř Petr, Vykoukal Lukáš, Vlastni Trenér: Dubový Lukáš
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Sandr David, Holý Štěpán, Buch Zdeněk, Laňka Denis, Junek Jiří, Červeňák Patrik, Šindelář Jakub Trenér: Černý Jaroslav

GL Litoměřice - BOCA Chotěboř 9 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,4), Nagy Zdeněk (8,4) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 100 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 9. Fitzel Tomáš (Kyzlík Luboš), 15. Blažek Radim (Kyzlík Luboš), 22. Vlastní, 23. Frohna Jakub (Fitzel Tomáš), 25. Grunert Jakub (Volf Libor), 28. Čámský Milan (Chrobák Marek), 33. Volf Libor (Grunert Jakub), 35. Kyzlík Luboš (Blažek Radim), 38. Fitzel Tomáš - 21. Staněk Ondřej (Odvářka Radek), 35. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 36. Staněk Ondřej (Moravec Miloš)
ŽK: Grunert Jakub - Klimeš Pavel
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Volf Libor, Blažek Radim, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Fitzel Tomáš, Frohna Jakub, Grunert Jakub, Chrobák Marek, Vlastní Trenér: Náprstek Miloš
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Odvářka Radek, Hospodka David, Čapek Michal, Moravec Miloš, Čapek Dušan, Klimeš Pavel, Staněk Ondřej Trenér: Moravec Miloš

HERD Hradiště - Betis Kadaň 3 : 3 (2 : 0)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,3), Kresta Jan (8,4) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 4. Valdman Pavel, 16. Hibler Lukáš, 31. Hibler Lukáš - 24. Kadlec Marek, 27. Kiliján Jakub (Verner Aleš), 38. Kiliján Jakub (Verner Aleš)
ŽK: Ščislák David - 0
HERD Hradiště: Nečekal Milan, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Jakubec Michal, Valdman Pavel, Lávička Luboš, Ščislák David Trenér: Stejskal Libor
Betis Kadaň: Janda Michael, Novák Radek, Kiliján Jakub, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: nepřítomen BK

Dalmach Turnov - Ludis Třebenice 3 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,4), Říha Jaroslav (8,4) Delegát: Švagr Roman Diváků: 150 Stadion: SH TJ FC Dalmach Turnov
Branky: 12. Krejčík Aleš (Mencl Jaroslav), 17. Hurt Vojtěch (Mencl Jaroslav), 30. Šteffan Jiří (Pařízek Michal)
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Krejčík Aleš, Šteffan Jiří, Pařízek Michal, Bangha Marek, Pekař Petr, Hurt Vojtěch, Hurt Daniel, Mencl Jaroslav, Randák Matěj Trenér: Krejčík Aleš
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Hurt Vojtěch, Lenrt Dominik, Prágl Miroslav, Kolář Robin, Baran Jiří Trenér: Prágl Miroslav


 

2.kolo

COMBIX Ústí n.L. - Dalmach Turnov 8 : 1 (4 : 0)
Rozhodčí: Dragoun Radek (8,4), Trlida Zdeněk (8,4) Delegát: Hanzlík Jiří Diváků: 170 Stadion: SC Sluneta, Ústí nad Labem
Branky: 10. Paseka Jaroslav (Štorc Tomáš), 11. Krok Lukáš (Stach Martin), 15. Štorc Tomáš (Krok Lukáš), 16. Krok Lukáš (Štorc Tomáš), 24. Maštalíř Jiří (Malec Jan), 28. Černohorský Arnošt (Maštalíř Jiří), 31. Malec Jan (Stach Martin), 40. Stach Martin - 25. Hurt Daniel (Hurt Vojtěch)
ŽK: Krok Lukáš, Paseka Jaroslav - Hurt Vojtěch, Bangha Marek
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Friedl Tomáš, Krok Lukáš, Paseka Jaroslav, Stach Martin, Kubala David, Štorc Tomáš, Maštalíř Jiří, Horvát Jaroslav, Černohorský Arnošt, Malec Jan, Sláma Vít Trenér: Vobecký Lukáš
Dalmach Turnov: Semenský Martin, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Pařízek Michal, Pekař Petr, Hurt Daniel, Hurt Vojtěch, Bangha Marek, Randák Matěj, Mencl Jaroslav Trenér: Krejčík Aleš

Ludis Třebenice - HERD Hradiště 5 : 2 (5 : 1)
Rozhodčí: Vrtal Bohumil (8,1), Nagy Zdeněk (8,3) Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 120 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 9. Hurt Vojtěch (Hrdý Lukáš), 12. Kolář Robin (Baran Jiří), 13. Baran Jiří (Hrdý Lukáš), 13. Hurt Vojtěch, 17. Prágl Miroslav (Baran Jiří) - 2. Hibler Lukáš (Lávička Luboš), 27. Šneberger David
ŽK: 0 - Lávička Luboš
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Prágl Miroslav, Henzl Michal, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Kolář Robin, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Orem Štefan, Walter Matěj, Zelinka Štěpán Trenér: Prágl Miroslav
HERD Hradiště: Valdman Pavel, Dvořák Jan, Lávička Luboš, Šneberger David, Jakubec Michal, Hibler Lukáš, Kohout Milan, Lukáč Martin, Ščislák David Trenér: Stejskal Libor

Betis Kadaň - GL Litoměřice 4 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Kresta Jan (8,3), Novotný Jan (8,2) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH Kadaň, U Stadiónu
Branky: 18. Kiliján Jakub (Süssmilch Jakub), 33. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub), 39. Mezera Jaroslav (Novák Jiří), 40. Kiliján Jakub (Mezera Jaroslav) - 9. Koláček Vít (Kyzlík Luboš), 12. Koláček Vít (Kyzlík Luboš), 19. Volf Libor (Chrobák Marek), 37. Chrobák Marek, 39. Volf Libor (Chrobák Marek), 40. Volf Libor (Čámský Milan)
ŽK: Novák Jiří, Verner Aleš - 0
Betis Kadaň: Novák Radek, Janda Michael, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Kadlec Marek, Mezera Jaroslav, Kiliján Jakub, Horváth Jiří, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Škůrek Ladislav Trenér: Gorol Marián
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Volf Libor, Blažek Radim, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Koláček Vít, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek Trenér: Náprstek Miloš

BOCA Chotěboř - GMM Jablonec 7 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH Gymnázium Ledeč nad Sázavou
Branky: 3. Novotný Tomáš (Klimeš Pavel), 4. Staněk Ondřej (Čapek Michal), 10. Čapek Dušan (Novotný Pavel), 28. Hromádka Tomáš (Klimeš Pavel), 31. Vlastní, 35. Staněk Ondřej, 37. Čapek Dušan - 16. Suchomel Zdeněk, 35. Haunold Jiří (Kovařík Jan)
ŽK: 0 - Makovíny Michal, Kovařík Jan
BOCA Chotěboř: Hromádka Tomáš, Novotný Tomáš, Klimeš Pavel, Čapek Dušan, Čapek Michal, Staněk Ondřej, Odvářka Radek, Vymetal Tomáš, Novotný Pavel, Moravec Miloš, Vlastní Trenér: Moravec Miloš
GMM Jablonec: Makovíny Michal, Bláha Milan, Holický Ondřej, Kovařík Jan, Suchomel Zdeněk, Haunold Jiří, Jägr Jiří, Rumler Štěpán, Mečíř Petr Trenér: Dubový Lukáš

ISŠ Příbram - Arsenal Benešov 9 : 4 (4 : 0)
Rozhodčí: Chadima Miroslav (8,5), Říha Jaroslav (8,5) Delegát: Nepil Pavel Diváků: 100 Stadion: SH Příbram, SOU Dubno
Branky: 12. Krameš Martin (Laňka Denis), 16. Laňka Denis, 17. Buch Zdeněk (Krejčí Karel), 19. Šindelář Jakub (Laňka Denis), 27. Laňka Denis (Krejčí Karel), 32. Pilík Pavel, 34. Krameš Martin (Buch Zdeněk), 36. Krejčí Karel (Laňka Denis), 40. Laňka Denis (Krejčí Karel) - 31. Žáček Ondřej, 32. Žáček Ondřej (Jírů Jaroslav), 33. Páv Ondřej (Šimáček Pavel), 34. Páv Ondřej (Šimáček Pavel)
ŽK: Holan Hynek, Šindelář Jakub, Matějů Aleš - 0
ISŠ Příbram: Holan Hynek, Jedlička Martin, Pilík Pavel, Krejčí Karel, Buch Zdeněk, Laňka Denis, Holý Štěpán, Krameš Martin, Šindelář Jakub, Matějů Aleš, Šrain Jan Trenér: Černý Jaroslav
Arsenal Benešov: Šimáček Pavel, Pohorský Jan, Verner David, Žáček Ondřej, Páv Ondřej, Šimáček Pavel, Moulík Jiří, Maršoun Lukáš, Jírů Jaroslav Trenér: Kovář Otto

Malibu M.Boleslav - Olympik Mělník 3 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Košťál Milan (8,3), Lasch Jiří (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 173 Stadion: SH Mladá Boleslav
Branky: 37. Král Pavel (Korejza Milan), 39. Korejza Milan (Polanka Petr), 40. Polanka Petr - 5. Trnka Zdeněk (Vokoun Jiří), 11. Vokoun Jiří (Prejsa Tomáš), 20. Prejsa Tomáš (Hrdý Radek), 34. Vokoun Jiří
ŽK: Maňas Marek, Maryška Jakub, Vaněk Matěj - Soumar Aleš, Dvořák Daniel, Hrdý Radek
Malibu M.Boleslav: Kroupa Jakub, Maňas Marek, Kohnhäuser Rudolf, Razák Filip, Maryška Jakub, Korejza Milan, Volf Jiří, Král Pavel, Vaněk Matěj, Kvapil Jan, Polanka Petr, Rudzan Ondřej, Kateřiňák Jiří, Tvaroh Pavel Trenér: Bílek Jaroslav
Olympik Mělník: Soumar Aleš, Jenč Michal, Dvořák Daniel, Banovič Tomáš, Lelek Lukáš, Hrdý Radek, Malák Marek, Prejsa Tomáš, Šuba Pavel, Vokoun Jiří, Trnka Zdeněk, Malinský Dominik Trenér: Šuba Pavel


 

1.kolo

Malibu M.Boleslav - COMBIX Ústí n.L. 6 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Nagy Zdeněk (8,3), Vrtal Bohumil (8,2) Delegát: Kudrna Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Mladá Boleslav, U stadiónu
Branky: 5. Král Pavel (Karásek Milan), 9. Maňas Marek (Maryška Jakub), 21. Maňas Marek (Rudzan Ondřej), 25. Maryška Jakub (Vaněk Matěj), 34. Kvapil Jan (Volf Jiří), 39. Razák Filip - 3. Malec Jan (Friedl Tomáš), 9. Malec Jan (Paseka Jaroslav)
ŽK: Maňas Marek - 0
Malibu M.Boleslav: Tvaroh Pavel, Karásek Milan, Polanka Petr, Kohnhäuser Rudolf, Král Pavel, Korejza Milan, Maňas Marek, Maryška Jakub, Rudzan Ondřej, Razák Filip, Vaněk Matěj, Kvapil Jan, Volf Jiří, Kroupa Jakub Trenér: Bílek Jaroslav
COMBIX Ústí n.L.: Marek Jakub, Černohorský Arnošt, Friedl Tomáš, Stach Martin, Malec Jan, Paseka Jaroslav, Kubala David Trenér: Friedl Tomáš

Olympik Mělník - ISŠ Příbram 8 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Šmíd Jiří (8,3), Novotný Jan (8,3) Delegát: Chyba Michal Diváků: 100 Stadion: SH Neratovice
Branky: 4. Hrdý Radek (Prejsa Tomáš), 6. Prejsa Tomáš (Malák Marek), 11. Dvořák Daniel (Banovič Tomáš), 15. Vokoun Jiří (Malák Marek), 32. Prejsa Tomáš (Hrdý Radek), 38. Prejsa Tomáš (Hrdý Radek), 39. Machulka Jan, 40. Dvořák Daniel (Malák Marek) - 6. Šindelář Jakub (Krejčí Karel), 11. Buch Zdeněk (Krejčí Karel)
Olympik Mělník: Machulka Jan, Soumar Aleš, Dvořák Daniel, Malák Marek, Malinský Dominik, Lelek Lukáš, Šuba Pavel, Prejsa Tomáš, Trnka Zdeněk, Hrdý Radek, Banovič Tomáš, Vokoun Jiří Trenér: Šuba Pavel
ISŠ Příbram: Jedlička Martin, Holan Hynek, Wágner Martin, Buch Zdeněk, Hlinka Štěpán, Šindelář Jakub, Krejčí Karel, Holý Štěpán Trenér: Černý Jaroslav

Arsenal Benešov - BOCA Chotěboř 2 : 4 (1 : 2)
Rozhodčí: Velebil Tomáš (8,4), Rybka Zdeněk (8,4) Delegát: Kalina Josef Diváků: 100 Stadion: SH ZŠ Neveklov
Branky: 12. Šimáček Pavel (Páv Ondřej), 36. Pohorský Jan - 13. Klimeš Pavel (Hospodka David), 15. Moravec Miloš (Staněk Ondřej), 26. Čapek Dušan (Staněk Ondřej), 27. Klimeš Pavel (Benc Tomáš)
ŽK: Křemen Jan - Klimeš Pavel, Novotný Tomáš
Arsenal Benešov: Babka Tomáš, Hampešt Jiří, Pohorský Jan, Moulík Jiří, Žáček Ondřej, Křemen Jan, Šimáček Pavel, Verner David, Páv Ondřej, Chrpa Martin, Chrpa Marek Trenér: Kovář Otto
BOCA Chotěboř: Benc Tomáš, Hospodka David, Čapek Dušan, Klimeš Pavel, Moravec Miloš, Novotný Tomáš, Staněk Ondřej, Čapek Michal Trenér: Moravec Miloš

GMM Jablonec - Betis Kadaň 12 : 5 (6 : 2)
Rozhodčí: Trlida Zdeněk (8,4), Čurda Michal (8,4) Delegát: Houška Zbyněk Diváků: 100 Stadion: SH Jablonec, U Přehrady
Branky: 12. Bernát Pavel (Haunold Jiří), 12. Vlastní, 13. Bernát Pavel (Suchomel Zdeněk), 15. Bernát Pavel, 16. Bernát Pavel, 17. Krejčík Kamil (Duda Štěpán), 23. Krejčík Kamil (Haunold Jiří), 27. Duda Štěpán (Suchomel Zdeněk), 28. Suchomel Zdeněk (Bláha Milan), 32. Mečíř Petr (Haunold Jiří), 39. Krejčík Kamil (Mečíř Petr), 40. Mečíř Petr - 4. Kaidl Lukáš, 19. Kopta Zdeněk (Kaidl Lukáš), 31. Škůrek Ladislav, 35. Kiliján Jakub (Süssmilch Jakub), 36. Kopta Zdeněk (Süssmilch Jakub)
ŽK: Duda Štěpán - 0
GMM Jablonec: Makovíny Michal, Kraus Pavel, Haunold Jiří, Suchomel Zdeněk, Bernát Pavel, Rumler Štěpán, Krejčík Kamil, Duda Štěpán, Beníšek Tomáš, Bláha Milan, Kovařík Jan, Vykoukal Lukáš, Mečíř Petr, Vlastní Trenér: Dubový Lukáš
Betis Kadaň: Novák Radek, Janda Michael, Novák Jiří, Süssmilch Jakub, Kopta Zdeněk, Mezera Jaroslav, Škůrek Ladislav, Verner Aleš, Kaidl Lukáš, Kiliján Jakub, Pálínkáš Robert Trenér: Gorol Marian

GL Litoměřice - Ludis Třebenice 6 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Říha Jaroslav (8,2), Košťál Milan (8,1) Delegát: Drobný Ladislav Diváků: 200 Stadion: SH Chemik Lovosice
Branky: 21. Kyzlík Luboš (Chrobák Marek), 22. Chrobák Marek (Volf Libor), 26. Volf Libor (Blažek Radim), 27. Volf Libor, 38. Čámský Milan (Fitzel Tomáš), 39. Čámský Milan (Volf Libor) - 2. Hrdý Lukáš (Baran Jiří), 3. Baran Jiří, 28. Kolář Robin (Hurt Vojtěch)
ŽK: 0 - Baran Jiří, Rainer Jaroslav
GL Litoměřice: Ekrt Roman, Volf Libor, Blažek Radim, Kyzlík Luboš, Čámský Milan, Fadler Martin, Trnka Lukáš, Koláček Vít, Fitzel Tomáš, Chrobák Marek Trenér: Náprstek Miloš
Ludis Třebenice: Vavrek Johan, Henzl Michal, Hrdý Lukáš, Hrdý Tomáš, Marčaník Antonín, Zelinka Štěpán, Kolář Robin, Baran Jiří, Hurt Vojtěch, Rainer Jaroslav Trenér: Prágl Miroslav

HERD Hradiště - Dalmach Turnov 10 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Štěřík Filip (8,5), Henych Karel (8,4) Delegát: Novotný Josef Diváků: 180 Stadion: SH Lokomotiva Cheb
Branky: 5. Šneberger David (Hibler Lukáš), 8. Hibler Lukáš (Ščislák David), 12. Hibler Lukáš (Lávička Luboš), 21. Hibler Lukáš (Lukáč Martin), 26. Lávička Luboš (Šneberger David), 28. Kohout Milan (Lávička Luboš), 31. Lukáč Martin (Hibler Lukáš), 34. Kohout Milan (Ščislák David), 36. Lávička Luboš (Lukáč Martin), 38. Hibler Lukáš (Šneberger David) - 2. Vávra Miroslav (Hurt Vojtěch), 9. Kratochvíl Tomáš, 28. Randák Matěj, 33. Hurt Vojtěch (Krejčík Aleš)
ŽK: 0 - Randák Matěj, Pekař Petr
HERD Hradiště: Buřič Tomáš, Lukáč Martin, Kohout Milan, Šneberger David, Dvořák Jan, Hibler Lukáš, Jakubec Michal, Lávička Luboš, Ščislák David, Nečekal Milan Trenér: Stejskal Libor
Dalmach Turnov: Hyka Miroslav, Krejčík Aleš, Kratochvíl Tomáš, Bangha Marek, Hurt Vojtěch, Randák Matěj, Pekař Petr, Vávra Miroslav Trenér: Krejčík Aleš


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate