Reprezentace

reklama

Vlastimil Bartošek: Čeká nás historicky nejtěžší skupina

Trenér české futsalové reprezentace Vlastimil Bartošek zavítal ve čtvrtek poprvé do Chomutova, aby zmapoval terén před blížící se kvalifikací o postup do baráže Mistrovství světa 2016 v Kolumbii.

Při té příležitosti se sešel i s chomutovskými novináři, které ujistil, že jeho mužstvo chce náročnou kvalifikační skupinu vyhrát. „Jsem rád, že hrajeme v Chomutově. Věřím, že fanoušci přijdou a podpoří nás. Budeme to potřebovat asi nejvíce ze všech kvalifikací, které jsme předtím úspěšně zvládli. Ještě ani jednou jsme nechyběli na mistrovství světa ani Evropy,“ připomněl Vlastimil Bartošek a pokračoval: „Čeká nás asi nejtěžší skupina v kvalifikaci. Kazachstán z třetího koše je obrovský favorit. Brousí si zuby i na titul mistrů Evropy. Nicméně chceme skupinu vyhrát, abychom byli v baráži nasazení a hráli proti druhým postoupivším týmům.“

První zápas kvalifikace hrají Češi 10. prosince v chomutovské sportovní hale. Ještě předtím sehrají dva přátelské zápasy s Japonskem. Nejprve 6. prosince v Chomutově a 7. prosince v Kadani.

„Chtěl bych fanoušky pozvat i na dva přátelské zápasy s Japonskem, které hrajeme před kvalifikací. Přijede nejlepší mužstvo Asie. Loni jsme s nimi hráli na turnaji v Kuvajtu, a i když jsme vyhráli čtyři-nula, tak šlo o zcela vyrovnaný zápas. Možná byli Japonci lepší, ale neproměňovali šance. Oba zápasy budou otevřené. My si budeme snažit zkoušet poslední věci před kvalifikací. Fanoušci se mají na co těšit,“ slíbil Bartošek.

V nominaci je aktuálně osmnáct hráčů. „Vybrali jsme šestnáct hráčů plus dva brankáře. Máme čtyři čtyřky, které se vystřídají ve dvou zápasech s Japonskem, a po druhém utkání pošleme čtyři hráče domů,“ prozradil trenér českého týmu, který zaskakuje za hospitalizovaného kouče Tomáše Neumanna. „Žádné velké změny nečekejte,“ usmíval se Bartošek před novináři po otázce, jak moc překope mužstvo. „Tým má svůj herní systém, který funguje. Maximálně se udělají jedna nebo dvě drobné změny ve čtyřkách, ale to bude záležet na momentální formě a výkonnosti hráčů,“ dodal trenér českého celku.

 

Přátelské zápasy

Česká republika – Japonsko (Chomutov, 6. prosince od 18 hodin)

Česká republika – Japonsko (Kadaň, 7. prosince od 18 hodin)

Kvalifikace MS 2016, Chomutov

Česká republika – Kazachstán (10. prosince od 16.30 hodin)

Francie – Slovinsko (10. prosince od 19 hodin)

Slovinsko – Kazachstán (11. prosince od 16.30 hodin)

Česká republika – Francie (11. prosince od 19 hodin)

Kazachstán – Francie (13. prosince od 13.30 hodin)

Česká republika – Slovinsko (13. prosince od 16 hodin)

 

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
Puma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate