Futsal

reklama

2.liga "Východ" - Ročník 2015/2016 - historie

2.liga "Východ" - Ročník 2015/2016 - historie

Účast v Chance Futsal lize pro ročník 2016/17 si zajistil AC Gamaspol Jeseník, do divizních soutěží sestupují Nasan Brno, Dukla Hodonín a Egretta Bílovice n.Sv.

Konečná tabulka:

  TABULKA
Rk. TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1.AC Jeseník221651127: 5453 ( 20)
2.SKP ČR Třinec221633112: 5651 ( 18)
3.FK Volfířov221138115: 9036 ( 3)
4.Baník Ostrava221057 97: 8335 ( 2)
5.Amor Vyškov22976109: 8834 ( 1)
6.ROUB Vítkovice2210210 88: 9632 ( -1)
7.UTB Zlín2210210 87:11532 ( -1)
8.Ž.Vlci Brno22949 84: 8231 ( -2)
9.VŠB TU Ostrava228212 82:10026 ( -7)
10.Nasan Brno226313 64:10321 (-12)
11.Dukla Hodonín226115 75:12319 (-14)
12.SK Bílovice n.Sv.222119 61:1117 (-26)


 

22.kolo

Baník Ostrava - AC Jeseník 4 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,3), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 100 Stadion: SH Brušperk
Branky: 4. Slavík Jaroslav, 31. Slavík Jaroslav, 33. Neumann Marek, 37. Vantuch Prokop - 6. Kozelský Marek, 26. Macura David, 32. Vavrušák Radim, 40. Plhák Patrik
ŽK: 0 - Macura David, Vavrač Jan, Kozelský Marek
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Vantuch Prokop, Frebort Jaromír, Blahuta Matyáš, Slavík Jaroslav, Lazar Jan, Neumann Marek, Procházka Martin Trenér: nepřítomen FCB
AC Jeseník: Till Jakub, Macura David, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Woitek Lukáš, Novák Vladimír, Kozelský Marek, Vavrušák Radim, Zrník Richard, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří

SKP ČR Třinec - Ž.Vlci Brno 8 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 250 Stadion: SH Stars Třinec
Branky: 5. Buryan Filip (Očadlík Daniel), 9. Očadlík Daniel (Sierota Dariusz), 17. Buryan Filip (Kreželok Ondřej), 21. Opluštil Jan (Samek Miroslav), 24. Buryan Filip (Csikán Vojtěch), 26. Samek Miroslav (Opluštil Jan), 39. Kreželok Ondřej, 40. Hudzieczek Jaroslav (Sierota Dariusz) - 3. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav), 20. Lange Robert, 34. Lange Robert (Svoboda Pavel), 37. Svoboda Pavel (Lange Robert)
ŽK: Buryan Filip, Opluštil Jan, Samek Miroslav - 0
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Buryan Filip, Opluštil Jan, Csikán Vojtěch, Hudzieczek Jaroslav, Samek Miroslav, Očadlík Daniel, Sierota Dariusz, Cieslar Josef, Kotas Adam, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Starý Petr, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel, Vala Vladan Trenér: Vala Vladan

UTB Zlín - ROUB Vítkovice 9 : 5 (6 : 2)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 130 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 5. Pantálek Lukáš (Slobodian Rostislav), 8. Huťka Michal (Kovář Jiří), 9. Postava Pavel (Huťka Michal), 10. Slobodian Rostislav (Křepelka Václav), 18. Kalus Vojtěch, 19. Huťka Michal, 24. Postava Pavel (Kalus Vojtěch), 29. Kalus Vojtěch (Kovář Jiří), 40. Juhás Lukáš (Slobodian Rostislav) - 14. Vančo Jan (Kašpar Antonín), 17. Bláha Martin (Soško Michal), 28. Jaroš Václav (Soško Michal), 29. Jaroš Václav (Polášek Jakub), 33. Soško Michal (Vančo Jan)
ŽK: 0 - Holman Jakub, Kašpar Antonín
UTB Zlín: Mikel Martin, Kovář Jiří, Kalus Vojtěch, Pantálek Lukáš, Slobodian Rostislav, Juhás Lukáš, Postava Pavel, Křepelka Václav, Huťka Michal, Nevřala Michal Trenér: Postava Pavel
ROUB Vítkovice: Dička Tibor, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Bláha Martin, Jeřábek Jakub Trenér: Michura Pavel

Dukla Hodonín - FK Volfířov 6 : 8 (2 : 4)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,4), Čep Radim (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 230 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 16. Vrba Lukáš (Vanda Filip), 18. Bidmon Michal (Brezina Martin), 23. Brezina Martin, 35. Kučí Karel (Vanda Filip), 37. Kolařík Jakub, 40. Vanda Filip - 3. Točík Daniel (Kuchař Luděk), 6. Jindra Tadeáš, 7. Balík Vojtěch, 17. Balík Vojtěch, 21. Kuchař Luděk, 34. Jindra Tadeáš, 38. Jindra Tadeáš (Janák Martin), 40. Janák Martin
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Parobek Roman, Rehák Marián, Vanda Filip, Kučí Karel, Bidmon Michal, Černek Lukáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Kůřil Ondřej Trenér: Jánoš Marek
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch, Kuchař Luděk Trenér: Novák Josef

VŠB TU Ostrava - SK Bílovice n.Sv. 5 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Ježek Martin (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH VŠB TU Ostrava
Branky: 13. Krzemieň Vít (Kelnar Jan), 29. Kelnar Jan (Kotrla Matěj), 33. Kapsa Martin, 34. Kapsa Martin (Polášek David), 38. Pospíšil Jakub - 18. Jurka Jiří, 28. Vrbka David (Jurka Jiří), 38. Pokorný Patrik (Jurka Jiří)
ŽK: Veselý Filip, Farkáš Jan - 0
VŠB TU Ostrava: Holuša Jan, Veselý Filip, Krzemieň Vít, Manďák Jan, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Farkáš Jan, Kelnar Jan, Potůček Václav, Pospíšil Jakub, Kapsa Martin Trenér: Murín Karel
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Jurka Jiří, Maruš Pavel, Zezulka Tomáš, Vrbka David, Pokorný Patrik, Cenek Lukáš Trenér: Zezulka Tomáš

Nasan Brno - Amor Vyškov 3 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Petr Zdeněk (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 120 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 13. Jaša Alois ml. (Janeček Jaromír), 34. Rampula David (Hoffmann Martin), 36. Rampula David (Knoflíček Lukáš) - 27. Grim Jaromír (Petlach Martin), 34. Grim Jaromír (Ševčík Milan), 35. Grim Jaromír (Ševčík Milan)
ŽK: 0 - Lukeštík David ČK: 0 - Palla Sebastian
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Burian Luboš, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Petlach Martin, Fialka Tomáš, Lukeštík David, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Šrámek Karel Trenér: nepřítomen AV


 

21.kolo

Amor Vyškov - Baník Ostrava 6 : 6 (5 : 3)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,6), Jílek Lukáš (7,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 300 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 5. Lukeštík David, 6. Obruča Lukáš (Palla Sebastian), 7. Lukeštík David (Ševčík Milan), 11. Ševčík Milan (Tachtadžis Nikos), 14. Tachtadžis Nikos (Ševčík Milan), 38. Tachtadžis Nikos (Ševčík Milan) - 13. Frebort Jaromír, 14. Ferenc Jan (Slavík Jaroslav), 17. Slavík Jaroslav, 25. Frebort Jaromír (Ferenc Jan), 28. Neumann Marek, 36. Neumann Marek (Bortlík Martin)
ŽK: Palla Sebastian - Vala Dušan ČK: Král Ondřej - Ferenc Jan
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Tachtadžis Nikos, Ševčík Milan, Král Ondřej, Fialka Tomáš, Lukeštík David, Obruča Lukáš, Chubirka Vadim, Palla Sebastian, Karabina Michal Trenér: nepřítomen AV
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Vala Dušan, Frebort Jaromír, Neumann Marek, Slavík Jaroslav, Romaněnko Jan, Ferenc Jan, Němec Pavel Trenér: nepřítomen FCB

SK Bílovice n.Sv. - Nasan Brno 1 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,3), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 80 Stadion: SH Brno, Obřanská
Branky: 40. Bouček Michal - 7. Knoflíček Lukáš (Rampula David), 19. Hoffmann Martin (Černý Martin), 20. Hoffmann Martin (Knoflíček Lukáš), 35. Knoflíček Lukáš
ČK: Sedlák Tomáš - 0
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Trojáček Michal, Fiala Zdeněk, Bouček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Burian Luboš, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David

Dukla Hodonín - VŠB TU Ostrava 3 : 5 (2 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 315 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 3. Rehák Marián, 11. Varmuža Tomáš (Brezina Martin), 35. Krejčiřík Ondřej (Vrba Lukáš) - 10. Kapsa Martin (Polášek David), 12. Potůček Václav (Polášek David), 21. Polášek David (Kapsa Martin), 36. Veselý Filip, 40. Kelnar Jan (Kapsa Martin)
ŽK: Rehák Marián, Janulík Tomáš, Vrba Lukáš - Kelnar Jan, Polášek David ČK: Jankovič Ján, Krejčiřík Ondřej - 0
Dukla Hodonín: Jankovič Ján, Bidmon Petr, Rehák Marián, Vanda Filip, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Černek Lukáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Varmuža Tomáš, Parobek Roman Trenér: nepřítomen DH
VŠB TU Ostrava: Holuša Jan, Farkáš Jan, Kelnar Jan, Kapsa Martin, Krzemieň Vít, Kotrla Kryštof, Polášek David, Potůček Václav, Veselý Filip Trenér: Murín Karel

ROUB Vítkovice - FK Volfířov 5 : 4 (4 : 3)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 7. Švábík Jan (Holman Jakub), 8. Holman Jakub (Fojtík Dominik), 15. Fojtík Dominik, 20. Fojtík Dominik, 40. Vančo Jan (Jaroš Václav) - 1. Melzoch David (Točík Daniel), 3. Kuchař Luděk (Plachý Tomáš), 9. Janák Martin (Melzoch David), 39. Balík Vojtěch (Točík Daniel)
ŽK: 0 - Melzoch David, Točík Daniel, Jindra Tadeáš
ROUB Vítkovice: Dička Tibor, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Švábík Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Fojtík Dominik, Bláha Martin, Kováčik Lukáš, Jiřičný Jakub Trenér: Michura Pavel
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kuchař Luděk Trenér: Novák Josef

Ž.Vlci Brno - UTB Zlín 6 : 7 (1 : 4)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,3), Bělovský Jan (8,3) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 17. Lange Robert (Starý Petr), 31. Hansl Ladislav (Mezník Michal), 32. Stoklásek Martin (Hansl Ladislav), 33. Vlastní, 36. Hansl Ladislav (Lange Robert), 37. Mezník Michal (Starý Petr) - 5. Haloda Tomáš, 18. Postava Pavel, 19. Huťka Michal, 20. Haloda Tomáš, 30. Postava Pavel (Juhás Lukáš), 35. Postava Pavel (Juhás Lukáš), 38. Postava Pavel
ŽK: Starý Petr - 0
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš, Lange Robert, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Mezník Michal, Starý Petr, Kratochvíl Michal, Vlastní Trenér: Letzel Michal
UTB Zlín: Mikel Martin, Křepelka Václav, Huťka Michal, Juhás Lukáš, Postava Pavel, Slobodian Rostislav, Pantálek Lukáš, Haloda Tomáš Trenér: Postava Pavel

AC Jeseník - SKP ČR Třinec 2 : 2 (0 : 0)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,6), Markovský Tomáš (8,6) Delegát: Havíř Milan Diváků: 300 Stadion: SH ZŠ Mikulovice
Branky: 24. Marcinov David, 37. Schneider Daniel - 26. Opluštil Jan (Kantor David), 27. Opluštil Jan (Samek Miroslav)
ŽK: Novák Vladimír, Vavrač Jan - 0
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Schneider Daniel, Vavrač Jan, Macura David, Woitek Lukáš, Furik Martin, Marcinov David, Vavrušák Radim, Kozelský Marek, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Samek Miroslav, Opluštil Jan, Kantor David, Buryan Filip, Przyczko Filip, Očadlík Daniel, Csikán Vojtěch, Sierota Dariusz, Mendrok Lukáš, Cieslar Josef, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef


 

20.kolo

Baník Ostrava - SKP ČR Třinec 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Molík Jan (8,2) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 100 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 7. Blahuta Matyáš (Slavík Jaroslav), 23. Gelačák Libor (Slavík Jaroslav), 28. Slavík Jaroslav (Ferenc Jan), 39. Slavík Jaroslav (Ferenc Jan) - 5. Baron Lukáš (Opluštil Jan), 26. Buryan Filip (Opluštil Jan), 35. Buryan Filip (Opluštil Jan)
ŽK: Slavík Jaroslav - Opluštil Jan, Kantor David
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Frebort Jaromír, Slavík Jaroslav, Vantuch Prokop, Romaněnko Jan, Neumann Marek, Ferenc Jan, Blahuta Matyáš, Gelačák Libor, Köhler David Trenér: nepřítomen FCB
SKP ČR Třinec: Sikora Martin, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Samek Miroslav, Buryan Filip, Przyczko Filip, Kantor David, Csikán Vojtěch, Očadlík Daniel, Sierota Dariusz, Hudzieczek Jaroslav, Kreželok Ondřej Trenér: Cieslar Josef

AC Jeseník - UTB Zlín 14 : 3 (11 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,3), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 200 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 1. Plhák Patrik (Vavrač Jan), 2. Plhák Patrik, 3. Schneider Daniel (Růžička Martin), 4. Macura David (Woitek Lukáš), 6. Furik Martin (Plhák Patrik), 12. Macura David (Kozelský Marek), 14. Vavrač Jan (Furik Martin), 15. Plhák Patrik (Vavrač Jan), 16. Marcinov David (Plhák Patrik), 17. Marcinov David, 18. Marcinov David (Novák Vladimír), 27. Marcinov David (Kozelský Marek), 30. Kozelský Marek (Růžička Martin), 38. Macura David (Schneider Daniel) - 28. Hradil Erik, 29. Slobodian Rostislav (Hradil Erik), 36. Hradil Erik
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Macura David, Woitek Lukáš, Zrník Richard, Furik Martin, Marcinov David, Till Jakub, Kozelský Marek Trenér: Gnida Jiří
UTB Zlín: Nevřala Michal, Slobodian Rostislav, Křepelka Václav, Hubáček Vojta, Hlobil Patrik, Hradil Erik, Juhás Lukáš Trenér: Postava Pavel

FK Volfířov - Ž.Vlci Brno 8 : 1 (3 : 1)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,3), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 118 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 2. Melzoch David (Jindra Tadeáš), 7. Balík Vojtěch (Plachý Tomáš), 12. Jindra Tadeáš (Balík Vojtěch), 28. Melzoch David, 28. Jindra Tadeáš, 38. Novák Josef, 39. Melzoch David, 40. Točík Daniel - 14. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav)
ŽK: 0 - Pospíšil Tomáš, Mezník Michal
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Hansl Ladislav, Lange Robert, Svoboda Pavel, Mezník Michal Trenér: Vala Vladan

VŠB TU Ostrava - ROUB Vítkovice 4 : 10 (1 : 2)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,3), Zbožínek Lukáš (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 100 Stadion: SH VŠB TU Ostrava
Branky: 10. Polášek David (Manďák Jan), 29. Polášek David (Maleňák Marek), 34. Potůček Václav (Blahut Jan), 40. Kelnar Jan (Manďák Jan) - 19. Jaroš Václav (Soško Michal), 20. Jaroš Václav (Soško Michal), 21. Vančo Jan (Fojtík Dominik), 22. Kováčik Lukáš (Vančo Jan), 25. Fojtík Dominik, 28. Vančo Jan (Kováčik Lukáš), 29. Kováčik Lukáš, 30. Jaroš Václav, 32. Vančo Jan (Kováčik Lukáš), 40. Kováčik Lukáš
ŽK: Maleňák Marek - Bláha Martin
VŠB TU Ostrava: Holuša Jan, Maleňák Marek, Blahut Jan, Veselý Filip, Tomášek Filip, Manďák Jan, Polášek David, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Potůček Václav Trenér: Murin Karel
ROUB Vítkovice: Dička Tibor, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Švábík Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Fojtík Dominik, Bláha Martin, Cviertna Adam, Kováčik Lukáš, Jeřábek Jakub Trenér: Michura Pavel

Nasan Brno - Dukla Hodonín 5 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Bělovský Jan (8,4), Kolbaba Pavel (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 120 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 2. Rampula David (Hoffmann Martin), 6. Hoffmann Martin (Čejka Lukáš), 9. Rampula David (Knoflíček Lukáš), 33. Hoffmann Martin (Knoflíček Lukáš), 35. Černý Martin - 31. Bidmon Michal (Varmuža Tomáš), 40. Vrba Lukáš (Bidmon Petr)
ŽK: 0 - Rehák Marián, Vanda Filip
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Kramoliš Martin, Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Burian Luboš, Janeček Jaromír, Štefl Lubomír Trenér: Rampula David
Dukla Hodonín: Parobek Roman, Rehák Marián, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Bidmon Petr, Bartyzal Robert, Kolařík Jakub, Varmuža Tomáš, Vanda Filip, Vrba Lukáš, Kůřil Ondřej Trenér: Bartyzal Miroslav

Amor Vyškov - SK Bílovice n.Sv. 12 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Tomeš Vítězslav (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 190 Stadion: SH Vyškov, ZŠ Purkyňova
Branky: 2. Ševčík Milan (Lukeštík David), 12. Ševčík Milan (Král Ondřej), 19. Lukeštík David (Ševčík Milan), 21. Lukeštík David (Ševčík Milan), 22. Palla Sebastian (Král Ondřej), 23. Ševčík Milan (Obruča Lukáš), 23. Lukeštík David, 23. Obruča Lukáš, 24. Král Ondřej (Petlach Martin), 28. Tachtadžis Nikos (Lukeštík David), 34. Král Ondřej (Palla Sebastian), 35. Ševčík Milan - 14. Sedlák Tomáš (Fiala Zdeněk), 15. Pokorný Patrik (Fiala Zdeněk), 30. Pokorný Patrik, 34. Cenek Lukáš, 40. Cenek Lukáš
ŽK: Král Ondřej, Palla Sebastian - Sedlák Tomáš, Pokorný Patrik
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Tachtadžis Nikos, Jurčovský Petr, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Fialka Tomáš, Lukeštík David, Obruča Lukáš, Chubirka Vadim, Palla Sebastian, Karabina Michal Trenér: nepřítomen AV
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Halahija Martin, Sedlák Tomáš, Pokorný Patrik, Cenek Lukáš, Vrbka David Trenér: Zezulka Tomáš


 

19.kolo

SK Bílovice n.Sv. - Baník Ostrava 3 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,5), Šenkýř Petr (8,3) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 60 Stadion: SH TJ Sokol Obřanská Brno
Branky: 21. Maruš Pavel (Trojáček Michal), 22. Cenek Lukáš (Jurka Jiří), 39. Maruš Pavel (Sedlák Tomáš) - 10. Vala Dušan (Slavík Jaroslav), 18. Slavík Jaroslav, 19. Vantuch Prokop (Neumann Marek), 31. Slavík Jaroslav (Ferenc Jan), 32. Ferenc Jan
ŽK: Maruš Pavel, Sedlák Tomáš - Ferenc Jan
SK Bílovice n.Sv.: Bočánek Ondřej, Maruš Pavel, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Pizur Jaroslav, Jurka Jiří, Bouček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Romaněnko Jan, Neumann Marek, Ferenc Jan, Polhoš Ladislav, Vantuch Prokop, Vala Dušan, Slavík Jaroslav, Frebort Jaromír, Köhler David Trenér: nepřítomen FCB

Dukla Hodonín - Amor Vyškov 3 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Gryc Leoš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 315 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 10. Rehák Marián, 16. Brezina Martin, 33. Macánek Ondrej - 6. Lukeštík David (Chubirka Vadim), 11. Palla Sebastian (Lukeštík David), 27. Ševčík Milan (Lukeštík David)
ŽK: Bidmon Michal, Janulík Tomáš - Karabina Michal, Palla Sebastian
Dukla Hodonín: Jankovič Ján, Rehák Marián, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Macánek Ondrej, Kůřil Ondřej, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Varmuža Tomáš, Parobek Aleš Trenér: Jánoš Marek
Amor Vyškov: Karabina Michal, Ševčík Milan, Obruča Lukáš, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Palla Sebastian, Kotulán Jan Trenér: Petrlach Antonín

ROUB Vítkovice - Nasan Brno 6 : 0 (2 : 0)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (7,9), Molík Jan (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 90 Stadion: SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Branky: 11. Holman Jakub (Jaroš Václav), 16. Fojtík Dominik, 28. Bláha Martin, 33. Švábík Jan, 35. Polášek Jakub (Kašpar Antonín), 36. Holman Jakub (Jaroš Václav)
ŽK: 0 - Rampula David
ROUB Vítkovice: Dička Tibor, Jeřábek Jakub, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Švábík Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Fojtík Dominik, Bláha Martin, Cviertna Adam, Polášek Jakub Trenér: Michura Pavel
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Burian Luboš, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David

Ž.Vlci Brno - VŠB TU Ostrava 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 120 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 7. Mezník Michal (Hansl Ladislav), 20. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav), 32. Mezník Michal (Stoklásek Martin), 38. Kratochvíl Michal (Mezník Michal), 39. Hansl Ladislav - 18. Polášek David, 30. Farkáš Jan (Polášek David), 35. Kapsa Martin (Polášek David)
ŽK: Chroust Martin - Kotrla Matěj
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Mezník Michal, Kratochvíl Michal Trenér: Letzel Michal
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Kapsa Martin, Maleňák Marek, Polášek David, Kotrla Matěj, Kelnar Jan, Potůček Václav, Farkáš Jan Trenér: Murín Karel

AC Jeseník - FK Volfířov 5 : 2 (3 : 1)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Markovský Tomáš (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 5. Schneider Daniel (Vavrač Jan), 14. Furik Martin (Vavrač Jan), 20. Plhák Patrik (Mráz Jiří), 26. Plhák Patrik, 39. Plhák Patrik (Furik Martin) - 6. Jindra Tadeáš (Kuchař Luděk), 40. Kněžínek Vojtěch (Jindra Tadeáš)
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Novák Vladimír, Schneider Daniel, Furik Martin, Mráz Jiří, Dostál Jaroslav, Kozelský Marek Trenér: Gnida Jiří
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Kuchař Luděk, Kněžínek Vojtěch, Novák Josef Trenér: Novák Josef

SKP ČR Třinec - UTB Zlín 10 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Tomeš Vítězslav (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 5. Cieslar Josef (Baron Lukáš), 13. Csikán Vojtěch (Kantor David), 14. Cieslar Josef (Baron Lukáš), 17. Csikán Vojtěch (Buryan Filip), 21. Csikán Vojtěch, 25. Csikán Vojtěch, 30. Kantor David (Przyczko Filip), 31. Cieslar Josef (Baron Lukáš), 33. Kantor David (Buryan Filip), 36. Cieslar Josef (Samek Miroslav) - 9. Juhás Lukáš (Křepelka Václav), 19. Haloda Tomáš (Kovář Jiří)
ŽK: 0 - Mikel Martin, Huťka Michal
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Samek Miroslav, Cieslar Josef, Buryan Filip, Przyczko Filip, Kantor David, Kalfas Jakub, Csikán Vojtěch, Očadlík Daniel, Kotas Adam, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef
UTB Zlín: Mikel Martin, Juhás Lukáš, Pantálek Lukáš, Slobodian Rostislav, Křepelka Václav, Kovář Jiří, Huťka Michal, Haloda Tomáš Trenér: Postava Pavel


 

18.kolo

Baník Ostrava - UTB Zlín 2 : 3 (1 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 18. Frebort Jaromír (Blahuta Matyáš), 27. Vantuch Prokop (Romaněnko Jan) - 32. Hradil Erik (Postava Pavel), 36. Postava Pavel, 40. Slobodian Rostislav (Postava Pavel)
ŽK: Frebort Jaromír - Huťka Michal
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Frebort Jaromír, Vantuch Prokop, Neumann Marek, Ferenc Jan, Romaněnko Jan, Slavík Jaroslav, Surovec Kryštof, Blahuta Matyáš, Köhler David Trenér: nepřítomen FCB
UTB Zlín: Mikel Martin, Kalus Vojtěch, Juhás Lukáš, Huťka Michal, Postava Pavel, Hradil Erik, Pantálek Lukáš, Slobodian Rostislav Trenér: Postava Pavel

FK Volfířov - SKP ČR Třinec 1 : 9 (0 : 3)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,4), Kaštánek Libor (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 100 Stadion: SH Dačice
Branky: 35. Balík Vojtěch (Točík Daniel) - 2. Baron Lukáš (Samek Miroslav), 7. Przyczko Filip (Buryan Filip), 9. Baron Lukáš (Opluštil Jan), 27. Przyczko Filip (Buryan Filip), 31. Przyczko Filip, 32. Baron Lukáš (Opluštil Jan), 33. Opluštil Jan (Samek Miroslav), 36. Cieslar Josef (Buryan Filip), 37. Baron Lukáš (Opluštil Jan)
ŽK: Novák Josef - Baron Lukáš
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Cieslar Josef, Samek Miroslav, Opluštil Jan, Hudzieczek Jaroslav, Przyczko Filip, Buryan Filip, Kantor David Trenér: Cieslar Josef

VŠB TU Ostrava - AC Jeseník 3 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Klečacký (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 100 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 19. Maleňák Marek (Kelnar Jan), 38. Kelnar Jan (Polášek David), 39. Kelnar Jan (Kotrla Matěj) - 6. Vavrač Jan, 15. Macura David (Schneider Daniel), 19. Macura David, 24. Vavrač Jan (Macura David), 36. Plhák Patrik
ŽK: Blahut Jan, Kotrla Matěj - 0 ČK: Kotrla Kryštof - 0
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Holuša Jan, Kapsa Martin, Blahut Jan, Veselý Filip, Manďák Jan, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Potůček Václav, Maleňák Marek Trenér: Murin Karel
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Macura David, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Vavrušák Radim, Daniel Jan, Marcinov David, Zrník Richard, Schneider Daniel, Furik Martin, Kozelský Marek, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří

Nasan Brno - Ž.Vlci Brno 3 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 120 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 14. Jaša Alois ml. (Čejka Lukáš), 34. Knoflíček Lukáš, 39. Kramoliš Martin (Rampula David)
ŽK: Čejka Lukáš - Stoklásek Martin, Chroust Martin
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Svoboda Petr, Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Janeček Jaromír, Štefl Lubomír Trenér: Rampula David
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Kratochvíl Michal, Stoklásek David, Chroust Martin, Svoboda Pavel, Vala Vladan, Hansl Ladislav Trenér: Vala Vladan

Amor Vyškov - ROUB Vítkovice 7 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 180 Stadion: SH ZŠ Vyškov
Branky: 11. Lukeštík David (Grim Jaromír), 12. Palla Sebastian, 17. Grim Jaromír (Ševčík Milan), 20. Grim Jaromír (Petlach Martin), 26. Ševčík Milan (Grim Jaromír), 28. Grim Jaromír (Palla Sebastian), 37. Ševčík Milan (Palla Sebastian) - 16. Jaroš Václav (Pompa Dominik)
ŽK: 0 - Pompa Dominik, Bláha Martin, Cviertna Adam
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Palla Sebastian, Karabina Michal Trenér: nepřítomen AV
ROUB Vítkovice: Dička Tibor, Pompa Dominik, Křižák Jan, Šmarhovyč Viktor, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Kopecký Patrik, Vašek David, Bláha Martin, Cviertna Adam Trenér: Křižák Radim

SK Bílovice n.Sv. - Dukla Hodonín 2 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 70 Stadion: SH Obřanská, Brno
Branky: 20. Cenek Lukáš, 31. Jurka Jiří (Pokorný Patrik) - 12. Rehák Marián (Varmuža Tomáš), 22. Brezina Martin (Bidmon Michal), 29. Kolařík Jakub
ŽK: Sedlák Tomáš - 0
SK Bílovice n.Sv.: Bočánek Ondřej, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Pizur Jaroslav Trenér: Zezulka Tomáš
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Kolařík Jakub, Kučí Karel, Krejčiřík Ondřej, Brezina Martin, Varmuža Tomáš, Rehák Marián Trenér: Bartyzal Miroslav


 

17.kolo

Dukla Hodonín - Baník Ostrava 6 : 11 (4 : 3)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,5), Petr Zdeněk (8,7) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 270 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 3. Bidmon Michal, 4. Kolařík Jakub (Vrba Lukáš), 7. Krejčiřík Ondřej, 20. Vrba Lukáš (Kolařík Jakub), 33. Rehák Marián (Janulík Tomáš), 38. Varmuža Tomáš (Janulík Tomáš) - 10. Slavík Jaroslav, 16. Vala Dušan, 19. Behan Zdeněk (Neumann Marek), 25. Romaněnko Jan (Slavík Jaroslav), 27. Ferenc Jan (Neumann Marek), 30. Ferenc Jan (Behan Zdeněk), 31. Vantuch Prokop (Behan Zdeněk), 32. Slavík Jaroslav, 34. Ferenc Jan (Neumann Marek), 39. Slavík Jaroslav (Neumann Marek), 40. Ferenc Jan (Slavík Jaroslav)
ŽK: 0 - Ferenc Jan
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Rehák Marián, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Fajgara Pavel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Bidmon Petr, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Varmuža Tomáš Trenér: Jánoš Marek
Baník Ostrava: Vala Dušan, Romaněnko Jan, Vantuch Prokop, Neumann Marek, Ferenc Jan, Frebort Jaromír, Behan Zdeněk, Slavík Jaroslav, Polhoš Ladislav, Bortlík Martin Trenér: nepřítomen FCB

ROUB Vítkovice - SK Bílovice n.Sv. 3 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Markovský Tomáš (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 4. Jaroš Václav, 29. Polášek Jakub (Bláha Martin), 36. Bláha Martin (Polášek Jakub) - 18. Cenek Lukáš (Zouhar Matěj)
ŽK: Holman Jakub, Kováčik Lukáš - 0
ROUB Vítkovice: Dička Tibor, Holman Jakub, Jiřičný Jakub, Soško Michal, Švábík Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Bláha Martin, Cviertna Adam, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Cenek Lukáš, Pokorný Patrik Trenér: Zezulka Tomáš

Ž.Vlci Brno - Amor Vyškov 3 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Bělovský Jan (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran TJ Bohunice
Branky: 6. Lange Robert (Mezník Michal), 11. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav), 31. Hansl Ladislav (Lange Robert) - 15. Vlastní, 22. Tichý Pavel, 23. Ševčík Milan
ŽK: Svoboda Pavel, Lange Robert, Mezník Michal - Karabina Michal, Fialka Tomáš, Tichý Pavel ČK: Starý Petr - 0
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Hansl Ladislav, Starý Petr, Svoboda Pavel, Lange Robert, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Mezník Michal Trenér: Vala Vladan
Amor Vyškov: Karabina Michal, Ševčík Milan, Petlach Martin, Král Ondřej, Fialka Tomáš, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Chubirka Vadim, Kotulán Jan, Vlastní Trenér: Galia Tomáš

AC Jeseník - Nasan Brno 13 : 2 (5 : 0)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,4), Zbožínek Lukáš (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 130 Stadion: SH ZŠ Mikulovice
Branky: 6. Daniel Jan, 11. Schneider Daniel (Macura David), 15. Daniel Jan (Marcinov David), 18. Macura David, 20. Schneider Daniel (Novák Vladimír), 25. Schneider Daniel (Marcinov David), 29. Schneider Daniel (Macura David), 31. Macura David (Macura David), 32. Marcinov David (Schneider Daniel), 33. Zrník Richard (Macura David), 34. Novák Vladimír (Marcinov David), 35. Schneider Daniel (Marcinov David), 39. Macura David (Daniel Jan) - 30. Nesvadba Lukáš (Janeček Jaromír), 40. Štefl Lubomír (Černý Martin)
AC Jeseník: Till Jakub, Macura David, Woitek Lukáš, Marcinov David, Zrník Richard, Novák Vladimír, Schneider Daniel, Daniel Jan, Mráz Jiří, Dostál Jaroslav Trenér: Gnida Jiří
Nasan Brno: Černý Martin, Jaša Alois ml., Kramoliš Martin, Čejka Lukáš, Janeček Jaromír, Nesvadba Lukáš, Štefl Lubomír Trenér: Rampula David

SKP ČR Třinec - VŠB TU Ostrava 7 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,4), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 310 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 3. Przyczko Filip, 13. Kantor David (Buryan Filip), 19. Przyczko Filip (Sierota Dariusz), 22. Opluštil Jan (Buryan Filip), 37. Cieslar Josef, 38. Hudzieczek Jaroslav (Kalfas Jakub), 40. Kantor David - 6. Kotrla Matěj (Manďák Jan), 20. Kapsa Martin (Polášek David), 24. Blahut Jan (Kelnar Jan), 39. Manďák Jan (Kapsa Martin), 40. Kapsa Martin (Kelnar Jan)
ŽK: Kantor David, Opluštil Jan - 0
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Cieslar Josef, Kantor David, Opluštil Jan, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Przyczko Filip, Sierota Dariusz, Očadlík Daniel, Kalfas Jakub, Kotas Adam, Kisza Rostislav, Koždoň Jakub, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Polášek David, Kelnar Jan, Kapsa Martin, Kotrla Kryštof, Blahut Jan, Kotrla Matěj, Manďák Jan, Holuša Jan Trenér: Murin Karel

UTB Zlín - FK Volfířov 9 : 7 (4 : 4)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 130 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 5. Haloda Tomáš (Juhás Lukáš), 9. Haloda Tomáš (Kovář Jiří), 11. Kostka David (Křepelka Václav), 15. Postava Pavel (Haloda Tomáš), 24. Slobodian Rostislav, 25. Juhás Lukáš (Kovář Jiří), 32. Kovář Jiří (Postava Pavel), 37. Haloda Tomáš (Juhás Lukáš), 38. Křepelka Václav (Haloda Tomáš) - 10. Janák Martin (Jindra Tadeáš), 11. Točík Daniel, 12. Janák Martin (Kněžínek Vojtěch), 13. Jindra Tadeáš (Melzoch David), 26. Melzoch David, 27. Jindra Tadeáš, 36. Janák Martin (Kněžínek Vojtěch)
ŽK: 0 - Janák Martin
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Huťka Michal, Slobodian Rostislav, Postava Pavel, Kalus Vojtěch, Křepelka Václav, Haloda Tomáš, Kovář Jiří, Juhás Lukáš, Kostka David Trenér: Postava Pavel
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef


 

16.kolo

Baník Ostrava - FK Volfířov 7 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Klečacký Marek (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 0. Behan Zdeněk, 5. Vala Dušan (Romaněnko Jan), 17. Slavík Jaroslav (Romaněnko Jan), 27. Vala Dušan (Bortlík Martin), 35. Behan Zdeněk (Neumann Marek), 37. Slavík Jaroslav (Bortlík Martin), 38. Slavík Jaroslav - 23. Jindra Tadeáš
ŽK: 0 - Melzoch David
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Mudrík Vladimír, Ferenc Jan, Neumann Marek, Behan Zdeněk, Švec Rostislav, Romaněnko Jan, Vala Dušan, Slavík Jaroslav, Polhoš Ladislav Trenér: nepřítomen FCB
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Štolba Robin Trenér: Novák Josef

VŠB TU Ostrava - UTB Zlín 6 : 6 (3 : 1)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 100 Stadion: SH TU VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 1. Blahut Jan (Tomášek Filip), 4. Tomášek Filip (Kelnar Jan), 9. Kelnar Jan (Tomášek Filip), 23. Veselý Filip (Kapsa Martin), 24. Kelnar Jan (Myška Pavel), 34. Polášek David (Kapsa Martin) - 17. Kovář Jiří (Hlobil Patrik), 25. Haloda Tomáš, 29. Kovář Jiří (Haloda Tomáš), 30. Haloda Tomáš, 33. Huťka Michal (Haloda Tomáš), 38. Slobodian Rostislav
ŽK: Tomášek Filip, Polášek David - Huťka Michal, Haloda Tomáš
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Kapsa Martin, Blahut Jan, Veselý Filip, Tomášek Filip, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Potůček Václav, Kalmus Robin Trenér: Murín Karel
UTB Zlín: Mikel Martin, Křepelka Václav, Slobodian Rostislav, Huťka Michal, Kovář Jiří, Hlobil Patrik, Jasenský Adam, Hubáček Vojta, Haloda Tomáš Trenér: Postava Pavel

Nasan Brno - SKP ČR Třinec 1 : 8 (1 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (8,5), Petr Zdeněk (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 17. Knoflíček Lukáš (Hoffmann Martin) - 7. Baron Lukáš (Cieslar Josef), 19. Baron Lukáš (Opluštil Jan), 25. Sierota Dariusz (Hudzieczek Jaroslav), 26. Cieslar Josef (Opluštil Jan), 27. Opluštil Jan (Baron Lukáš), 30. Opluštil Jan (Baron Lukáš), 33. Przyczko Filip (Sierota Dariusz), 35. Cieslar Josef (Buryan Filip)
ŽK: Hoffmann Martin - Baron Lukáš
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Jaša Alois ml., Hoffmann Martin, Knoflíček Lukáš, Čejka Lukáš, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David
SKP ČR Třinec: Sikora Martin, Baron Lukáš, Cieslar Josef, Opluštil Jan, Očadlík Daniel, Hudzieczek Jaroslav, Przyczko Filip, Sierota Dariusz, Buryan Filip, Kreželok Ondřej Trenér: Cieslar Josef

Amor Vyškov - AC Jeseník 2 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,3), Pivoňka Petr (8,3) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 250 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 30. Chubirka Vadim (Palla Sebastian), 37. Tachtadžis Nikos (Tichý Pavel) - 15. Marcinov David (Plhák Patrik), 23. Plhák Patrik (Macura David)
ŽK: Tichý Pavel, Palla Sebastian - Růžička Martin, Plhák Patrik, Vavrač Jan ČK: Tachtadžis Nikos - 0
Amor Vyškov: Karabina Michal, Tachtadžis Nikos, Ševčík Milan, Petlach Martin, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Forró Adam, Palla Sebastian, Paštěka Martin, Chubirka Vadim, Král Ondřej Trenér: Galia Tomáš
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Macura David, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Marcinov David, Kazár Tomáš, Zrník Richard, Vavrušák Radim, Novák Vladimír, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří

SK Bílovice n.Sv. - Ž.Vlci Brno 0 : 3 (0 : 2)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,4), Zbožínek Lukáš (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 108 Stadion: SH Brno, Obřanská
Branky: - 4. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 15. Pospíšil Tomáš (Starý Petr), 38. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav)
ŽK: Sedlák Tomáš, Vrbka David, Trojáček Michal, Cenek Lukáš - 0
SK Bílovice n.Sv.: Bočánek Ondřej, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Pizur Jaroslav Trenér: Zezulka Tomáš
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Chroust Martin, Kratochvíl Michal, Pospíšil Tomáš, Hansl Ladislav, Lange Robert, Svoboda Pavel, Starý Petr Trenér: Vala Vladan

Dukla Hodonín - ROUB Vítkovice 1 : 2 (0 : 2)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Kabeláč Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 270 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 35. Vrba Lukáš - 6. Bláha Martin (Soško Michal), 13. Soško Michal (Holman Jakub)
ŽK: 0 - Vančo Jan, Jaroš Václav, Bláha Martin, Kováčik Lukáš
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Rehák Marián, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Janulík Tomáš, Macánek Ondrej, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Varmuža Tomáš, Jankovič Ján Trenér: Jánoš Marek
ROUB Vítkovice: Dička Tibor, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Švábík Jan, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Bláha Martin, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel


 

15.kolo

ROUB Vítkovice - Baník Ostrava 0 : 6 (0 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8,6), Sebök Ladislav (8,6) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 300 Stadion: SH Sareza Ostrava-Přívoz
Branky: - 23. Lazar Jan (Frebort Jaromír), 26. Neumann Marek, 29. Neumann Marek (Ferenc Jan), 33. Slavík Jaroslav, 37. Neumann Marek, 39. Ferenc Jan
ŽK: Holman Jakub, Švábík Jan, Vančo Jan - Vala Dušan
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Kašpar Antonín, Fojtík Dominik, Polášek Jakub, Švábík Jan, Kováčik Lukáš, Jaroš Václav, Kroupa David, Soško Michal, Bláha Martin, Dička Tibor, Vančo Jan Trenér: Michura Pavel
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Vala Dušan, Romaněnko Jan, Rek Tomáš, Frebort Jaromír, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Slavík Jaroslav, Bortlík Martin Trenér: nepřítomen FCB

Ž.Vlci Brno - Dukla Hodonín 3 : 8 (0 : 3)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,5), Čep Radim (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 190 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 23. Hansl Ladislav, 37. Hansl Ladislav (Starý Petr), 38. Kratochvíl Michal (Starý Petr) - 3. Varmuža Tomáš, 7. Vrba Lukáš (Kolařík Jakub), 12. Vrba Lukáš, 26. Kolařík Jakub (Vrba Lukáš), 34. Bidmon Michal, 37. Brezina Martin (Varmuža Tomáš), 38. Krejčiřík Ondřej (Kolařík Jakub), 39. Brezina Martin
ŽK: Stoklásek Martin, Chroust Martin, Starý Petr - Bidmon Michal ČK: Stoklásek Martin - 0
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Lange Robert, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Starý Petr Trenér: Vala Vladan
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Varmuža Tomáš, Jankovič Ján Trenér: Bartyzal Miroslav

AC Jeseník - SK Bílovice n.Sv. 5 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 120 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 27. Plhák Patrik (Plhák Patrik), 27. Macura David, 28. Vavrač Jan (Marcinov David), 30. Marcinov David (Macura David), 40. Plhák Patrik - 2. Trojáček Michal, 6. Vrbka David, 27. Trojáček Michal (Rozbořil Lukáš)
ŽK: 0 - Bočánek Ondřej, Vrbka David
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Daniel Jan, Macura David, Novák Vladimír, Vavrušák Radim, Zrník Richard, Marcinov David, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří
SK Bílovice n.Sv.: Bočánek Ondřej, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Trojáček Michal, Cenek Lukáš Trenér: Zezulka Tomáš

SKP ČR Třinec - Amor Vyškov 8 : 3 (5 : 0)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,4), Zbožínek Lukáš (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 300 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 8. Sierota Dariusz (Mendrok Lukáš), 9. Baron Lukáš (Kantor David), 10. Baron Lukáš (Buryan Filip), 12. Kantor David, 18. Kantor David (Buryan Filip), 24. Buryan Filip, 30. Kantor David (Samek Miroslav), 34. Baron Lukáš (Buryan Filip) - 34. Palla Sebastian (Grim Jaromír), 35. Grim Jaromír (Kotulán Jan), 40. Ševčík Milan
ŽK: Samek Miroslav, Przyczko Filip, Sierota Dariusz - Grim Jaromír, Palla Sebastian
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Samek Miroslav, Mendrok Lukáš, Przyczko Filip, Hudzieczek Jaroslav, Očadlík Daniel, Sierota Dariusz, Kantor David, Kisza Rostislav, Kalfas Jakub, Buryan Filip, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Šrámek Karel Trenér: Tichý Pavel

UTB Zlín - Nasan Brno 4 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 75 Stadion: SH Radostova Luhačovice
Branky: 13. Slobodian Rostislav (Kalus Vojtěch), 18. Kostka David (Huťka Michal), 35. Postava Pavel (Kostka David), 40. Mikel Martin - 31. Čejka Lukáš (Rampula David)
ŽK: Kalus Vojtěch - 0
UTB Zlín: Mikel Martin, Huťka Michal, Postava Pavel, Kostka David, Kovář Jiří, Křepelka Václav, Juhás Lukáš, Slobodian Rostislav, Kalus Vojtěch Trenér: Postava Pavel
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Janeček Jaromír, Nesvadba Lukáš Trenér: Rampula David

FK Volfířov - VŠB TU Ostrava 12 : 4 (5 : 3)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,5), Bělovský Jan (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 130 Stadion: SH Dačice
Branky: 11. Točík Daniel, 12. Jindra Tadeáš (Točík Daniel), 13. Balík Vojtěch (Točík Daniel), 14. Jindra Tadeáš (Točík Daniel), 20. Janák Martin (Točík Daniel), 26. Kněžínek Vojtěch (Janák Martin), 28. Balík Vojtěch (Jindra Tadeáš), 29. Melzoch David, 33. Novák Josef, 33. Balík Vojtěch, 34. Janák Martin (Jindra Tadeáš), 40. Jindra Tadeáš (Točík Daniel) - 2. Polášek David (Kapsa Martin), 7. Kapsa Martin (Polášek David), 11. Veselý Filip (Polášek David), 30. Veselý Filip (Kapsa Martin)
ŽK: 0 - Kalmus Robin ČK: Kněžínek Vojtěch - Krzemieň Vít
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
VŠB TU Ostrava: Tomášek Filip, Polášek David, Blahut Jan, Kalmus Robin, Kotrla Matěj, Krzemieň Vít, Veselý Filip, Kapsa Martin Trenér: Murin Karel


 

14.kolo

Baník Ostrava - VŠB TU Ostrava 4 : 4 (3 : 3)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 350 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 10. Slavík Jaroslav (Frebort Jaromír), 11. Neumann Marek (Behan Zdeněk), 20. Vala Dušan (Bortlík Martin), 33. Vala Dušan (Slavík Jaroslav) - 11. Kapsa Martin (Polášek David), 16. Manďák Jan (Polášek David), 18. Kelnar Jan (Potůček Václav), 37. Myška Pavel
ŽK: Slavík Jaroslav - Pospíšil Jakub, Blahut Jan, Manďák Jan, Kelnar Jan, Potůček Václav
Baník Ostrava: Bortlík Martin, Vala Dušan, Frebort Jaromír, Romaněnko Jan, Behan Zdeněk, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Slavík Jaroslav Trenér: Krakovčík Karel
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Blahut Jan, Manďák Jan, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Kalmus Robin, Potůček Václav Trenér: Murin Karel

Nasan Brno - FK Volfířov 4 : 10 (2 : 3)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,1), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 1. Hoffmann Martin (Rampula David), 19. Rampula David (Svoboda Petr), 28. Svoboda Petr (Černý Martin), 34. Knoflíček Lukáš (Jaša Alois ml.) - 9. Janák Martin, 16. Janák Martin (Štolba Robin), 18. Točík Daniel (Jindra Tadeáš), 26. Jindra Tadeáš (Plachý Tomáš), 29. Balík Vojtěch (Plachý Tomáš), 31. Balík Vojtěch (Jindra Tadeáš), 32. Kněžínek Vojtěch (Novák Josef), 33. Janák Martin (Jindra Tadeáš), 37. Melzoch David (Jindra Tadeáš), 38. Balík Vojtěch (Melzoch David)
ŽK: Knoflíček Lukáš, Krejsa Vratislav - Jindra Tadeáš ČK: Svoboda Petr - 0
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Svoboda Petr, Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Krejsa Vratislav, Nesvadba Lukáš Trenér: Rampula David
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef

Amor Vyškov - UTB Zlín 13 : 2 (4 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,5), Zbožínek Lukáš (8,1) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 3. Petlach Martin (Grim Jaromír), 14. Lukeštík David (Ševčík Milan), 18. Král Ondřej, 20. Tachtadžis Nikos, 22. Grim Jaromír, 23. Grim Jaromír, 26. Ševčík Milan, 28. Král Ondřej (Palla Sebastian), 34. Tachtadžis Nikos (Grim Jaromír), 35. Ševčík Milan (Tachtadžis Nikos), 36. Tichý Pavel (Palla Sebastian), 37. Palla Sebastian, 39. Lukeštík David (Ševčík Milan) - 12. Huťka Michal (Kalus Vojtěch), 13. Postava Pavel (Huťka Michal)
ŽK: Tachtadžis Nikos, Grim Jaromír - Postava Pavel, Huťka Michal, Slobodian Rostislav, Juhás Lukáš ČK: 0 - Nevřala Michal
Amor Vyškov: Karabina Michal, Tachtadžis Nikos, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Forró Adam, Palla Sebastian, Kotulán Jan Trenér: Galia Tomáš
UTB Zlín: Nevřala Michal, Hlobil Patrik, Postava Pavel, Huťka Michal, Kovář Jiří, Kalus Vojtěch, Slobodian Rostislav, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Křepelka Václav Trenér: Postava Pavel

SK Bílovice n.Sv. - SKP ČR Třinec 2 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,2), Molík Jan (8,2) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 60 Stadion: SH Brno, Obřanská
Branky: 17. Trojáček Michal (Zouhar Matěj), 36. Trojáček Michal (Zouhar Matěj) - 13. Opluštil Jan (Baron Lukáš), 20. Baron Lukáš, 24. Baron Lukáš (Opluštil Jan)
ŽK: Valík Petr, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Trojáček Michal - Samek Miroslav
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Bukáček David, Pizur Jaroslav Trenér: Zezulka Tomáš
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Cieslar Josef, Samek Miroslav, Sierota Dariusz, Očadlík Daniel, Hudzieczek Jaroslav, Buryan Filip, Kantor David, Mendrok Lukáš, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef

Dukla Hodonín - AC Jeseník 1 : 4 (0 : 4)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 270 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 35. Brezina Martin (Kolařík Jakub) - 8. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 9. Vavrač Jan (Kazár Tomáš), 15. Vavrač Jan (Till Jakub), 18. Woitek Lukáš (Till Jakub)
ŽK: Janulík Tomáš, Brezina Martin - Marcinov David
Dukla Hodonín: Jankovič Ján, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Parobek Roman, Janulík Tomáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Parobek Aleš Trenér: Jánoš Antonín
AC Jeseník: Till Jakub, Novák Vladimír, Kazár Tomáš, Plhák Patrik, Marcinov David, Woitek Lukáš, Vavrač Jan, Daniel Jan, Zrník Richard, Dostál Jaroslav Trenér: Gnida Jiří

ROUB Vítkovice - Ž.Vlci Brno 3 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Honěk Jiří (8,5) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 100 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 9. Fojtík Dominik (Švábík Jan), 10. Švábík Jan (Fojtík Dominik), 32. Fojtík Dominik (Švábík Jan) - 14. Kratochvíl Michal (Mezník Michal), 25. Vlastní, 31. Mezník Michal (Starý Petr)
ŽK: 0 - Stoklásek Martin, Svoboda Pavel, Hansl Ladislav, Mezník Michal
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Švábík Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Fojtík Dominik, Bláha Martin, Kroupa David, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Starý Petr, Kratochvíl Michal, Vlastní Trenér: Vlala Vladan


 

13.kolo

Ž.Vlci Brno - Baník Ostrava 5 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Šenkýř Petr (8,3) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 150 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 10. Svoboda Pavel (Hansl Ladislav), 11. Pšurný Jaroslav (Chroust Martin), 25. Svoboda Pavel (Chroust Martin), 30. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 39. Hansl Ladislav - 7. Mudrík Vladimír (Neumann Marek), 33. Mudrík Vladimír (Ferenc Jan)
ŽK: Chroust Martin, Kratochvíl Michal - Mudrík Vladimír
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Lange Robert, Chroust Martin, Kratochvíl Michal Trenér: Vala Vladan
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Procházka Martin, Vantuch Prokop, Polhoš Ladislav, Řezniček Martin, Frebort Jaromír, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Hyrník Ondřej Trenér: nepřítomen FCB

ROUB Vítkovice - AC Jeseník 4 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,5), Klečacký (8,5) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 200 Stadion: SH Sareza
Branky: 14. Kováčik Lukáš (Holman Jakub), 29. Holman Jakub (Kováčik Lukáš), 31. Fojtík Dominik (Bláha Martin), 35. Švábík Jan (Jaroš Václav) - 6. Furik Martin (Plhák Patrik), 9. Macura David
ŽK: Jaroš Václav - Plhák Patrik ČK: 0 - Furik Martin
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Švábík Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Fojtík Dominik, Bláha Martin, Kováčik Lukáš, Vosol Marek Trenér: Michura Pavel
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Daniel Jan, Schneider Daniel, Macura David, Vavrač Jan, Vavrušák Radim, Kozelský Marek, Furik Martin, Till Jakub Trenér: Novák Milan

SKP ČR Třinec - Dukla Hodonín 6 : 4 (4 : 0)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,4), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 250 Stadion: SH Stars Třinec
Branky: 7. Kalfas Jakub (Sierota Dariusz), 11. Opluštil Jan (Baron Lukáš), 12. Kantor David, 15. Cieslar Josef (Opluštil Jan), 27. Kantor David, 30. Baron Lukáš (Cieslar Josef) - 21. Vrba Lukáš (Kolařík Jakub), 26. Vrba Lukáš (Kolařík Jakub), 33. Vrba Lukáš, 36. Vrba Lukáš (Kolařík Jakub)
ŽK: Baron Lukáš, Samek Miroslav - Vrba Lukáš
SKP ČR Třinec: Sikora Martin, Baron Lukáš, Opluštil Jan, Cieslar Josef, Samek Miroslav, Sierota Dariusz, Očadlík Daniel, Csikán Vojtěch, Hudzieczek Jaroslav, Buryan Filip, Kantor David, Kalfas Jakub, Przyczko Filip, Kreželok Ondřej Trenér: Cieslar Josef
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Kůřil Ondřej, Kučí Karel, Krejčiřík Ondřej, Kotásek Pavel, Parobek Roman, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub Trenér: nepřítomen DH

UTB Zlín - SK Bílovice n.Sv. 6 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Tomeš Vítězslav (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 170 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 2. Vlastní, 9. Křepelka Václav (Haloda Tomáš), 19. Kovář Jiří (Křepelka Václav), 22. Postava Pavel (Hradil Erik), 32. Slobodian Rostislav (Krajča Pavel), 36. Kovář Jiří (Křepelka Václav) - 6. Sedlák Tomáš (Bočánek Ondřej), 21. Sedlák Tomáš (Cenek Lukáš), 26. Rozbořil Lukáš (Vrbka David)
ČK: 0 - Bočánek Ondřej
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Juhás Lukáš, Postava Pavel, Hradil Erik, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Kalus Vojtěch, Kovář Jiří, Křepelka Václav, Hubáček Vojta, Kostka David, Haloda Tomáš, Vlastní Trenér: Postava Pavel
SK Bílovice n.Sv.: Bočánek Ondřej, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Pizur Jaroslav Trenér: Zezulka Tomáš

Amor Vyškov - FK Volfířov 5 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,5), Kliner Jan (8,5) Delegát: Stix Jiří Diváků: 290 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 3. Chubirka Vadim (Tachtadžis Nikos), 4. Lukeštík David (Petlach Martin), 32. Palla Sebastian (Tachtadžis Nikos), 39. Chubirka Vadim (Lukeštík David), 40. Král Ondřej - 9. Balík Vojtěch (Kněžínek Vojtěch), 10. Štolba Robin, 25. Štolba Robin
ŽK: Palla Sebastian - Novák Josef, Melzoch David
Amor Vyškov: Karabina Michal, Tachtadžis Nikos, Petlach Martin, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Forró Adam, Palla Sebastian, Kotulán Jan Trenér: Galia Tomáš
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Balík Vojtěch, Janák Martin, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef

VŠB TU Ostrava - Nasan Brno 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 100 Stadion: SH TU VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 12. Polášek David (Kotrla Matěj), 13. Kalmus Robin (Polášek David), 20. Veselý Filip (Kalmus Robin), 34. Kelnar Jan (Potůček Václav), 40. Kapsa Martin - 31. Rampula David (Jaša Alois ml.)
ŽK: Kapsa Martin, Potůček Václav - Jaša Alois ml., Svoboda Petr, Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Kapsa Martin, Blahut Jan, Veselý Filip, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Kalmus Robin, Potůček Václav Trenér: Murín Karel
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Svoboda Petr, Čejka Lukáš, Knoflíček Lukáš, Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír, Krejsa Vratislav Trenér: Kocourek Lubomír


 

12.kolo

Baník Ostrava - Nasan Brno 3 : 1 (0 : 1)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Filipský Radim (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 400 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 31. Lazar Jan (Mudrík Vladimír), 34. Neumann Marek (Slavík Jaroslav), 35. Neumann Marek (Slavík Jaroslav) - 5. Krejsa Vratislav (Rampula David)
ŽK: Slavík Jaroslav - Kocourek Lubomír
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Pelán Radek, Romaněnko Jan, Švec Rostislav, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Krakovčík Martin, Slavík Jaroslav, Hyrník Ondřej Trenér: Krakovčík Karel
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Kramoliš Martin, Čejka Lukáš, Janeček Jaromír, Kocourek Lubomír, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David

VŠB TU Ostrava - Amor Vyškov 6 : 4 (3 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 90 Stadion: SH VŠB TU Ostrava
Branky: 9. Kapsa Martin (Potůček Václav), 15. Krzemieň Vít (Kelnar Jan), 16. Kalmus Robin (Blahut Jan), 23. Kelnar Jan (Kapsa Martin), 38. Potůček Václav (Polášek David), 39. Kelnar Jan (Potůček Václav) - 3. Grim Jaromír (Skoumal Lukáš), 10. Grim Jaromír, 26. Ševčík Milan, 36. Lukeštík David (Grim Jaromír)
ŽK: Blahut Jan - Chubirka Vadim, Palla Sebastian
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Blahut Jan, Veselý Filip, Krzemieň Vít, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Potůček Václav, Kalmus Robin Trenér: Murín Karel
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Palla Sebastian, Šrámek Karel Trenér: Toman Radek

SK Bílovice n.Sv. - FK Volfířov 0 : 10 (0 : 5)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,3), Čep Radim (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 100 Stadion: SH Obřanská, Brno
Branky: - 5. Janák Martin (Štolba Robin), 6. Štolba Robin, 8. Štolba Robin (Točík Daniel), 16. Štolba Robin (Kněžínek Vojtěch), 20. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 22. Novák Josef (Jindra Tadeáš), 25. Jindra Tadeáš, 26. Štolba Robin (Novák Josef), 28. Štolba Robin, 34. Janák Martin (Zejda Václav)
ŽK: 0 - Jindra Tadeáš ČK: Pokorný Patrik - 0
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Rozbořil Lukáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Bukáček David, Zezulka Tomáš Trenér: Zezulka Tomáš
FK Volfířov: Zejda Václav, Novák Josef, Točík Daniel, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef

Dukla Hodonín - UTB Zlín 4 : 10 (4 : 5)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Štipčák Martin (8,3) Delegát: Havíř Milan Diváků: 250 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 9. Vrba Lukáš (Vavřík Lukáš), 11. Černek Lukáš (Brezina Martin), 12. Krejčiřík Ondřej (Kolařík Jakub), 20. Vrba Lukáš (Černek Lukáš) - 5. Juhás Lukáš, 6. Kalus Vojtěch (Mikel Martin), 13. Kovář Jiří (Hlobil Patrik), 16. Postava Pavel (Kalus Vojtěch), 32. Slobodian Rostislav (Juhás Lukáš), 34. Haloda Tomáš (Kovář Jiří), 34. Haloda Tomáš, 35. Haloda Tomáš (Slobodian Rostislav), 39. Pantálek Lukáš, 39. Slobodian Rostislav
ŽK: Krejčiřík Ondřej, Vrba Lukáš - Hlobil Patrik, Kovář Jiří ČK: Bidmon Michal, Brezina Martin - 0
Dukla Hodonín: Kůřil Ondřej, Vavřík Lukáš, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Černek Lukáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Parobek Aleš Trenér: Jánoš Marek
UTB Zlín: Mikel Martin, Pantálek Lukáš, Postava Pavel, Hubáček Vojta, Hlobil Patrik, Kalus Vojtěch, Kovář Jiří, Juhás Lukáš, Huťka Michal, Křepelka Václav, Haloda Tomáš, Slobodian Rostislav, Krajča Pavel Trenér: Postava Pavel

ROUB Vítkovice - SKP ČR Třinec 3 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,6), Honěk Jiří (8,6) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 200 Stadion: SH Sareza Ostrava-Přívoz
Branky: 14. Jaroš Václav (Soško Michal), 15. Vančo Jan (Fojtík Dominik), 28. Kašpar Antonín (Fojtík Dominik) - 11. Baron Lukáš (Cieslar Josef), 15. Baron Lukáš (Cieslar Josef), 31. Sierota Dariusz
ŽK: Švábík Jan, Kováčik Lukáš - Cieslar Josef
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Švábík Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Fojtík Dominik, Cviertna Adam, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Očadlík Daniel, Cieslar Josef, Opluštil Jan, Hudzieczek Jaroslav, Buryan Filip, Samek Miroslav, Sierota Dariusz Trenér: Cieslar Josef

Ž.Vlci Brno - AC Jeseník 4 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (7,4), Slanina Tomáš (7,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 98 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 3. Pospíšil Tomáš (Starý Petr), 6. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 26. Kratochvíl Michal (Starý Petr), 31. Hansl Ladislav (Kratochvíl Michal) - 6. Plhák Patrik, 13. Plhák Patrik, 17. Vavrač Jan (Kozelský Marek), 39. Macura David (Plhák Patrik)
ŽK: Starý Petr - Furik Martin ČK: Pospíšil Tomáš - 0
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Starý Petr, Pospíšil Tomáš, Hansl Ladislav, Chroust Martin, Kratochvíl Michal Trenér: Vala Vladan
AC Jeseník: Růžička Martin, Macura David, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Woitek Lukáš, Kozelský Marek, Vavrušák Radim, Furik Martin, Daniel Jan Trenér: Gnida Jiří


 

11.kolo

AC Jeseník - Baník Ostrava 6 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,5), Molík Jan (8,5) Delegát: Stix Jiří Diváků: 155 Stadion: SH ZŠ Mikulovice
Branky: 1. Macura David, 17. Macura David (Plhák Patrik), 30. Schneider Daniel, 32. Marcinov David (Macura David), 33. Plhák Patrik (Woitek Lukáš), 34. Schneider Daniel (Plhák Patrik) - 9. Procházka Martin, 11. Romaněnko Jan (Švec Rostislav), 18. Neumann Marek (Lazar Jan), 32. Lazar Jan (Krakovčík Martin)
ŽK: Daniel Jan - Mudrík Vladimír
AC Jeseník: Till Jakub, Macura David, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Woitek Lukáš, Marcinov David, Daniel Jan, Zrník Richard, Vavrušák Radim, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Procházka Martin, Pelán Radek, Romaněnko Jan, Švec Rostislav, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Krakovčík Martin Trenér: nepřítomen FCB

Ž.Vlci Brno - SKP ČR Třinec 2 : 4 (1 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Bělovský Jan (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 90 Stadion: SH ZŠ Mikulovice
Branky: 1. Starý Petr, 25. Chroust Martin (Svoboda Pavel) - 1. Samek Miroslav (Cieslar Josef), 22. Opluštil Jan (Samek Miroslav), 36. Opluštil Jan (Cieslar Josef), 39. Sierota Dariusz
ŽK: Lange Robert - Baron Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Samek Miroslav
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Kratochvíl Michal, Svoboda Pavel, Lange Robert, Starý Petr, Mezník Michal, Hansl Ladislav Trenér: nepřítomen ŽV
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Cieslar Josef, Buryan Filip, Opluštil Jan, Hudzieczek Jaroslav, Očadlík Daniel, Samek Miroslav, Sierota Dariusz Trenér: Cieslar Josef

ROUB Vítkovice - UTB Zlín 7 : 3 (2 : 2)
Rozhodčí: Zbožínek Lukáš (8,4), Sebök Ladislav (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 110 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 8. Jaroš Václav (Soško Michal), 15. Soško Michal (Kováčik Lukáš), 23. Vančo Jan (Polášek Jakub), 34. Jaroš Václav (Bílek Jakub), 35. Bílek Jakub (Soško Michal), 36. Vančo Jan, 40. Kašpar Antonín - 10. Slobodian Rostislav (Krajča Pavel), 20. Haloda Tomáš, 34. Haloda Tomáš
ŽK: Kováčik Lukáš - Hradil Erik, Slobodian Rostislav, Kalus Vojtěch
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Jiřičný Jakub, Soško Michal, Vančo Jan, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Polášek Jakub, Bílek Jakub, Cviertna Adam, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel
UTB Zlín: Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Juhás Lukáš, Hradil Erik, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Kalus Vojtěch, Huťka Michal, Křepelka Václav, Hlobil Patrik, Haloda Tomáš Trenér: nepřítomen UTB

FK Volfířov - Dukla Hodonín 11 : 2 (7 : 0)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,3), Ježek Martin (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 110 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 5. Jindra Tadeáš, 6. Melzoch David (Jindra Tadeáš), 7. Balík Vojtěch, 8. Novák Josef, 12. Janák Martin (Balík Vojtěch), 14. Novák Josef, 20. Točík Daniel (Janák Martin), 25. Štolba Robin, 28. Vilímek Filip, 37. Štolba Robin, 40. Jindra Tadeáš (Melzoch David) - 23. Kučí Karel, 24. Macánek Ondrej (Kolařík Jakub)
ŽK: 0 - Parobek Aleš, Bidmon Michal, Černek Lukáš, Brezina Martin
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Vilímek Filip, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Macánek Ondrej, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Bidmon Michal, Černek Lukáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Kotásek Pavel Trenér: Jánoš Marek

SK Bílovice n.Sv. - VŠB TU Ostrava 2 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 70 Stadion: SH Obřanská, Brno
Branky: 18. Pokorný Patrik (Zouhar Matěj), 34. Trojáček Michal (Vrbka David) - 2. Blahut Jan (Kalmus Robin), 7. Polášek David (Potůček Václav), 22. Polášek David (Kalmus Robin), 38. Veselý Filip, 39. Veselý Filip, 40. Kapsa Martin (Blahut Jan)
ŽK: Pokorný Patrik, Cenek Lukáš - Kalmus Robin
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Zezulka Tomáš Trenér: Zezulka Tomáš
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Blahut Jan, Veselý Filip, Krzemieň Vít, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Potůček Václav, Kalmus Robin Trenér: Murín Karel

Amor Vyškov - Nasan Brno 6 : 1 (2 : 1)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,4), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 300 Stadion: SH ZŠ Purkyňova, Vyškov
Branky: 15. Lukeštík David, 19. Lukeštík David (Palla Sebastian), 20. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 21. Tichý Pavel (Lukeštík David), 22. Tachtadžis Nikos, 31. Ševčík Milan - 9. Janeček Jaromír (Kramoliš Martin)
ŽK: Lukeštík David - Kramoliš Martin
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Ševčík Milan, Obruča Lukáš, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Palla Sebastian, Skoumal Lukáš, Tachtadžis Nikos, Karabina Michal Trenér: Toman Radek
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Čejka Lukáš, Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David


 

10.kolo

Baník Ostrava - Amor Vyškov 5 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,5), Klečacký Marek (8,5) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 400 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 5. Neumann Marek (Švec Rostislav), 8. Ferenc Jan (Neumann Marek), 13. Hyrník Ondřej (Galus Martin), 25. Švec Rostislav (Lazar Jan), 39. Ferenc Jan (Behan Zdeněk) - 12. Tichý Pavel (Král Ondřej), 16. Chubirka Vadim (Grim Jaromír), 27. Grim Jaromír (Skoumal Lukáš), 36. Grim Jaromír (Tachtadžis Nikos), 40. Král Ondřej
ŽK: Ferenc Jan - Grim Jaromír, Král Ondřej
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Krakovčík Martin, Vala Dušan, Romaněnko Jan, Švec Rostislav, Neumann Marek, Ferenc Jan, Behan Zdeněk, Lazar Jan, Hyrník Ondřej, Galus Martin Trenér: Krakovčík Karel
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Tachtadžis Nikos, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Petlach Antonín Trenér: Toman Radek

Nasan Brno - SK Bílovice n.Sv. 4 : 4 (2 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8), Šenkýř Petr (8) Delegát: Stix Jiří Diváků: 112 Stadion: SH TJ Tatran-Bohunice
Branky: 4. Rampula David (Svoboda Petr), 14. Rampula David (Svoboda Petr), 24. Jaša Alois ml. (Svoboda Petr), 35. Svoboda Petr - 7. Bukáček David (Rozbořil Lukáš), 8. Bukáček David (Zouhar Matěj), 11. Sedlák Tomáš, 38. Jurka Jiří
ŽK: Kocourek Lubomír - Fiala Zdeněk ČK: 0 - Valík Petr
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Svoboda Petr, Čejka Lukáš, Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír, Nesvadba Lukáš Trenér: Rampula David
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Bukáček David, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš

VŠB TU Ostrava - Dukla Hodonín 0 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Vaněk Tomáš (8,4), Molík Jan (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 80 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: - 40. Janulík Tomáš (Kolařík Jakub)
ŽK: Kapsa Martin - 0
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Blahut Jan, Veselý Filip, Krzemieň Vít, Manďák Jan, Polášek David, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Kalmus Robin, Potůček Václav Trenér: Murín Karel
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Černek Lukáš, Janulík Tomáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Varmuža Tomáš, Kůřil Ondřej, Jankovič Ján Trenér: Jánoš Marek

FK Volfířov - ROUB Vítkovice 8 : 7 (3 : 4)
Rozhodčí: Petr Zdeněk (8,4), Kliner Jan (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 100 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 7. Melzoch David, 8. Jindra Tadeáš (Janák Martin), 12. Točík Daniel, 25. Melzoch David, 29. Jindra Tadeáš, 35. Štolba Robin, 37. Kněžínek Vojtěch (Jindra Tadeáš), 38. Štolba Robin (Plachý Tomáš) - 5. Jaroš Václav (Vančo Jan), 16. Gaži Matěj (Holman Jakub), 17. Fojtík Dominik (Vančo Jan), 18. Jaroš Václav (Fojtík Dominik), 23. Gaži Matěj (Jaroš Václav), 27. Vančo Jan (Soško Michal), 39. Soško Michal (Fojtík Dominik)
ŽK: 0 - Gaži Matěj
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
ROUB Vítkovice: Ambroz Aleš, Holman Jakub, Soško Michal, Gaži Matěj, Švábík Jan, Jaroš Václav, Křižák Jan, Fojtík Dominik, Kopecký Patrik, Vančo Jan Trenér: Michura Pavel

UTB Zlín - Ž.Vlci Brno 4 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,8), Gasnárek Michal (8,7) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH Zlín, U Zimního stadiónu
Branky: 19. Slobodian Rostislav, 26. Křepelka Václav (Hlobil Patrik), 27. Vlastní, 31. Huťka Michal (Kovář Jiří) - 19. Starý Petr (Mezník Michal), 35. Hansl Ladislav (Starý Petr), 39. Svoboda Pavel (Lange Robert)
ŽK: Juhás Lukáš, Hlobil Patrik - Starý Petr
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Kalus Vojtěch, Slobodian Rostislav, Křepelka Václav, Huťka Michal, Kovář Jiří, Juhás Lukáš, Hlobil Patrik, Krajča Pavel, Vlastní Trenér: Postava Pavel
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Lange Robert, Svoboda Pavel, Mezník Michal, Kratochvíl Michal, Starý Petr, Hansl Ladislav Trenér: Vala Vladan

SKP ČR Třinec - AC Jeseník 2 : 2 (1 : 0)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 27. Cieslar Josef, 38. Kantor David (Sierota Dariusz) - 16. Vavrač Jan, 28. Plhák Patrik
ŽK: 0 - Růžička Martin, Plhák Patrik, Furik Martin
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Buryan Filip, Cieslar Josef, Kalfas Jakub, Sikora Martin, Przyczko Filip, Mendrok Lukáš, Sierota Dariusz, Hudzieczek Jaroslav, Očadlík Daniel, Opluštil Jan, Samek Miroslav, Kantor David Trenér: Cieslar Josef
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Woitek Lukáš, Kazár Tomáš, Daniel Jan, Řezníček Jakub, Marcinov David, Furik Martin, Zrník Richard, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří


 

9.kolo

SKP ČR Třinec - Baník Ostrava 3 : 2 (2 : 1)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Filipský Radim (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 3. Hudzieczek Jaroslav (Przyczko Filip), 15. Cieslar Josef (Kantor David), 26. Cieslar Josef - 10. Neumann Marek (Mudrík Vladimír), 36. Romaněnko Jan (Neumann Marek)
ŽK: Przyczko Filip - Pelán Radek, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Galus Martin
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Mendrok Lukáš, Cieslar Josef, Kantor David, Buryan Filip, Očadlík Daniel, Kalfas Jakub, Hudzieczek Jaroslav, Przyczko Filip, Sierota Dariusz, Koždoň Jakub, Kisza Rostislav, Csikán Vojtěch, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Procházka Martin, Pelán Radek, Romaněnko Jan, Švec Rostislav, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Krakovčík Martin, Galus Martin, Hyrník Ondřej Trenér: Krakovčík Karel

UTB Zlín - AC Jeseník 4 : 6 (3 : 2)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Zbožínek Lukáš (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 300 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 4. Slobodian Rostislav (Juhás Lukáš), 15. Kovář Jiří (Kalus Vojtěch), 16. Krajča Pavel (Slobodian Rostislav), 38. Křepelka Václav (Kovář Jiří) - 1. Plhák Patrik (Vavrač Jan), 19. Macura David (Růžička Martin), 24. Vavrač Jan, 26. Plhák Patrik, 30. Macura David (Plhák Patrik), 34. Plhák Patrik
ŽK: Hlobil Patrik, Kalus Vojtěch, Slobodian Rostislav - Plhák Patrik, Macura David, Woitek Lukáš, Němec Jan, Vavrač Jan
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Hlobil Patrik, Křepelka Václav, Hubáček Vojta, Huťka Michal, Kovář Jiří, Kalus Vojtěch, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Juhás Lukáš Trenér: Postava Pavel
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Macura David, Vavrušák Radim, Woitek Lukáš, Daniel Jan, Němec Jan, Vavrač Jan, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří

Ž.Vlci Brno - FK Volfířov 3 : 3 (1 : 2)
Rozhodčí: Kliner Jan (7,4), Šenkýř Petr (8,2) Delegát: Havíř Milan Diváků: 150 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 16. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav), 25. Starý Petr, 39. Hansl Ladislav (Lange Robert) - 9. Jindra Tadeáš, 13. Kněžínek Vojtěch (Jindra Tadeáš), 37. Janák Martin (Točík Daniel)
ŽK: Pospíšil Tomáš - Točík Daniel
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Lange Robert, Starý Petr, Hansl Ladislav, Mezník Michal, Svoboda Pavel, Pospíšil Tomáš, Kratochvíl Michal Trenér: Vala Vladan
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Janák Martin, Balík Vojtěch, Melzoch David, Kněžínek Vojtěch, Točík Daniel, Novák Josef Trenér: Novák Josef

ROUB Vítkovice - VŠB TU Ostrava 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Tomeš Vítězslav (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 130 Stadion: SH Sareza Ostrava
Branky: 40. Kašpar Antonín (Fojtík Dominik) - 4. Kelnar Jan (Kapsa Martin), 14. Krzemieň Vít (Kotrla Kryštof), 23. Kotrla Matěj, 34. Kotrla Matěj (Myška Pavel), 39. Krzemieň Vít (Kapsa Martin)
ŽK: 0 - Kalmus Robin
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Jiřičný Jakub, Soško Michal, Gaži Matěj, Kašpar Antonín, Majkut Marek, Fojtík Dominik, Cviertna Adam, Vančo Jan, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Polášek David, Potůček Václav, Kalmus Robin, Krzemieň Vít, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof, Kapsa Martin, Kelnar Jan Trenér: Murin Karel

Dukla Hodonín - Nasan Brno 3 : 6 (1 : 2)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,5), Kabeláč Martin (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 235 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 14. Macánek Ondrej (Brezina Martin), 37. Krejčiřík Ondřej (Kolařík Jakub), 38. Brezina Martin (Janulík Tomáš) - 7. Svoboda Petr (Kocourek Lubomír), 20. Svoboda Petr (Rampula David), 25. Hoffmann Martin (Černý Martin), 31. Rampula David (Kramoliš Martin), 38. Rampula David (Svoboda Petr), 39. Kocourek Lubomír
ŽK: 0 - Hoffmann Martin, Svoboda Petr
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Šidlo Ondřej, Macánek Ondrej, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Varmuža Tomáš, Kůřil Ondřej Trenér: Jánoš Marek
Nasan Brno: Černý Martin, Nesvadba Lukáš, Kramoliš Martin, Rampula David, Krejsa Vratislav, Kocourek Lubomír, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Svoboda Petr, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David

SK Bílovice n.Sv. - Amor Vyškov 1 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,3), Molík Jan (7,9) Delegát: Stix Jiří Diváků: 85 Stadion: SH Obřanská, Brno
Branky: 17. Bukáček David - 17. Ševčík Milan, 29. Lukeštík David
ŽK: 0 - Tachtadžis Nikos, Ševčík Milan, Lukeštík David
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Halahija Martin, Bukáček David, Valík Petr Trenér: Zezulka Tomáš
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Tachtadžis Nikos, Ševčík Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Karabina Michal Trenér: Toman Radek


 

8.kolo

Baník Ostrava - SK Bílovice n.Sv. 5 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Vomastek Daniel (8,3), Kliner Jan (7,9) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 200 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 6. Behan Zdeněk (Ferenc Jan), 7. Ferenc Jan, 19. Švec Rostislav (Pelán Radek), 20. Behan Zdeněk (Neumann Marek), 35. Neumann Marek (Behan Zdeněk) - 15. Vrbka David (Rozbořil Lukáš), 22. Pokorný Patrik (Rozbořil Lukáš), 24. Pokorný Patrik (Valík Petr)
ŽK: Vala Dušan, Ferenc Jan - Pokorný Patrik ČK: Lazar Jan - 0
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Vala Dušan, Pelán Radek, Frebort Jaromír, Švec Rostislav, Neumann Marek, Ferenc Jan, Krakovčík Martin, Lazar Jan, Galus Martin, Behan Zdeněk, Hyrník Ondřej Trenér: Krakovčík Karel
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Halahija Martin, Cenek Lukáš Trenér: Zezulka Tomáš

Amor Vyškov - Dukla Hodonín 8 : 10 (3 : 3)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,4), Čep Radim (8,3) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 250 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Prukyňova
Branky: 12. Grim Jaromír, 16. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 18. Grim Jaromír, 24. Lukeštík David, 27. Lukeštík David (Kotulán Jan), 28. Lukeštík David (Grim Jaromír), 39. Tachtadžis Nikos (Lukeštík David), 40. Grim Jaromír (Ševčík Milan) - 10. Kolařík Jakub, 14. Macánek Ondrej (Varmuža Tomáš), 20. Vrba Lukáš, 29. Macánek Ondrej (Janulík Tomáš), 30. Krejčiřík Ondřej (Vrba Lukáš), 31. Vrba Lukáš (Janulík Tomáš), 33. Vrba Lukáš, 35. Krejčiřík Ondřej, 37. Vlastní, 38. Bidmon Michal (Šidlo Ondřej)
ŽK: Tachtadžis Nikos, Grim Jaromír - 0
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Tachtadžis Nikos, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Obruča Lukáš, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Karabina Michal Trenér: Toman Radek
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Šidlo Ondřej, Krejčiřík Ondřej, Macánek Ondrej, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Varmuža Tomáš, Kůřil Ondřej, Vlastní Trenér: Bartyzal Miroslav

Nasan Brno - ROUB Vítkovice 2 : 5 (0 : 3)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,3), Zbožínek Lukáš (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 29. Rampula David, 30. Rampula David (Kocourek Lubomír) - 1. Fojtík Dominik (Vančo Jan), 17. Kováčik Lukáš (Holman Jakub), 19. Jaroš Václav, 28. Holman Jakub, 37. Fojtík Dominik
ŽK: Černý Martin, Rampula David - Jaroš Václav
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Kocourek Lubomír, Janeček Jaromír, Krejsa Vratislav Trenér: Rampula David
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Vančo Jan, Soško Michal, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Majkut Marek, Fojtík Dominik, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel

VŠB TU Ostrava - Ž.Vlci Brno 4 : 8 (3 : 4)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 110 Stadion: SH TU VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 11. Heiník Vojtěch (Potůček Václav), 17. Kelnar Jan (Heiník Vojtěch), 19. Heiník Vojtěch (Kalmus Robin), 36. Manďák Jan (Heiník Vojtěch) - 2. Lange Robert (Starý Petr), 3. Vala Vladan (Starý Petr), 6. Pospíšil Tomáš (Starý Petr), 9. Mezník Michal (Svoboda Pavel), 32. Vala Vladan (Starý Petr), 33. Chroust Martin (Mezník Michal), 34. Starý Petr, 38. Lange Robert
ŽK: Heiník Vojtěch - Lange Robert
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Veselý Filip, Manďák Jan, Heiník Vojtěch, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Kalmus Robin, Potůček Václav Trenér: Murín Karel
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Pospíšil Tomáš, Chroust Martin, Mezník Michal, Lange Robert, Svoboda Pavel, Hansl Ladislav, Kratochvíl Michal, Starý Petr Trenér: Vala Vladan

FK Volfířov - AC Jeseník 3 : 5 (1 : 2)
Rozhodčí: Kaštánek Libor (8,3), Matyš Jakub (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 108 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 16. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 27. Štolba Robin (Novák Josef), 34. Štolba Robin (Janák Martin) - 3. Marcinov David (Plhák Patrik), 14. Marcinov David, 22. Marcinov David (Plhák Patrik), 26. Woitek Lukáš (Schneider Daniel), 27. Vavrač Jan
ŽK: Štolba Robin - 0
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch, Vilímek Filip Trenér: Novák Josef
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Daniel Jan, Němec Jan, Woitek Lukáš, Zrník Richard, Marcinov David Trenér: Gnida Jiří

UTB Zlín - SKP ČR Třinec 3 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,7), Filipský Radim (8,6) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 200 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 3. Huťka Michal (Kalus Vojtěch), 4. Postava Pavel (Kalus Vojtěch), 34. Kalus Vojtěch - 15. Buryan Filip (Samek Miroslav), 20. Sierota Dariusz (Buryan Filip), 23. Sierota Dariusz (Hudzieczek Jaroslav), 31. Samek Miroslav (Kantor David)
ŽK: Kalus Vojtěch - Samek Miroslav ČK: Postava Pavel - Baron Lukáš
UTB Zlín: Nevřala Michal, Mikel Martin, Pantálek Lukáš, Slobodian Rostislav, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Postava Pavel, Huťka Michal, Hlobil Patrik, Kalus Vojtěch, Křepelka Václav, Hubáček Vojta Trenér: Postava Pavel
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Cieslar Josef, Kantor David, Samek Miroslav, Kalfas Jakub, Hudzieczek Jaroslav, Buryan Filip, Sierota Dariusz, Očadlík Daniel Trenér: Cieslar Josef


 

7.kolo

UTB Zlín - Baník Ostrava 8 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,4), Štipčák Martin (8,4) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 120 Stadion: SH Radostova Luhačovice
Branky: 3. Postava Pavel (Kalus Vojtěch), 10. Vlastní, 14. Postava Pavel (Hlobil Patrik), 20. Slobodian Rostislav (Juhás Lukáš), 26. Huťka Michal (Kalus Vojtěch), 30. Postava Pavel (Kalus Vojtěch), 31. Slobodian Rostislav (Juhás Lukáš), 32. Kalus Vojtěch - 1. Mudrík Vladimír (Neumann Marek), 26. Neumann Marek, 28. Piskoř Dominik (Lazar Jan)
ŽK: 0 - Pelán Radek ČK: 0 - Mudrík Vladimír
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Slobodian Rostislav, Huťka Michal, Kalus Vojtěch, Krajča Pavel, Hubáček Vojta, Hlobil Patrik, Křepelka Václav, Postava Pavel, Juhás Lukáš, Vlastní Trenér: nepřítomen UTB
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Procházka Martin, Pelán Radek, Švec Rostislav, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Piskoř Dominik Trenér: Krakovčík Karel

SKP ČR Třinec - FK Volfířov 7 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,3), Molík Jan (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 200 Stadion: SH Stars Třinec
Branky: 5. Samek Miroslav (Cieslar Josef), 22. Baron Lukáš, 23. Vlastní, 26. Cieslar Josef, 30. Buryan Filip (Kalfas Jakub), 31. Samek Miroslav (Cieslar Josef), 32. Baron Lukáš (Cieslar Josef)
ŽK: Samek Miroslav - 0
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Cieslar Josef, Kantor David, Samek Miroslav, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Przyczko Filip, Sierota Dariusz, Očadlík Daniel, Kisza Rostislav, Kalfas Jakub, Koždoň Jakub, Kloda Rostislav, Vlastní Trenér: Cieslar Josef
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Balík Vojtěch, Jindra Tadeáš, Janák Martin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef

AC Jeseník - VŠB TU Ostrava 8 : 0 (3 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 13. Woitek Lukáš (Macura David), 16. Plhák Patrik, 17. Schneider Daniel (Vavrač Jan), 23. Macura David, 31. Schneider Daniel, 32. Furik Martin (Woitek Lukáš), 33. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 34. Plhák Patrik
ŽK: Kozelský Marek - Kelnar Jan
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Daniel Jan, Schneider Daniel, Macura David, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Vavrušák Radim, Furik Martin, Kozelský Marek, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Manďák Jan, Tomášek Filip, Kelnar Jan, Krzemieň Vít, Kotrla Kryštof, Polášek David, Veselý Filip Trenér: Murin Karel

Ž.Vlci Brno - Nasan Brno 6 : 5 (2 : 0)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,5), Čep Radim (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 14. Pospíšil Tomáš (Hansl Ladislav), 18. Mezník Michal (Svoboda Pavel), 21. Starý Petr (Lange Robert), 25. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 29. Chroust Martin (Vala Vladan), 32. Svoboda Pavel (Mezník Michal) - 30. Krejsa Vratislav, 32. Rampula David (Hoffmann Martin), 36. Hoffmann Martin, 38. Rampula David, 39. Rampula David
ŽK: Pospíšil Tomáš - Černý Martin, Hoffmann Martin
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš, Starý Petr, Mezník Michal, Svoboda Pavel, Kratochvíl Michal, Hansl Ladislav, Lange Robert Trenér: Vala Vladan
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Kramoliš Martin, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Krejsa Vratislav, Janeček Jaromír Trenér: Rampula David

ROUB Vítkovice - Amor Vyškov 9 : 6 (4 : 1)
Rozhodčí: Honěk Jiří (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 150 Stadion: SH Sareza Ostrava, Hrušovská
Branky: 6. Holman Jakub (Kováčik Lukáš), 12. Soško Michal (Holman Jakub), 17. Holman Jakub (Kováčik Lukáš), 20. Fojtík Dominik (Rozsypal Martin), 22. Majkut Marek (Holman Jakub), 24. Kováčik Lukáš (Soško Michal), 30. Holman Jakub, 37. Holman Jakub, 38. Soško Michal (Vančo Jan) - 7. Ševčík Milan (Grim Jaromír), 22. Lukeštík David (Ševčík Milan), 23. Ševčík Milan (Lukeštík David), 26. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 32. Ševčík Milan (Karabina Michal), 35. Ševčík Milan (Lukeštík David)
ŽK: Fojtík Dominik - Tachtadžis Nikos
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Jiřičný Jakub, Majkut Marek, Soško Michal, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Vančo Jan, Fojtík Dominik, Cviertna Adam, Kováčik Lukáš Trenér: Michura Pavel
Amor Vyškov: Karabina Michal, Tachtadžis Nikos, Šedrla Daniel, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Forró Adam, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Kotulán Jan Trenér: Toman Radek

Dukla Hodonín - SK Bílovice n.Sv. 9 : 2 (2 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,4), Šenkýř Petr (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 200 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 4. Brezina Martin (Kolařík Jakub), 14. Macánek Ondrej (Brezina Martin), 26. Varmuža Tomáš, 32. Krejčiřík Ondřej, 35. Kolařík Jakub, 36. Krejčiřík Ondřej, 37. Macánek Ondrej (Varmuža Tomáš), 38. Vrba Lukáš (Kolařík Jakub), 40. Vrba Lukáš - 14. Cenek Lukáš (Maruš Pavel), 15. Pokorný Patrik (Rozbořil Lukáš)
ŽK: 0 - Cenek Lukáš, Pokorný Patrik
Dukla Hodonín: Jankovič Ján, Macánek Ondrej, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Kůřil Ondřej, Varmuža Tomáš, Parobek Aleš Trenér: Jánoš Antonín
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Sedlák Tomáš, Rozbořil Lukáš, Cenek Lukáš, Pokorný Patrik, Zouhar Matěj, Vrbka David, Maruš Pavel, Trojáček Michal Trenér: Zezulka Tomáš


 

6.kolo

Baník Ostrava - Dukla Hodonín 5 : 0 (0 : 0)
Rozhodčí: Vodrážka Dan (8,4), Vaněk Tomáš (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 350 Stadion: Sportcentrum Ostrava-Dubina
Branky: 22. Ferenc Jan, 23. Mudrík Vladimír, 32. Ferenc Jan, 35. Pelán Radek (Frebort Jaromír), 37. Ferenc Jan
ŽK: 0 - Parobek Aleš, Janulík Tomáš
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Mudrík Vladimír, Pelán Radek, Frebort Jaromír, Piskoř Dominik, Švec Rostislav, Ferenc Jan, Lazar Jan, Galus Martin, Vala Dušan, Procházka Martin Trenér: Krakovčík Karel
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Janulík Tomáš, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Varmuža Tomáš, Kůřil Ondřej Trenér: Jánoš Marek

SK Bílovice n.Sv. - ROUB Vítkovice 9 : 4 (6 : 0)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8,3), Klečacký Marek (8,3) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 100 Stadion: SH Obřanská Brno
Branky: 1. Pokorný Patrik, 2. Vrbka David (Cenek Lukáš), 3. Rozbořil Lukáš, 8. Pokorný Patrik (Trojáček Michal), 17. Cenek Lukáš, 18. Valík Petr, 23. Sedlák Tomáš, 26. Pokorný Patrik (Sedlák Tomáš), 39. Maruš Pavel (Trojáček Michal) - 26. Kašpar Antonín (Bílek Jakub), 27. Kašpar Antonín (Bílek Jakub), 38. Soško Michal (Kašpar Antonín), 39. Holman Jakub (Fojtík Dominik)
ŽK: Zouhar Matěj - Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Gaži Matěj ČK: 0 - Bílek Jakub
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Maruš Pavel, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Valík Petr, Cenek Lukáš Trenér: Zezulka Tomáš
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Holman Jakub, Soško Michal, Majkut Marek, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Gaži Matěj, Bílek Jakub, Fojtík Dominik Trenér: Michura Pavel

Amor Vyškov - Ž.Vlci Brno 3 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,6), Zbožínek Lukáš (8,6) Delegát: Havíř Milan Diváků: 400 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 20. Grim Jaromír (Ševčík Milan), 36. Ševčík Milan (Šedrla Daniel), 37. Lukeštík David - 31. Starý Petr (Chroust Martin)
Amor Vyškov: Karabina Michal, Šedrla Daniel, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Kotulán Jan Trenér: Toman Radek
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Svoboda Pavel, Starý Petr, Hansl Ladislav, Pospíšil Tomáš, Mezník Michal, Chroust Martin Trenér: Vala Vladan

Nasan Brno - AC Jeseník 1 : 5 (0 : 2)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Stix Jiří Diváků: 93 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 31. Krejsa Vratislav (Hoffmann Martin) - 2. Marcinov David (Macura David), 6. Vavrač Jan (Plhák Patrik), 25. Vavrač Jan (Řezníček Jakub), 26. Plhák Patrik (Schneider Daniel), 34. Vavrač Jan (Macura David)
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Krejsa Vratislav, Janeček Jaromír, Kocourek Lubomír Trenér: Rampula David
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Macura David, Woitek Lukáš, Vavrač Jan, Schneider Daniel, Marcinov David, Řezníček Jakub, Furik Martin, Vavrušák Radim, Kozelský Marek, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří

VŠB TU Ostrava - SKP ČR Třinec 1 : 4 (0 : 3)
Rozhodčí: Ježek Martin (8,3), Kolbaba Pavel (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 80 Stadion: SH VŠB Ostrava
Branky: 36. Kelnar Jan (Manďák Jan) - 8. Cieslar Josef (Baron Lukáš), 19. Cieslar Josef (Kantor David), 20. Kantor David (Baron Lukáš), 34. Sierota Dariusz (Baron Lukáš)
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Manďák Jan, Polášek David, Kotrla Matěj, Krzemieň Vít, Blahut Jan, Kelnar Jan Trenér: Murín Karel
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Baron Lukáš, Cieslar Josef, Buryan Filip, Hudzieczek Jaroslav, Kantor David, Mendrok Lukáš, Przyczko Filip, Sierota Dariusz, Samek Miroslav, Očadlík Daniel Trenér: Cieslar Josef

FK Volfířov - UTB Zlín 6 : 6 (1 : 3)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,6), Petr Zdeněk (8,5) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 130 Stadion: SH Dačice, Strojírenská
Branky: 7. Jindra Tadeáš (Balík Vojtěch), 21. Kněžínek Vojtěch (Točík Daniel), 34. Jindra Tadeáš (Točík Daniel), 35. Kněžínek Vojtěch (Novák Josef), 37. Janák Martin, 38. Janák Martin - 11. Slobodian Rostislav (Krajča Pavel), 17. Postava Pavel (Juhás Lukáš), 19. Krajča Pavel (Juhás Lukáš), 23. Juhás Lukáš (Kalus Vojtěch), 26. Kalus Vojtěch (Postava Pavel), 33. Pantálek Lukáš (Juhás Lukáš)
ŽK: Jindra Tadeáš - Křepelka Václav
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
UTB Zlín: Mikel Martin, Křepelka Václav, Postava Pavel, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Pantálek Lukáš, Huťka Michal, Kalus Vojtěch Trenér: Postava Pavel


 

5.kolo

FK Volfířov - Baník Ostrava 6 : 3 (4 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,1), Ježek Martin (8,4) Delegát: Pavlas Jan Diváků: 140 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 10. Štolba Robin, 14. Balík Vojtěch (Kněžínek Vojtěch), 19. Melzoch David (Štolba Robin), 20. Janák Martin (Balík Vojtěch), 28. Jindra Tadeáš, 32. Jindra Tadeáš - 1. Neumann Marek (Lazar Jan), 21. Neumann Marek (Slavík Jaroslav), 23. Pelán Radek (Lazar Jan)
ŽK: Janák Martin, Jindra Tadeáš - Neumann Marek, Galus Martin ČK: 0 - Krakovčík Martin, Slavík Jaroslav
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
Baník Ostrava: Köhler David, Procházka Martin, Pelán Radek, Krakovčík Martin, Neumann Marek, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Slavík Jaroslav Trenér: Krakovčík Karel

UTB Zlín - VŠB TU Ostrava 3 : 1 (1 : 1)
Rozhodčí: Sebök Ladislav (8,4), Pivoňka Petr (8,3) Delegát: Vokulič Miroslav Diváků: 250 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 4. Postava Pavel, 24. Postava Pavel, 35. Krajča Pavel - 20. Kelnar Jan
ŽK: Postava Pavel, Hlobil Patrik - Kelnar Jan, Tomášek Filip
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Kalus Vojtěch, Postava Pavel, Juhás Lukáš, Křepelka Václav, Hlobil Patrik Trenér: Postava Pavel
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Polášek David, Kapsa Martin, Kelnar Jan, Kotrla Matěj, Blahut Jan, Tomášek Filip, Krzemieň Vít Trenér: Murik Karel

SKP ČR Třinec - Nasan Brno 5 : 0 (1 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 4. Cieslar Josef (Sierota Dariusz), 28. Sierota Dariusz (Samek Miroslav), 32. Cieslar Josef (Przyczko Filip), 38. Kantor David (Cieslar Josef), 39. Kantor David (Sierota Dariusz)
SKP ČR Třinec: Kreželok Ondřej, Mendrok Lukáš, Cieslar Josef, Samek Miroslav, Kantor David, Przyczko Filip, Buryan Filip, Sierota Dariusz, Hudzieczek Jaroslav, Koždoň Jakub, Sikora Martin Trenér: Cieslar Josef
Nasan Brno: Černý Martin, Jaša Alois ml., Kramoliš Martin, Trčka Miroslav, Janeček Jaromír, Nesvadba Lukáš Trenér: Burian Luboš

AC Jeseník - Amor Vyškov 9 : 2 (5 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,3), Tomeš Vítězslav (8,3) Delegát: Glogar Ladislav Diváků: 200 Stadion: SH ZŠ Mikulovice
Branky: 5. Vavrač Jan (Růžička Martin), 8. Vavrušák Radim (Novák Vladimír), 9. Macura David (Woitek Lukáš), 10. Macura David (Plhák Patrik), 17. Řezníček Jakub (Marcinov David), 33. Vavrušák Radim (Plhák Patrik), 35. Vavrač Jan (Řezníček Jakub), 36. Řezníček Jakub (Plhák Patrik), 38. Macura David (Schneider Daniel) - 29. Grim Jaromír (Chubirka Vadim), 32. Grim Jaromír
ŽK: Vavrač Jan - Grim Jaromír, Král Ondřej
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Novák Vladimír, Schneider Daniel, Vavrušák Radim, Macura David, Marcinov David, Řezníček Jakub, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Řezníček Jan Trenér: Gnida Jiří
Amor Vyškov: Karabina Michal, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Račanský Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Kotulán Jan Trenér: Toman Radek

Ž.Vlci Brno - SK Bílovice n.Sv. 5 : 3 (1 : 1)
Rozhodčí: Čep Radim (8,4), Kliner Jan (8,3) Delegát: Stix Jiří Diváků: 110 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Starý Petr, 24. Hansl Ladislav (Chroust Martin), 27. Svoboda Pavel (Hansl Ladislav), 28. Pospíšil Tomáš (Starý Petr), 38. Hansl Ladislav (Chroust Martin) - 3. Jurka Jiří (Sedlák Tomáš), 37. Jurka Jiří (Sedlák Tomáš), 40. Maruš Pavel (Zouhar Matěj)
ŽK: Starý Petr - 0
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Hansl Ladislav, Svoboda Pavel, Chroust Martin, Mezník Michal, Pospíšil Tomáš, Starý Petr Trenér: Vala Vladan
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Maruš Pavel, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Jurka Jiří, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Fiala Zdeněk, Cenek Lukáš Trenér: Zezulka Tomáš

ROUB Vítkovice - Dukla Hodonín 6 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Zbožínek Lukáš (8,4) Delegát: Pivovarčík Miroslav Diváků: 150 Stadion: SH Sareza, Ostrava-Přívoz
Branky: 4. Jaroš Václav (Holman Jakub), 9. Kováčik Lukáš (Soško Michal), 17. Bílek Jakub (Soško Michal), 20. Jaroš Václav (Kováčik Lukáš), 33. Jaroš Václav, 39. Bílek Jakub (Fojtík Dominik) - 11. Vrba Lukáš (Kůřil Ondřej), 27. Kolařík Jakub
ŽK: Gaži Matěj - Jankovič Ján, Krejčiřík Ondřej
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Holman Jakub, Vančo Jan, Majkut Marek, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Gaži Matěj, Bílek Jakub, Fojtík Dominik, Cviertna Adam, Kováčik Lukáš, Soško Michal, Matusák Michal Trenér: Michura Pavel
Dukla Hodonín: Jankovič Ján, Jakubíček Michal, Fajgara Pavel, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Kůřil Ondřej, Vrba Lukáš, Kolařík Jakub, Parobek Aleš Trenér: Bartyzal Miroslav


 

4.kolo

Baník Ostrava - ROUB Vítkovice 5 : 2 (1 : 1)
Rozhodčí: Tomeš Vítězslav (8), Sebök Ladislav (8,1) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 450 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 13. Neumann Marek (Slavík Jaroslav), 35. Galus Martin, 36. Neumann Marek (Ferenc Jan), 39. Slavík Jaroslav (Neumann Marek), 40. Mudrík Vladimír - 3. Soško Michal (Majkut Marek), 39. Holman Jakub
ŽK: Ferenc Jan, Slavík Jaroslav - Jaroš Václav, Bílek Jakub, Fojtík Dominik, Holman Jakub
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Pelán Radek, Frebort Jaromír, Švec Rostislav, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Slavík Jaroslav, Hyrník Ondřej, Piskoř Dominik Trenér: Krakovčík Karel
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Rozsypal Martin, Vančo Jan, Soško Michal, Majkut Marek, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Bílek Jakub, Fojtík Dominik, Cviertna Adam, Holman Jakub Trenér: Michura Pavel

Dukla Hodonín - Ž.Vlci Brno 1 : 6 (0 : 2)
Rozhodčí: Šenkýř Petr (8,3), Vomastek Daniel (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 200 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 26. Krejčiřík Ondřej (Varmuža Tomáš) - 3. Svoboda Pavel (Stoklásek Martin), 19. Mezník Michal, 36. Chroust Martin (Starý Petr), 37. Starý Petr, 38. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav), 40. Svoboda Pavel (Vala Vladan)
ŽK: Jakubíček Michal, Krejčiřík Ondřej - Lange Robert
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Jakubíček Michal, Novotný Štefan, Krejčiřík Ondřej, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Vavřík Lukáš, Kolařík Jakub, Vrba Lukáš, Kučí Karel, Varmuža Tomáš, Jankovič Ján Trenér: Jánoš Marek
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Stoklásek Martin, Vala Vladan, Chroust Martin, Pospíšil Tomáš, Svoboda Pavel, Lange Robert, Starý Petr, Hansl Ladislav, Mezník Michal Trenér: Letzel Michal

SK Bílovice n.Sv. - AC Jeseník 2 : 7 (1 : 3)
Rozhodčí: Čep Radim (8,3), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 55 Stadion: SH Křenovice, Bratří Mrázků
Branky: 4. Trojáček Michal, 23. Jurka Jiří - 9. Macura David, 15. Kozelský Marek, 18. Macura David (Plhák Patrik), 32. Schneider Daniel (Vavrač Jan), 35. Vavrač Jan (Macura David), 36. Plhák Patrik (Vavrač Jan), 39. Macura David (Schneider Daniel)
ŽK: Sedlák Tomáš, Zouhar Matěj - Růžička Martin, Schneider Daniel
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Trojáček Michal Trenér: Zezulka Tomáš
AC Jeseník: Růžička Martin, Novák Vladimír, Macura David, Řezníček Jakub, Daniel Jan, Plhák Patrik, Schneider Daniel, Kozelský Marek, Vavrušák Radim, Vavrač Jan Trenér: Gnida Jiří

Amor Vyškov - SKP ČR Třinec 6 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Pivoňka Petr (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH ZŠ Vyškov , Purkyňova
Branky: 4. Král Ondřej (Ševčík Milan), 17. Vlastní, 35. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 36. Ševčík Milan, 38. Karabina Michal, 40. Ševčík Milan (Grim Jaromír) - 19. Samek Miroslav (Przyczko Filip), 29. Samek Miroslav (Buryan Filip), 35. Sierota Dariusz
ŽK: Karabina Michal, Grim Jaromír - Sikora Martin, Samek Miroslav
Amor Vyškov: Karabina Michal, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Kotulán Jan, Vlastní Trenér: Toman Radek
SKP ČR Třinec: Sikora Martin, Cieslar Josef, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kalfas Jakub, Kantor David, Przyczko Filip, Samek Miroslav, Sierota Dariusz, Kreželok Ondřej Trenér: Cieslar Josef

Nasan Brno - UTB Zlín 4 : 4 (1 : 4)
Rozhodčí: Gasnárek Michal (8,3), Štipčák Martin (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 130 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Svoboda Petr, 22. Jaša Alois ml., 28. Nesvadba Lukáš (Svoboda Petr), 37. Jaša Alois ml. (Rampula David) - 10. Hlobil Patrik, 14. Postava Pavel (Slobodian Rostislav), 15. Postava Pavel (Slobodian Rostislav), 19. Kostka David
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Jaša Alois ml., Kramoliš Martin, Svoboda Petr, Trčka Miroslav, Janeček Jaromír, Krejsa Vratislav, Nesvadba Lukáš, Hanák Michal Trenér: nepřítomen NB
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Postava Pavel, Hlobil Patrik, Kostka David, Slobodian Rostislav, Huťka Michal Trenér: nepřítomen UTB

VŠB TU Ostrava - FK Volfířov 6 : 2 (4 : 1)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Markovský Tomáš (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 70 Stadion: SH VŠB TU Ostrava-Poruba
Branky: 9. Veselý Filip (Kelnar Jan), 10. Blahut Jan (Tomášek Filip), 17. Maleňák Marek (Tomášek Filip), 18. Veselý Filip (Kapsa Martin), 39. Veselý Filip (Blahut Jan), 40. Kapsa Martin (Tomášek Filip) - 10. Janák Martin, 26. Jindra Tadeáš (Janák Martin)
ŽK: Kapsa Martin, Kelnar Jan - 0
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Maleňák Marek, Blahut Jan, Veselý Filip, Krzemieň Vít, Tomášek Filip, Kotrla Matěj, Kelnar Jan, Janita Patrik Trenér: Murin Karel
FK Volfířov: Zejda Václav, Jindra Tadeáš, Novák Josef, Melzoch David, Štolba Robin, Balík Vojtěch, Janák Martin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef


 

3.kolo

VŠB TU Ostrava - Baník Ostrava 4 : 4 (2 : 2)
Rozhodčí: Filipský Radim (7,4), Šenkýř Petr (7,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 200 Stadion: SH TU VŠB Ostrava-Poruba
Branky: 2. Blahut Jan (Maleňák Marek), 8. Kelnar Jan (Myška Pavel), 21. Polášek David (Maleňák Marek), 27. Blahut Jan (Polášek David) - 18. Ferenc Jan (Mudrík Vladimír), 19. Ferenc Jan (Slavík Jaroslav), 38. Slavík Jaroslav (Ferenc Jan), 40. Ferenc Jan
ŽK: Janita Patrik - Slavík Jaroslav, Pelán Radek, Neumann Marek, Ferenc Jan, Hyrník Ondřej ČK: Heiník Vojtěch - 0
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Pospíšil Jakub, Kapsa Martin, Blahut Jan, Maleňák Marek, Krzemieň Vít, Polášek David, Heiník Vojtěch, Kotrla Kryštof, Kelnar Jan, Janita Patrik, Veselý Filip, Fajkus Aleš Trenér: Murin Karel
Baník Ostrava: Köhler David, Slavík Jaroslav, Procházka Martin, Pelán Radek, Přecechtěl Vít, Neumann Marek, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Hyrník Ondřej Trenér: Krakovčík Karel

FK Volfířov - Nasan Brno 6 : 3 (3 : 1)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Vodrážka Dan (8,4) Delegát: Starý Ladislav Diváků: 130 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 2. Melzoch David (Novák Josef), 4. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 14. Melzoch David (Jindra Tadeáš), 25. Štolba Robin (Jindra Tadeáš), 32. Jindra Tadeáš (Štolba Robin), 33. Štolba Robin - 13. Rampula David (Svoboda Petr), 34. Trčka Miroslav (Svoboda Petr), 40. Svoboda Petr (Rampula David)
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Balík Vojtěch, Janák Martin, Točík Daniel, Jindra Tadeáš, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Jaša Alois ml., Kramoliš Martin, Svoboda Petr, Trčka Miroslav, Krejsa Vratislav, Nesvadba Lukáš, Janeček Jaromír Trenér: Burian Luboš

UTB Zlín - Amor Vyškov 3 : 1 (0 : 0)
Rozhodčí: Čep Radim (8,1), Slanina Tomáš (8,4) Delegát: Venc Radek Diváků: 163 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 26. Krajča Pavel (Juhás Lukáš), 28. Postava Pavel (Křepelka Václav), 40. Postava Pavel (Nevřala Michal) - 28. Skoumal Lukáš (Ševčík Milan)
ŽK: 0 - Kotulán Jan
UTB Zlín: Nevřala Michal, Mikel Martin, Pantálek Lukáš, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Juhás Lukáš, Hubáček Vojta, Postava Pavel, Hlobil Patrik, Křepelka Václav, Kalus Vojtěch Trenér: Postava Pavel
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Račanský Milan, Skoumal Lukáš, Karabina Michal Trenér: Toman Radek

SKP ČR Třinec - SK Bílovice n.Sv. 6 : 5 (2 : 0)
Rozhodčí: Klečacký Marek (8,4), Kabeláč Martin (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 250 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 11. Cieslar Josef (Baron Lukáš), 14. Cieslar Josef, 24. Samek Miroslav (Baron Lukáš), 35. Kantor David (Baron Lukáš), 38. Kantor David (Baron Lukáš), 40. Kantor David (Mendrok Lukáš) - 26. Pokorný Patrik (Sedlák Tomáš), 27. Zouhar Matěj, 36. Cenek Lukáš (Zouhar Matěj), 38. Vrbka David (Sedlák Tomáš), 40. Cenek Lukáš
ŽK: Cieslar Josef - 0
SKP ČR Třinec: Sikora Martin, Baron Lukáš, Cieslar Josef, Samek Miroslav, Kantor David, Kalfas Jakub, Przyczko Filip, Sierota Dariusz, Mendrok Lukáš, Hudzieczek Jaroslav, Buryan Filip, Kisza Rostislav, Kreželok Ondřej, Koždoň Jakub Trenér: Cieslar Josef
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik, Cenek Lukáš Trenér: Zezulka Tomáš

AC Jeseník - Dukla Hodonín 10 : 1 (2 : 0)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Honěk Jiří (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 150 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 5. Plhák Patrik (Novák Vladimír), 12. Daniel Jan, 21. Schneider Daniel (Woitek Lukáš), 29. Řezníček Jakub (Vavrač Jan), 30. Novák Vladimír, 32. Schneider Daniel (Daniel Jan), 33. Řezníček Jakub, 34. Schneider Daniel (Vavrušák Radim), 38. Vavrač Jan (Řezníček Jakub), 40. Schneider Daniel (Woitek Lukáš) - 26. Bidmon Michal (Varmuža Tomáš)
ŽK: 0 - Bidmon Michal
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Daniel Jan, Schneider Daniel, Novák Vladimír, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Řezníček Jakub, Vavrušák Radim, Kozelský Marek, Růžička Martin Trenér: Gnida Jiří
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Kučí Karel, Krejčiřík Ondřej, Novotný Štefan, Vavřík Lukáš, Jakubíček Michal, Bidmon Michal, Kotásek Pavel, Varmuža Tomáš, Brablc Stanislav, Kůřil Ondřej Trenér: Jánoš Marek

Ž.Vlci Brno - ROUB Vítkovice 5 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,3), Vomastek Daniel (8,3) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 150 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 4. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav), 26. Lange Robert (Starý Petr), 34. Hansl Ladislav (Pospíšil Tomáš), 37. Svoboda Pavel (Hansl Ladislav), 39. Pospíšil Tomáš (Hansl Ladislav) - 24. Kováčik Lukáš
ŽK: Pšurný Jaroslav, Starý Petr - Rozsypal Martin, Holman Jakub, Kašpar Antonín, Cviertna Adam
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Hansl Ladislav, Stoklásek Martin, Svoboda Pavel, Lange Robert, Pospíšil Tomáš, Mezník Michal, Starý Petr, Kratochvíl Michal Trenér: Letzel Michal
ROUB Vítkovice: Rozsypal Martin, Kováčik Lukáš, Holman Jakub, Soško Michal, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Fojtík Dominik, Cviertna Adam Trenér: Michura Pavel


 

2.kolo

Baník Ostrava - Ž.Vlci Brno 2 : 6 (0 : 3)
Rozhodčí: Markovský Tomáš (8,4), Klečacký (8,4) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 230 Stadion: SC Ostrava-Dubina
Branky: 22. Slavík Jaroslav (Ferenc Jan), 23. Neumann Marek - 4. Starý Petr (Pšurný Jaroslav), 7. Mezník Michal (Svoboda Pavel), 12. Svoboda Pavel (Pšurný Jaroslav), 35. Hansl Ladislav, 37. Starý Petr, 40. Hansl Ladislav (Pšurný Jaroslav)
ŽK: Pelán Radek, Slavík Jaroslav - Svoboda Pavel, Lange Robert
Baník Ostrava: Köhler David, Pelán Radek, Neumann Marek, Ferenc Jan, Lazar Jan, Galus Martin, Slavík Jaroslav, Hyrník Ondřej, Gelačák Libor, Procházka Adam, Olšovský Viktor, Piskoř Dominik Trenér: Procházka Martin
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Hansl Ladislav, Starý Petr, Stoklásek Martin, Svoboda Pavel, Chroust Martin, Lange Robert, Mezník Michal Trenér: Vala Vladan

AC Jeseník - ROUB Vítkovice 6 : 3 (3 : 2)
Rozhodčí: Pivoňka Petr (8,1), Molík Jan (8,2) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 200 Stadion: SH Mikulovice
Branky: 11. Daniel Jan, 16. Plhák Patrik (Marcinov David), 18. Plhák Patrik (Till Jakub), 25. Macura David (Plhák Patrik), 39. Schneider Daniel (Vavrač Jan), 40. Woitek Lukáš - 8. Holman Jakub (Kašpar Antonín), 18. Bílek Jakub, 35. Fojtík Dominik
ŽK: Vavrač Jan - Jaroš Václav, Bílek Jakub ČK: Macura David - 0
AC Jeseník: Till Jakub, Plhák Patrik, Růžička Martin, Daniel Jan, Macura David, Vavrušák Radim, Woitek Lukáš, Marcinov David, Schneider Daniel, Vavrač Jan Trenér: Gnida Jiří
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Kováčik Lukáš, Holman Jakub, Gaži Matěj, Pešek Martin, Soško Michal, Kašpar Antonín, Jaroš Václav, Bílek Jakub, Fojtík Dominik Trenér: Michura Pavel

Dukla Hodonín - SKP ČR Třinec 3 : 2 (0 : 1)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,2), Gasnárek Michal (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 260 Stadion: SH TEZA Hodonín
Branky: 27. Kolařík Jakub (Varmuža Tomáš), 37. Brezina Martin (Vavřík Lukáš), 40. Krejčiřík Ondřej - 10. Kalfas Jakub (Sierota Dariusz), 32. Przyczko Filip
ŽK: Kolařík Jakub - Baron Lukáš
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Jakubíček Michal, Novotný Štefan, Krejčiřík Ondřej, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Bidmon Michal, Vavřík Lukáš, Varmuža Tomáš, Kolařík Jakub, Brezina Martin, Macánek Ondrej Trenér: Jánoš Marek
SKP ČR Třinec: Sikora Martin, Hudzieczek Jaroslav, Kalfas Jakub, Cieslar Josef, Przyczko Filip, Baron Lukáš, Sierota Dariusz, Buryan Filip, Samek Miroslav Trenér: Cieslar Josef

SK Bílovice n.Sv. - UTB Zlín 4 : 5 (3 : 2)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,5), Vomastek Daniel (8,5) Delegát: Havíř Milan Diváků: 100 Stadion: SH Křenovice
Branky: 3. Zouhar Matěj (Sedlák Tomáš), 8. Sedlák Tomáš, 14. Jurka Jiří (Rozbořil Lukáš), 40. Jurka Jiří (Sedlák Tomáš) - 6. Huťka Michal (Kalus Vojtěch), 15. Slobodian Rostislav, 21. Postava Pavel (Hubáček Vojta), 37. Postava Pavel (Huťka Michal), 40. Postava Pavel (Krajča Pavel)
ŽK: Jurka Jiří - Pantálek Lukáš, Postava Pavel
SK Bílovice n.Sv.: Fiala Zdeněk, Jurka Jiří, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Zouhar Matěj, Pokorný Patrik Trenér: Zezulka Tomáš
UTB Zlín: Mikel Martin, Nevřala Michal, Pantálek Lukáš, Slobodian Rostislav, Krajča Pavel, Křepelka Václav, Huťka Michal, Postava Pavel, Hubáček Vojta, Kalus Vojtěch Trenér: Postava Pavel

FK Volfířov - Amor Vyškov 1 : 1 (1 : 0)
Rozhodčí: Rybka Zdeněk (8,5), Velebil Tomáš (8,5) Delegát: Tanáč Vladislav Diváků: 100 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 17. Štolba Robin - 35. Lukeštík David (Skoumal Lukáš)
ŽK: 0 - Šedrla Daniel, Král Ondřej
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Melzoch David, Točík Daniel, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Balík Vojtěch, Novák Josef, Štolba Robin, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Šedrla Daniel, Ševčík Milan, Král Ondřej, Bačovský Ondřej, Lukeštík David, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Petlach Antonín Trenér: Toman Radek

Nasan Brno - VŠB TU Ostrava 5 : 3 (2 : 1)
Rozhodčí: Kabeláč Martin (8,4), Čep Radim (8,3) Delegát: Venc Radek Diváků: 100 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 1. Kramoliš Martin (Rampula David), 16. Svoboda Petr (Černý Martin), 24. Krejsa Vratislav (Kramoliš Martin), 32. Svoboda Petr, 38. Svoboda Petr - 6. Manďák Jan (Kapsa Martin), 32. Polášek David (Krzemieň Vít), 35. Manďák Jan
ŽK: 0 - Krzemieň Vít
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Jaša Alois ml., Svoboda Petr, Trčka Miroslav, Janeček Jaromír, Krejsa Vratislav, Nesvadba Lukáš Trenér: nepřítomen NB
VŠB TU Ostrava: Pospíšil Jakub, Myška Pavel, Manďák Jan, Kelnar Jan, Krzemieň Vít, Janita Patrik, Kotrla Kryštof, Kapsa Martin, Polášek David Trenér: Murín Karel


 

1.kolo

Nasan Brno - Baník Ostrava 4 : 5 (1 : 3)
Rozhodčí: Slanina Tomáš (8,5), Šenkýř Petr (8,4) Delegát: Bednář Kamil Diváků: 130 Stadion: SH TJ Tatran Brno-Bohunice
Branky: 17. Trčka Miroslav (Hoffmann Martin), 28. Kramoliš Martin (Rampula David), 32. Hoffmann Martin (Krejsa Vratislav), 33. Hoffmann Martin (Rampula David) - 13. Slavík Jaroslav (Mudrík Vladimír), 14. Slavík Jaroslav (Ferenc Jan), 20. Ferenc Jan (Mudrík Vladimír), 22. Procházka Martin (Galus Martin), 25. Galus Martin (Ferenc Jan)
ŽK: Rampula David, Hoffmann Martin, Krejsa Vratislav - Ferenc Jan
Nasan Brno: Černý Martin, Rampula David, Hoffmann Martin, Kramoliš Martin, Jaša Alois ml., Trčka Miroslav, Krejsa Vratislav, Janeček Jaromír, Hanák Michal Trenér: Rampula David
Baník Ostrava: Olšovský Viktor, Procházka Martin, Pelán Radek, Frebort Jaromír, Ferenc Jan, Mudrík Vladimír, Lazar Jan, Galus Martin, Slavík Jaroslav, Hyrník Ondřej Trenér: Krakovčík Karel

Amor Vyškov - VŠB TU Ostrava 8 : 3 (5 : 2)
Rozhodčí: Štipčák Martin (8,6), Kabeláč Martin (8,6) Delegát: Havíř Milan Diváků: 270 Stadion: SH ZŠ Vyškov, Purkyňova
Branky: 2. Král Ondřej (Lukeštík David), 4. Ševčík Milan, 6. Ševčík Milan (Grim Jaromír), 10. Král Ondřej, 13. Ševčík Milan (Tichý Pavel), 33. Lukeštík David (Grim Jaromír), 34. Tichý Pavel, 35. Ševčík Milan - 5. Veselý Filip (Manďák Jan), 8. Heiník Vojtěch, 36. Kapsa Martin (Heiník Vojtěch)
ŽK: Král Ondřej, Skoumal Lukáš - 0 ČK: Palla Sebastian - Veselý Filip, Kotrla Matěj
Amor Vyškov: Kotulán Jan, Ševčík Milan, Grim Jaromír, Račanský Milan, Král Ondřej, Lukeštík David, Tichý Pavel, Chubirka Vadim, Skoumal Lukáš, Palla Sebastian, Paštěka Martin Trenér: Toman Radek
VŠB TU Ostrava: Myška Pavel, Kapsa Martin, Veselý Filip, Krzemieň Vít, Tomášek Filip, Manďák Jan, Polášek David, Heiník Vojtěch, Kotrla Matěj, Kotrla Kryštof Trenér: Murín Karel

FK Volfířov - SK Bílovice n.Sv. 5 : 1 (4 : 1)
Rozhodčí: Matyš Jakub (8,3), Mráz Roman (8,4) Delegát: Návesník Pavel Diváků: 140 Stadion: SH SŠTO Dačice
Branky: 2. Balík Vojtěch (Janák Martin), 3. Točík Daniel (Balík Vojtěch), 5. Točík Daniel, 19. Janák Martin, 29. Janák Martin (Novák Josef) - 19. Cenek Lukáš (Pokorný Patrik)
ŽK: Jindra Tadeáš - Valík Petr, Sedlák Tomáš
FK Volfířov: Plachý Tomáš, Novák Josef, Melzoch David, Točík Daniel, Balík Vojtěch, Janák Martin, Jindra Tadeáš, Kněžínek Vojtěch Trenér: Novák Josef
SK Bílovice n.Sv.: Valík Petr, Jurka Jiří, Halahija Martin, Rozbořil Lukáš, Sedlák Tomáš, Vrbka David, Pokorný Patrik, Trojáček Michal, Cenek Lukáš, Fiala Zdeněk Trenér: Zezulka Tomáš

UTB Zlín - Dukla Hodonín 8 : 2 (3 : 0)
Rozhodčí: Molík Jan (8,4), Čep Radim (8,4) Delegát: Havíř Milan Diváků: 190 Stadion: SH Euronics Zlín
Branky: 16. Kalus Vojtěch (Kovář Jiří), 17. Postava Pavel, 18. Krajča Pavel (Pantálek Lukáš), 24. Vlastní, 25. Slobodian Rostislav (Krajča Pavel), 27. Kovář Jiří (Postava Pavel), 28. Kalus Vojtěch (Hlobil Patrik), 40. Hlobil Patrik (Kovář Jiří) - 32. Kučí Karel (Vavřík Lukáš), 39. Pitzinger Josef
ŽK: 0 - Bidmon Michal
UTB Zlín: Pantálek Lukáš, Mikel Martin, Nevřala Michal, Juhás Lukáš, Krajča Pavel, Slobodian Rostislav, Křepelka Václav, Hubáček Vojta, Postava Pavel, Hlobil Patrik, Kalus Vojtěch, Kovář Jiří, Vlastní Trenér: nepřítomen UTB
Dukla Hodonín: Parobek Aleš, Vavřík Lukáš, Novotný Štefan, Varmuža Tomáš, Kučí Karel, Kotásek Pavel, Pitzinger Josef, Bidmon Michal, Kůřil Ondřej, Kolařík Jakub, Macánek Ondrej Trenér: Bartyzal Miroslav

SKP ČR Třinec - ROUB Vítkovice 5 : 1 (3 : 0)
Rozhodčí: Filipský Radim (8,3), Tomeš Vítězslav (8,3) Delegát: Pelikán Martin Diváků: 250 Stadion: SH STARS Třinec
Branky: 10. Cieslar Josef (Samek Miroslav), 17. Mendrok Lukáš (Buryan Filip), 18. Buryan Filip (Kantor David), 35. Baron Lukáš (Samek Miroslav), 37. Buryan Filip - 38. Vašek David (Holman Jakub)
ŽK: Sikora Martin, Samek Miroslav - Polášek Jakub, Fojtík Dominik
SKP ČR Třinec: Sikora Martin, Baron Lukáš, Kisza Rostislav, Hudzieczek Jaroslav, Cieslar Josef, Przyczko Filip, Kotas Adam, Samek Miroslav, Mendrok Lukáš, Sierota Dariusz, Buryan Filip, Kantor David, Kreželok Ondřej Trenér: Cieslar Josef
ROUB Vítkovice: Matusák Michal, Holman Jakub, Soško Michal, Majkut Marek, Kašpar Antonín, Gaži Matěj, Polášek Jakub, Vašek David, Fojtík Dominik, Rozsypal Martin Trenér: Michura Pavel

AC Jeseník - Ž.Vlci Brno 3 : 2 (1 : 2)
Rozhodčí: Kolbaba Pavel (8,4), Vaněk Tomáš (8,3) Delegát: Svědiroh Miroslav Diváků: 170 Stadion: SH ZŠ Mikulovice, Hlavní
Branky: 19. Macura David (Plhák Patrik), 23. Schneider Daniel (Macura David), 30. Schneider Daniel - 3. Chroust Martin, 7. Lange Robert (Kratochvíl Michal)
AC Jeseník: Růžička Martin, Plhák Patrik, Daniel Jan, Schneider Daniel, Macura David, Novák Vladimír, Vavrač Jan, Woitek Lukáš, Řezníček Jakub, Marcinov David, Till Jakub Trenér: Gnida Jiří
Ž.Vlci Brno: Pšurný Jaroslav, Vala Vladan, Stoklásek Martin, Chroust Martin, Starý Petr, Kratochvíl Michal, Mezník Michal, Lange Robert, Hansl Ladislav Trenér: Vala Vladan


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate