Futsal

reklama

Zápis z jednání SubKŽF KF FAČR č. 3/2015

PRAHA – LETŇANY

 Čtvrtek 12. listopadu 2015

 

 

Účast:                Herzog Antonín, Nepil Pavel, Hanzlík Jiří

Omluvena:        Valíčková Vladimíra

 

Program:

 

1)     Mistrovství ČR ve futsalu FIFA – kategorie žen 2016

 

Účastníci jednání projednali a po mírných úpravách schválili text výzvy „Výběrové řízení na pořadatele finálového turnaje Mistrovství ČR ve futsalu FIFA – kategorie žen 2016“.

Účastníci dále projednali návrh místopředsedy ObKF „F“ p. Dušana Vozárika ve věci úpravy hracího systému finálového turnaje v souvislosti s návrhem omezení počtu účastníků turnaje na osm (obhájce, pořadatel, šest vítězů divizních skupin). Členové komise se shodli, že je tento model do budoucna vhodný, v současnosti však vzhledem k chybějícím nejen divizním soutěžím (hrají se pouze Divize „A“ a „F“), ale i k chybějícím krajským soutěžím (Plz, KV, Par, HK, Vys, Zl) v navržené podobě nerealizovatelný.

Členové komise dále projednali žádost p. Vozárika o výjimku pro Divizi „F“ v souvislosti s rozhodnutím komise na zasedání č. 2/2015 (v soutěži pouze registrované celky a hráčky, u těch úhrada členských příspěvků – dle rozhodnutí komise je možno u úvodního ročníku každé soutěže v tomto učinit výjimky). Členové komise výjimku v registraci hráček divizní skupiny „F“ schválili.

Na jednání komise bylo dále rozhodnuto o aktualizaci Propozic Mistrovství ČR ve futsalu FIFA – kategorie žen 2016 a o jejich distribuci předsedům regionálních řídících komisí.

 

Úkoly:

-    poslat text výzvy „Výběrové řízení na pořadatele finálového turnaje Mistrovství ČR ve futsalu FIFA – kategorie žen 2016“ ke schválení KF FAČR formou per-rollam a následně ji rozeslat předsedům ObKF a KKF a zajistit její zveřejnění na www.fotbal.cz a www.efutsal.cz (Nepil, 30.11.2015),

-    zaslat p. Dušanu Vozárikovi stanovisko členů komise k jeho návrhu na úpravu počtu účastníků finálového turnaje M ČR a jeho herního systému a dále ho informovat o udělení výjimky v registraci hráček divizní skupiny „F“ v jejím premiérovém ročníku (Nepil, 30.11.2015),

-     aktualizovat Propozice Mistrovství ČR ve futsalu FIFA – kategorie žen 2016 a rozeslat je předsedům ObKF a KKF (Nepil, 30.11.2015),

 

2)     Reprezentace ČR

 

Účastníci jednání vzali na vědomí plnění a plán činnosti reprezentačního celku ve druhém pololetí 2015:

-          červen 2015 soustředění v Kadani s modelovým utkáním,

-          10. - 13.12.2015 Viségrad Cup 2015 za účasti tří celků (Ostrava),

-          25. – 29.2.2016 přátelské dvojutkání ČR – Rusko (Kadaň a Chomutov).

 

3)     Ostatní

 

Účastníci jednání vzali na vědomí informace o průběhu futsalových soutěží žen v jednotlivých regionech.

Futsalové soutěže žen se hrají v Praze (dlouhodobá soutěž, dva stupně); Stč. Úst. a Lib. kraj (dlouhodobá divizní soutěž), Jihočeský kraj (jednorázový turnaj), Jihomoravský kraj (dlouhodobá soutěž), Olomoucký a Moravskoslezský kraj (dlouhodobá divizní soutěž).

Od sezóny 2015-16 je plánováno zřízení soutěže žen v Pardubickém kraji. 

 

Bylo rozhodnuto o zintenzivnění příprav zahájení soutěže žen v rámci Pardubického a Královéhradeckého kraje ze strany příslušné ObKF „D“ a předsedy SubKŽF KF FAČR.

 

Úkol:

-          ve spolupráci s vedením ObKF „D“ připravovat zahájení soutěže žen v rámci krajů Pardubického a Královéhradeckého (Herzog, 31.1.2016).


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate