Reprezentace

reklama

Vedení vyšlo hráčům vstříc. Hrát se bude na dřevěné palubovce

Čeští futsalisté nastoupí ve čtvrtek od 16.30 hodin v chomutovské sportovní hale proti Kazachstánu. První zápas kvalifikační skupiny o postup do baráže MS hodně napoví. Hráči se rozhodli, že nechtějí pokládat televizní povrch. Pokud nedorazíte přímo do haly, můžete střetnutí s týmem trenéra Cacaua sledovat živě na ČT Sport.

Na tiskové konferenci poděkoval předseda Komise futsalu Otakar Mestek primátorovi Chomutova Danielovi Černému i tím, že mu předal český dres. „Za Svaz futsalu bych chtěl poděkovat městu Chomutov za podporu. Byl jsem u pana primátora dvakrát půl roku dopředu. Spolupráce je perfektní. Děkujeme za halu, pomoc s hotely a i propagaci na městských místech. Do Chomutova jsme šli cíleně. Jednak kvůli podpoře města a také proto, že je v Chomutově po sportu hlad. Vyzkoušela si to fotbalová asociace s ženským fotbalem, když tu nedávno hostili Italky. Přišlo asi čtrnáct set fanoušků, což není v ženském fotbale samozřejmostí,“ připomněl Mestek.

I na kvalifikaci by chtěl předseda futsalu podobnou návštěvu. „Spoléháme, že na futsalovou kvalifikaci přijde hodně lidí,“ řekl a vrátil se k nedělnímu duelu s Japonskem: „V přípravném utkání s Japonskem přišla solidní návštěva. Doufám, že to ve čtvrtek Chomutov potvrdí, bude plný dům a skvělá atmosféra. Moc se na zápasy těšíme.“

Český tým nakonec odehraje kvalifikaci na dřevěné palubovce, která je součástí chomutovské sportovní haly. „Hala a palubovka se hráčům tolik líbí, že se rozhodli nepokládat televizní modrou palubovku. Povrch vypadá velmi dobře i s kontextem haly, takže ani televizní divák neutrpí,“ slíbil Mestek.

Vstupné na každý hrací den činí 50 korun, se členskou kartou Svazu futsalu máte vstupné za polovinu. Mládež do 15 let má vstup do haly zdarma!

 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
Puma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate