Futsal

reklama

České reprezentantky skončily na turnaji druhé

Turnaj tří zemí ve futsalu žen se konal o víkendu v Ostravě. Ze zemí bývalé visegradské čtyřky chyběly pouze Polky. Češky nakonec díky skóre skončili na druhém místě těsně za Maďarkami.

 

Česká republika – Slovensko 4:1 (2:1)

Na branky 4:1, na tyče 6:0! Český tým měl po celý zápas výraznou převahu, ale Slovenky hned první nedoraz v obraně potrestaly. Vyrovnání vneslo do našeho týmu trochu nervozity a přestalo se dařit střelecky. Otloukání soupeřových tyček ukončil až druhý gól krátce před přestávkou. Ten naše hráčky uklidnil. Ve druhé půli toho Slovenkám moc nedovolily a v klidu dotáhly utkání k vítěznému konci.

Branky: 5. Břenková 1:0, 7. Sluková 1:1, 17. Plháková 2:1, 26. Hýlová 3:1, 36. Břenková 4:1.

Sestava ČR: Kuglerová Lenka, Vitoulová Eliška – Kladrubská Lucie, Kütnerová Veronika, Hrobská Pavlína, Břenková Denisa, Hýlová Barbora, Lacinová Jana, Skálová Denisa, Jungová Aneta, Svobodová Veronika, Špičková Gabriela, Sedlačíková Irena, Plháková Dominika. Trenér: Krakovčík Karel.

 

Slovensko – Maďarsko 1:6 (0:3)

 

Maďarsko – Česká republika 1:1 (1:1)

Velký respekt ze soupeře měl za následek, že se naše hráčky dostaly na začátku utkání pod tlak. Postupně ale zjistily, že se dá se soupeřem normálně hrát a hru vyrovnaly. Potom se však Maďarkám povedl signál při rohu a ujaly se vedení. Naše hráčky se ale nenechaly znervóznit a začaly se prosazovat. Před přestávkou byly za svou hru zaslouženě odměněny vyrovnávacím gólem. Po přestávce byly Maďarky překvapené naším tlakem, který ovšem přinesl jen třikrát trefu do tyče. I Maďarky měly svoje šance a nastřelily dokonce břevno. Náš tým byl ale nebezpečnější a snažil se vstřelit vítězný gól a tím dosáhnout i vítězství v celém turnaji. Minutu před koncem jsme zahrávali 10m kop, ale střelu Kütnerové brankářka vyrazila a dorážka skončila na tyči. V poslední minutě Skálová vypíchla soupeřkám míč, obstřelila brankářku, ale i „zařízení“. Maďarky už remízu uhájily a ta jim stačila k vítězství v turnaji. Naše hráčky tak přišly smolně o výhru v turnaji, který ovšem jednoznačně vyhrály na nastřelené tyče.

Branky: 8. Folk 1:0, 18. Skálová 1:1.

Sestava ČR: Vitoulová Eliška, Kuglerová Lenka – Kladrubská Lucie, Kütnerová Veronika, Hrobská Pavlína, Břenková Denisa, Hýlová Barbora, Lacinová Jana, Skálová Denisa, Jungová Aneta, Svobodová Veronika, Špičková Gabriela, Sedlačíková Irena, Plháková Dominika. Trenér: Krakovčík Karel.

 

Konečná tabulka

1. Maďarsko         1-1-0    7:2   4
2. Česká republika  1-1-0    5:2   4
3. Slovensko        0-0-2    2:10  0

Nejlepší střelkyně: Varga Adél (Maďarsko, 3 góly)

Nejlepší hráčka: Hýlová Barbora (ČR) 

Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skreklama
reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate