Futsal

reklama

I futsal již rozjíždí kategorii veteránů…

Komise futsalu FAČR schválila nový typ dlouhodobé mistrovské soutěže, a to v kategorii veteránů. Ta se bude hrát premiérově v soutěžním ročníku 2015/2016, určena je pak v této sezóně pro hráče, narozené do 31.12.1976.

Veteránská soutěž je rozdělena na regionální a finálovou část. Ta regionální se odehraje většinou na úrovni jednotlivých krajů, a to v období od 1.1.2016 do 30.4.2016. Každý kraj musí do tohoto stanoveného termínu dodat svého vítěze, který se zúčastní finálového turnaje Mistrovství České republiky. Ten se odehraje během jednoho z květnových víkendů v příštím roce a zřejmě to bude pro účastníky nezapomenutelná událost.

Soutěže se můžou zúčastnit pouze celky, registrované v Svazu futsalu ČR, a to i takové, které již delší dobu nevyvíjí činnost (např. FC Total Slavík Bakov n.J. či Motor Březové Hory), či se mohou do registračního systému znovu zaregistrovat (např. Ebárna Boys Kladno, Defect Praha, Mikeska Ostrava atd.). Hrát se bude na speciální soupisku, která bude platná pouze pro soutěž veteránů. Hráči tak budou v klasických dlouhodobých soutěžích nastupovat za svůj mateřský oddíl, ve veteránech pak za účastníka této soutěže. Musí však být rovněž registrováni a mít uhrazen členský příspěvek na příslušný kalendářní rok.

V případě zájmu je nutno kontaktovat předsedu příslušné Krajské komise futsalu, která je garantem odehrání krajských kol. Rovněž je možno kontaktovat sekretariát KF FAČR.

Kontakty na Krajské komise futsalu najdete zde

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate