Reprezentace

reklama

Česká reprezentace věří: Chomutovsko nám pomůže postoupit

Česká futsalová reprezentace se pomalu chystá na vrchol a zároveň poslední akci roku 2015. Jeden cíl už Češi letos splnili, když postoupili na Mistrovství Evropy 2016 v Srbsku. Teď stojí před neméně lehčím úkolem. Postoupit do jarní baráže o postup na mistrovství světa.

Vše začíná v prosinci v Chomutově, kde se hraje kvalifikační skupina. Český tým postupně narazí na Kazachstán, Francii a Slovinsko. Z této nesmírně těžké skupiny postupují první dva týmy do baráže, ostatní končí a do Kolumbie se nepodívají.

Česká reprezentace si vybrala halu v Chomutově záměrně. „Již dlouho jsme v Chomutově nic nepořádali. Chtěli jsme kraji, kde je futsal velmi oblíbený, nabídnout i atraktivní reprezentační klání. Hráči se do haly těší. Líbí se jim,“ prozradil předseda Komise futsalu Otakar Mestek.

A že půjde o atraktivní duely, o tom není pochyb. Skupinu může vyhrát kdokoliv, i když mírným outsiderem je Francie, která je teprve se svým futsalem na vzestupu, ale za to velmi rychlém. Češi ji v březnovém kvalifikačním duelu ve Slovinsku o postup na EURO porazili 5:3. Na druhou stranu mírným favoritem je Kazachstán. Nejtěžší možný soupeř z třetího koše, který do svého mužstva zařadil několik Brazilců a má svém středu vítěze UEFA Futsal Cupu. Tým navíc trénuje ex-chrudimský trenér Cacau, který Čechy dobře zná. Posledním soupeřem bude Slovinsko a na to má český tým spadeno. V březnové kvalifikaci totiž svěřenci trenéra Tomáše Neumanna prohráli na půdě soupeře 1:3 a museli do baráže.

Těsně před kvalifikací sehrají Češi dva přátelské zápasy s Japonskem. Jeden v Chomutově a druhý v Kadani. „Chceme se rozehrát a vyzkoušet si věci z tréninku i v zápase tak, abychom byli na první kvalifikační zápas co nejlépe připravení. Navíc Japonsko je atraktivní soupeřem, pro diváky v hale půjde o velice atraktivní duely,“ prozradil asistent českého reprezentačního týmu Vlastimil Bartošek.

Český futsal tedy míří v prosinci do Chomutova a chce být úspěšný i díky podpoře fanoušků. Vstupné na každý hrací den, kdy se hrají dva duely, činí pouhých padesát korun. Pojďme společně vyprodat chomutovskou halu.

 

Přátelské zápasy

Česká republika – Japonsko (Chomutov, 6. prosince od 18 hodin)

Česká republika – Japonsko (Kadaň, 7. prosince od 18 hodin)

Kvalifikace MS 2016, Chomutov

Česká republika – Kazachstán (10. prosince od 16.30 hodin)

Francie – Slovinsko (10. prosince od 19 hodin)

Slovinsko – Kazachstán (11. prosince od 16.30 hodin)

Česká republika – Francie (11. prosince od 19 hodin)

Kazachstán – Francie (13. prosince od 13.30 hodin)

Česká republika – Slovinsko (13. prosince od 16 hodin)

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
Puma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate