Futsal

reklama

Termínová listina 1.juniorské ligy U-17, U-19, sezóna 2015-2016

1. Seznam účastníků a složení dvojic:

 skupina západ:

1 Kladno + SK Interobal Plzeň
2 FC Démoni Česká Lípa + SK Olympik Mělník
3 AC Sparta Praha + SK Slavia Praha
4 FC Baník Chomutov + Benago Zruč nad Sázavou

 skupina východ:

1 FK ERA-PACK Chrudim + 1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
2 FC Tango Brno + Helas Brno
3 MADOS MT Hradec Králové + AC Gamaspol Jeseník

2. Termíny soutěže:

 1. kolo : 28. - 29. 11. 2015 (1-4, 2-3)
2. kolo : 5. - 6. 12. 2015 (4-3, 1-2)
3. kolo : 19. - 20. 12. 2015 (2-4, 3-1)
4. kolo : 9. - 10. 1. 2016 (4-1, 3-2)
5. kolo : 16. - 17. 1. 2016 (3-4, 2-1)
6. kolo : 30. - 31. 1. 2016 (4-2, 1-3)

Finálový turnaj FINAL FOUR :

 

3.Rozlosování soutěže

1. kolo : 28. - 29. 11. 2015

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Kladno, Plzeň – Chomutov, Benago

SO

28.11.2015

08.30

SH Slavia VŚ Plzeň

Česká Lípa, Mělník - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

28.11.2015

14.00

SH Neratovice

Tango Brno, Helas Brno - Hradec Králové, Jeseník

SO

28.11.2015

10.00

SH KP Brno, Vodova (st.h.)

 

2. kolo : 5. - 6. 12. 2015

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Chomutov, Benago - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

06.12.2015

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

Kladno, Plzeň - Česká Lípa, Mělník

NE

06.12.2015

09.00

MSH Kladno

Chrudim, Vysoké Mýto - Tango Brno, Helas Brno

NE

06.12.2015

10.00

MSH Chrudim

 

3. kolo : 19. - 20. 12. 2015

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Česká Lípa, Mělník - Chomutov, Benago

SO

19.12.2015

10.00

MSH Česká Lípa

Sparta Praha, Slavia Praha - Kladno, Plzeň

SO

19.12.2015

10.00

SH SK Slavia Praha

Hradec Králové, Jeseník - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

20.12.2015

09.00

SH Mikulovice

 

4. kolo : 9. - 10. 1. 2016

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Chomutov, Benago - Kladno, Plzeň

NE

10.01.2016

10.00

MSH Chomutov

Sparta Praha, Slavia Praha - Česká Lípa, Mělník

SO

09.01.2016

10.00

SH SK Slavia Praha

Hradec Králové, Jeseník - Tango Brno, Helas Brno

NE

10.01.2016

08.00

SH Hradec Králové, Třebeš

 

5. kolo : 16. - 17. 1. 2016

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Sparta Praha, Slavia Praha - Chomutov, Benago

SO

16.01.2016

10.00

SH Praha-Radotín

Česká Lípa, Mělník - Kladno, Plzeň

NE

17.01.2016

10.00

SH Neratovice

Tango Brno, Helas Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

17.01.2016

10.00

SH TJ Tatran Brno-Bohunice

 

6. kolo: 30. - 31. 1. 2016

DEN

DATUM

ČAS

HALA

Chomutov, Benago - Česká Lípa, Mělník

NE

31.01.2016

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

Kladno, Plzeň - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

30.01.2016

09.00

MSH Kladno

Chrudim, Vysoké Mýto - Hradec Králové, Jeseník

SO

30.01.2016

10.00

SH DM Vysoké Mýto

1. kolo:

Interobal Plzeň, Kladno – B.Chomutov, Benago

SO

28.11.2015

08.30

SH Slavia VŠ PLzeň

08.30

U-17

Interobal Plzeň – FK Kladno

12.40

U-19

FK Kladno - Baník Chomutov

09.20

U-19

Interobal Plzeň – FK Kladno

13.30

U-17

Interobal Plzeň - Baník Chomutov

10.10

U-17

Interobal Plzeň - Benago Zruč n.S.

14.20

U-17

FK Kladno - Benago Zruč n.S.

11.00

U-17

FK Kladno - Baník Chomutov

15.10

U-19

Interobal Plzeň - Baník Chomutov

11.50

U-19

Interobal Plzeň - Benago Zruč n.S.

16.00

U-19

FK Kladno - Benago Zruč n.S.

 

 

 

 

 

 

Česká Lípa, Mělník - Sparta Praha, Slavia Praha

SO

28.11.2015

14.00

SH Neratovice

14.00

U-17

Démoni Č.Lípa - AC Sparta Praha

18.10

U-17

Olympik Mělník - AC Sparta Praha

14.50

U-17

Olympik Mělník - Slavia Praha

19.00

U-19

Démoni Č.Lípa - SK Slavia Praha

15.40

U-19

Démoni Č.Lípa - AC Sparta Praha

19.50

U-19

Olympik Mělník - AC Sparta Praha

16.30

U-19

Olympik Mělník - Slavia Praha

 

 

 

17.20

U-17

Démoni Č.Lípa - SK Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tango Brno, Helas Brno - Hradec Králové, Jeseník

SO

28.11.2015

10.00

SH KP Brno, Vodova (st.h.)

10.00

U-17

Tango Brno - Gamaspol Jeseník

14.10

U-17

Helas Brno - Gamaspol Jeseník

10.50

U-17

Helas Brno - Hradec Králové

15.00

U-19

Tango Brno - Hradec Králové

11.40

U-19

Tango Brno - Gamaspol Jeseník

15.50

U-19

Helas Brno - Gamaspol Jeseník

12.30

U-19

Helas Brno - Hradec Králové

16.40

U-17

Tango Brno - Helas Brno

13.20

U-17

Tango Brno - Hradec Králové

17.30

U-19

Tango Brno - Helas Brno

 

 

 

 

 

 

2. kolo:

Benago, B.Chomutov - Sparta Praha, Slavia Praha

NE

6.12.2015

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

09.00

U-17

Benago Zruč n.S. - Slavia Praha

13.10

U-17

Baník Chomutov - SK Slavia Praha

09.50

U-17

Baník Chomutov - Sparta Praha

14.00

U-19

Benago Zruč n.S. - AC Sparta Praha

10.40

U-19

Benago Zruč n.S. - Slavia Praha

14.50

U-19

Baník Chomutov - SK Slavia Praha

11.30

U-19

Baník Chomutov - Sparta Praha

15.40

U-17

Benago Zruč n.S. - Baník Chomutov

12.20

U-17

Benago Zruč n.S. - Sparta Praha

16.30

U-19

Benago Zruč n.S. - Baník Chomutov

 

 

 

 

 

 

FK Kladno, Interobal Plzeň - Česká Lípa, Mělník

NE

6.12.2015

09.00

MSH Kladno

09.00

U-17

FK Kladno - Démoni Č.Lípa

13.10

U-17

Interobal Plzeň - Démoni Č.Lípa

09.50

U-17

Interobal Plzeň - Olympik Mělník

14.00

U-19

FK Kladno - Olympik Mělník

10.40

U-19

FK Kladno - Démoni Č.Lípa

14.50

U-19

Interobal Plzeň - Démoni Č.Lípa

11.30

U-19

Interobal Plzeň - Olympik Mělník

15.40

U-17

FK Kladno - Interobal Plzeň

12.20

U-17

FK Kladno - Olympik Mělník

16.30

U-19

FK Kladno - Interobal Plzeň

 

 

 

 

 

 

Chrudim, Vysoké Mýto - Tango Brno, Helas Brno

NE

6.12.2015

10.00

MSH Chrudim

10.00

U-17

EP Chrudim - Tango Brno

14.10

U-17

Vysoké Mýto - Tango Brno

10.50

U-17

Vysoké Mýto - Helas Brno

15.00

U-19

EP Chrudim - Helas Brno

11.40

U-19

EP Chrudim - Tango Brno

15.50

U-19

Vysoké Mýto - Tango Brno

12.30

U-19

Vysoké Mýto - Helas Brno

16.40

U-17

EP Chrudim - Vysoké Mýto

13.20

U-17

EP Chrudim - Helas Brno

17.30

U-19

EP Chrudim - Vysoké Mýto

 

 

 

 

 

 

3. kolo:

Démoni Č.Lípa, Mělník - Baník Chomutov, Benago

SO

19.12.2015

10.00

MSH Česká Lípa

10.00

U-17

Démoni Č.Lípa - Baník Chomutov

14.10

U-17

Olympik Mělník - Baník Chomutov

10.50

U-17

Olympik Mělník - Benago Zruč

15.00

U-19

Démoni Č.Lípa - Benago Zruč n.S.

11.40

U-19

Démoni Č.Lípa - Baník Chomutov

15.50

U-19

Olympik Mělník - Baník Chomutov

12.30

U-19

Olympik Mělník - Benago Zruč

16.40

U-17

Démoni Č.Lípa - Olympik Mělník

13.20

U-17

Démoni Č.Lípa - Benago Zruč

17.30

U-19

Démoni Č.Lípa - Olympik Mělník

 

 

 

 

 

 

Slavia Praha, Sparta Praha - FK Kladno, Plzeň

SO

19.12.2015

10.00

SH SK Slavia Praha-Eden

10.00

U-17

SK Slavia Praha - FK Kladno

14.10

U-17

AC Sparta Praha - FK Kladno

10.50

U-17

AC Sparta Praha - Interobal Plzeň

15.00

U-19

SK Slavia Praha - Interobal Plzeň

11.40

U-19

SK Slavia Praha - FK Kladno

15.50

U-19

AC Sparta Praha - FK Kladno

12.30

U-19

AC Sparta Praha - Interobal Plzeň

16.40

U-17

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

13.20

U-17

SK Slavia Praha - Interobal Plzeň

17.30

U-19

SK Slavia Praha - AC Sparta Praha

 

 

 

 

 

 

Jeseník, Hradec Králové - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

20.12.2015

09.00

SH Mikulovice

09.00

U-17

Gamaspol Jeseník - EP Chrudim

13.10

U-17

Hradec Králové - EP Chrudim

09.50

U-17

Hradec Králové - Vysoké Mýto

14.00

U-19

Gamaspol Jeseník - Vysoké Mýto

10.40

U-19

Gamaspol Jeseník - EP Chrudim

14.50

U-19

Hradec Králové - EP Chrudim

11.30

U-19

Hradec Králové - Vysoké Mýto

15.40

U-17

Gamaspol Jeseník - Hradec Králové

12.20

U-17

Gamaspol Jeseník - Vysoké Mýto

16.30

U-19

Gamaspol Jeseník - Hradec Králové

 

 

 

 

 

 

4. kolo:

B. Chomutov, Benago - FK Kladno, Interobal Plzeň

NE

10.01.2016

10.00

MSH Chomutov

10.00

U-17

Baník Chomutov - Interobal Plzeň

14.10

U-17

Benago Zruč n.S. - Interobal Plzeň

10.50

U-17

Benago Zruč n.S. - FK Kladno

15.00

U-19

Baník Chomutov - FK Kladno

11.40

U-19

Baník Chomutov - Interobal Plzeň

15.50

U-19

Benago Zruč n.S. - Interobal Plzeň

12.30

U-19

Benago Zruč n.S. - FK Kladno

16.40

U-17

Baník Chomutov - Benago Zruč n.S.

13.20

U-17

Baník Chomutov - FK Kladno

17.30

U-19

Baník Chomutov - Benago Zruč n.S.

 

 

 

 

 

 

Slavia Praha, Sparta Praha - Česká Lípa, Mělník

SO

09.01.2016

10.00

SH SK Slavia Praha-Eden

10.00

U-17

Slavia Praha - Olympik Mělník

14.10

U-17

AC Sparta Praha - Olympik Mělník

10.50

U-17

AC Sparta Praha - Démoni Č.Lípa

15.00

U-19

SK Slavia Praha - Démoni Č.Lípa

11.40

U-19

Slavia Praha - Olympik Mělník

15.50

U-19

AC Sparta Praha - Olympik Mělník

12.30

U-19

AC Sparta Praha - Démoni Č.Lípa

 

 

 

13.20

U-17

SK Slavia Praha - Démoni Č.Lípa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hradec Králové, Jeseník - Tango Brno, Helas Brno

NE

10.01.2016

08.00

SH Hradec Králové, Třebeš

08.00

U-17

Hradec Králové - Helas Brno

12.10

U-17

Gamaspol Jeseník - Helas Brno

08.50

U-17

Gamaspol Jeseník - Tango Brno

13.00

U-19

Hradec Králové - Tango Brno

09.40

U-19

Hradec Králové - Helas Brno

13.50

U-19

Gamaspol Jeseník - Helas Brno

10.30

U-19

Gamaspol Jeseník - Tango Brno

14.40

U-17

Hradec Králové - Gamaspol Jeseník

11.20

U-17

Hradec Králové - Tango Brno

15.30

U-19

Hradec Králové - Gamaspol Jeseník

 

 

 

 

 

 

5. kolo:

Sparta Praha, Slavia Praha - B.Chomutov, Benago

SO

16.01.2016

10.00

SH Praha-Radotín

10.00

U-17

Sparta Praha - Benago Zruč n.S.

14.10

U-17

SK Slavia Praha - Benago Zruč n.S.

10.50

U-17

Slavia Praha - Baník Chomutov

15.00

U-19

AC Sparta Praha - Baník Chomutov

11.40

U-19

Sparta Praha - Benago Zruč n.S.

15.50

U-19

SK Slavia Praha - Benago Zruč n.S.

12.30

U-19

Slavia Praha - Baník Chomutov

16.40

U-17

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

13.20

U-17

Sparta Praha - Baník Chomutov

17.30

U-19

AC Sparta Praha - SK Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

Mělník, Česká Lípa - FK Kladno, Interobal Plzeň

NE

17.01.2016

10.00

SH Neratovice

10.00

U-17

Olympik Mělník - FK Kladno

14.10

U-17

Démoni Č.Lípa - FK Kladno

10.50

U-17

Démoni Č.Lípa - Interobal Plzeň

15.00

U-19

Olympik Mělník - Interobal Plzeň

11.40

U-19

Olympik Mělník - FK Kladno

15.50

U-19

Démoni Č.Lípa - FK Kladno

12.30

U-19

Démoni Č.Lípa - Interobal Plzeň

16.40

U-17

Olympik Mělník - Démoni Č.Lípa

13.20

U-17

Olympik Mělník - Interobal Plzeň

17.30

U-19

Olympik Mělník - Démoni Č.Lípa

 

 

 

 

 

 

Helas Brno, Tango Brno - Chrudim, Vysoké Mýto

NE

17.01.2016

10.00

SH TJ Tatran Brno-Bohunice

10.00

U-17

Helas Brno - Vysoké Mýto

14.10

U-17

Tango Brno - Vysoké Mýto

10.50

U-17

Tango Brno - EP Chrudim

15.00

U-19

Helas Brno - EP Chrudim

11.40

U-19

Helas Brno - Vysoké Mýto

15.50

U-19

Tango Brno - Vysoké Mýto

12.30

U-19

Tango Brno - EP Chrudim

16.40

U-17

Helas Brno - Tango Brno

13.20

U-17

Helas Brno - EP Chrudim

17.30

U-19

Helas Brno - Tango Brno

 

 

 

 

 

 

6. kolo:

Benago, B.Chomutov - Démoni Č.Lípa, Mělník

NE

31.01.2016

09.00

MSH Zruč nad Sázavou

09.00

U-17

Benago Zruč - Démoni Č.Lípa

13.10

U-17

Baník Chomutov - Démoni Č.Lípa

09.50

U-17

B. Chomutov - Olympik Mělník

14.00

U-19

Benago Zruč n.S. - Olympik Mělník

10.40

U-19

Benago Zruč - Démoni Č.Lípa

14.50

U-19

Baník Chomutov - Démoni Č.Lípa

11.30

U-19

B. Chomutov - Olympik Mělník

 

 

 

12.20

U-17

Benago Zruč - Olympik Mělník

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FK Kladno, Interobal Plzeň - Sparta, Slavia Praha

SO

30.01.2016

09.00

MSH Kladno

09.00

U-17

FK Kladno - AC Sparta Praha

13.10

U-17

Interobal Plzeň - AC Sparta Praha

09.50

U-17

Interobal Plzeň - SK Slavia Praha

14.00

U-19

FK Kladno - Interobal Plzeň

10.40

U-19

FK Kladno - AC Sparta Praha

14.50

U-19

FK Kladno - Interobal Plzeň

11.30

U-19

Interobal Plzeň - SK Slavia Praha

 

 

 

12.20

U-17

FK Kladno - SK Slavia Praha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vysoké Mýto, Chrudim - Hradec Králové, Jeseník

SO

30.01.2016

10.00

SH DM Vysoké Mýto

10.00

U-17

Vysoké Mýto - Hradec Králové

14.10

U-17

EP Chrudim - Hradec Králové

10.50

U-17

EP Chrudim - Gamaspol Jeseník

15.00

U-19

Vysoké Mýto - Gamaspol Jeseník

11.40

U-19

Vysoké Mýto - Hradec Králové

15.50

U-19

EP Chrudim - Hradec Králové

12.30

U-19

EP Chrudim - Gamaspol Jeseník

16.40

U-17

Vysoké Mýto - EP Chrudim

13.20

U-17

Vysoké Mýto - Gamaspol Jeseník

17.30

U-19

Vysoké Mýto - EP Chrudim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.sk



1.ligy
U-19 a U-17
Seznam hráčů s povoleným střídavým startem (DOC)
Povolení střídavého startu hráčů (DOC)
Soupiska hráčů U19 (DOC)
Soupiska hráčů U17 (DOC)

» Změny v termínové listině
 
reklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate