Reprezentace

reklama

Česká devatenáctka skončila na Turnaji 4 zemí třetí

Futsalisté české reprezentace do 19 let se podle trenéra Davida Friče prezentovali výborným výkonem. Nejlepším pod jeho dosavadním vedením. Jen díky systému Turnaje 4 zemí v Ostravě, kde se hraje semifinále a zápas o umístění, neskončili Češi lépe, než na konečném třetím místě.

„Na akci jsme měli jednoznačně nejlepší tým za mého působení u U-19 a hráli jsme nejlepší futsal na turnaji, bohužel jsme střelecky vyhořeli v utkání s Polskem, kdy jsme nebyli schopni proměnit žádnou z šancí a naopak inkasovali ze tří trestných kopů ze střední vzdálenosti. Tým ukázal morální sílu, kdy s Maďarskem otočil utkání z 2:4 na 6:4,“ pochvaloval si reprezentační trenér U19 David Frič.

Ve výborném světle se představil brankář Kýček, který chytá Bundesligu U19 v Německu, a na futsal ho budou bez problémů pouštět dle dostupných informací. „Bartůněk se vracel po zranění, ale slibujeme si od něj velkou budoucnost,“ doplnil Frič k situaci s brankáři.

Co se týká hráčů, výborné výkony a potenciál pro U21 i do budoucna pro A-tým mají podle Friče Křemen, Malý, Mužík, Zdržálek, Vasiljev a Stibora. „Předvedli velmi dobré výkony a navrhuji vyzkoušet je v U21,“ doplnil trenér českého celku.

„Celkově jsem velmi spokojený s přístupem a kvalitou hráčů, bohužel se jednoznačně projevuje, že hráči, kteří nemají kvalitní tréninkový proces ve fotbalovém prostředí, nemají šanci do budoucna uspět v mezinárodním futsalu,“ završil hodnocení David Frič.

 

Výsledky českého celku na turnaji

Česká republika – Slovensko 6:1 (přátelské utkání)
Česká republika - Polsko 0:5 (semifinále)
Česká republika - Maďarsko 6:4 (zápas o 3. místo)

 


Bookmark this on Google Bookmark this on Facebook Bookmark this on Delicious submit to reddit Add this page to Mister Wong Top Články Jaggni to! Přidej odkaz na Bookmarky.cz Linkuj si ! pridej.cz pošli na vybrali.sme.skPuma ČESKÉ DRÁHY NONAC
reklama
reklama


reklama
dres ČR
mikina ČSSR
Triko Czech republic Dámské

reklama
Česká fotbalová reprezentace na twitter
Česká fotbalová reprezentace na facebook
Fotbal - tv
Fanshop
Fotoreportáže
Youtube
> přihlášení
T-mobile oficiální partneři
reprezentace
Gambrinus   Hyundai Hyundai Puma
 
premium partneři
reprezentace
Hormann ČEPS
generální partner
SYNOT ligy
SYNOT hlavní partner
SYNOT ligy
Gambrinus oficiální partneři
SYNOT ligy
Tipsport  Hyundai
mediální partneři Česká televize Dnes Impuls iDnes Radiožurnál Deník Sport BigMedia iSport
oficiální přepravce SmartWings
fotbal-travel
oficiální dodavatelé Stones by Steilmann OSPAP Clarion Čedok
coca-cola Bílinská kyselka G4S Inkospor
tourism partner Czech tourism
Kontakt | Reklama na serveru | Ceník reklamy © Copyright 2000 - 2012 FAČR | Powered by WebToDate