Reprezentace

reklama

Trenér Bartošek zúžil pro kvalifikaci reprezentační kádr


Z osmnácti na čtrnáct hráčů zúžil kádr v úterý večer trenér české futsalové reprezentace Vlastimil Bartošek. Po utkání s Japonskem měl těžkou hlavu, ale nakonec poslal domů Tomáše Koudelku, Matěje Slováčka, Michala Saláka a Marcela Rodka.

Na kvalifikaci o postup do baráže MS 2016, která startuje ve čtvrtek v Chomutově, pojedou dva brankáři a dvanáct hráčů. „Šlo o strašně těžké rozhodnutí. Ještě jsem mluvil s Tomášem Neumannem. Každý jsme to měli trochu jinak, ale když jsme zvážili všechny pro a proti s ohledem na kvalifikaci, tak nám vyšli tito čtyři hráči,“ mluvil o nelehké situaci trenér Vlastimil Bartošek.

V kádru zůstali Novotný, Sláma, Holý a mladíček Hrubý. „Jirku Novotného budeme třeba potřebovat například na zápas s Francií. Umí chodit výborně jeden na jednoho. Víťa hrubý si nominaci zasloužil za svůj výborný výkon. Michal Holý je levák a je dobře využitelný pro power play. Zdeněk Sláma má obrovské zkušenosti a v některých zápasech dokáže být rozdílový hráč,“ vyjmenoval Bartošek.

Soupiska českého týmu pro kvalifikaci v Chomutově: brankáři Libor Gerčák (Nejzbach Vysoké Mýto) a Ondřej Vahala (SK Slavia Praha), hráči Michal Mareš, Roman Mareš, Radim Záruba, Lukáš Rešetár, Michal Kovács (vš. ERA-PACK Chrudim), Jiří Novotný (SK Slavia Praha), Zdeněk Sláma (AC Sparta Praha), Michal Seidler (RABA ETO Györ), Michal Belej (Tango Brno), David Cupák (Helas Brno), Vítězslav Hrubý (FC Rádio Krokodýl Brno), Michal Holý (Red Devils Chojnice).

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skČeská fotbalová reprezentace na facebook
Puma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate